No WordPress.com uz WordPress.org

Vienkārša WordPress.com uz WordPress.org migrācijas rokasgrāmataWordPress.com ir laba iespēja, ja jūs tikko sākat darbu.

Tomēr diezgan drīz jūs sapratīsit, ka nevarat precīzi pielāgot savu vietni pilnībā, it īpaši, ja izmantojat bezmaksas plānu.

No otras puses, WordPress.org piedāvā daudz vairāk pielāgošanas iespēju. Iemesls tam ir diezgan vienkāršs: WordPress.org ir atvērtā pirmkoda platforma, kas nozīmē, ka ar pienācīgu kodēšanas kompetenci jūs varat viegli izveidot jebkura veida vietnes, kuras vēlaties. Papildus tam WordPress.org ir pieejams daudz vairāk motīvu un spraudņu, un tajos parasti bija iesaistītas vairāk dizaina un veidošanas opciju, kas atvieglo vietnes pielāgošanu vēlamajā veidā..

Tā kā WordPress.org ir atvērtā koda platforma, jūs varat brīvi modificēt pamatā esošo kodu, kas padara WordPress piemērotu jūsu vietnes vajadzībām. Jūs varat arī brīvi izmantot vēlamo hostinga uzņēmumu un jebkurā laikā pāriet uz citu hostinga uzņēmumu.

3 rīki, kas nepieciešami veiksmīgai migrācijai

Tagad, kad esam noskaidrojuši, kāpēc jums vajadzētu migrēt no vietnes WordPress.com, pirms vietnes migrēšanas pārdomāsim nepieciešamās lietas..

1. Domēna vārds

Ja vietnē WordPress.com esat izmantojis bezmaksas plānu, iespējams, jums būs nepieciešams savas vietnes domēna nosaukums. Lai gan lieliska domēna vārda atrašana ar .com paplašinājumu izrādās arvien grūtāka, tā nav neiespējama.

Ja jums vēl nav domēna vārda, veiciet šīs darbības, lai reģistrētu domēna vārdu.

2. Hostinga konts

Tiešsaistē netrūkst WordPress hostinga uzņēmumu. Pareiza atrašana var būt sarežģīta, tāpēc šeit jāņem vērā dažas lietas:

  • Vienmēr pārbaudiet trešo personu atsauksmes, lai pārliecinātos, ka klienti ir apmierināti ar pakalpojumu
  • Atcerieties, ka lētāks ne vienmēr nozīmē labāku. Ja izvēlaties lētu mitināšanas plānu, jūs riskējat, ka vietne tiek lēnām ielādēta vai pakļauta dažādiem drošības riskiem. Ir laba ideja maksāt vairāk par savu mitināšanas kontu un pārliecināties, ka mitināšanas uzņēmums piedāvā pamata drošības pasākumus
  • Pārbaudiet klientu atbalstu, uzsākot tērzēšanu vai sazinoties ar viņiem pa e-pastu. Pārliecinieties, ka jūsu izvēlētais uzņēmums reaģē savlaicīgi, jo pēdējais, ko vēlaties, ir ilgi gaidīšanas laiki, kad jums steidzami nepieciešams atbalsts

Laba vieta, kur sākt mitināšanas uzņēmuma atrašanu, ir WordPress.org mitināšanas lapa.

3. Svaiga WordPress instalēšana

Visbeidzot, jums būs nepieciešama arī jauna WordPress.org instalācija. Kad esat iegādājies mitināšanas kontu, jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jums nosūtīs pieteikšanās informāciju sava konta apgabalā.

WordPress instalēšana

Izmantojot vārdu un paroli, kuru viņi jums ir snieguši, jūs varat pieteikties un meklēt WordPress ikonu. Pēc tam jūs varat sākt instalēšanas procesu un izpildīt uzvednes, lai instalētu WordPress. Tas ietvers vietnes nosaukuma iestatīšanu un lietotājvārda un paroles izveidošanu WordPress informācijas panelim.

Kad esat ievadījis šo informāciju, WordPress pabeigs instalēšanas procesu, kurā varēsit pāriet uz migrācijas procesu.

WordPress.com pārvietošana uz vietni WordPress.org

1. darbība: eksportējiet savu saturu no vietnes WordPress.com

Pirmkārt, jums būs jāeksportē saturs no vecās WordPress.com vietnes. Sāciet, piesakoties WordPress.com, un pēc tam dodieties uz Mana vietne cilni un noklikšķiniet uz WP administrators.

Kad esat informācijas panelī, dodieties uz Rīki> Eksportēt. Kā redzat no ekrānuzņēmuma, jūs varat izvēlēties starp divām iespējām: Pārsūtīšana ar vadību, kas atmaksās jums USD 129, vai bezmaksas eksportēšanas opcija. Izvēlies Eksportēt opciju, noklikšķinot uz Sākt pogu.

Eksporta opcijas izvēle

Nākamajā lapā pārliecinieties par to Viss saturs ir atlasīts un pēc tam nospiediet Lejupielādēt eksporta failu. Tas nodrošinās, ka visi jūsu ziņojumi, komentāri, kategorijas un multivide tiek eksportēti galīgajā XML failā.

Eksportēt iestatījumus

Ir vērts pieminēt, ka, ja jūsu WordPress.com vietne ir bijusi vairākus gadus, jūsu galīgais XML fails var būt lielāks par 32 MB. Ja tas tā ir, jums radīsies problēmas, mēģinot to importēt savā jaunajā WordPress.org vietnē. Jums būs jāinstalē WXR failu sadalītājs sadalīt XML failu vairākos mazākos failos. Varat arī sazināties ar savu mitināšanas uzņēmumu un pajautāt, vai viņi uz laiku var palielināt jūsu augšupielādes ierobežojumu.

2. darbība: instalējiet WordPress importētāja spraudni savā WordPress.org vietnē

Nākamais solis ir WordPress importētāja spraudņa instalēšana savā WordPress.org vietnē. Pārliecinieties, ka esat pieteicies savā WordPress.org informācijas panelī un dodieties uz vietni Rīki> Importēt.

Izvēlieties pēdējo opciju, WordPress, un pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt saite. Spraudnis tiks instalēts, un pēc tam varēsit veikt nākamo darbību.

Importētāja spraudņa instalēšana

3. solis: importējiet savu saturu

Jūs eksportējāt saturu no vecās vietnes un esat sagatavojis jauno vietni WordPress.org. Tagad ir pienācis laiks importēt jūsu saturu.

Sāciet, noklikšķinot uz Palaist importētāju saite. Noklikšķiniet uz Izvēlieties savu XML failu un dodieties uz to savā datorā. Pēc tam nospiediet zilo pogu, kas saka Augšupielādēt failu un importēt.

Vietnes importēšana

Nākamajā lapā jums tiks jautāts, vai vēlaties piešķirt importētās ziņas esošajam lietotājam vai arī vēlaties izveidot jaunu lietotāju. Ja jūsu emuārā bija vairāki autori, tas būs jādara katram autoram. Vienīgais, kas ietekmē jūsu izvēli, ir tas, ja vēlaties saglabāt to pašu zīmolu un lietotājvārdu, kāds jums bija vietnē WordPress.com, vai ja jūs gatavojaties izveidot pilnīgu atkārtotu preču zīmi.

Kad esat pieņēmis lēmumu, pārliecinieties, vai blakus rūtiņai ir rūtiņa Lejupielādējiet un importējiet failu pielikumus ir pārbaudīts. Tas nodrošinās, ka jūsu vecās vietnes attēli tiek pārsūtīti. Pēc tam nospiediet pogu Iesniegt un gaidiet, līdz importēšanas process tiek pabeigts.

Kad tas būs izdarīts, informācijas paneļa apgabalā tiks parādīts paziņojums, kas nozīmē, ka ir pienācis laiks nākamajam migrācijas procesa posmam..

4. darbība: pārbaudiet savu saturu un attēlus

Tagad, kad esat importējis saturu no savas vietnes WordPress.com, ir pienācis laiks pārbaudīt un pārliecināties, ka viss tiek nodots vienmērīgi. Dažos gadījumos, īpaši, ja jūsu vecajā vietnē bija daudz attēlu, jūs atradīsit, ka ne visi attēli tika importēti.

Tomēr jūs varat izmantot spraudni, piemēram Automātiska attēlu augšupielāde. Šis spraudnis skenēs jūsu ziņas, lai redzētu ārējās attēlu saites, un tad tas darīs trīs lietas:

  • automātiski augšupielādējiet un importējiet ārējos attēlus WordPress augšupielādes direktorijā
  • pievienot attēlus multivides bibliotēkai
  • aizstāt jaunus attēlu vietrāžus URL ar veciem vietrāžiem URL

Viss, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni un konfigurēt iestatījumus pēc jūsu vēlmēm, lai gan noklusējuma iestatījumiem jābūt labiem, kā tas ir.

5. darbība: novirziet savu WordPress.com vietni uz jauno WordPress.org vietni

Pēdējais migrācijas procesa solis ir vietnes WordPress.com novirzīšana uz jauno WordPress.org vietni. Galvenais iemesls, kāpēc to izdarīt, ir risks zaudēt meklētājprogrammu klasifikāciju, ja vietni vienkārši pārvietojat uz jaunu domēnu.

Otrkārt, jūs arī riskējat zaudēt savus apmeklētājus, ja vienkārši pārvietojat savu vietni, nepaziņojot viņiem par izmaiņām.

Diemžēl par šo procesa daļu būs jāmaksā papildu maksa, jo WordPress.com neļauj mainīt savas vietnes pamata failus. Par laimi, maksa nav pārmērīga, un tā jums izmaksās USD 13 gadā. Lūk, kas jums jādara.

Dodieties atpakaļ uz savu veco WordPress.com vietni un dodieties uz vietni Mana vietne cilne. Kad esat tur, noklikšķiniet uz Iestatījumi. Atrodi Vietnes adrese un pēc tam zem URL lauka noklikšķiniet uz novirzīšanas saites.

Vietnes novirzīšana

Nākamajā lapā ievadiet jauno domēna vārdu un pēc tam nospiediet Ej pogu. Maksājumu varēsit iesniegt nākamajā lapā, un tas ir izdarīts.

Jūsu vecā WordPress.com vietne tagad novirzīs uz jauno WordPress.org vietni ar pastāvīgu 301 novirzīšanu. Ir laba ideja saglabāt novirzīšanu vismaz gadu, ja ne divus, lai nodrošinātu, ka visiem jūsu jaunais domēna vārds ir iegaumēts vai pievienots grāmatzīmēm.

Alternatīvi, ja nevēlaties maksāt par novirzīšanu, apsveriet iespēju abonentiem sūtīt pa e-pastu un paziņot viņiem par savu jauno vietni, vienlaikus iestatot veco WordPress.com vietni uz Privāta. To var izdarīt, dodoties uz Mana vietne> WP administrators. Kad esat informācijas panelī, dodieties uz Iestatījumi> Lasīšana un atzīmējiet izvēles rūtiņu Es vēlētos, lai mana vietne būtu privāta, redzama tikai man un manis izvēlētajiem lietotājiem. 

Varat arī atjaunināt savu sociālo mediju profilus, iekļaujot saiti uz jauno lapu, lai jūsu sekotāji varētu ērti piekļūt jūsu jaunajai vietnei.

Tagad atliek pateikt tikai apsveikumus! Ja esat veicis visas šīs apmācības darbības, jūsu vietnei tagad ir jāatrodas vietnē WordPress.org.

Noslēguma domas

Vietnes migrēšana no WordPress.com prasa nelielu darbu, bet ieguvumi ietver vairākas vietnes pielāgošanas iespējas, kā arī pilnīgas vietnes un satura īpašumtiesības..

Kad jūs to ņemat vērā, ir vērts pavadīt pēcpusdienu, lai migrētu jūsu vietni, tāpēc dodieties nopietni un migrējiet savu WordPress.com vietni uz WordPress.org..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me