Nomājiet Web izstrādātāju vai dariet to pats?

Noma-Web-izstrādātājs-vai-Dariet-pats-ceļvedis

Ja vēlaties izveidot jaunu vietni – neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts uzņēmējdarbībai, vai personīgam projektam -, jūs varat izvēlēties divus galvenos veidus:

 • A: Nomājiet tīmekļa izstrādātāju un palūdziet, lai viņi veic uzdevumu jums
 • B: Izveidojiet vietni pats (biedējoši, mēs zinām!).

Nomājot tīmekļa izstrādātāju, jūs pamatā varat izkraut viņiem visas savas idejas / plānus, samaksāt No 200 USD līdz 3000 USD un atliek tikai gaidīt gala rezultātu.

Plusi un mīnusi tīmekļa izstrādātāja īrēšanai salīdzinājumā ar (WordPress) vietnes izveidošanu pašam.

Ja jūs steidzaties, šeit ir gandrīz viss, kas jums jāzina, neiedziļinoties detaļās:

Tīmekļa izstrādātāja algošana, salīdzinot ar (WordPress) vietnes izveidošanu
Tīmekļa izstrādātāja īreDIY
Nepieciešamais budžets: USD 500–3000 par pamata vietni + USD 70 gadā par domēnu un mitināšanu.Nepieciešamais budžets: 70 USD gadā par domēnu un mitināšanu + (pēc izvēles) 40 USD par premium WordPress motīvu.
WordPress pieredze nav nepieciešama.Nepieciešama pamatzināšana par WordPress darbību.
Vietni var izveidot uz pilnīgi pielāgota dizaina.Vietne ir veidota uz gatavas WordPress tēmas.
Papildu funkcionalitāti var izgatavot pēc pasūtījuma.Papildu funkcionalitāti nodrošina WordPress spraudņi.
Izstrādātājs var reģistrēt domēna vārdu un iegādāties hostingu jums.Jums būs jāreģistrē domēna vārds un pašam jāpērk tīmekļa mitināšana.
Jums var būt jebkura veida vietne.Parasti tas ir labs pamata vietņu izveidošanai.
Tas prasa mazāk laika no jūsu puses.Tas no jūsu puses prasa daudz laika.

Neatkarīgi no tā, šeit ir padziļināts tēmas sadalījums:

(Tālāk ir sniegts soli pa solim – tas ir, ceļvedis katram ceļa posmam, mēs centīsimies palīdzēt jums pieņemt šo lēmumu, ņemot vērā jūsu prasības un vispārīgo vietņu lietošanas pieredzi.)

1. Vai jums ir budžets??

Pirmā problēma ar tīmekļa izstrādātājiem ir tā, ka tie mēdz būt dārgi.

Kaut arī tirgus vidējie rādītāji ir ļoti plaši, mēs varam droši aprēķināt, ka izstrādātāja nolīgšana var jums atmaksāt jebko no USD 500 līdz pat USD 5000 pamata vietnei..

Tas ir tikai veids, kā darbojas tirgus. Mēs runājam par cilvēkiem, kuri to dara profesionāli … tātad viņiem ir jānopelna iztika, tātad viņiem ir bērni, ko pabarot, tātad viņiem ir jāapmaksā rēķini utt.

Tātad pirmais jautājums, ko sev uzdot, ir, vai jums ir vismaz USD 500–1000 vai vairāk, ko tērēt savā vietnē?

Ja tā, varat apsvērt iespēju pieņemt darbā tīmekļa izstrādātāju. Ja nē … labi, jums ir sava atbilde – jūs pats to veidojat. Tādā gadījumā neuztraucieties – mums ir patiešām lielisks ceļvedis, kurā sniegs detalizētu informāciju par procesu.

2. Vai jūs zināt WordPress?

Tagad mēs nerunājam par dažiem uzlabotajiem, gadu gaitā iegūts zināšanas šeit.

Viss, kas jums šajā brīdī ir nepieciešams, ir pamata izpratne par to, kā strādāt ar WordPress – publicēt ziņas, lapas, instalēt spraudņus, instalēt motīvus.

Ja tas ir uzreiz “jā” vai arī jūs vēlaties mācīties, dodoties tālāk, WordPress vietnes izveidošanai vajadzētu būt jūsu uzmanības centrā. (Šis ir mūsu ievads WordPress, lai jūs virzītu pareizajā virzienā.)

Ja jūs nevarat uztraukties vai vienkārši jums nav laika ieguldīt līdzīgu zināšanu iegūšanā, tad atvainojiet! Kaut arī WordPress ir salīdzinoši viegli apgūt, tā nav iešana-ar-bez-sagatavošanās viegli. Jums būs nepieciešama izstrādātāja palīdzība.

3. Vai vēlaties izmantot WordPress motīvu vai iegūt pilnībā pielāgotu dizainu??

Oficiālajā direktorijā ir pieejami vairāk nekā 4500 labākie elastīgie motīvi, un tas, iespējams, ir pieckāršāks prēmiju tirgū.

Ar visu šo pārpilnību nav grūti atrast tēmu, kas 99% piemērota jūsu vajadzībām,… laikietilpīgi – jā, bet grūti – nē!

Acīmredzot jums nebūs nepieciešams izstrādātājs, kurš palīdzēs meklēt motīvus. To var izdarīt pats. Dažas izplatītas izbraukšanas vietas, piemēram:

Tomēr, ja jums ir nepieciešams kaut kas pilnīgi pielāgots, tad pats to izdarīt ir patiešām grūti. Šeit mēs runājam par pilnīgi jaunas WordPress tēmas / dizaina izveidi no jauna. Ja vēlaties to darīt, jums nepieciešama profesionāla palīdzība.

Īsumā – ja esat atradis sev tīkamu motīvu un vēlaties to izmantot savā vietnē, varat iestatīt lietas pats. Neviens izstrādātājs nav vajadzīgs.

4. Vai jums ir nepieciešama kāda pielāgota funkcionalitāte, ko nevarat atrast WordPress spraudnī?

WordPress motīvi ir viena spektra puse, WordPress spraudņi ir otra. Spraudņu tirgus ir varbūt pat 10 reizes lielāks.

Un tas ir labi! Tā kā oficiālajā direktorijā ir pieejami vairāk nekā 45 000 (!) Spraudņu, gandrīz droši atrodat vienu, kas nodrošina nepieciešamo funkciju. Līdzīgi tam, kā lietas darbojas Apple produktiem – “tam ir pieejama lietotne!” – gandrīz jebkurai funkcijai ir pieejams WordPress spraudnis. Spraudņus varat meklēt šeit:

Īsāk sakot, ja jūs varat atrast visas nepieciešamās funkcijas vai nu pašā WordPress, vai izmantojot spraudņus, jums, iespējams, nevajadzēs izstrādātāju, lai instalētu spraudņus jums.

Retos gadījumos 1 no 1000 jums var būt nepieciešama funkcija, kas nav pieejama, izmantojot spraudni. Varbūt jūs meklējat kaut ko pilnīgi oriģinālu, kas ir izšķiroši svarīgi, lai jūsu bizness darbotos. Vai arī kaut kas tāds, kam ir vienkārši atšķirīgs faktors, salīdzinot ar jūsu vietņu konkurenci utt. Ja tāda ir jūsu situācija, jums ir nepieciešams izstrādātājs, lai izveidotu šo funkciju jums.

5. Vai jūs ērti lietojat domēnu vārdus un mitināšanu?

Visbeidzot, runājot par tehniskākajiem aspektiem, veidojot jaunu vietni – lai viss darbotos, jums ir nepieciešams domēna vārds un mitināšanas konts.

Godīgi sakot, iegūt vienu vai otru nav tik grūti, kā daži cilvēki vēlas, lai jūs ticētu.

Bet vispirms, tikai lai pārliecinātos, ka atrodamies tajā pašā lapā:

 • Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese internetā. Šīs vietnes domēna nosaukums ir vietnesetup.org. Lai iegūtu domēna vārdu, viss, kas jums jādara, ir doties pie domēna reģistratūras un to iegādāties.
 • Hostinga konts vai tīmekļa serveris ir vieta, kur tiek glabāta jūsu vietne (tas attiecas uz visiem jūsu vietnes failiem un datiem). Vairāk par tēmu šeit.

Kā jau minēts, domēna vārda iegūšana un mitināšana nav grūti, kaut arī tas var likties iebiedējoši. Piemēram, ja jūs nolemjat doties kopā ar tādu uzņēmumu kā SiteGround (viens no mūsu pārskatītajiem uzņēmumiem), varat iegūt gan domēnu, gan mitināšanu vienuviet.

Vietnes vietne ar roku aizvedīs jūs pierakstīšanās procesā. Tā beigās jums parādīsies reģistrēts domēna vārds, izveidots mitināšanas konts un pat tīrs WordPress piemērs, kas instalēts šajā mitināšanas kontā. Augsti ieteicams!

(Ja vēlaties WordPress instalēt manuāli, izpildiet šo rokasgrāmatu.)

Ja viss, ko mēs šeit sakām, jums neizklausās īpaši vilinošs, iespējams, vēlēsities nolīgt izstrādātāju, kurš veiks jums visus ar mitināšanu un domēnu saistītos uzdevumus.

Galīgais spriedums: tīmekļa izstrādātāja nolīgšana vai vietnes izveidošana pati?

Ņemot vērā visu iepriekš minēto, mēs to varam apkopot:

Kurš no šiem raksturo labāk?

(A)(B)
 • Viss, kas man nepieciešams, ir “pamata vietne”.
 • Esmu pazīstams ar WordPress vai mācīšos.
 • Es savai vietnei esmu atradis (vai atradīšu) WordPress motīvu.
 • Pievienotajai funkcionalitātei izmantošu esošos spraudņus.
 • Es varu rīkoties (vai esmu gatavs mēģināt) iestatīt domēna vārdu un pats mitināt.
 • Man ir laiks, lai to pabeigtu.
 • Man ir vismaz USD 500–1000, ko tērēt vietnē.
 • Man nepieciešama pielāgota funkcionalitāte. (Tādā gadījumā cenu zīme pieaugs vēl nedaudz …)
 • Man ir nepieciešams pasūtījuma dizains. (Šajā gadījumā pievienojiet vēl USD 500 un vairāk.)
 • Man nerūp domēna reģistrācija vai mitināšana.
 • Man ir maz laika strādāt pie savas vietnes.
 • Ja jūs esat (A) personas tips, tad jūs varat ej uz priekšu un pats to būvē. Šeit ir mūsu ceļvedis, kā jūs varat sākt.
 • Ja jums vairāk patīk (B), nolīgt tīmekļa izstrādātāju.

Tas diezgan daudz to apkopo. Starp šiem diviem tiešām nav labāks ceļš. Balstoties uz jūsu vajadzībām, viens vienmēr būs labāks par otru. Ir jāizdomā, kādas ir jūsu cerības un cik daudz laika un naudas jūs varat ieguldīt.

Ja vēlaties pats izveidot vietni, izlasiet šo soli pa solim.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me