Padziļināts pārskats veikalā – atsaucīga WordPress tēma

WordPress tēmas izvēle topošajam tiešsaistes veikalam ne vienmēr ir vienkārša. Nauda gandrīz vienmēr tiek iesaistīta šajā procesā, tāpēc jums jāpieņem pareizais lēmums un jāizvairās no iestrēgšanas tēmā, kas patiesībā neatbilst jūsu vajadzībām vai tēmai, kas apgrūtina jūsu klientus no jums un jums ātri iegādāties produktus. Kad esat pārlūkojis tādu tēmu tirgus kā ThemeForest, lieta nekļūst vienkāršāka. Nav šaubu, ka tas ir pārsteidzošs – ja pat ne labākais – tēmu veikals, taču tajā ir plašs premium tēmu klāsts, jums ir daudz iespēju, no kurām izvēlēties!

Lai jums veicas, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums pieņemt pareizo lēmumu, neradot grūtības, meklējot tīmeklī šo perfekto tēmu! Ja jūs meklējat veidu, kā paaugstināt esošo biznesu vai zīmolu nākamajā līmenī, tad esat nonācis pareizajā vietā. Šodien mēs iepazīstināsim jūs ar pārsteidzošu e-komercijas tēmu, kurai nesen pievērsām uzmanību. Tā ir viena no visaugstvērtīgākajām WordPress tēmām tirgū ar stabilu klientu bāzi, kas turpina augt, kā mēs runājam. Mēs runājam par Veikala darbinieks – atsaucīga WordPress tēma. Tā ir ļoti pielāgojama, funkcijām atbilstoša premium WordPress tēma, kas izveidota, lai sniegtu tādiem unikāliem uzņēmumiem kā jūsu priekšrocība un vajadzīgās funkcijas, lai piesaistītu vairāk klientu un palielinātu pārdošanas apjomus..

Šodien mēs sīkāk aplūkosim šo ļoti populāro tēmu un padziļināti izpētīsim tās dizainu un galvenās iezīmes. Protams, iegādājoties WordPress motīvu, jums ir jāņem vērā daudz lietu, tāpēc mēs apspriedīsim arī tādas tēmas kā veikalu īpašnieka izvēles plusus un mīnusus. Tāpēc šeit nav padziļināti, šeit ir padziļināts pārskats par veikalnieku – atsaucīgu WordPress tēmu!

Pārskats

Sākot ar pārsteidzošu produktu, jums tiek garantēts, ka jūs izveidosit pārsteidzošas lietas. Tas attiecas uz veikalnieku – atsaucīgu WordPress motīvu, kas izveidots, paturot prātā e-komercijas vietnes. Tas ir 100% atsaucīgs un gatavs tīklenes tīklam, ar perfektu pikseļu dizainu un daudz atdzist funkcijām, kas ir pieejamas lietotājam.

Veikalu īpašnieks tika izveidots īpaši WordPress izstrādātājiem un vietņu īpašniekiem, kuri vēlas izveidot jaudīgu vietni, lai rūpētos par klientiem. Tas nav tikai ideāls risinājums e-komercijas vietnēm, jo ​​ir pietiekami elastīgs, lai to izmantotu plaša spektra vietnēm un jauna projekta sākšanai. Tēmu izveidoja un izstrādāja Get Bowtied, neliela, taču spēcīga tīmekļa izstrādātāju un dizaineru komanda, kas pazīstama ar novatoriskām un atsaucīgām WordPress tēmām, piemēram, Tailor kungs, mazumtirgotājs un, protams, veikals.

Kā varētu gaidīt no Get Bowtied veidotās tēmas, veikalnieks ir pilnībā atsaucīgs un ļoti pielāgojams, lai jūs to varētu iekniebt jebkurā sev vēlamā veidā. Tas ir saderīgs lielākajās pārlūkprogrammās, kā arī dažādās mūsdienu ierīcēs, sākot no personālā datora ar lielu ekrānu un beidzot ar viedtālruņiem un planšetdatoriem. Tam ir daudz noderīgu rīku un opciju, kas ļauj jums izveidot vietni tieši tā, kā jūs to paredzējāt. Tas ir pildīts ar daudzām lieliskām sastāvdaļām, kuras jums noteikti patiks pa ceļam, ieskaitot premium spraudņus, kas vēl vairāk uzlabo tiešsaistes iepirkšanās pieredzi. Tas ir viss nepieciešamais tēmai, tas viss ir labi iesaiņots vienā apbrīnojamā iepakojumā par izdevīgi zemu cenu – 59 USD (par parasto licenci).

Dizains

Veikala darbinieks – atsaucīga WordPress tēma lepojas ar neierobežotām uzlaboto motīvu iespējām, kas ļauj jums izveidot satriecošu formātu jūsu biznesa vajadzībām. Šī tēma ir elastīga, viegli pielāgojama un neprasa, lai jūs apgūtu sarežģītas kodēšanas prasmes vai zināšanas. Īsāk sakot, jūs varat sākt veidot savu sapņu vietni ārpus karkasa! Motīvs ir integrēts ar Visual Composer, ietaupot daudz laika un vēl vairāk vienkāršojot pielāgošanu. Jūs varat izvēlēties no tonnām jau iebūvētu izkārtojumu vai pat pielāgot savu, lai tas atbilstu vēlamajam izskatam.

Jūs esat sabojāts par izvēli ar lieliskām funkcijām un iespējām, jo ​​veikalnieks ir pilnībā pielāgojams no augšas uz leju. Varat sākt tieši no galvenes stila, kur vispirms apstājas acis. Varat izveidot uzmanības piesaistīšanas galvenes stilu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un varētu vēl vairāk palielināt jūsu zīmola nozīmi. Jūs pat varat noņemt ierobežojumus un izmantot jebkuru no iepriekš izveidotajiem stiliem, lai jūsu vietne izskatās profesionāla un tik racionalizēta vai tik detalizēta, cik vēlaties..

Veikalu darbinieks izmanto asu tīklenes grafiku un ir pilnībā atsaucīgs, lai tas varētu izskatīties un vienmērīgi darboties jebkura izmēra ekrānā. Tas nozīmē, ka šī tēma ir pieejama visās ierīcēs, visās platformās un visās metodēs. Pareizi, pircēji var skatīt visus jūsu produktus augstas izšķirtspējas formātā neatkarīgi no tā, kuru ierīci viņi lieto – vai tas būtu dators, Mac, klēpjdators, viedtālrunis vai planšetdators! Jūsu klienti noteikti izbaudīs visu, ko jūs varat piedāvāt, nepalaižot garām pārsvaru!

Galvenās iezīmes

Veikalu īpašnieks – atsaucīga WordPress tēma ir dārgumu krājums, kas paredzēts uzņēmumiem, kas vēlas paplašināt savu darbību tiešsaistē un vēlas tēmu, kas varētu palīdzēt viņu produktiem piesaistīt tiem pelnīto uzmanību. Zemāk ir galvenās iespējas, ko šī tēma var piedāvāt:

 • Viegli uzstādīt un uzstādīt
 • Viegli atjaunināms, izmantojot Envato rīkkopa
 • Pilnīgi atsaucīgs un tīklenei gatavs dizains
 • Automātiski un BEZMAKSAS kalpošanas atjauninājumi
 • Uzticams un draudzīgs klientu atbalsts
 • Spēcīgs administratora panelis
 • Pievienojiet savu logo
 • Vairāku galvenes opcijas
 • Portfeļa funkcionalitāte
 • Iekļauts mūra izkārtojums, lai izveidotu emuāru
 • Neierobežots krāsu un fontu skaits
 • Tulkojums gatavs
 • Bērnu tēma iekļauta

Izmantojot visas iespējamās pielāgošanas funkcijas, kas jums vajadzīgas, jūs varat ātri un viegli mainīt veikalnieka stilu, lai tas atbilstu jūsu vajadzībām. Izmantojot uzlaboto motīvu administratora paneli, varat augšupielādēt savu logotipu, mainīt fontus un krāsas, izveidot pats savus izkārtojumus un daudz ko citu. Pats labākais, ka jūs nepieskarsities vienai koda rindai!

Veikalu pārdevējs – atsaucīga WordPress tēma ir arī komplektā ar premium klases spraudņiem, piemēram, Visual Composer un Revolution Slider spraudņiem, katrs no tiem maksā apmēram 46 USD. Pēdējais ļauj jums ērti un ērti izcelt vislabāk pārdotos vai jaunos produktus un / vai akcijas. Kā jau minēts iepriekš, tēma ir sagatavota tulkošanai ar atbalstu vairākām valodām. Tas viss pateicoties WPML spraudnim, kas nozīmē, ka lietotāji var viegli pārdot savus produktus visā pasaulē.

Veikals, kā norāda nosaukums, ir veidots, paturot prātā e-komerciju. Tas ir pilnībā savietojams ar arvien populāro un jaudīgo WooCommerce e-komercijas spraudni, kas ļauj tiešsaistē tirgot fiziskus un digitālus produktus, kurus var nosūtīt uz jebkuru vietu. Šis spraudnis arī padara iepirkšanos, whpg un saziņas procesu vienmērīgu un ērtu gan pārdevējam, gan klientam. Ar šī rīka palīdzību ir viegli pārvaldīt pat krājumus, izsekot pasūtījumus un kataloģizēt. Bez šiem veikalniekiem ir viss, kas jums varētu būt nepieciešams, lai izveidotu jaudīgu, labi izveidotu tiešsaistes veikalu, kas iepirkšanās pieredzi padara vienmērīgu un profesionālu.

Plusi un mīnusi

WordPress, bez šaubām, ir vispopulārākā satura pārvaldības sistēma (CMS) un emuāru veidošanas platforma. Burtiski miljoniem vietņu nodrošina šo platformu, tāpēc nav pārsteigums, ka tā ir kļuvusi īpaši jaudīga un elastīga. Tā kā lielākam skaitam lietotāju ir vēl vairāk tēmu izvēles iespēju. WordPress lietotājam, kurš meklē perfektu motīvu, kas vislabāk atbilst viņa / viņas zīmolam, tas var radīt patiesi neskaidrības! Ņemot vērā to, ka par savu ideālo motīvu esat izvēlējies veikalu pārdevēju – atsaucīgu WordPress motīvu, jums joprojām ir jāpatur prātā šādas priekšrocības un trūkumi, pirms nolemjat noklikšķināt uz pogas Pirkt tūlīt..

Plusi
 • Augstākās klases motīvi, piemēram, veikalnieks, tiek regulāri un bieži atjaunināti nekā bezmaksas motīvi, tāpēc jūsu vietne vienmēr ir līdzvērtīga jaunākajai WordPress versijai un ir aizsargāta pret visām drošības problēmām..
 • Veikalu darbiniekam ir daudz iepriekš izveidotu izkārtojumu, un tai ir iespēja ļaut jums pielāgot savu, lai jūs varētu viegli iestatīt savas vietnes izskatu, izņemot desmitiem tūkstošu vietņu.
 • Lielākajai daļai premium klases tēmu, piemēram, Shopkeeper, ir pievienota detalizēta dokumentācija, kurā izskaidrots, kā jūs varat gūt maksimālu labumu no tā. Tas ir mazāk izplatīts ar bezmaksas WordPress tēmām.
 • Get Bowtied piedāvā vislabāko atbalstu tēmu lietotājiem, apvienojot forumu, tiešraides tērzēšanu un e-pasta biļešu sistēmu. Bezmaksas tēmai parasti nav pastāvīga atbalsta, un parasti tajā ir kopienas forums, kas dažiem var nebūt pietiekams.
Mīnusi
 • Augstas klases WordPress tēmā jums būs jāiegulda no USD 30 līdz USD 300.
 • Augstākās kvalitātes tēmām, piemēram, veikalniecei, ir savs pielāgotais administratora panelis ar dažādiem pielāgošanas iestatījumiem, kas ieslodzītajiem var apbēdināt un var aizņemt laiku, lai iemācītos un iestatītu.
 • Dažās premium WordPress tēmās ir daudz nevēlamu funkciju (t.i., spraudņi, papildu ādas), kas bieži uzpūš paketi. Lai gan tas padara tēmu daudzveidīgu, dažās tēmās var būt tikai daudz zvanu un svilpienu.

Dienas beigās vissvarīgākais aspekts, kas jāmeklē tēmā – neatkarīgi no tā, vai tā ir piemaksa vai bezmaksas – ir kvalitāte un kopšana, kas ar to saistīta. Koda kvalitāte ir svarīgs faktors, kas jāņem vērā, ieskaitot drošību un lapas ātrumu. Get Bowtied acīmredzami ir ņēmis vērā šīs lietas, ņemot vērā faktu, ka daudzi klienti ir apmierināti ar šīs tēmas iegādi, un arvien vairāk lietotāju pievēršas tai visām savām zīmola vajadzībām. Labākais veids, kā novērtēt tā kvalitāti, ir izlasīt to, ko lietotāji saka. Sabiedrības forums ir labākā vieta, kur uzzināt par jebkāda veida problēmām, kas lietotājiem radušās saistībā ar šo tēmu, un to, cik atsaucīgi tēmas izstrādātāji tos risina..

Galīgais spriedums

Ja esat iesācējs, kurš nezina, kur sākt, vai pieredzējis uzņēmējs, kurš vēlas dot WordPress motīvus, tad Veikala darbinieks – atsaucīga WordPress tēma noteikti ir gudra izvēle. Tas ir ļoti elastīgs, ar bagātīgām funkcijām un gludu funkcionalitāti, kas ne vienmēr ir pieejams citās premium e-komercijas WordPress tēmās. Papildus tam fakts, ka tēma ir izstrādāta ar lielisku dizainu un plašu klientu atbalstu. Brīvības sūtīšana, ko šī tēma nodrošina, ir vienkārši pārsteidzoša, palīdzot jums sasniegt augstu konkurences tiešsaistes tirgū.

Nav svarīgi, kāda veida produktu vai pakalpojumu vēlaties tirgot un pārdot tiešsaistē. Izmantojot veikalnieku, galarezultāts vienmēr būs tiešsaistes veikals, kas ne tikai izskatās profesionāli un mūsdienīgi, bet arī ir paredzēts veiksmei. Tā ir labākā e-komercija!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me