Pierakstīšanās ar Bluehost un WordPress instalēšana

Pilnīga izpaušana: VietneSetup nopelna komisiju, ja jūs pērkat Bluehost, izmantojot šajā rokasgrāmatā norādītās saites. Tādējādi mēs atjauninām mūsu vietni un uzlabojam apmācības. Paldies par atbalstu!


1. darbība: dodieties uz vietni Bluehost.com

Lai reģistrētos vietnē Bluehost, vienkārši dodieties uz vietni Bluehost.com

Tas ir tas, ar ko jūs sagaidīsit, kad nonāksit viņu mājaslapā.

Bluehost galvenā lapa

Ja jums patīk tas, ko redzat, vienkārši noklikšķiniet uz “Sākt tūlīt”, lai jūs varētu pāriet uz nākamo darbību, kas ir 2. darbība:

2. solis: izvēlieties mitināšanas plānu

Izvēloties mitināšanas plānu, vienmēr ņemiet vērā savu mērķi.

Vai jūs veidojat nelielu personisku vietni kā hobiju? Vidēja vai liela izmēra vietne jūsu biznesam? Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu mērķis, noteikti izvēlieties hostinga plānu, kas piedāvā to, kas jums nepieciešams.

Šim ceļvedim mēs izvēlēsimies dalīta mitināšanas plānu “Pamata”. Pamata plāns ir laba izvēle, ja jūs tikko sākat darbu un jums vēl nav tik intensīva trafika uz jūsu vietni. Pagaidām nav jātērē grūti nopelnītā nauda citiem plāniem – jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk.

Ja jums ir interese par dalītu mitināšanu (piemēram, kopīga servera mitināšanu), tas ir visizplatītākais un pieejamākais vietņu mitināšanas veids. Izmantojot šāda veida vietņu mitināšanu, lietotāji koplieto droša servera vai serveru grupas resursus, lai izveidotu savas vietnes un darbotos.

Reģistrējoties vienā no Bluehost kopīgotajiem hostinga plāniem, mums nevajadzēs uztraukties par servera pārvaldību un platformas ielāpiem.

Patiesībā:

Iepazīstieties ar Bluehost tīmekļa mitināšanas funkcijām, ja vēlaties dziļāk iedziļināties to piedāvātajā.

BHhostingplāni
Sāciet ar “pamata” plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk, ja jums tas ir nepieciešams.

3. solis: aizsargājiet domēna vārdu

Pēc plāna izvēles nākamais solis būs jūsu domēna vārda norādīšana.

BHdomēns
Ja vēl neesat pārliecināts par domēna vārdu, pagaidām varat izlaist šo darbību.

Pretēji izplatītajam uzskatam:

Jūsu domēna vārdam nav jābeidzas ar “.com”. Savam domēna vārdam varat izmantot “.org”, “.net”, “.us”, “.biz” vai “.info”. Tas ir īpaši noderīgi, ja jūsu pirmā izvēle nav pieejama. Vienkārši ierakstiet savu domēnu un noklikšķiniet uz “Nākamais”.

Ja neesat gatavs ievadīt domēna vārdu, vienmēr varat veikt šīs darbības kā piešķirt domēna vārdu ja jūs izvēlējāties to darīt vēlāk.

Ja jums jau ir domēna vārds, vienkārši ievadiet to veidlapā “Lietot jums piederošo domēnu” un noklikšķiniet uz “nākamais”.

4. solis: aizpildiet savu informāciju

Nākamais solis ir vienkārši aizpildīt nepieciešamo informāciju. Jums būs jānorāda vārds, uzvārds, valsts, ielas adrese, pilsēta, pasta indekss, tālruņa numurs un e-pasta adrese..

Ņemiet vērā, ka kvīts tiks nosūtīta uz jūsu ievadīto e-pasta adresi.

Uzņēmuma nosaukuma pievienošana nav obligāta.

BHpersonas informācija
Diezgan standarta lietas.

5. solis: pārbaudiet informāciju par paketi un pabeidziet reģistrāciju

Nākamais solis ir ritināt uz leju un pārbaudīt informāciju par savu paketi. Pārbaudiet papildinājumus, kas ir iekļauti pēc noklusējuma. Atcerieties pārbaudīt tikai tos, kas jums nepieciešami.

Informācija par BH paketi
Izvēlieties plānu un izlemiet, kuri no izvēles papildinājumiem jums būs nepieciešami (visas tālāk aprakstītās iespējas)..

Lūk, ko jūs varat apsvērt:

Domēna privātuma aizsardzība: Šis pakalpojums mēnesī maksā par 0,99 USD vairāk (katru gadu par to maksā USD 11,88 gadā). Tas palīdz jums saglabāt personisko informāciju (piemēram, vārdu un adresi) privātu. Iegūstiet to tikai tad, ja vietnei un domēnam ir jāpaliek anonīmam.
Vietnes bloķēšanas drošība: Šis pakalpojums maksā USD 1,99 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts gadā USD 23,88 gadā). Šis papildinājums pārbauda jūsu e-pasta adresi, fizisko adresi un tālruņa numuru. Šī funkcija varētu palīdzēt pierādīt jūsu uzticamību klientiem, ja plānojat pārdot produktu vai pakalpojumu savā vietnē.
CodeGuard Basic: Šis pakalpojums maksā 2,99 USD mēnesī (jāmaksā līdz hostinga termiņa beigām). Tas nodrošina papildu drošību jūsu vietnei, ļaujot regulāri dublēt jūsu vietni. Tas ļauj viegli atjaunot vietnes iepriekšējo saglabāšanu, ja kaut kas notiek vai ja pieļaujat kļūdu
Bluehost SEO rīku sākšana: Šī funkcija maksā papildus USD 1,99 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts gadā USD 23,88 gadā). Bluehost apgalvo, ka šis rīks var palīdzēt iegūt meklētājprogrammu klasifikāciju.
1 Office 365 pastkaste: Šis papildinājums pirmās 30 dienas ir pieejams bez maksas. Tā ir droša un uzticama e-pasta platforma, kuru darbina Microsoft.

BH maksājums
Ja vēlaties izmantot PayPal, noklikšķiniet uz saites “Vairāk maksājuma opciju”, un jūs redzēsit PayPal iespēju.
BH smalkā drukāšana
Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas labi izlasiet smalko druku

Ņemiet vērā, ka katrā plānā norādītā summa tiek iekasēta katru gadu. Jūs varētu būt pārsteigts, ja redzat, ka Bluehost ir atskaitījis vienreizēju maksājumu, nevis norādīto ikmēneša cenu.

Mums jāpiemin, ka uzņēmumam Bluehost ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc šajā laikā jūs vienmēr varat atteikties.

Tomēr:

Tas neattiecas uz domēnu. Ja jūs saņemat domēnu no Bluehost un pēc tam atceļat to pirmo 30 dienu laikā, viņi atskaitīs nepieciešamo summu gada domēna maksai. Tāpēc paturiet to prātā, ja jums kādreiz vajadzēs atgūt naudu.

Kad esat pabeidzis šo darbību, jūs sagaidīs ar šo apstiprinājumu.

BH veiksme
Jūs esat veiksmīgi reģistrējies Bluehost.

PIEZĪME. Atcerieties savam Bluehost kontam izveidot jaunu paroli.

Jūs varat arī pamanīt, ka Bluehost pēc reģistrācijas jums izveido vietni. Lai izdzēstu šo vietni, dodieties uz “Pārvaldīt vietni”, pēc tam noklikšķiniet uz “Iestatījumi”, ritiniet uz leju līdz lapas apakšai, pēc tam dzēst vietni..

6. darbība: instalējiet WordPress, izmantojot Bluehost instalēšanu ar vienu klikšķi.

Kad esat pabeidzis reģistrāciju Bluehost, nākamais solis ir instalēt WordPress un sākt savas vietnes iestatīšanu. Bluehost ļauj viegli un ātri instalēt WordPress.

1. Lai sāktu, vienkārši piesakieties savā Bluehost kontā un noklikšķiniet uz “Manas vietnes”, pēc tam noklikšķiniet uz “Izveidot vietni”..

BH izveidot vietni

2. Piešķiriet savai jaunajai WordPress vietnei vārdu un uzlīmi.

Informācija par BH vietni

3. Pēc tam atlasiet domēnu, kuru vēlaties izmantot ŠAI PASAULES TĪMEKĻA vietnei, un noņemiet atzīmi no tiem spraudņiem, kas jums nav nepieciešami. Atcerieties ņemt vērā savas WordPress vietnes URL, lietotājvārdu un paroli.

BH vietnes iestatīšana

BH WordPress panākumi

4. Tagad ir laiks izvēlēties tēmu. Jūs varat izvēlēties no instalētajām tēmām vai jebkuru no bezmaksas WordPress tēmām.

BH tēmas

5. Turpmāk viss nākamais solis ir atkarīgs no jums.

Vai vēlaties izveidot kontaktinformācijas lapu, lai palīdzētu cilvēkiem ar jums sazināties? Varbūt vēlaties savai vietnei pievienot saturu? Varbūt vēlaties pievienot attēlus vai vairāk lapu?

Bluehost ļauj jums veikt visas šīs lietas, vienkārši virzot kursoru virs katras opcijas un noklikšķinot uz “Let’s Go”.

BH nākamās darbības

Apsveicam! Jūsu WordPress vietne tagad ir izveidota un darbojas!

Jautājumi, problēmas, komentāri? Atstājiet savu komentāru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me