Populārā CMS pēc tirgus daļas


tautas cms

Ja esat iesācējs satura pārvaldības sistēmu (CMS) pasaulē, šeit ir sniegta ļoti vienkārša definīcija:

Satura pārvaldības sistēmas ļauj pasaules mazajiem tehnoloģiju speciālistiem izveidot pilna mēroga, strādājošas un profesionāla izskata vietnes, nepieskaroties nedaudz koda.

Izmantojot CMS, jums nav jāsaprot, kā darbojas vietnes. Un forša lieta ir tā gandrīz puse no visiem 1 271 920 923 vietnes tiešsaistē izmantojiet CMS, lai jūs būtu labā kompānijā.

Mēs jums palīdzēsim 10 populārākās CMS platformas pēc tirgus daļas. Mēs arī izpētīsim katras CMS platformas funkcijas, prasības attiecībā uz lietotāju prasmju līmeni, platformu vispiemērotākajiem uzņēmumiem un daudz ko citu..

Ātra statistika un satura pārskats:

 1. WordPress (Vairāk nekā 27 miljoni vietņu vietņu)
 2. Wix (Vairāk nekā 3,8 miljoni miljonu tiešsaistes vietņu)
 3. Kvadrāts (1,9 un vairāk nekā miljons tiešsaistes vietņu)
 4. Joomla! (1,8 vai vairāk nekā miljons tiešsaistes vietņu)
 5. Shopify (Vairāk nekā 1,1 miljons aktīvu vietņu)
 6. Drupal (630 un vairāk tūkstošu tiešsaistes vietņu)
 7. Emuāru autors (Vairāk nekā 430 tūkstoši tiešsaistes vietņu)
 8. Prestashop (Vairāk nekā 285 tūkstoši tiešsaistes vietņu)
 9. Magento (265+ tūkstoši tiešsaistes vietņu)
 10. Bitrix (Vairāk nekā 223 tūkstoši tiešsaistes vietņu)

10 populārākās CMS platformas

Visi šajā rakstā ietvertie dati ir iegūti no šī resursa: BuiltWith.

1. WordPress (Vairāk nekā 27 miljoni vietņu vietņu)


WordPress

Uzskatot populāro CMS, WordPress turpina vadīt tirgu ar plašu rezervi. Runājot par visu internetu (vietnes, kas izveidotas ar vai bez CMS), 35,6% no tām ir WordPress vietnes.

WordPress ir atvērtā koda programmatūra, kas nozīmē, ka to var bez maksas lejupielādēt un lietot. Tomēr, lai izveidotu un augšupielādētu savu WordPress vietni, ir jāiegādājas pielāgots domēns un mitināšana.

Vēl viens WordPress ieguvums ir tas, ka platforma piedāvā tūkstošiem profesionālu motīvu, un jūs varat instalēt praktiski jebkuru funkciju, izmantojot tūkstošiem spraudņu. Lielākā daļa spraudņu ir bezmaksas (premium spraudņi ir pieejami īpašiem lietojumiem), un WordPress motīvi parasti svārstās no 15 līdz 60 USD+.

Šeit ir Avada, viena no vislabāk pārdotajām WordPress tēmām ThemeForest tirgū:

Avada
Attēla avots: Avada.

Prasmju līmenis: 1-2

Lielākā daļa cilvēku jums pateiks, ka WordPress ir viegli lietojams. Tā ir, bet tas ir saistīts ar brīdinājumu. Būs mazliet mācīšanās līkne, un manevrēšana ap administratora aizmugures sistēmu var būt sarežģīta jaunpienācējiem. WordPress ir arī hakeru sapnis, tāpēc ir svarīgi sekot līdzi versiju atjauninājumiem.

Tā kā WordPress ir atvērtā koda avots, jums tas pats būs jālejupielādē un jāinstalē savā mitināšanas serverī. Par laimi lielākajai daļai saimnieku ir instalēšana ar vienu klikšķi, kas ietaupa laiku (manuāla instalēšana ir arī nedaudz tehniska). Ja jums nepieciešama palīdzība, ātra Google meklēšana sniegs informāciju par gandrīz visiem WordPress tehniskajiem jautājumiem.

Uzņēmējdarbības veidi:

WordPress vietnes ir piemērotas jebkura veida biznesam. No e-komercijas līdz emuāru autoriem līdz pakalpojumu biznesam un uz tehnoloģijām orientētiem jaunizveidotajiem, WordPress piedāvā daudz iespēju un iespēju, kas ļauj gandrīz ikvienam uzņēmumam ātri darboties. Tomēr e-komercijas vietnēm būs nepieciešami specializēti spraudņi, piemēram, WooCommerce.

Plusi:

 • �� SEO draudzīgas funkcijas
 • �� Mobilam draudzīgas funkcijas
 • �� lietotājam draudzīgi
 • �� Emuāru veidošanas funkcionalitāte (emuāru veidošanai tika izveidota programmatūra WordPress)
 • �� e-komercijas funkcionalitāte

Mīnusi:

 • �� WordPress ir lietotājam draudzīgs, taču, ja esat jauns platformas lietotājs, to var būt grūti iemācīties un pārvaldīt.

PIEZĪME: Mēs šeit runājam par WordPress.org. To nedrīkst sajaukt ar WordPress.com – mazāk robustu WordPress versiju, kas neprasa mitināšanu. Šeit ir atšķirība starp WordPress.org un WordPress.com.

2. Wix (Apmaksāts)


Wix

Wix ir vēl viens all-in-one vietņu veidotājs, kas paredzēts pilnīgam iesācējam. Tas ir arī pilnībā mitināts, un Wix pārvalda visu tehnisko informāciju.

Wix cenu noteikšana
Wix cenu noteikšana.

Wix piedāvā bezmaksas, ierobežotu plānu. Premium līmeņa jauninājumi tiek iekļauti maksas paketēs, kuru sākums ir no 13 USD līdz 39 USD mēnesī pamata vietnēm un no 23 USD līdz 500 USD + mēnesī biznesa un e-komercijas vietnēm.

Uzņēmējdarbības veidi:

Wix ir vislabāk piemērots individuālajiem uzņēmējiem vai jebkura veida maziem uzņēmumiem; tomēr tās e-komercijas un emuāru veidošanas iespēju, salīdzinot ar attiecīgi Shopify un WordPress, trūkst. Līdzīgi kā Squarespace, tas ir ierobežots, ja vēlaties ļoti pielāgot savu vietni. Pielāgošanai var būt nepieciešama izstrādātāja palīdzība.

Wix SEO funkciju pēdējos gados trūkst, taču populārā CMS platforma ir uzlabojusies. Maziem uzņēmumiem tā nav problēma, bet vidējie un lielie uzņēmumi, izmantojot spēcīgāku platformu, atradīs labākus rezultātus.

Prasmju līmenis: 1

Wix ir lietotājam draudzīgs un ērti lietojams. Lai iepazītos ar platformu, tai būs nepieciešama maza mācīšanās līkne, taču parasti tā ir vienkārši lietojama.

Plusi:

 • �� SEO draudzīgas funkcijas (pēdējos gados labākas)
 • �� Mobilam draudzīgas funkcijas
 • �� lietotājam draudzīgi
 • �� Emuāru veidošanas funkcionalitāte (nav tik stabila kā WordPress)
 • �� E-komercijas funkcionalitāte (nav tik stabila kā Shopify)

Mīnusi:

 • Izmaksas – par platformas izmantošanu jāmaksā ikmēneša maksa; tomēr Wix piedāvā bezmaksas, ierobežotu plānu
 • More Iespējas un pielāgošana ir nedaudz ierobežota jau izveidotiem uzņēmumiem

Šī ir mūsu apmācība par Wix lietošanu.

3. Kvadrāts (Apmaksāts)


Kvadrāts

Squarespace ir vietņu veidošanas platforma, kas nav jāinstalē jūsu mitināšanas serverī, jo tā nav atvērtais avots. Līdzīgi kā Shopify, arī Squarespace ir mitināšana, SSL sertifikāti, atbalsts un citas funkcijas, kas iebūvētas platformā. Tie visi ir iekļauti maksas noteikšanā, kas svārstās no 12 līdz 40 USD mēnesī.

Kvadrāta cenu noteikšana
Cenu noteikšana kvadrātā.

Kvadrāts ir pazīstams ar tīrām, modernām veidnēm. Tās estētika ir vienkārša un eleganta, un veidnēs ir daudz baltas vietas.

Laukuma kvadrāta veidne
Laukuma kvadrāta veidne.

Uzņēmējdarbības veidi:

Squarespace mājās var atrast visu veidu uzņēmumi. Ja esat iesācējs vietņu veidošanā, Squarespace var būt piemērota vieta, kur sākt. Tomēr viens no tādu vietņu veidotāju mīnusiem kā Squarespace ir tas, ka platforma nepiedāvā tik daudz pielāgošanas elastības kā tāda atvērtā koda platforma kā WordPress. Jums vajadzēs nolīgt izstrādātāju, ja vēlaties pielāgot ārpus motīvu parametriem.

Prasmju līmenis: 1-2

Lai pieceltos un darbotos, būs nepieciešama zināma apmācība par platformas lietošanu. Bet tas ir salīdzinoši viegli manevrējams, tiklīdz jūs to pakavējat, un Squarespace piedāvā daudzus mācību video ar īsām izmaiņām.

Plusi:

 • �� SEO draudzīgas funkcijas
 • �� Mobilam draudzīgas funkcijas
 • �� lietotājam draudzīgi
 • �� Emuāru veidošanas funkcionalitāte (nav tik stabila kā WordPress)
 • �� E-komercijas funkcionalitāte (nav tik stabila kā Shopify)

Mīnusi:

 • Izmaksas – par platformas izmantošanu jāmaksā ikmēneša maksa
 • More Iespējas un pielāgošana ir nedaudz ierobežota jau izveidotiem uzņēmumiem

4. Joomla! (1,8 un vairāk nekā miljons aktīvu vietņu)


Joomla!

Kaut arī Joomla! ieņem otro vietu starp populārākajām CMS platformām, tas joprojām ir diezgan tālu no līdera WordPress, kas tirgus daļas ziņā ir priekšā..

Tas teica: Joomla! ir dzīvotspējīga CMS dažāda veida vietnēm. Tas ir bezmaksas un atvērts avots, piemēram, WordPress, un tā iestatīšanai būs arī jāiegādājas pielāgots domēns un mitināšana. Instalēšana ar vienu klikšķi ir pieejama lielākajai daļai mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Līdzīgi kā WordPress spraudņiem, Joomla! piedāvā paplašinājumus, kas ļauj pielāgot vietnes funkcijas.

2-3 prasmju līmenis:

Mēs esam norīkojuši Joomla! prasmju līmenis 2-3, jo tā iestatīšana var būt nedaudz grūtāka nekā WordPress. Tīmekļa vietne ir pilna ar pamācībām un padomiem, kā platformā izdarīt praktiski visu, ko vēlaties.

Uzņēmējdarbības veidi:

Līdzīgi kā WordPress, Joomla! būs piemērota jebkura veida uzņēmējdarbības vietnei neatkarīgi no tā, cik liela vai maza.

Plusi:

 • �� SEO draudzīgas funkcijas
 • �� Mobilam draudzīgas funkcijas
 • �� Emuāru veidošanas funkcionalitāte
 • �� e-komercijas funkcionalitāte

Mīnusi:

 • �� Nav īpaši draudzīgs iesācējiem

5. Shopify (1 miljons aktīvu vietņu)


Shopify

Shopify ir nozares līderis e-komercijas telpā. Pretstatā pirmajām trim populārajām CMS platformām, Shopify ir SaaS (programmatūra kā pakalpojums). Jūs maksājat platformai maksu (no 29 līdz 299 ASV dolāriem mēnesī), lai pārvaldītu sava veikala tehnisko informāciju, piemēram, mitināšanu, drošību, SSL sertifikāciju un visas citas funkcijas, kas jums nepieciešamas, lai veiktu jūsu veikalu.

Shopify izcenojumi
Shopify cenu noteikšana.

Shopify ir iebūvējis platformā visas funkcijas, kas nepieciešamas e-komercijas veikalu īpašniekiem, piemēram, maksājumu iekasēšana, nosūtīšana, krājumu un atlaižu pārvaldība un daudz ko citu. Shopify piedāvā arī vairākus spraudņus, kas ļauj pielāgot veikalu.

Tāpat kā WordPress, bet vēlaties izmēģināt Shopify? Jūs varat integrēt Shopify arī savā WordPress vietnē.

Uzņēmējdarbības veidi:

Shopify koncentrējas tikai uz e-komercijas veikaliem.

Prasmju līmenis: 1

Shopify ir ērti lietojama platforma iesācējiem. Lai arī platformas apgūšana prasīs zināmu laiku, Shopify rūpējas par visām tehniskajām detaļām. Ja rodas problēmas, palīdzība ir pieejama Shopify atbalstam.

Plusi:

 • �� SEO draudzīgas funkcijas
 • �� Mobilam draudzīgas funkcijas
 • �� lietotājam draudzīgi
 • �� Emuāru veidošanas funkcionalitāte
 • �� e-komercijas funkcionalitāte

Mīnusi:

 • Izmaksas – par platformas izmantošanu jāmaksā ikmēneša maksa

6. Drupal (Atvērtais avots)


Drupal

Līdzīgi kā WordPress un Joomla! Drupal ir bezmaksas atvērtā koda programmatūra, kurai būs nepieciešams pielāgots domēna pirkums un instalēšana jūsu mitināšanas serverī. Programmatūra piedāvā arī motīvus un moduļus, kas ļauj pielāgot vietnes funkcijas un funkcijas.

Kāpēc izvēlēties Drupal, nevis WordPress? Kaut arī WordPress ir vieglāk izmantot, Drupal ir spēkstacija, kas koncentrējas uz sarežģītām sociālo izdevēju kopienu vietnēm, kuras satur daudz satura un satur lielas datu bāzes.

Uzņēmējdarbības veidi:

Drupal būs piemērots jebkura veida bizness, taču daži uzņēmumi var pieprasīt papildu Drupal platformas un paplašinājumus.

Prasmju līmenis: 2-3

Ar Drupal var būt grūtāk strādāt pat ar Joomla!, It īpaši, mainot vietnes izskatu. Paplašinājumu atjaunināšana var būt arī izaicinājums, ja tie nav savietojami, kas var notikt biežāk nekā nav. Ja jūs vadāt e-komercijas veikalu, Drupal komercija un Ubercart ir iespējas; tomēr iestatīšanai var būt nepieciešama izstrādātāja palīdzība.

Plusi:

 • �� SEO draudzīgas funkcijas
 • �� Mobilam draudzīgas funkcijas
 • �� Emuāru veidošanas funkcionalitāte
 • �� e-komercijas funkcionalitāte

Mīnusi:

 • �� Runājot par draudzīgumu lietotājam, Drupal var būt nepieciešama izstrādātāja palīdzība

WordPress pret Joomla! pret Drupalu? Iepazīstieties ar mūsu salīdzināšanas rokasgrāmatu, lai palīdzētu jums izvēlēties.

7. Emuāru autors (Bezmaksas)


Emuāru autors

Blogger ir bezmaksas emuāru veidošanas platforma, kas pieder uzņēmumam Google. Google mitina šos emuārus, tāpēc jūsu domēna nosaukumā tiks iekļauts apakšdomēns blogspot.com. Jums ir arī iespēja iestatīt mitināšanu un novirzīt savu Blogger domēnu uz pielāgotu domēnu pēc jūsu izvēles.

Uzņēmējdarbības veidi:

Emuārs ir platforma ikdienas emuāru autoriem, kuri nevēlas veidot biznesu. Tās vienkāršība ir piemērota gan iesācējiem, gan tiem, kas blogo personiskas baudas dēļ.

Prasmju līmenis: 1

Blogger ir ērti lietojams un darbināms.

Plusi:

 • �� SEO draudzīgas funkcijas
 • �� Mobilam draudzīgas funkcijas
 • �� lietotājam draudzīgi
 • �� Emuāru veidošanas funkcionalitāte (nav tik stabila kā WordPress)

Mīnusi:

 • �� e-komercijas funkcionalitāte (nav paredzēta e-komercijas uzņēmumiem)

8. Prestashop (Apmaksāts)


Prestashop

Līdzīgi kā Magento, Prestashop ir atvērtā koda platforma, kas koncentrējas uz e-komercijas uzņēmumiem. Prestashop var brīvi izmantot, taču jums būs jāiegādājas pielāgots domēns un jāiestata mitināšana. Ja vēlaties lētāku un lietotājam draudzīgāku risinājumu nekā Magento, iespējams, ir Prestashop.

Prestashop piedāvā arī Prestashop Ready, visaptverošu risinājumu, kas ir pilnībā drošs un mitināts. Šis plāns maksā 24,90 eiro mēnesī.

Uzņēmējdarbības veidi:

Prestashop ir koncentrējies tikai uz e-komerciju, un tas vairāk paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Zināšanu līmenis: 2+

Lai arī tā iespējas un pielāgošanas iespējas ir nedaudz ierobežotas, Prestashop ir lietotājam draudzīgāks nekā Magento un lētāks darbam. Šo iemeslu dēļ tas ir paredzēts maziem uzņēmumiem. Iesācējiem tomēr var būt ierobežots atbalsts. Prestashop Ready plānu būs daudz vieglāk izmantot un uzturēt, nekā pats instalējot atvērtā koda programmatūru.

Plusi:

 • �� SEO draudzīgas funkcijas (Magento piedāvā vairāk SEO funkciju)
 • �� Mobilam draudzīgas funkcijas
 • �� lietotājam draudzīgi
 • �� Emuāru veidošanas funkcionalitāte
 • �� e-komercijas funkcionalitāte

Mīnusi:

 • More Iespējas un pielāgošana ir nedaudz ierobežota jau izveidotiem uzņēmumiem

9. Magento (Apmaksāts)


Magento

Magento ir bezmaksas atvērtā koda e-komercijas platforma. Līdzīgi kā WordPress, jūs iegādājaties pielāgotu domēnu un lejupielādējat un instalējat Magento savos mitināšanas serveros.

Magento piedāvā vairākus risinājumus atkarībā no jūsu uzņēmuma lieluma. Tie sākas no nulles dolāriem (Magento Open Source), kā arī ietver all-in-one mākoņu risinājumu (Magento Commerce) un mērogu līdz uzņēmuma līmeņa funkcijām, kas gadā var maksāt tūkstošiem dolāru.

Uzņēmējdarbības veidi:

Magento ir koncentrējies tikai uz e-komerciju un var darboties ar lielākiem zīmoliem un uzņēmumu līmeņa uzņēmumiem.

Prasmju līmenis: 3+

Atšķirībā no citas populārākas atvērtā pirmkoda programmatūras, mitināšanas pakalpojumu sniedzēji parasti Magento nepiedāvā instalēšanas iespēju ar vienu klikšķi. Var būt arī grūti kļūt tiešsaistē un darboties, it īpaši iesācējiem.

Plusi:

�� SEO draudzīgas funkcijas (pēdējos gados labākas)

�� Mobilam draudzīgas funkcijas

�� Emuāru veidošanas funkcionalitāte

�� e-komercijas funkcionalitāte

Mīnusi:

Lietotāju draudzīguma ziņā Magento var būt nepieciešama izstrādātāja palīdzība

10. Bitrix (Bitrix24)


Bitrix

Bitrix sāka darboties kā vietņu veidotājs 1998. gadā. Kopš tā laika tas ir kļuvis par pilna mēroga sadarbības rīku uzņēmumiem un ir pārdēvēts par Bitrix24.

Šī populārā CMS platforma piedāvā paketes, sākot no bezmaksas līdz 199 USD mēnesī, un piedāvā tādas funkcijas kā projektu, HR, dokumentu un laika pārvaldību, sadarbības funkcionalitāti, vietņu veidotāju, klientu attiecību pārvaldību un daudz ko citu..

Vietnes veidotājs piedāvā mitināšanu, joslas platumu, SSL šifrēšanu un tādas funkcijas kā veidlapas, e-pasta mārketings un neierobežotas lapas.

Uzņēmējdarbības veidi:

Bitrix24 nodrošina uzņēmējdarbību vairāk izveidotiem uzņēmumiem no maza līdz uzņēmuma līmenim jebkurā vertikālā stāvoklī. Mācīšanās līkne ir stāva, bet funkcionalitāte ir visaptveroša. Ja jūs meklējat tikai vietņu veidotāju, šis rīks, iespējams, nav paredzēts jums.

Prasmju līmenis: 2

Kods nav jāsaprot, taču ir stāva mācīšanās līkne, kā darboties ar programmatūru.

Plusi:

 • �� SEO draudzīgas funkcijas
 • �� Mobilam draudzīgas funkcijas
 • �� Lietotājam draudzīgi (jā, bet sistēmas apgūšanai būs nepieciešams laiks)
 • �� Emuāru veidošanas funkcionalitāte (nav tik stabila kā WordPress)
 • �� e-komercijas funkcionalitāte

Mīnusi:

 • �� Programmatūras darbībai ir nepieciešama stāva mācīšanās līkne

Ātrās sākšanas padomi, kuru CMS platformu izvēlēties

Šis ir populārāko CMS platformu kopsavilkums:

 1. WordPress (bezmaksas, atvērtā koda)
 2. Wix (bezmaksas un apmaksāts viss iekļauts risinājums)
 3. Kvadrāts (maksas viss iekļauts risinājums)
 4. Joomla! (bezmaksas, atvērtā koda)
 5. Drupal (bezmaksas, atvērtā koda)
 6. Shopify (maksas viss iekļauts e-komercijas risinājums)
 7. Emuāru autors (bezmaksas blogošanas platforma)
 8. Prestashop (bezmaksas, atvērtā koda e-komercijas risinājums; apmaksāts visaptverošs plāns)
 9. Magento (bezmaksas, atvērtā koda e-komercijas risinājums; maksas iespējas, uzņēmuma līmenis)
 10. Bitrix24 (apmaksāta visaptveroša sadarbības platforma)

Viens no pirmajiem lēmumiem, kas jāpieņem, ir tas, vai vēlaties atvērtā koda vai visaptverošu SaaS risinājumu. Atklātā pirmkoda risinājumi prasa, lai jūs pats mitinātu savu vietni. Izmantojot pats mitinātu vietni, jūs pilnībā kontrolējat savu vietni (jums tā galvenokārt pieder), taču šis process ir tehniskāks un prasa pastāvīgu uzturēšanu.

Pabeigti SaaS risinājumi novērš tehniskās problēmas, taču viņi mitina jūsu vietni savā mitināšanā, un tāpēc to pilnībā kontrolē.

TL; DR

WordPress joprojām valda augstākā visās CMS platformās.

Ja jūs meklējat gatavs risinājums jums, Wix vai Squarespace būs laba izvēle, atkarībā no jūsu biznesa modeļa.

Ja jūs vadāt e-komercijas biznesu un jūs interesē atvērtā koda risinājums, laba izvēle būtu Shopify vai Prestashop. Uzņēmējdarbības līmeņa e-komercijas veikalos jāņem vērā Magento.

Visbeidzot, ja vēlaties visaptverošu sadarbību un CMS platformu, Bitrix24 būs jums piemērota iespēja.

Vai esat gatavs izveidot savu vietni? Sāciet šeit ar šo detalizēto ceļvedi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me