Shopify apmācība tiešsaistes veikala izveidošanai

Kā lietot ShopifyShopify ir programmatūras pakalpojuma abonements, kas piedāvā jums izveidot vietni un izmantot viņu iepirkumu groza risinājumu, lai pārdotu, nosūtītu un pārvaldītu savus produktus. Izmantojot viņu pakalpojumu, jūs varat piekļūt ērti lietojamam administratora panelim, kur varat pievienot produktus, apstrādāt pasūtījumus un ievadīt veikala datus.

Mēneša abonēšanai 29 USD / mēnesī jūs varat izveidot pilnībā funkcionējošu tiešsaistes veikalu, kuru varat izmantot digitālu vai fizisku preču pārdošanai. Shopify piedāvā arī ierobežotu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, izmantojot Shopify, esat nonācis pareizajā vietā.

Šajā rokasgrāmatā mēs jums parādīsim, kā lietot Shopify, lai jūs varētu pēc iespējas ātrāk atvērt savu tiešsaistes veikalu.

Gatavs? Sāksim…

Kopējais laiks, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, izmantojot Shopify: ~ 1-2 stundas
Zināšanu līmenis: Iesācējs

Kā izveidot savu tiešsaistes veikalu ar Shopify palīdzību

Pilnīga izpaušana: Mēs nopelnām komisiju, ja jūs galu galā iegādājaties Shopify, izmantojot manas novirzīšanas saites šajā rokasgrāmatā. Tas mums palīdz uzturēt vietņu iestatīšanu un darbību, kā arī atjaunināšanu. Paldies par atbalstu.

Reģistrēties veikalā Shopify un sākt savu veikalu nevarētu būt nekas vienkāršāks, un viņi pat piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai jūs varētu izmantot.

Lai atvērtu savu Shopify veikalu, jums jāpiesakās kontā.

1. Reģistrējieties vietnē Shopify

Apmeklējiet vietni Shopify.com. Izmantojiet reģistrēšanās formu, lai izveidotu kontu.

Ievadiet nepieciešamo informāciju un noklikšķiniet uz Sāciet bezmaksas izmēģinājumu pogu.

Shopify mājas lapa

Jūsu veikala nosaukumam jābūt unikālam, vai arī Shopify lūgs jums izvēlēties kaut ko citu.

Pēc šī sākotnējā ekrāna jums tiks lūgts sniegt vēl dažus datus, tostarp vārdu, adresi, valsti un kontaktinformāciju.

Jums arī jautās, vai jums ir produkti, un, ja jā, tad ko jūs domājat pārdot. Ja jūs tikai izmēģināt Shopify, lai redzētu, vai tas darbojas jūsu labā, varat izvēlēties “Es vienkārši spēlēju apkārt” iekš ‘Vai jums ir produkti? ” nolaižamajā izvēlnē un ‘ES neesmu pārliecināts’ iekš ‘Ko jūs pārdosit?’ sadaļa.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz ‘Esmu pabeidzis’.

2. Sāciet iestatīt savu tiešsaistes veikalu

Pēc reģistrēšanās jūs tiksit novirzīts uz sava veikala administratora ekrānu. Tagad jūs esat gatavs sākt pielāgot savu veikalu, augšupielādēt produktus un iestatīt maksājumus un piegādi.

veikals admin panelis Jūsu mājas administratora ekrāns parāda visu, kas jums jāzina, lai jūs sagatavotu un darbotos.

3. Izvēlieties “Tēma” vai “Izkārtojums”

Shopify ir savs oficiālais tēmu veikals. Visām šīm tēmām garantē pilnīgu atbalstu no dizaineriem, lai jūs zināt, ka jūsu veikals ir labās rokās.

Visās tēmās ir iekļauts visaptverošs modifikāciju saraksts, kuras varat veikt, nepieskaroties koda līnijai. Piemaksu motīvi ir aprīkoti ar vairākām modifikācijām, taču jūs varat arī iegūt lielisku vietni ar bezmaksas vietni. Šīs izmaiņas ir aprakstītas nākamajā sadaļā.

Ja vēlaties veikt vairumtirdzniecības izmaiņas tēmā, ir ļoti maz ierobežojumu tam, ko var sasniegt, piekļūstot HTML un CSS. Neuztraucieties, ja jums nav nekādas kodēšanas pieredzes. Shopify ir starptautiska dizaina aģentūru komanda, kuru viņi dēvē par “Shopify ekspertiem”, kuru jūs varat nolīgt, lai pilnībā pielāgotu savu vietni.

Lai atrastu jūsu vajadzībām atbilstošu motīvu, mēs iesakām:

1. Pārlūkojiet tēmu veikalu

Piesakieties Shopify un apmeklējiet Shopify tēmu veikalu vietnē tēmas.shopify.com. Jūs atradīsit vairāk nekā 70 tēmu variantu, no kuriem izvēlēties, ieskaitot labu bezmaksas izvēli.

Jūs arī varētu atrast Shopify tēmas citās Marketplaces, piemēram, TemplateMonster.
Tikai izvēlieties kategoriju, funkcijas, lai izvēlētos savu motīvu.

Jūs varat filtrēt pēc maksas vai bez maksas, nozares un pēc funkcijām. Jūs varat arī kārtot motīvus pēc cenas, popularitātes un jaunākajiem.

Shopify tēmas izvēle

 Veikalu veikals Shopify.

2. Pārbaudiet funkcionalitāti un pārskatus

Kad esat atradis sev tīkamu motīvu, noklikšķiniet uz motīva parauga attēla. Starp citām funkcijām jums tiks sniegta vairāk informācijas par tēmu, piemēram, vai tēma ir atsaucīga / mobilajai lietošanai sagatavota.

Ritiniet uz leju, lai izlasītu dažas atsauksmes par to, ko citi e-drēbnieki izmanto šo tēmu.

3. Priekšskatiet motīvu

Lai redzētu tēmu darbībā, noklikšķiniet uz Skatīt demonstrāciju. Jūs to redzēsit zem zaļās pogas “Priekšskatījuma tēma veikalā”.

Ja tēma ir dažādu stilu klāsts, varat arī apskatīt dažādu stilu demonstrācijas, noklikšķinot uz tiem.

4. Iegūstiet tēmu

Kad esat atradis sev tīkamu tēmu, noklikšķiniet uz zaļās pogas.

Shopify lūgs apstiprināt, ka vēlaties instalēt motīvu.

Klikšķis Publicēt kā mana veikala tēmu.

Neuztraucieties, ja neesat pilnīgi pārliecināts, ka tā ir jums piemērotākā tēma. Jūs vienmēr varat mainīt savas domas vēlāk.

Pēc motīva instalēšanas Shopify jums paziņos un dos jums iespēju Atveriet tēmu pārvaldnieku.

Motīvu pārvaldnieks parāda publicētās motīvas (tās, kuras instalējāt vai aktivizējāt pēdējā laikā) un nepublicētās motīvas (iepriekš instalētās motīvi).

Shopify tēmas

4. Rediģējiet Shopify iestatījumus

Lielākā daļa Shopify motīvu ļauj veikt vienkāršas izmaiņas, kas var masveidā mainīt jūsu veikala izskatu, tāpēc varat būt drošs, zinot, ka jūs nepabeigsit vietni, kas izskatās kā tūkstošiem citu veikalu klons..

shopify veikalu veidnes

Visi šie veikali ir veidoti, izmantojot vienu un to pašu tēmu.

Administratora ekrānā atlasiet “Motīvi” no kreisās navigācijas izvēlnes. Šajā lapā lodziņā augšpusē redzēsit savu tiešraides tēmu, kastes augšējā labajā stūrī būs divas pogas. Pirmais ir trīs punkti, kas sniedz dažas pamata iestatījumu izmaiņas. Viens no tiem ļauj jums izveidot motīva kopiju. Mēs ļoti iesakām to izdarīt gadījumā, ja veicat kādas izmaiņas, kas jums nepatīk, varat izdzēst dublikātu un sākt no jauna.

Otrā poga saka “Pielāgot tēmu”. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit lapā, kas kontrolē visas jūsu veikala pamatfunkcijas. Šis ir lielisks laiks, kad jūs varat rūpīgi izspēlēties iestatījumus un izmēģināt visas funkcijas, lai jūs varētu uzzināt, ko jūsu vietne spēj.

veikalu pasūtījuma motīvu iestatījumu veikals

Jūsu motīvi pielāgotajos iestatījumos.

Visizplatītākās funkcijas būs šādas:

 • augšupielādējot logotipus
 • slaidu augšupielāde mājas lapas karuselī
 • saistīto vienumu funkcionalitātes pievienošana produktu lapām
 • izvēloties, cik vienumu parādās katrā kolekcijas lapu rindā
 • krāsu shēmas
 • fonta izvēle.

Daži motīvi ļaus arī pārvietot elementus lapās, piemēram, parādīt produktu attēlus lapas kreisajā, labajā vai centrā. Varat arī izvēlēties, vai vēlaties parādīt sociālās pogas / tweet / pin / + 1.

5. Pievienojiet savus produktus veikalam

Pārvietošanās joslā pa kreisi atlasiet “Produkti”. Pēc tam jūs redzēsit zilu “Pievienot produktu” pogu lapas vidū. Izmantojiet šo ekrānu, lai pievienotu pēc iespējas vairāk informācijas par produktiem. Īpaši apskatiet tos, kas palīdzēs SEO, piemēram, vārdu, aprakstu un URL. Iekļaujiet pēc iespējas vairāk informācijas, lai palīdzētu klientiem informēt par jūsu izstrādājumiem.

Šis ir ekrāns, kurā jūs augšupielādējat produktu attēlus. Kad attēli ir augšupielādēti, varat tos pārkārtot, tāpēc neuztraucieties par to augšupielādi noteiktā secībā.

Jūsu produkta ekrāns

Produkta ekrāns. Pārliecinieties, ka esat aizpildījis pēc iespējas vairāk informācijas.

Produktu attēlus var pārdot, tāpēc pārliecinieties, ka parādāt savus produktus pēc iespējas labāk, un ar tuvplāna fotoattēliem izceliet visas īpašās vai unikālās funkcijas. Lai jūsu veikals izskatās kārtīgs, ieteicams visiem attēliem saglabāt vienādas dimensijas. Ja vien jūs neplānojat, lai kolekcijas lapas izskatās pēc Pinterest dēļa.

Kad viss ir aizpildīts, vienmēr atcerieties noklikšķināt uz Saglabāt produktu poga augšējā un apakšējā labajā stūrī.

Izveidot kolekcijas (produktu grupas)

Kolekcija ir jebkura produktu grupa, kurai ir dažas kopīgas iezīmes, kuras klienti varētu meklēt, apmeklējot jūsu veikalu. Piemēram, jūsu klienti, iespējams, iepērkas:

 • apģērbs, kas paredzēts tieši vīriešiem, sievietēm vai bērniem
 • noteikta veida priekšmeti, piemēram, lampas, spilveni vai pledi
 • preces pārdošanā
 • priekšmeti noteiktos izmēros vai krāsās
 • sezonas produkti, piemēram, svētku kartītes un rotājumi.

Izstrādājumi var parādīties neierobežotā skaitā kolekciju. Parasti kolekcijas jūs parādīsit savā mājas lapā un navigācijas joslā. Tas klientiem palīdz atrast to, ko viņi meklē, bez nepieciešamības noklikšķināt uz visa jūsu kataloga.

Shopify pievienojot produktu

Kolekcijas iestatīšanas ekrāns darbojas tieši tāpat kā ekrāns Produkts

Manuālā un automātiskā kolekcija

Kad pievienojat jaunu kolekciju, varat atlasīt, kā produkti tai jāpievieno. Šīs ir divas iespējas:

 • Manuāli -Pievienojiet un noņemiet izstrādājumus manuālajā kolekcijā atsevišķi.
 • Automātiski -Jūs varat iestatīt atlases nosacījumus, lai automātiski iekļautu produktus, kas atbilst noteiktiem kritērijiem.

Maksājumu vārtejas

Maksājumu vārteja ļauj jums veikt maksājumus no klientiem, izmantojot savu vietni. Cenai un komisijas maksai ir liela nozīme, taču ir svarīgi arī redzēt, kādas funkcijas tās piedāvā. Ne visi maksājumu vārti tiek izveidoti vienādi.

Izvēloties sev piemērotāko maksājumu vārteju, jums jāapskata šādi.

 1. Maksas par darījumu

Veicot maksājumu, daži vārtejas maksā nelielu procentu vai fiksētu maksu (vai dažreiz abas) par iespēju izmantot viņu pakalpojumu. Salīdziniet tos, ņemot vērā paredzamo pārdošanas apjomu.

 1. Karšu veidi

Jums jāzina, kāda veida kartes tiek pieņemtas jūsu izvēlētajā Payment Gateway. Visi pieņem VISA un Mastercard, savukārt vairums pieņem American Express. Paypal kļūst arvien populārāks arī tiešsaistes maksājumiem.

 1. Izbraukuma pārbaude

Daži vārtejas veiks maksājumus uz saviem serveriem, izmantojot savu veidlapu. Tas nozīmē, ka klients tiek noņemts no jūsu kases un viņš maksā, izmantojot veidlapu, kuru nodrošina jūsu maksājuma vārteja. Pēc klienta veiksmīgas samaksas tie tiek novirzīti uz jūsu apstiprināšanas lapu. Tas ļauj mazliet vairāk kontrolēt norēķinu procesu.

Varat apiet Shopify ierobežojumus – tie neļauj jums pielāgot izrakstīšanos, izņemot CSS.

Maksājumu vārtejas darījumu maksa tiek pievienota papildus Shopify pašu darījuma maksai. Kopš novembra veikali, kas atrodas ASV un Lielbritānijā, var izmantot Shopify Payments. Atkarībā no jūsu Shopify plāna, jūs varat ietaupīt uz šīm papildu izmaksām. Atkarībā no jūsu plāna jūs saņemsit šīs ļoti pievilcīgās likmes.

 • Pamata 2,4% + 20p
 • Profesionāls 2,1% + 20p
 • Neierobežots 1,8% + 20p

Atkarībā no tā, cik daudz darījumu jūs veicat katru mēnesi, varētu būt vērts jaunināt, lai izmantotu šos ietaupījumus.

6. Iegādājieties savu tiešsaistes veikalu “LIVE”

Lai jūsu vietne varētu sākt darboties, jums jāpievieno vēl daži dati par savu uzņēmumu un tas, kā jūs plānojat veikt piegādes un maksāt nodokli.

Vispārīgi

Pārliecinieties, ka visa jūsu biznesa informācija ir aizpildīta apakšējā kreisajā iestatījumu apgabalā. Pārliecinieties, ka izmantojat Google Analytics funkciju. Tas var izrādīties nenovērtējams avots jūsu veikala apmeklētāju izsekošanai.

Shopify iestatījumi

Nodokļi

 1. Iet uz Produktu lapa no sava administratora paneļa.
 2. Noklikšķiniet uz dotā produkta nosaukuma.
 3. Ritiniet uz leju līdz sadaļai, kuru sauc “Varianti”.
 4. Pārliecinieties, vai blakus ir izvēles rūtiņas Iekasēt nodokļus un Nepieciešama nosūtīšana tiek pārbaudīti, ja jums tie jāiekļauj savos izstrādājumos.
 5. Dažiem veikaliem nevajadzēs iekasēt nodokļus vai piegādāt preces, piemēram, digitālās preces. No otras puses, T-kreklu veikalā, iespējams, būs jāiekasē abi.
 6. Ja plānojat nosūtīt savu produktu klientiem, pārliecinieties, ka attiecīgajā laukā ievadiet produkta svaru.

Piegāde

Ja nosūtīšanas likmes ir pārāk šauras vai jūs nesniedzat pietiekami daudz iespēju, jūs varat zaudēt daļu no pārdošanas. Shopify aprēķinās nosūtīšanas likmi tikai jūsu klientiem, pamatojoties uz noteikumiem, kurus jūs definējat administratora nosūtīšanas lapā. Lai nezaudētu pārdošanas apjomus:

pievienojot pielāgotus domēnus veikalā shopify

 1. No sava veikala administratora dodieties uz vietni Iestatījumi> Piegādes lapa.
 2. Sadaļā “Piegādes likmes” pārbaudiet, vai esat iestatījis nosūtīšanas likmi, pamatojoties uz svaru, un pielāgojiet to atbilstoši jūsu produkta specifikācijām.

Pārbaudiet pasūtījumu sistēmu

Lai pārbaudītu savu sistēmu, varat simulēt darījumu, izmantojot Shopify Bogus Gateway.

Viltus vārtejas izmantošana:

 1. No jūsu veikala Administrators, klikšķis Iestatījumi, tad Maksājumi iet pie sava Maksājumu iestatījumi
 2. Ja jums ir iespējota kredītkartes vārteja, pirms turpināšanas to deaktivizējiet. (Klikšķis Rediģēt, tad Deaktivizēt, pēc tam apstipriniet savu deaktivizāciju.)
 3. Iekš Pieņem kredītkartes sadaļā noklikšķiniet uz Atlasiet kredītkartes vārteju lai atvērtu nolaižamo izvēlni.
 4. Ritiniet uz leju līdz Cits, pēc tam noklikšķiniet (pārbaudei) Viltus vārti.
 5. Klikšķis Aktivizēt (vai Atkārtoti aktivizējiet, ja iepriekš esat izmantojis viltus vārteju).
 6. Dodieties uz savu veikalu un veiciet pasūtījumu, kā to darītu klients. Izrakstoties, īstu numuru vietā ievadiet šo kredītkartes informāciju:

Īsta maksājuma vārteja pārbaude ar īstu darījumu:

 1. Pārliecinieties, ka esat iestatījis maksājumu vārteja jūs vēlaties pārbaudīt.
 2. Veiciet pirkumu no veikala, kā to darīs klients, un aizpildiet izrakstīšanos, izmantojot īstu kredītkartes informāciju.
 3. Atcelt pasūtījumu nekavējoties, lai atmaksātu sevi un izvairītos no darījumu nodevas maksāšanas.
 4. Piesakieties savā maksājuma vārtejā, lai pārliecinātos, ka līdzekļi ir cauri.

Vai tas ir bez maksas??

Jā – noteikti atceliet un atmaksājiet pasūtījumu drīz pēc tā ievietošanas.

Ja jūsu norēķinu cikls sasniedz pēc testa pasūtījuma ievietošanas, bet pirms tā atcelšanas, darījuma maksa parādīsies jūsu rēķinā. Pēc rēķina apmaksas veikalā Shopify jūs joprojām varat to atcelt, taču atmaksu kā darījuma kredītu saņemsit savā kontā. Jūs varat izmantot darījumu kredītus, lai maksātu turpmākas darījumu maksas.

7. Pievienojiet domēna vārdu

Lai jūsu vietne būtu aktīva, jums būs nepieciešams domēna vārds. Jums ir divas izvēles iespējas.

Pirmkārt, jūs varat iegādāties domēnu no Shopify, un tas automātiski tiks pievienots jūsu veikalam. Tas ietaupa jūsu laiku, it īpaši, ja jums nav zināšanu par vietnes mitināšanu. Šie domēni parasti maksā 9–14 USD gadā. Otra iespēja ir iegādāties domēnu no trešās puses, piemēram, GoDaddy. Šie domēni sākas ar USD 10,00 USD gadā. Negatīvie ir tas, ka jums pašiem būs jānovirza DNS ieraksti, kas sākumā var šķist drausmīgi.

Ja nevarat nākt klajā ar labu domēna vārdu, izlasiet mūsu padomus, kā izvēlēties labu domēna vārdu.

Šeit ir norādītas darbības, lai jūsu jaunais Shopify veikals būtu pieejams trešās puses domēna nosaukumā.

 1. Pievienojiet jauno domēnu veikalā Shopify

Vietnē Shopify admin kreisajā pusē navigācija dodieties uz Iestatījumi un tad Domēni un pievienojiet savu domēna vārdu, izmantojot “Pievienot esošu domēnu” pogu.

 1. Atjauniniet DNS ierakstus

Piesakieties sava domēna reģistratūrā un veiciet šādas izmaiņas DNS ierakstos:

 • Aizvietojiet @ vai galveno A ierakstu ar šādu IP adresi: 23.227.38.32
 • Pievienojiet vai aizstājiet www CNAME ar veikalu.myshopify.com (t.i., jūsu veikala Shopify saite bez HTTP, ko varat redzēt domēnu iestatījumu lapā)
 1. Noņemiet visas veikala paroles

Pretējā gadījumā neviens nevarēs piekļūt jūsu vietnei pat tās tiešraidē.

 1. Iestatīt kā galveno, ja nepieciešams

Kamēr iekšā Interneta veikals> Domēni, savu galveno domēnu var izvēlēties, izmantojot nolaižamo izvēlni ekrāna augšdaļā:

galvenā veikala domēns

Pārliecinieties, ka esat arī pārbaudījis “Novirzīt visu datplūsmu uz šo domēnu”. Tas nozīmē, ka trafiks uz visiem citiem domēniem tiks novirzīts uz jūsu galveno domēnu. Tas ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu labu SEO.

 1. Citu domēnu pievienošana 

Jūs varat atkārtot 1. un 2. darbību ar citiem domēna vārdiem, kas jums pieder. Visi domēna vārdi tiks novirzīti uz ‘Primārs’ domēns, kuru jūs jebkurā laikā varat mainīt ar “Iestatīt kā galveno” opcija blakus katram domēna vārdam.

Ņemiet vērā, ka jums piederošo domēna vārdu skaits neietekmē SEO.

pievienojot pielāgotus domēnus veikalā shopify

Apsveicam, jūsu jaunais Shopify veikals ir gatavs!

Ja jums tas ir izdevies – apsveicu. Tagad jums vajadzētu būt pilnībā strādājošam tiešsaistes veikalam. Ja vēlaties izpētīt alternatīvas, skatiet zemāk:

Alternatīvas Shopify?

Varat arī izmantot WooCommerce, lai sāktu savu tiešsaistes veikalu. Tas ir nedaudz lētāk, taču tam nepieciešama stingrāka mācīšanās līkne. Katrā ziņā tā var būt lieliska alternatīva.

Lai iegūtu sīkāku pārskatu starp abiem, izlasiet šo – Shopify vs WordPress (WooCommerce) Turklāt šeit varat atrast citas e-komercijas vietnes, kas ļauj izveidot tiešsaistes veikalu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me