Spararata pārskats

9.2 Kopējais reitings
Lielisks ātrums, uzticams Uptime, bez hakeriem, pārvaldītā WordPress mitināšana

Spararata pārvaldītā WordPress mitināšana ir veidota, ņemot vērā gala lietotāju. Neatkarīgi no tā, vai esat brīvmākslinieks, gaidāmais bizness vai jau izveidots uzņēmums, hostinga iespējas un vide, ko sniedz spararats, ļaus jums pilnveidot procesus un darbplūsmas.

Pros
 • Bez hakeriem
 • Ātri ātrumi
 • Ikdienas dublējumi
 • Globālie datu centri
 • Vienkāršota piekļuve SFTP
 • Pielāgoti veidots WordPress
 • 24/7 atbalsts
CONS
 • Trūkst iebūvētās Git vides.
 • Nav SSH savienojuma
 • Dārgs

Mēs vēl neesam pārskatījuši emuāru mitināšanas iespēju spararatam, jo ​​šķiet, ka viņi šobrīd nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Mēs vēl neesam pārskatījuši spararata veltītās hostinga iespēju, jo šķiet, ka viņi, iespējams, nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Mēs vēl neesam pārskatījuši VPS mitināšanas iespēju spararatam, jo ​​šķiet, ka viņi šobrīd nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

9.2 WordPress vērtējums

Cena
15 USD


Pārvaldītā WordPress mitināšana ļauj jums izmantot rezerves tehnoloģiju personāla komandu, lai sakārtotu visas jūsu mitināšanas problēmas. Spararats padara šo pieredzi vēl lielāku, izmantojot īpaši optimizētas funkcijas vietnēm, kas darbojas WordPress.

Uzņēmums mērķē ārštata darbiniekus, aģentūras un uzņēmumus to mitināšanas risinājumos. Tāpēc, ja jūs meklējat mitināšanas risinājumu, kas garantē jums drošu vidi, automātiskus atjauninājumus, super ātrumu, automātiskas dublējumkopijas un atbalstu, šī ir īstā platforma abonēšanai.

Hostinga plāni un cenas

Spararatam ir pavisam 5 plāni, kas var pielāgot visas tīmekļa mitināšanas vajadzības – no atsevišķām vietnēm līdz mazām aģentūrām un daudznacionāliem uzņēmumiem.

Sīks

Šis ir iesācēja mitināšanas risinājums saskaņā ar spararata plāniem. Tam ir šādas iespējas:

 • Tas var apkalpot apmeklējumus līdz 5000 mēnesī
 • 5 GB atmiņas diska
 • Joslas platums līdz 250 GB

Turklāt jūs saņemat bezmaksas SSL sertifikātu un migrācijas atbalstu. Ja jūs maksājat mēnesī, izmaksas ir USD 14, kamēr gadā, par šo plānu tiek iekasēta maksa USD 165 apmērā.

Personīga

Šis vienas vietnes plāns nodrošina daudz lielāku diska krātuvi – līdz 10 GB un 500 GB joslas platumā. Ja jūs prognozējat lielu vietnes trafiku vai pašlaik reģistrējat apmeklētāju skaitu līdz 25 000 vai apmēram, šis plāns ir piemērots jums.

Neatkarīgi no bezmaksas SSL sertifikāta un migrācijas atbalsta, jūs saņemat bezmaksas iestudējumu savai gaidāmajai vietnei. Visi šie maksā mēnesī 28 USD vai 330 USD, ja maksājat katru gadu.

Profesionāls

Šis plāns ir paredzēts uzņēmumiem un privātpersonām, kuru darbība notiek diezgan ātri. Neskatoties uz to, ka tas ir vienas vietnes plāns, profesionālā pakete var pārvaldīt apmeklētāju plūsmu līdz 100 000 mēnesī, pateicoties 20 GB diska krātuvei un 1 TB joslas platumam..

Visas pārējās funkcijas, ieskaitot bezmaksas SSL sertifikātu, bezmaksas iestudēšanu un bezmaksas migrācijas atbalstu, ir tādas pašas kā citiem plāniem. Izmaksas ir 69 USD mēnesī, bet, maksājot katru gadu, rēķins sastāda 825 USD.

Ārštata

Lai apkalpotu augošu klientu sarakstu, ir nepieciešams vislabākais hostinga risinājums. Ārštata plāns ir paplašinājis spēju instalēt WordPress vietnes. Varat iestatīt līdz 10 vietnēm un ērti pārvaldīt vietņu trafiku ar 150 000 apmeklējumiem mēnesī.

Diska ietilpība ir 40 GB, un jums ir līdz 4 TB joslas platums. Šis plāns piedāvā arī CDN glabāšanu, lai paātrinātu servera ielādes laiku. Izmaksas ir USD 92 mēnesī, un, ja jūs dodat priekšroku ikgadējiem rēķiniem, tās sastāda 1100 USD.

Aģentūra

Ja vēlaties instalēt lielapjoma vietnes, tas ir vispopulārākais plāns. Tas ļauj jums instalēt līdz 30 WordPress vietnēm ar kopējo apmeklētāju ietilpību mēnesī līdz 600 000. Lai palielinātu šo mērogu, spararats ir atvēlējis 120 GB diska krātuves un joslas platumu līdz 8 TB.

Aģentūras plānu atšķir tas, ka jums tiek iecelts īpašs kontu pārzinis un jūs izbaudāt CDN maksas ar atlaidi. Mēneša cena ir 229 USD, un, ja jūs maksājat katru gadu, rēķins ir 2750 USD.

Ja kāds no iepriekšminētajiem plāniem neatbilst jūsu vajadzībām, spararats piedāvā jums pielāgotas hostinga paketes iespēju. Šajā nolūkā uzņēmums norīko jums uzņēmuma risinājumu ekspertu, kurš palīdzēs jums izmantot labākās funkcijas, kuras jāiekļauj jūsu pielāgotajā plānā.

 • Bez hakeriem
 • Ātri ātrumi
 • Ikdienas dublējumi
 • Globālie datu centri
 • Vienkāršota piekļuve SFTP
 • Pielāgoti veidots WordPress
 • 24/7 atbalsts

Sāciet darbu ar spararatu tagad.


Naudas atdošanas garantija
72 stundas
Diska vieta
5 GB – 120 GB
Domēna vārds
Nav
Skatīt plānus

Spararats ir pārvaldīts WordPress mitināšanas risinājums, kas paredzēts ārštata darbiniekiem, aģentūrām, vietnēm ar intensīvu satiksmi un uzņēmumu komandām. Risinājumā ir iekļauti arī darbplūsmas rīki, kas palīdzēs ātri un ērti izveidot un pārvaldīt WordPress vietnes.

Tā kā jūsu operācijas aug, platforma ļauj jums pielāgot tīmekļa resursus, lai tie atbilstu klientu prasībām un cerībām. Gadījumā, ja jūs migrējat no citiem saimniekiem uz Spararatu, šeit esošie profesionāļi palīdzēs jums bez maksas tikt galā ar informāciju..

Pārskats par spararatu

Jūsu vietnei piemērota saimnieka meklēšana ir svarīgs biznesa lēmums, kam nepieciešams laiks, tehnisks ieskats un labs budžets. Ir daudz hostinga uzņēmumu, kas tur sola jums vismodernākās tehnoloģijas un vismodernākās funkcijas, kas palīdzēs pārvietot vietni uz pilnīgi jaunu līmeni. Daži nepilda savus solījumus, bet Spararats to izpilda. Tie ir konsekventi un seko līdzi, lai nodrošinātu, ka jūsu pieredze ir vērtīga.

Neatkarīgi no jūsu darba vides, jaudīga WordPress platforma var ietaupīt jūs no nepatikšanām, kas saistītas ar mitināšanu, no vienas puses, un palīdzēt pilnveidot procesus, no otras puses..

Spararats ir diferencējis savu pārvaldīto WordPress mitināšanu šādi:

 • Sīks – Šī ir vienas vietas sākuma opcija, kas spēj veikt līdz 5000 ikmēneša apmeklējumiem. Tas mēnesī maksā 14 USD.
 • Personīga – Šis ir vienas vietnes plāns, kura rēķins mēnesī ir USD 28, ar diska krātuvi līdz 10 GB.
 • Profesijal – Tā kā jūsu biznesam ir virsotnes un palielinās servera prasības, profesionālās ieceres plāns ir ietverts jūs. Jūs saņemat 20 GB diska krātuves un 1 TB joslas platumu, izmantojot USD 69 mēnesī.
 • Ārštata – Šis ir plāns, kas dod jums līdz 10 WordPress instalācijām un 4 TB joslas platumu ar 92 ASV dolāriem mēnesī.
 • Aģentūra – Šis ir reāls darījums, lai jūsu biznesu sasniegtu nākamajā līmenī. Par USD 229 mēnesī jūs iegūstat līdz 30 WordPress instalēšanas iespējām un spējām apstrādāt 600 000 ikmēneša apmeklējumu.

Ja jūs meklējat pielāgotu mitināšanas risinājumu jūsu uzņēmuma vietnēm, spararatam ir uzņēmuma risinājumu eksperti, kas strādā iekšpusē, lai detalizēti apspriestu jūsu vajadzības. Uzņēmējdarbības plāni sākas no USD 1500 mēnesī.

Kam paredzēts spararats?

Ir 4 lietotāju kategorijas ar spararatu mērķiem ar savu mitināšanas risinājumu.

Ārštata darbinieki

Ārštata centrālais pīlārs ir sadarbība. Spararats ārštata darbiniekiem nodrošina stabilu WordPress platformu, kas ļauj viņiem izveidot WordPress vietnes, sadarboties ar klientiem un izkraut gatavos produktus, nepārvietojot platformas. Starp ārštata darbiniekiem, kas bauda spararatu, ir šādas:

 • Bezmaksas demonstrācijas vietne – šis ir nulles dolāru ieguldījums, demonstrācijas serveris, kas ļauj sākt darbu pie projektiem, kad vietne tiek migrēta vai veidota no jauna..
 • Ātri izveidojiet vietņu veidnes – ja jums ir iecienīti spraudņi un motīvi, spararats ļauj ātrāk saputot pilnīgi jaunu vietni, neinstalējot visu pa vienam.
 • Sadarbība ar Ease – Flywheel WordPress platforma ļauj pievienot līdzstrādniekus ar atsevišķiem pieteikšanās gadījumiem, lai palīdzētu atjaunināt datu bāzi, rediģēt failus un pārvaldīt vietni.
 • Norēķinu nodošana klientiem – kad veidojat vietni klientam un ir pienācis laiks to aktivizēt, jūs varat nekavējoties nodot īpašumtiesības klientam. Pēc tam klients saņems norēķinu e-pasta paziņojumu, kurā tiks lūgts samaksāt par jaunizveidoto vietni.

Aģentūras

Ja jūs vadāt aģentūru, jums, bez šaubām, ir daudz kustīgu daļu. Spararats piedāvā vienas pieturas WordPress platforma kas jums ļauj ērti pārvaldīt mitināšanu, sadarboties ar komandu un izrakstīt rēķinus klientiem.

Funkcijas, kuras aģentūras Flywheel pārvaldītajā WordPress platformā var izmantot aģentūras, ļauj jums mērogot savus pakalpojumus, pievienot jaunas ieņēmumu plūsmas un sadarboties ar ārējām ieinteresētajām personām. Jūs arī saņemat piekļuvi pieturvietu videi, kas ļauj jums veikt vietnes izmaiņas bez stresa, pirms tās tiek aktivizētas.

Vietnes ar intensīvu satiksmi

Kad jūsu vietne reģistrē apmeklētāju statistiku simtos tūkstošos mēnesī, jums ir nepieciešami īpaši labi darboties spējīgi tīmekļa resursi, ieskaitot uzticamus mitināšanas risinājumus. Spararats izmanto konteineru tehnoloģiju, lai jūsu vietnei būtu vieta, kur uzreiz palielināties, kad palielinās satiksme.

Uztvertais laiks ir paredzēts uzņēmējdarbībai, to nodrošina Google Cloud. Tas nozīmē, ka katrs klients, kurš apmeklē jūsu vietni, nemēģina noklikšķināt caur lapām, kuras nav atsaucīgas.

Varat arī reāllaikā sadarboties ar savu komandu un klientiem. WordPress platforma vietņu pārvaldību ir padarījusi vienkāršu.

Uzņēmumu komandas

Kā uzņēmuma īpašniekam vai vadītājam jūsu prioritāte ir virzīt savu produkciju tirgū. Tomēr, lai gūtu panākumus, jums nepieciešama mitināšanas platforma, kas ļauj jūsu komandai rīkoties ātri un efektīvi.

Spararats ir viens no drošākajiem uzņēmuma mitināšanas risinājumiem, ko darbina Amazon Web Services (AWS). Tas garantē, ka jūsu vietne ir droša un uzticami apkalpojama, lai apstrādātu katru pieprasījumu. Jums patiks arī personalizēts atbalsts un stabila darbplūsma, kas pielāgota katram jūsu komandas loceklim.

Plūsmas spararata tīmekļa mitināšana

Tas, ka Spararats ir veltījis savu enerģiju un zināšanas, lai piedāvātu tikai pārvaldītu WordPress mitināšanu, uzņēmumiem daudz nozīmē. WordPress mitināšana ir dinamiska, un, ja to pārvalda ekspertu komanda, tā viegli pārvēršas par tīmekļa mitināšanas zelta standartu. Starp priekšrocībām, ko Spararats piedāvā saviem klientiem, ir:

Bez hakeriem

Meklējot mitināšanas risinājumu, drošība ir galvenā prioritāte. Kad jūsu vietne tiek uzlauzta un jūsu tīmekļa resursi tiek sagrozīti, katastrofas pārvaldīšanas un tās kontrolēšanas izmaksas var būt milzīgas. Šī iemesla dēļ spararats ir koncentrējis savu uzmanību uz drošības pārvaldību, izmantojot vairākus procesus un rīkus.

Šie ir daži no pasākumiem, ko uzņēmums ir ieviesis.

 • Paroles ieviešana – spararats nodrošina, ka jums ir spēcīgas paroles visiem jūsu pieteikšanās gadījumiem.
 • Ierobežoti pieteikšanās mēģinājumi – vairāki neveiksmīgi mēģinājumi pieteikties jūsu vietnē vai serverī nekavējoties liek bloķēt. Tas novērš ļaunprātīgu pieteikšanos.
 • Inteliģenta IP bloķēšana – spararata drošības sistēma ātri atrod iebrucējus un dažu sekunžu laikā bloķē viņu IP.
 • WordPress atjauninājumi – WordPress drošības komanda apstrādā visus galvenos atjauninājumus, lai jūs nodrošinātu visdrošāko un visjaunāko WordPress versiju..

Ātri ātrumi

Neatkarīgi no jūsu trafika skaita pēdējais, ko vēlaties, ir vietne ar lēnu ielādi. Spararatam ir reputācija, kas uzlabo vietņu veiktspēju, palielinot to ātrumu. Viņi to dara, izmantojot vairākus mehānismus, tostarp satura piegādes tīklu (CDN) un robustu kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģiju.

Viņi arī palīdz veiktspējas iestatīšanā, lai novērtētu iestatījumus un vietnes kodu. Tādā veidā jūsu vietne var sasniegt maksimālo ātrumu visās dimensijās.

Ikdienas dublējumi

Pat ar vislabāko drošības infrastruktūru jūs nekad nevarat pateikt katastrofu, kas ir dienu vai stundu attālumā. Apsverot to, spararats ir izveidojis rezerves grafiku, kas darbojas katru nakti. Visi dublētie resursi tiek droši turēti 30 dienas, dodot jums daudz laika atjaunot, ja nepieciešams.

Instalējot spraudni vai atjauninot motīvu, ir arī iespēja veikt dublējumkopijas manuāli, lai jūs varētu atrasties drošībā, ja viss notiek. Visas dublējumkopijas tiek glabātas Amazon S3 Cloud. Tas garantē uzticamību un drošību.

Pieejamība globālā mērogā

Spararats ir apņēmies novietot jūs tieši savas globālās auditorijas centrā. Daļa no viņu centieniem izpildīt šo solījumu ir dot jums līdz 10 datu centriem , no kuriem izvēlēties, mitinot savu vietni. Četri no datu centriem atrodas ASV; divi – Āzijā (Singapūrā un Tokijā); viens Toronto, Kanādā un trīs Eiropā (Amsterdama, Frankfurte un Londona).

Vienkāršota piekļuve SFTP

Tā vietā, lai censtos atcerēties vairākus pieteikšanās akreditācijas datus, jums var būt tikai viens spararata lietotājvārds un parole, kas nodrošina SFTP piekļuvi visām vietnēm, kurās sadarbojaties un kuras jums pieder. SFTP serveris visas jūsu vietnes apvieno vienā vietā, kur tām var piekļūt ar vienu akreditācijas datu komplektu. Varat arī atsaukt vai piešķirt piekļuvi citām personām.

Pielāgoti veidots WordPress

Sākot ar servera konfigurēšanu un optimizētu kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģiju, Flywheel hostings WordPress vietņu īpašniekiem nodrošina izcilu atbalsta infrastruktūru visu diennakti.

Spararata hostinga negatīvie punkti

Tā kā Spararats tiek pārvaldīts mitināšanas risinājums, SSH nav iespējams piekļūt, lai pārvaldītu failus un mapes, kā arī modificētu to atļaujas. Tomēr ar ekspertu komandu un piekļuvi SFTP diez vai jums ir nepieciešams SSH savienojums.

Ja esat tīmekļa izstrādātājs, jums var būt nedaudz neērtības, jo spararats nepiedāvā iebūvēto Git vidi. Tādēļ jums ir nepieciešams konts DeployHQ. SSL sertifikātos spararats ļauj tikai tos instalēt, bet ne pirkt.

Salīdzinot ar citiem tīmekļa mitinātājiem, spararata 14 ASV dolāri mēnesī par vienu vietni ir nedaudz straujāki. Tomēr, ja ņem vērā daudz papildu iespēju, ko iegūstat apmaiņā, cenu punkts var būt pamatots.

Secinājums

Spararata pārvaldītajā WordPress mitināšanā ir skaista un labi izstrādāta priekšējā un aizmugurējā saskarne. Informācijas panelī ir viegli orientēties pat iesācējiem, kuriem ir maz pieredzes vai kuri vēl nav mitināti. Tas ietaupa laiku un ļauj ātrāk nokļūt galamērķī, tādējādi palielinot produktivitāti.

Viņu partnerība ar Sucuri nodrošina to, ka jūs izbaudat droša mitināšanas vide jūsu biznesam. Arī atbalsta komanda ir iespaidīga un proaktīva. Lai kur jūs atrastos, jūs varat tiem piekļūt visu diennakti. Ja esat brīvmākslinieks, aģentūra vai uzņēmums, kas meklē uzticamu pārvaldītu WordPress mitināšanas risinājumu, Spararats ir laba izvēle.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me