SquareSpace pārskats

Mēs vēl neesam pārskatījuši emuāru mitināšanas iespēju SquareSpace, jo šķiet, ka viņi, iespējams, nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Mēs vēl neesam pārskatījuši SquareSpace specializētās mitināšanas opciju, jo šķiet, ka viņi šobrīd nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Mēs vēl neesam pārskatījuši VPS mitināšanas iespēju SquareSpace, jo šķiet, ka viņi pašreiz nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Mēs vēl neesam pārskatījuši WordPress hostinga iespēju SquareSpace, jo šķiet, ka viņi pašreiz nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

SquareSpace piedāvā dažus no visjaukākajiem un šķelmīgākajiem vietņu veidotāju risinājumiem tīmeklī. Viņu stilu atbalsta daudzas integrācijas un iespējas, ieskaitot atbalstu Apple Pay un bezmaksas drošo ligzdu slāni (SSL) katrai vietnei, kas izveidota, izmantojot to risinājumus. Izmantojot regulārus atjauninājumus, SquareSpace ir uzlabojuši savus produktus un pakalpojumus, padarot tos intuitīvākus lietošanā nekā iepriekš. Aplūkojot vietnes, kas izveidotas, izmantojot SquareSpace, jūs nevarat palīdzēt, bet novērtējat estētiku un atsaucību.

SquareSpace pārskats

SquareSpace, kas tika atklāts 2003. gadā, ir vienkāršs, bet intuitīvs vietņu veidotājs, kas velk un nomet, koncentrējoties uz ļoti slīpētu, bagātīgu attēlu un apdullināšanu lietotājiem. Pašlaik viņi apkalpo aktīvu klientu bāzi, kurā ir vairāk nekā miljons lietotāju, un tas jums kaut ko stāsta par viņu popularitāti. Tas ir tāpēc, ka viens no uzticamiem rādītājiem vai rādītājiem, kas ļauj novērtēt, cik labi produkts vai pakalpojums dod rezultātus, ir pēc maksājošo klientu skaita uz klāja.

Ja jūsu bizness vai vietne ir orientēta uz dizainu un jūs vēlaties būt priekšgalā, veidojot tā izskatu un izskatu, tad SquareSpace jums to sniedz. Jūs varat izdarīt daudz dizaina korekciju, nepieskaroties kodētajiem kodiem. Viņu komanda, kurā ir vairāk nekā 670 talantīgu cilvēku, vienmēr ir gaidīšanas režīmā, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un sakārtotu jūs tikai gadījumā, ja iestrēdzat.

Runājot par reģionālo klātbūtni, uzņēmums ir izveidojis birojus Ņujorkā, Portlendā un Dublinā. Šīs telpas kalpo kā sadarbības telpas, kā arī klientu operāciju komandu centrmezgli. Pakalpojumu tuvināšana cilvēkiem ir viena no SquareSpace galvenajām prioritātēm.

Kas padara SquareSpace vietņu veidošanas risinājumus unikālus

Ir daudz aspektu, kas padara SquareSpace patiesi izcilu vietņu veidošanas nišā. Tā kā ir konkurenti, piemēram, Wix, Weebly un Zoho, kuri cīnās par to pašu telpu, uzņēmumam ir priekšrocība šādās jomās:.

Projektēšanas un rediģēšanas saskarne

Lai arī tas nav visintuitīvākais, SquareSpace rediģēšanas interfeiss ir nenoliedzami elegants. Viņu jaunākā versija ir būtisks uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējiem piedāvājumiem. Elementu sānjoslas vietā interfeisā ir satura vienumu dialoglodziņš, kas tiek atvērts brīdī, kad jūs noklikšķināt uz vietas, kas pieņem jaunus elementus jūsu lapā. SquareSpace jaunie lietotāji sākumā to uztver nedaudz dezorientējoši, bet ar laiku viņi to mīl. Novietojot kursoru virs satura bloka, elementus varat pievienot vai rediģēt.

Viens no nesenajiem interfeisa papildinājumiem ir sākuma izkārtojumi. Šī funkcija piedāvā jums paneļu lapu izkārtojumus tādām lapām kā Kontakti, Par un Komanda. Bez izmaiņām jūs varat pieņemt šos izkārtojumus un uzreiz tos izmantot. Lieki piebilst, ka tas ietaupa jūsu laiku un problēmu veidošanu no nulles.

Tīmekļa vietņu veidotāji, piemēram, Wix, dod jums atsevišķu izvēlni navigācijai. SquareSpace, no otras puses, ļauj nemanāmi pārvietoties vietnē, izmantojot navigāciju, kas parādās pašā priekšskatījumā. Jūs varat izvēlēties plašu lapu elementu klāstu. Pastāv īpaša valoda, kas ļauj ievadīt vieglu tīmekļa lapu rediģēšanas valodu, kas pazīstama kā Markdown. Pastāv arī parastie elementi attēliem, tekstam, starplikām, tērzēšanai, pogām, galerijām un saitēm. Ir 9 lappušu veidi, kurus varat tieši pievienot no sānu izvēlnes paneļa, ieskaitot titullapu, albumu, emuāru, mapi, galeriju, produktu lapu un pat tukšu lapu..

Darbs ar attēliem

SquareSpace integrē tiešsaistes fotoattēlu rediģēšanas rīku, kas pazīstams kā Aviary, kuru varat brīvi izmantot, lai izveidotu augšupielādētos attēlus. Turklāt vietnes veidotājs ļauj meklēt, priekšskatīt un pat iegādāties licences, kas ļauj izmantot Getty Images fonda fotogrāfiju jūsu vietnē. Pārbaudes attēliem SquareSpace jums piešķir diezgan saprātīgas licencēšanas izmaksas – 10 USD.

Ir divi veidi, kā SquareSpace pievienot galeriju. Varat pievienot pielāgotu galerijas lapu vai vienkārši pievienot galeriju jebkurai esošai lapai. Pēdējais nedod jums pielāgota galerijas izskata greznību, kas nozīmē, ka jums tas pats jāmaina.

Galerijas lapās tiek parādītas kā karuseļi, slaidrādes, skursteņi vai režģi. Viņi arī piedāvā jums uzvedības pielāgošanas iespējas, piemēram, pārejas, virsrakstu un aprakstus, katru reizi virzot kursoru virs attēla, kā arī izvēles rūtiņu. Ir arī rīcības brīvība, lai pielāgotu atstarpes.

Emuāru veidošanas pieredze

Izmantojot SquareSpace, emuāra ziņai varat pievienot jebkura veida saturu. Svarīga SquareSpace īpašība ir tāda, ka dažiem vietņu veidotājiem, piemēram, 1 & 1 MyWebsite, trūkst iespēju saglabāt un ieplānot ziņas, kuras vēlaties publicēt vēlāk. Emuāra ziņās ir sirds ikonas, kas patīk, kopīgošanas ikonas un interfeiss komentāriem. Atkarībā no jūsu vēlmēm varat iespējot RSS plūsmu un izmantot savu e-pasta adresi, lai ērti rakstītu jaunas ziņas, atrodoties prom. Atkal atkarībā no tā, ko vēlaties sasniegt, jūs varat apsvērt iespēju iestatīt iTunes Podcasting savā emuāru veidošanas platformā.

Apmācības un klientu atbalsts

SquareSpace ir pieejama tiešsaistes tērzēšanas iespēja, visaptverošas konsultācijas un tikai stundas ilgs atbildes process pa e-pastu.

Viņu diennakts atbalsta komanda apstrādā vairāk nekā 500 000 tērzēšanas un katru gadu vidēji 720 000 klientu e-pastus. Viņu vērtējums, pamatojoties uz klientu apmierinātību, ir krietni virs 90%. Sakarā ar šiem neticamajiem un izcilajiem centieniem atbalstīt klientus, komanda ir izdalījusi 3 Stevie balvas. Diennakts atbalsts ir īpaši noderīgs, ja jūs dzīvojat citā laika joslā nekā Ņujorka vai ja esat tāds cilvēks, kurš strādā nepāra stundās.

Papildus klientu atbalstam uzņēmumam ir apmācības resursi, kas satur video sērijas, kurās parādīts, kā izmantot viņu rīkus pakāpeniskā mācību formātā. Apgūstot, kā izmantot SquareSpace pamatus, jums, bez šaubām, būs ārkārtīgi noderīgi. Ir vietas, kur jūs varat samierināties un atbrīvoties no tā, taču tiešsaistes režīms ir sensitīvs, un SquareSpace to zina diezgan labi. Viņu zināšanu bāzē ir daudz atbilžu uz jautājumiem, kas jums varētu rasties, vai uz jautājumiem, kurus citi ir uzdevuši pirms jums. Jūs atradīsit ekrānuzņēmumus, teksta un video pamācības, un tas paredzēts cilvēkiem ar dažādiem mācību stiliem.

Šajā telpā varat uzdot jebkuru jautājumu, un citi SquareSpace lietotāji vai atbalsta personāls uz to atbildēs. Šis ir satriecošs kanāls, kas lietotājiem ļauj novērst traucējumus un dalīties pieredzē. Droši vien vienīgais, pie kā SquareSpace ir jāstrādā, ir forumu atbilžu grupēšana kopā ar rakstiem par zināšanu bāzi, lai lietotāji varētu meklēt vienlaicīgi. Ja šķiet, ka nevarat atrast vai saņemt atbildi par kaut ko meklējamo, atsūtiet pa e-pastu atbalsta komandai un pēc stundas jūs saņemsit atbildi.

SquareSpace e-komercijas rīki

E-komercijas iespējas SquareSpace piedāvājumi ir visaptverošāki un elastīgāki nekā daudzi citi vietņu veidotāji. Cilvēki, kurus interesē tiešsaistes veikalu izveidošana šeit ir plašs e-komercijas rīku klāsts, no kuriem izvēlēties. Jūs varat pārdot jebko un pārvaldīt savu inventāru, izdrukāt iesaiņojuma lapas, apstrādāt klientu pasūtījumus un pielāgot visus savus e-pastus tajā pašā platformā. Parocīgie iestatījumi ļauj ātri iestatīt nodokļu noteikumus, vairākas nosūtīšanas metodes un daudz kuponu.

Būdams uz dizainu orientēts vietņu veidotājs, SquareSpace ir dažas no skaistākajām un pārsteidzošākajām e-komercijai gatavām veidnēm. Ja esat fotogrāfs, dizainers vai vienkārši ikviens, kurš mīl minimālistiskas un dizaineru izskata vietnes, jūs atradīsit to un daudz ko citu. Bet mēs visi zinām, ka produktu pārdošana tiešsaistē ir daudz vairāk nekā tikai skaista seja. Jums klientiem jāsniedz pietiekami daudz iemeslu, kāpēc viņiem vajadzētu pirkt no jums, nevis no jūsu blakus esošā konkurenta.

Uzņēmums saviem lietotājiem dod iespēju pārvaldīt un pārdot savus produktus, izmantojot SquareSpace 6 – jaudīgu arhitektūru, kas apvieno tirdzniecības risinājumus, nodrošinot viņiem pārsteidzošu jaudu un elastību. Platforma piedāvā iepirkumu grozu, kas izstrādāts no jauna, lai sajauktos ar jūsu vietni. Tas ir svarīgi, jo dažiem tiešsaistes veikalu īpašniekiem ir bijis jāpieslēdz iepirkumu grozs no trešās puses, un dažreiz tas nav labi sajaucams un var apdraudēt jūsu panākumus.

Tā kā klienti uz jūsu veikala atrodas visa whpg procesa laikā, viņi veido uzticību jums, jūsu produktiem un uzskata jūs par likumīgu. Tas arī dod jums iespēju ietekmēt viņu whpg pieredzi. Lielākajai daļai trešo pušu iepirkšanās grozu ir nepieciešams, lai jūsu klients pamestu jūsu vietni, un tas var izraisīt atteikšanos no groza.

E-komercijas risinājumi ļauj jums uzskaitīt neierobežotu produktu daudzumu un pilnībā kontrolēt dažādus variantus, piemēram, krāsu, izmēru, svaru un citas dimensijas. Šī izvēles brīvība, izveide un konfigurēšana ļauj pārdot jebkuru vēlamo produktu, vienlaikus sniedzot klientiem pozitīvu pieredzi plašā piedāvātā portfeļa dēļ. Ja jums patīk pārdot digitālos produktus, piemēram, e-grāmatas, mūziku, fotoattēlus un lejupielādes, to varat ērti izdarīt vietnē SquareSpace. Tūlīt, kad klienti maksā, e-komercijas risinājums piegādā produktus viņiem uzreiz, izmantojot lejupielādes saites, kuru derīguma termiņš beidzas 24 stundās. Tas neļauj cilvēkiem dalīties saitēs ar citiem.

Pārējie interesanti biti ar SquareSpace e-komercijas platformu ir; Iespēja klientiem izveidot dažādas piegādes iespējas, tirdzniecības nodokļu konfigurēšana un automātiski pārdošanas apstiprināšanas e-pasti, informējot jūsu klientu par pirkuma veikšanu. Lai paplašinātu pārdošanas horizontu, klienti var norēķināties, izmantojot PayPal un Apple Pay.

SquareSpace meklētājprogrammu optimizācija

Saturs, kas nav optimizēts meklētājprogrammām, var tikt pielīdzināts saturam, kas tiek pārdots kaut kur tīmekļa stūrī. SquareSpace vietņu veidotājs ļauj veikt daudzas lietas SEO jomā, kas praktiski aptver pamatfunkcijas. Varat rediģēt un pielāgot nosaukuma tagus un meta tagu aprakstus visai vietnei, kā arī katrai lapai. Vietnēm, kuras vietņu veidotājs rada, ir tīrs HTML marķējums, un tas indeksēšanas laikā meklētājprogrammām nodrošina vieglu laiku.

Šis vietņu veidotājs, salīdzinot ar konkurentiem, ļauj jums pielāgot savas vietnes URL, un tas ir vēl viens būtisks stimuls meklētājprogrammu optimizēšanai..

Ne visi tiešsaistē dod jums greznību, lai izveidotu vietnes karti. SquareSpace ir atšķirīgs, tie automātiski izveido jūsu vietnes vietnes karti, kuru pēc tam varat iesniegt Google. Izmantojot vietnes karti, Google robotprogrammatūras zina, kur pārmeklēt un indeksēt.

Datu analīze ir vēl viens lielisks risinājums, kuru jūs iegūsit šajā platformā. Tiešsaistes piekļuves iemesls ir tāds, ka jūs varat saviem klientiem un potenciālajiem lietotājiem radīt vidi, kurā viņi var mijiedarboties ar jums un jūsu produktiem. Vienīgais veids, kā uzzināt, vai tas notiek un cik lielā mērā ir, apskatot satiksmes statistiku. SquareSpace sniedz jums interaktīvu informācijas paneli, kas apdzīvots ar reālā laika analīzi, lai palīdzētu izsekot satiksmei stundā, dienā, nedēļā un pat mēnesī. Analītika papildus daudzām citām atziņām jums pateiks apmeklētāju sadaļu, kas izmantoja mobilās ierīces, lai piekļūtu jūsu vietnei, jūsu vietnes populārāko saturu un novirzīšanas punktus apmeklētājiem, kuri apmeklēja jūsu vietni..

Lai papildinātu SquareSpace izsekošanas rīka apbrīnojamo darbu, varat ievietot Google Analytics. Ieteicams izmantot abus, jo tie uztver atšķirīgās datu dimensijas.

Integrēts mitināšanas un satura eksporta risinājums

SquareSpace ir jumta platforma “viss zem viena”, kas rūpējas par mitināšanu un citām iespējamām tehniskām vajadzībām. Tas dod jums vietu, kur koncentrēties uz savas vietnes veidošanu un citiem svarīgiem aspektiem, piemēram, mārketingu, neuztraucoties par savas vietnes darbības laiku. Laiku pa laikam SquareSpace uzlabo savu serveru drošību un apstrādā visu pārējo tehnisko informāciju, lai jūs varētu izmantot atjaunināta un darboties spējīga tīmekļa vietne, kas ir pilnībā pārvaldīta mitināšanas risinājumā..

SquareSpace ir unikāla funkcija, kas ļauj eksportēt noteiktu saturu uz .xml failu tieši no jūsu vietnes. Tas ir īpaši svarīgi, ja vēlaties eksportēt uz citu platformu, piemēram, WordPress. Eksportējamā satura tipā ietilpst pamata lapas, galeriju lapas, teksta bloki, attēlu bloki un komentāri. Tomēr ir daži satura veidi, kurus nevarat pārzināt, un tie ietver mapes, produktu lapas, indeksu lapas, titullapas, notikumu lapas, video blokus, audio blokus, produktu blokus, stila izmaiņas, melnrakstus un pielāgotu CSS.

Eksporta funkcionalitāte jums saka, ka SquareSpace neuzturēs jūsu vietni par ķīlnieku un ja jums liekas, ka pāriešana ir pareizais lēmums, varat to izdarīt jebkurā laikā. Ar šāda veida pārliecību lietotājiem ir tendence diezgan ilgi palikt uz šīs platformas.

Veidņu dizaina iespējas

Dizaina veidnes SquareSpace ir galvas un pleci virs konkurences. Tās ir augstas klases, tīras un izskatās dārgas. Daži lietotāji ir kritizējuši viņus par to, ka viņiem nav simtiem veidņu, piemēram, citiem vietņu veidotājiem, taču, ņemot vērā viņu rīcībā esošo kvalitāti, ir skaidrs, ka viņi katrā izstrādātajā veidnē deva daudz pārdomu un ieguldīja daudz laika..

Kopējais dizaineru veidņu skaits, kas pašlaik atrodas platformā, ir 40. Veidnes ir paredzētas dažādām nozarēm, tostarp portfelim, biznesam, tiešsaistes veikaliem, restorāniem, mūziķiem, kāzām un personīgām vietnēm. Papildus tam SquareSpace sniedz jums titullapas, kas potenciāli var jūsu vietni pacelt citā sarežģītības pakāpē. Jūs varat vienkārši izvēlēties titullapu un izveidot atsevišķu, viena peidžera vietni vai ienest citas veidnes, lai jūsu vietne iegūtu modernu izskatu. Pavisam ir 26 titullapu noformējumi.

Ja jūs zināt mazliet koda vai esat pietiekami piedzīvojumu, lai to izmēģinātu, SquareSpace nesavtīgi ļauj jums rediģēt CSS, lai uzlabotu stilu jūsu vietnē. Jebkurā laikā, kad jūtaties atgriezies pie sākotnējiem kodiem, to varat nemanāmi izdarīt.

Mobilās veidnes priekšskatīšanas funkcija dod jums iespēju redzēt, kā veidne parādīsies mobilajā ierīcē. Šī ir tieša pieredze no jūsu mobilo sakaru lietotāju viedokļa, lai jūs akli neveidotu disfunkcionālu vietni, kas paredzēta tikai jūsu galddatoru klientiem. Gadījumā, ja vēlaties no zinātkāres uzzināt, kā citi tur esošie lietotāji mijiedarbojas ar dažādajām kvadrātveida figūru veidnēm, uzņēmums dod jums iespēju apskatīt dažas no labākajām tiešsaistes vietnēm. Katrā veidnē ir lietotāja rokasgrāmata, kurā var iepazīties un parādīt, kā veidot un pielāgot, lai iegūtu labākos rezultātus.

SquareSpace cenu noteikšana

SquareSpace atšķirībā no Wix un Weebly jums nepiedāvā ilgtermiņa bezmaksas kontu, taču tas dod jums 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Kontu sākums ir USD 12 mēnesī – likme, kuru jūs maksājat par ikgadējiem rēķiniem par vietni, kurai ir 20 lapas un mazāk. Tomēr par lielas enerģijas tirdzniecības vietni ar reāllaika pārvadājumu integrāciju un neierobežotu joslas platumu viņi no jums iekasē 40 USD mēnesī. Zemāk ir visaptveroša SquareSpace risinājumu analīze.

Personīgās vietnes – ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu, no jums tiks iekasēts USD 12 mēnesī, bet, ja rēķins tiks izrakstīts katru mēnesi, jums būs jāmaksā 16 USD. Šīs vietnes nāk ar:

 • Pilnīga mobilo ierīču optimizācija
 • Vietņu analītika
 • Bezmaksas pielāgots domēns
 • Socket drošības slānis
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Pilnībā integrēta e-komercija
 • 3% no pārdošanas darījuma maksas

Biznesa tīmekļa vietnes – no tām tiek iekasēta maksa 18 USD mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu, bet 26 USD mēnesī, ja rēķins tiek veikts katru mēnesi. Papildus funkcijām, kuras nodrošina personīgā vietne, jūs iegūstat:

 • Profesionāls Google e-pasts
 • Google Ad Words kredīts 100 USD vērtībā
 • Reklāmas uznirstošie logi

3% pārdošanas darījuma maksas vietā biznesa vietnes risinājums jums iekasē tikai 2%.

Pamata tiešsaistes veikali – lai piekļūtu šim risinājumam, tas maksās 26 ASV dolārus mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts gadā, un 30 ASV dolārus, ja rēķins tiek aprēķināts katru mēnesi. Iegūtās funkcijas ietver:

 • Iespēja pārdot neierobežotu produkciju
 • Nulle darījumu maksa
 • Pilnīga vietne ar integrētiem emuāriem un galerijām
 • Mobilajām ierīcēm optimizēts un iebūvētais SquareSpace whpg
 • Bezmaksas pielāgots domēns
 • Socket drošības slānis
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Tirdzniecības analītika
 • Profesionāls e-pasts, kuru nodrošina Google
 • Reklāmas vārdu kredīts 100 USD vērtībā
 • Reklāmas uznirstošie logi
 • Neierobežots joslas platums un krātuve
 • Pasūtījumu vadība, krājumu pārvaldība, nodokļu un pārdošanas atlaižu iespējas
 • Etiķešu drukāšana caur kuģu stacijām
 • Xero integrētā grāmatvedības sistēma

Uzlabots tiešsaistes veikalu risinājums – tas ir galīgais plāns cilvēkiem, kuri vēlas pilnībā iesaistīties e-komercijā. Tam ir daudz funkciju, kas nodrošina netraucētu tiešsaistes tirdzniecības vidi. Izmaksas ir 40 USD mēnesī, ja par tām tiek rēķināts katru gadu, un 46 USD, ja rēķini tiek veikti katru mēnesi. Papildus elementiem, kas atrodami pamatplānā, uzlabotajam risinājumam ir:

 • Piegāde reālā laika pārvadātājā – platforma jums aprēķina UPS, USPS un FedEx reāllaika pārvadājumu likmes..
 • Automātiskas atlaides – kvalificētiem pasūtījumiem varat piedāvāt atlaides, neizmantojot kodus
 • Checkout jūsu domēnā – tā vietā, lai izmantotu secure.squarespace.com, klienti var izmantot jūsu domēnu drošai whpg.
 • Pamesta whpg automātiskā atkopšana – sistēma izsūtīs automātiskus e-pastus, lai klientiem atgādinātu, ka viņi ir atteikušies no pirkumiem pirms whpg. Tas uzlabo pārdošanas apjomus.

Grunts līnija

Neatkarīgi no tā, ka SquareSpace veidnēs ir nedaudz ierobežojošākas, tām trūkst trešo pušu logrīku tirgus un tām nav brīva līmeņa, izņemot 2 nedēļu izmēģinājuma periodu, tām ir viss, kas iesācējiem nepieciešams, lai sāktu un darbotos veiksmīgi. Bizness. Draudzīgums mobilajām ierīcēm, kas nāk ar vietnēm, kas izveidotas SquareSpace, padara to brīdi, kad mobilo ierīču pircēji mijiedarbojas ar jūsu veikalu. Izmantojot šo vietņu veidotāju, jūs varat viegli pielāgot savu vietni, pievienot visas stilīgās iespējas, lai tā varētu būt pievilcīga jūsu mērķa klientiem. E-komercijas funkcijas ir lieliskas, un tas piedāvā skaidras priekšrocības pārdevējiem, kuri sāk darboties vietnē SquareSpace. Ja salīdzina galvu ar konkurentiem, SquareSpace ir garš tādā veidā, kādā viņi izstrādā produktus pilnīgā veidā. Viss izskatās svaigs, vēss un nevainojams!

8 Kopējais reitings
SquareSpace pārskats

SquareSpace ir intuitīvs vietņu veidotājs ar daudzām funkcijām, kas ļauj jums izveidot un rediģēt, kā arī strādāt ar attēliem, lai izveidotu profesionāli izveidotu vietni. Viņiem ir dažādas iepriekš izstrādātas veidnes, kuras varat viegli pielāgot savām vēlmēm. viņu cenas ir daudz pieņemamas, salīdzinot ar funkciju, ko viņi jums piedāvā.

Pros
 • Skaisti atsaucīgi dizaini
 • Spēcīgi vietņu veidošanas rīki un daudz iespēju
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Lieliski analītikas rīki
 • Profesionāli e-komercijas risinājumi
CONS
 • Mazāk un ierobežojoši paraugi
 • Nav bezmaksas ieejas līmeņa
 • Nav trešo pušu logrīku tirgus
 • Ļoti maza mobilā pielāgošana
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me