StartLogic pārskats

StartLogic centrā ir vīzija, kā palīdzēt mazajiem uzņēmumiem atklāt savu potenciālu tiešsaistē, ļaujot tiem izveidot tīmekļa vietnes. Šim uzņēmumam ir vēlme dot uzņēmumiem vietu un platformu ne tikai zelt, bet arī augt tiešsaistē. Kopš to darbības uzsākšanas, sākot no 2003. gada līdz šim brīdim, uzņēmums ir ārkārtīgi pieaudzis līdz tā pašreizējai klientu bāzei, kas ir krietni vairāk nekā 100 000 un ir izplatīta visā pasaulē..

Ar vairāk nekā desmit gadu biznesa pieredzi StartLogic tagad var lepoties, ka viņi pilnībā saprot patērētāju prasības attiecībā uz tīmekļa mitināšanu. Neatkarīgi no mazo uzņēmumu pieredzes, vajadzībām un stāsta, StartLogic ir apņēmies saviem klientiem piedāvāt izcilu tīmekļa pieredzi un vislabāko vērtību. Uzņēmums piedāvā dažus no pieejamākajiem hostinga risinājumiem personīgajiem emuāriem, tiešsaistes portfelim un pilnvērtīgām e-komercijas vietnēm.

Viņu partnerība ar Google 2011. gadā palielināja viņu centienus palīdzēt uzņēmumiem noteikt viņu pēdas tiešsaistē. Kopā ar interneta gigantu StartLogic ieviesa programmu ar nosaukumu “Iegūstiet savu biznesu tiešsaistē”, kas piedāvāja noderīgus vietņu veidošanas rīkus, izglītību un zināšanas, lai augtu un zelt tīmeklī..

Sekojošais apraksts norāda uz veiksmīgu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, taču vairumam cilvēku tīmeklī regulāri tiek uzdots jautājums: vai StartLogic var izpildīt savus solījumus??

Lai atbildētu uz iepriekš minēto jautājumu un daudzām citām bažām, es uzskatu, ka ir svarīgi apskatīt dažas funkcijas, kas integrētas StartLogic mitināšanas pakalpojumā. Tas cita starpā ietver mitināšanas plānus, cenu noteikšanu, klientu atbalstu, uptime sasniegumus. Pārskatā tiks apskatīti arī visi plusi un mīnusi, lai, izlemjot mitināt savu vietni vietnē StartLogic, jūs saprastu, par ko jūs pats nokļūstat.

StartLogic tīmekļa mitināšanas plāni

Pirms iedziļināties hostinga plānu un to īpašību sarežģītībā, ir svarīgi novērtēt, ka StartLogic ir ieguldījis dažādos hostinga plānos, kas paredzēti maziem uzņēmumiem. Šī iemesla dēļ to cenu veidošana notiek tādā veidā, lai ņemtu vērā mazāku budžetu, kas ir raksturīgs šiem mazajiem uzņēmumiem. Kopumā tiek piedāvāti 6 hostinga plānu plāni, no kuriem 3 ir dalīta hostinga plāni un pārējie 3 virtuālā privātā servera (VPS) plāni. Papildus tam jūs varat iegādāties domēna vārdus tieši no StartLogic, kā arī daudzus citus produktus un pakalpojumus, kas palīdzēs noenkurot jūsu biznesu panākumu gūšanai tiešsaistē.

Kopīga tīmekļa mitināšana

StartLogic koplietotajā tīmekļa mitināšanā izmanto serverus, kuru pamatā ir Linux, nevis Microsoft. Sākuma cena ir USD 4,50 mēnesī, kas, domājams, ir viens no lētākajiem starp tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Dalītā tīmekļa mitināšanā mazo uzņēmumu vietnes tiek izvietotas vienā serverī un tām ir atļauts dalīties ar mitināšanas vietu. Aizmugurē serverus pārvalda StartLogic, tas nozīmē, ka par visām servera programmatūras instalācijām, tehnisko atbalstu un drošības atjauninājumiem ir jārūpējas. StartLogic priekšrocība, mitinot vietnes operētājsistēmā Linux, ir drošība un uzticamība.

Ja esat bizness vai indivīds, kurš meklē vienkāršus vietņu risinājumus, tad StartLogic noteikti var jums palīdzēt, izmantojot kopīgos tīmekļa mitināšanas plānus. Saprotot, ka pat dalītajā mitināšanā ir atšķirīgas vajadzības, uzņēmums nolēma pielāgot savus mitināšanas paketus un iedalīt tos trīs kategorijās: Express, Pro un Supercharge. Katrs no šiem plānotajiem plānotajiem piedāvā piekļuvi visdažādākajām funkcijām un rīkiem, kas nepieciešami, lai sāktu savu vietni, netērējot daudz resursu.

Ekspress plāns

Lai jūs varētu sākt darbu tiešsaistē, jums nav nepieciešama vietnes pārvaldīšanas pieredze. Šis ir ziņojums, ko StartLogic sūta caur Express dalīta mitināšanas plānu, kura cena mēnesī ir 4,50 USD. Tas ir vienkārši ideāls risinājums, ko uzņēmumi ir meklējuši, jo īpaši pamata mazie uzņēmumi, iesācēji, personīgās vietnes un tehnofobi. Šis plāns ir piemērots arī personām, kuru grafiki ir tik aizņemti, ka viņi nevar sēdēt, lai izveidotu vietni. Abonējot šo plānu, tiek garantēta pilnībā funkcionējoša vietne, kas dažu minūšu laikā tiks izveidota un darbojas.

StartLogic ir vietņu veidotājs, kas pazīstams kā Site Expresso, kurš veic smago celšanu un visu sarežģīto vietnes izveidē iesaistīto. Vietnes veidotājs pat plāno izveidot unikālu saturu jūsu vietnei, lai jūs varētu ietaupīt daudz naudas un laika satura veidošanā. Veidojot saturu, vietne Expresso izmanto pamatinformāciju, kuru jūs sniedzat, iestatot vietni. Veidojot vietni, jums vienkārši jāatbild uz dažiem jautājumiem, un īsā laikā jums būs gatava vietne, kas būs pilnībā pielāgota jūsu vajadzībām.

Citas funkcijas, kas jums patiks saskaņā ar šo plānu, ir 5 GB diska vietas, 100 GB joslas platums, 5 e-pasta adreses un bezmaksas reklāmas kredīti 175 ASV dolāru vērtībā. Maksimālais vietņu skaits vienā kontā šeit ir tikai viens, un jums ir arī piekļuve vienai MySQL datu bāzei.

Pro plāns

Šis kopīgais tīmekļa mitināšanas plāns ir paredzēts uzņēmumiem un personām, kuras vēlas tiešsaistē padarīt efektīvāku pēdas nospiedumu. Tas dod jums iespēju pielāgot savu vietni. Ja esat mazs uzņēmums, emuāru autors, bezpeļņas organizācija vai radošs profesionālis, kurš meklē ideālu risinājumu, kas palīdzētu izveidot elastīgas vietnes, StartLogic Pro plāns ir īstais darījums.

Sākot no USD 5,99 mēnesī, Pro plāns dod jums neierobežotu vietu diskā, mērogojamu joslas platumu, neierobežotu vietņu skaitu vienā kontā, neierobežotu e-pasta adreses, bezmaksas reklāmas kredītus 175 USD vērtībā un 10 MySQL datu bāzes.

Šis plāns ļauj jums izveidot vietni tieši no nulles ar lielu elastību un vieglumu, izmantojot vietņu veidotāju, Weebly un Vietnes Expresso. Šim procesam nav jēgas, ka jūs tiksit pakļauts jebkurai sarežģītai programmatūrai vai sarežģītam kodam, viss, kas jums būs jāpiedzīvo, ir vienmērīgs process, kas beidzot jums nekavējoties radīs pilnīgi jaunu vietni.

Uzlādes plāns

Šis ir StartLogic kopīgotā tīmekļa mitināšanas plāna crème de la cr29ème. Tā ekosistēma ir paredzēta lielu un intensīvu vietņu izvietošanai, kurām nepieciešams augsts ātruma, drošības un optimālas veiktspējas līmenis. Ja esat uzņēmējs, pieredzējis tīmekļa izstrādātājs, e-komercijas vietnes īpašnieks vai pārvaldāt strauji augošu vietni, šis plāns ir paredzēts jums. Šī plāna izmaksas ir USD 8,99 mēnesī.

Supercharge plāns ir vienīgais starp kopīgotajiem tīmekļa mitināšanas plāniem, lai nodrošinātu uzņēmuma līmeņa tehnoloģiju, kas dod jums jaudu un zibens ātru ielādes ātrumu, lai palaistu jaudīgas vietnes. Turklāt tas piedāvā jums izvēlēties dažādus vietņu veidotājus. Ir vietne Expresso, vilkšanas un nomešanas vietņu veidotājs un Weebly.

Izmantojot šo plānu, jūs varat atvērt jaudīgu vietni, kurai ir milzīgs ātrums un uzlabots drošības profils. Faktiski cilvēki, kuri ir parakstījušies uz šo plānu, to ir aprakstījuši kā iespēju izbaudīt labāko no abām pasaulēm – topnotch sniegumu un vietņu veidošanas vienkāršību.

Citas Supercharge plāna funkcijas ietver neierobežotu vietu diskā, mērogojamu joslas platumu, neierobežotu vietņu skaitu vienā kontā, neierobežotu e-pasta adreses, bezmaksas reklāmas kredītus 175 USD vērtībā, e-komercijas funkcijas un neierobežotas MySQL datu bāzes.

Salīdzinot ar citiem tīmekļa mitinātājiem, piemēram, BlueHost, StartLogic piedāvā aptuveni vienādus piedāvājumus, taču cenu ziņā tas ir nedaudz lētāks. Droši vien tas ir iemesls, kāpēc StartLogic nepiedāvā reklāmas vai īpašas ievada cenas par viņu kopīgotajiem tīmekļa mitināšanas plāniem.

Virtuālā privātā servera mitināšanas plāns

Kam ir kopīgs mitināšanas plāns ir slavējams, jo īpaši starta gadījumā. Tomēr, ņemot vērā ierobežoto mitināšanas resursu daudzumu, koplietota tīmekļa mitināšana nevar pielāgoties intensīvas satiksmes vietnēm. Nokļūstot līdz vietai, kurā jūtat, ka koplietojamais mitināšanas plāns kaut kādā veidā kavē jūsu vietnes izaugsmes iespējas, varat pārslēgties uz virtuālā privātā servera mitināšanu. StartLogic nevēlas, lai jūs pārvietotos, bet gan jaunina uz ietilpīgāku mitināšanas plānu, kas dod jums iespēju paplašināties.

Ja jums joprojām ir vajadzīgs pārliecinošs saturs, lai pārietu uz VPS mitināšanu, apsveriet šo iespēju:

VPS mitināšana no StartLogic nerada nekādas uzturēšanas izmaksas. Uzņēmums uzskata, ka tā kā viņi ir jūsu tīmekļa mitinātājs, tehniskās apkopes jums jāveic viņu biznesā. Turklāt virtuālo privāto serveri var veidot, lai iegūtu vairākas atsevišķas virtuālās mašīnas. Tas nozīmē, ka jums var būt piekļuve vairākām virtuālām mašīnām uz tā paša servera vai koplietot serveri ar citiem lietotājiem, negatīvi neietekmējot jūsu darbības.

Izmantojot VPS mitināšanu, jūs saņemat savu servera resursu daļu, un tas ļauj jums un jūsu satiksmei izjust kādu no ātrajām ielādes reizēm. Kā jūs jau zināt, vietnes, kuras ielādē lēnām, var apgrūtināt vietnes lietotājus, un tās ir vairākas reizes uzsvērtas kā viens no galvenajiem atlēcienu līmeņa cēloņiem. Izmantojot ietilpīgo brīvpiekļuves atmiņu (RAM), jaudīgu centrālo procesora bloku un vairāk vietas diskā, varat garantēt, ka vietnes veiktspēja būs pārsteidzoša.

Vēl viens izejas punkts no dalītā mitināšanas ir tas, ka VPS mitināšana dod jums brīvību izvēlēties lietojumprogrammas vai programmatūru, kuru vēlaties instalēt. Nav ierobežojumu, un būtībā jūs pats esat boss. StartLogic VPS mitināšanas lielākais ieguvums ir cenu noteikšana. Atšķirībā no veltīta mitināšanas, kur jums ir savs veltīts serveris, VPS mitināšana ir koplietojamas mitināšanas un speciālas mitināšanas hibrīds. Šeit jūs kopīgojat uzturēšanas izmaksas ar citiem lietotājiem, kuri piekļūst tiem pašiem servera resursiem kā jūsu vietne. Tas nozīmē, ka pakalpojumi un rīki maksā daudz zemāk, neapdraudot veiktspēju.

VPS mitināšanas plāns ir sadalīts trīs dažādos apakšplānos: Logic, LogicPro un LogicPremium, attiecīgi maksājot 29,99 USD, 39,99 USD un 49,99 USD..

vDeck pielāgojams vadības panelis

Šis ir pilna servisa vadības panelis, ko StartLogic piedāvā saviem klientiem. Tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss un tas atspoguļo cPanel funkcijas. Tas ir efektīvs un var nemanāmi veikt visas tīmekļa meistara funkcijas. Ar mācīšanās līkni, kas ir aptuveni 10 līdz 30 minūtes, vDeck ir viegli izmantot, īpaši iesācējiem.

VDeck versija StartLogic izmanto ir 3.0. Šī versija ir pilnīgs automatizēts mitināšanas risinājums, kas paredzēts, lai jūs varētu pārvaldīt savu tīmekļa mitināšanas kontu. Vēl pievilcīgāk ir tas, ka, lai profesionāli izmantotu vDeck, jums nav vajadzīgas nekādas kodēšanas prasmes. Saskarnē jūs varat veikt vairākus uzdevumus, piemēram, vietnes mārketingu, vietnes izveidi, e-pasta konta izveidi un statistikas analīzi, izmantojot point-and-click metodi.

Izmantojot vDeck, varat rīkoties šādi:

 • Piekļūstiet un pārbaudiet savas vēstules
 • Skatiet un analizējiet savas vietnes statistiku
 • Pārraugiet diska vietas izmantošanu un joslas platuma veiktspēju
 • Augšupielādēt failus
 • Pārvaldiet savu kontu, kā arī norēķinu informāciju

VDeck ir pilnībā pielāgojams, ļaujot pievienot sava uzņēmuma logotipu, mainīt fontus un krāsas, kā arī pievienot vadības paneli savai firmas vietnei. To visu var izdarīt, izmantojot hiperteksta iezīmēšanas valodu (HTML). Tā kā no šejienes varat ērti pārvaldīt savus domēnus, jums ir nepieciešamie rīki un pakalpojumi, kas nepieciešami jūsu biznesa izaugsmei.

vDeck ir risinājums, kas jums nepieciešams, lai pārvaldītu sava biznesa izaugsmi, piekļūstot visiem jūsu tīmekļa portfeļiem vienā vienkāršotā vadības panelī. Vienīgais vDeck vadības paneļa mīnuss ir tas, ka tas izmanto MOJO Marketplace Installer, kas ir atzīstami lieliski, taču reizēm tas var būt nedaudz lēns. Daudzi StartLogic klienti tā vietā būtu devuši priekšroku Softaculous Installer.

E-komercijas pamati

StartLogic sniedz jums nepieciešamos rīkus, lai ērti atvērtu tiešsaistes veikalu. E-komercijas platformā varat pievienot iepirkumu grozu, apstrādāt kredītkartes un aizsargāt klientu informāciju. Funkcija, kas nav atrodama daudzās e-komercijas platformās, ir produktu meklēšana. StartLogic iekļāva šo meklēšanu, lai klientiem būtu ērti iepirkties jūsu vietnē. Izmantojot virtuālo iepirkumu grozu, klients pirms pirkšanas var noklikšķināt un pievienot produktus.

Ir dažādi veidi, kā pirkumu grozu var integrēt savā StartLogic e-komercijas vietnē. Jūs varat izmantot ShopSite iepirkumu grozu, PayPal norēķinu pakalpojumus, Agora iepirkumu grozu, Weebly e-komerciju un osCommerce iepirkumu grozu..

Runājot par klientu informācijas aizsardzību, StartLogic ir pozitīvs SSL sertifikāts. Tomēr, ja jums ir nepieciešams augstāks drošības līmenis, varat izvēlēties Comodo paplašinātu validācijas sertifikātu.

StartLogic priekšrocības

StartLogic izceļas ar saviem tīmekļa mitināšanas risinājumiem. Tie uzņēmumiem, īpaši jaunizveidotiem uzņēmumiem, sniedz platformu, kas nepieciešama viņu biznesa izaugsmei. Starp StartLogic priekšrocībām ietilpst:

Uzticamība un veiktspēja

Šis uzņēmums piedāvā 99,9% garantiju darbspējas laikā, kas saskaņā ar dažām lietotāju sadaļām ir vairāk nozares norma. Tomēr StartLogic mēģina samazināt dīkstāves laiku, un pēc pieredzes to vidējais darbības laiks ir aptuveni 99,95, un tas tiek uzraudzīts 10 dienu testēšanas periodā. Tajā pašā laika posmā pārbaudīts lapas ielādes ātrums ir aptuveni 1,4466. Tas to salīdzina ar top tīmekļa mitinātājiem, piemēram, iPage un eHost.

Diennakts tehniskais atbalsts

Klientu apkalpošana ir svarīga jebkuras vietnes darbībai, un StartLogic ir apņēmušās piedāvāt klientiem atbalstu visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu un tālruni. Viņu klientu atbalsts ir zinošs un draudzīgs. Ir arī plaša zināšanu bāze un visaptveroša lietotāja rokasgrāmata, kas apvieno video pamācības un noderīgus padomus.

Pieejami hostinga plāni

StartLogic nav daudz hostinga plānu, taču viņu kopīgajai mitināšanai un VPS mitināšanai ir pieejama lēta cena, lai pielāgotos privātpersonām un uzņēmumiem, jo ​​īpaši tiem, kas to jau sāk. Koplietojamā plāna cena ir USD 4,50, savukārt VPS plāna cena ir USD 29,99.

Vairāku domēnu mitināšana

Atkarībā no izvēlētā plāna domēniem var būt neierobežota mitināšana. Faktiski vienīgais plāns, kas ierobežo jūsu domēna mitināšanu, ir Express Shared hostinga plāns.

Bezmaksas domēna vārds

Kad jūs reģistrējaties mitināšanas plānam, jums tiek piešķirts jūsu izvēlēts bezmaksas domēns, kas samazina jūsu kopējās tiešsaistes izmaksas.

StartLogic uzticas arī Google, un tas ir pluss redzamībai.

Negatīvie

StartLogic novērtējuma un preferenču pazemināšanās dēļ nav speciālas mitināšanas, kā arī pārvaldītas WordPress mitināšanas. Turklāt tas, ka visas vietnes tiek mitinātas uz Linux balstītiem serveriem, izslēdz klientus, kuri dod priekšroku Windows balstītiem serveriem. Tā kā vDeck atšķirībā no cPanel nav starp visbiežāk izmantotajiem vadības paneļiem, dažiem klientiem mācīšanās līkne ir nedaudz neērta. Jāuzlabo arī klientu atbalsts, jo cilvēki sūdzas par ilgu gaidīšanas laiku un neatbildētiem jautājumiem.

Grunts līnija

StartLogic var nebūt visizvēlētākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ikvienam, taču, runājot par viņu pakalpojumu kvalitāti, tie ir zemāki. Viņu partnerība ar Google, piedāvājot novatoriskus risinājumus mazo uzņēmumu īpašniekiem, ir pietiekams pierādījums tam, ka viņi nav jūsu parastie saimnieki. Izmantojot viņu budžetam draudzīgos hostinga plānus un 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, jūs varat izmēģināt.

8 Kopējais reitings
StartLogic pārskats

StartLogic ir pielāgojis mitināšanas, tīmekļa veidošanas un e-komercijas risinājumus ikvienam, bet galvenokārt maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams papildu ātrums un uzlabota drošība. Vietnes mitināšana viņu serveros nodrošina ātru ātrumu, bezmaksas mārketinga kredītu, atbalstu visu diennakti un tīmekļa drošību.

Pros
 • Vairāku domēnu mitināšana
 • Pieejami hostinga plāni
 • Bezmaksas domēna vārds, abonējot hostinga plānu
 • Lielisks darbspējas rekords – 99,95%
 • Uzticas Google
 • Viegli saprast un pārvaldīt mitināšanas iespējas
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Lieliskas e-komercijas iespējas un pakalpojumi
CONS
 • Ilgi jāgaida klienta atbalsts
 • Tikai Linux serveriem
 • Trūkst speciāla tīmekļa mitināšanas un WordPress mitināšanas
 • VDeck vadības paneļa mācīšanās līkne
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me