Vai BlueHost piedāvā ikmēneša maksājumu?

Vai jūs domājat par BlueHost?

Gudra domāšana – viņi ir viens no populārākajiem un cienījamākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Šeit ir šī lieta …

BlueHost nepiedāvā ikmēneša maksājuma iespēju. Tomēr viņi piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc, ja jūs atceļat 30 dienu laikā, jūs saņemsit pilnu atmaksu par mitināšanu.

Es joprojām neesmu atradis likumīgu resursdatoru, kas piedāvātu pieejamu ikmēneša maksājumu, izņemot HostGator ar visvienkāršāko mitināšanu – USD 10,95 mēnesī …

Ja vēlaties samazināt hostinga izmaksas, mēneša maksa ir slikts darījums. Lūk, kāpēc:

 • Maksājot USD 10,95 mēnesī HostGator, jūs maksātu USD 131,40 gadā.
 • 12 mēnešu plāna izvēle vietnē BlueHost izmaksātu tikai USD 59,40 (12 x USD 4,95 mēnesī). Tas būtu par USD 82 mazāk nekā mēnesī HostGator.
 • Izvēloties 36 mēnešu plānu vietnē BlueHost, tiek iegūta zemākā likme un tā maksā USD 106,20 (36 x USD 2,95 mēnesī). Tas ļauj ietaupīt USD 288 salīdzinājumā ar samaksu 3 gadus mēnesī HostGator.

Ietaupījumus 12, 24 un 36 mēnešu plānos ir grūti ignorēt.

Ņemot to visu vērā, šeit ir aprakstīts, kā iegūt viszemāko pieejamo tarifu vietnē BlueHost:

1. solis – dodieties uz BlueHost

Dodieties uz vietni www.BlueHost.com un noklikšķiniet uz pogas “Sākt tūlīt”. Ja izmantojat šo saiti, jūs saņemsit arī zemākās cenas un arī BEZMAKSAS domēnu.

2. solis: izvēlieties savu tīmekļa mitināšanas plānu

Kad esat izvēlējies savu domēna vārdu, jūs varēsit izvēlēties savu mitināšanas plānu.

Atlasiet Pamata opcija – tā ir lieliski piemērota pilnīgi jaunām vietnēm.

Plus vai Prime konti nav nepieciešami, ja vien jau nevēlaties mitināt 2 vai vairāk vietnes vai ja jūsu vietnē jau ir vairāk nekā 100 000 apmeklētāju mēnesī..

3. solis: izvēlieties savu domēna vārdu

Pēc noklikšķināšanas uz “Sākt tūlīt” jums tiks lūgts izvēlēties savu domēna vārdu un noklikšķiniet uz “nākamais”, lai turpinātu.

Ja jums jau ir domēna vārds, izmantojiet lodziņu labajā pusē.

Ja jums nepieciešama palīdzība domēna vārda izvēlē, skatiet manu ceļvedi par to, kā izvēlēties lielisku domēna vārdu (atveras jaunā cilnē).

4. darbība: aizpildiet konta informāciju

Vienkārši pievienojiet savu vārdu, e-pasta adresi utt. Mēs esam gandrīz paveikuši!

5. solis: izvēlieties savas paketes iespējas

Vienkārši pārbaudiet, vai šeit esat izvēlējies vajadzīgo konta plānu.

Padoms: noņemiet atzīmi no papildu opcijām, piemēram, meklētājprogrammas Jumpstart un SiteLock Security. Manuprāt, tie ir nevajadzīgi.

Iespējams izvēlēties divas iespējas:

 • Domēna privātuma aizsardzība: Tas slēpj jūsu personisko informāciju no WHOIS publiskajiem domēna vārdu ierakstiem. Šī ir laba iespēja, ja vēlaties samazināt nevēlamus e-pastus un padarīt domēna reģistrāciju anonīmu.
 • Vietnes rezerves kopija Pro: Jūs varat iestatīt WordPress, lai tā automātiski veiktu dublēšanu bez maksas. Tomēr šo dublējumu atjaunošana ir nedaudz sarežģīta. Ja jūs mierīgi domājat, ja ar BlueHost izvēlaties kādas ekstras, dodieties ar vietnes dublēšanas iespēju.

Pēc reģistrēšanās jūs saņemsit e-pastu ar savu pieteikšanās informāciju. Apsveicu! Tagad jūs varat sākt veidot savu vietni.

Ja esat iesācējs vietņu veidošanā, iesaku turpināt, ievērojot manu bezmaksas ceļvedi “Kā izveidot vietni ar WordPress”, soli pa solim.

Priekā,

DžonijsVairāk par BlueHost norēķinu iespējām:

BlueHost saviem klientiem piedāvā daudzus hostinga veidus, ar daudzām maksāšanas iespējām. Piemēram, regulārajai tīmekļa mitināšanai viņiem ir īpašs ierobežota laika atlaižu piedāvājums – 2,95 USD / mēnesī, nevis parasto 7,99 USD / mēnesī..

Bet jums ir jāatceras, ka jums būs jāmaksā tā sauktā “ikmēneša maksa” vismaz vienu gadu iepriekš. Tātad, ņemot vērā BlueHost pamata mitināšanas plānu, jums būs jāaprēķina vismaz USD 71,40, izslēdzot visus papildinājumus, kurus jūs varētu vēlēties iegādāties.

BlueHost piedāvā virkni tīmekļa mitināšanas plānu atkarībā no jūsu budžeta un vajadzībām, un cenas katram plānam atšķiras. Kad jūs reģistrējaties 12, 24 vai 36 mēnešu plānam, iestatīšanas maksa ir BEZMAKSAS.

Šeit ir viņu plānu pašreizējā izcenojumi, kā arī funkcijas:

Dalīts hostings

VPS hostings

Dedicated Hosting

Maksājumus par BlueHost mitināšanas plāniem var veikt, izmantojot šādas darbības:

 • Kredītkartes (visizplatītākā metode)
 • PayPal

Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu BlueHost un apskatītu viņu pašreizējos piedāvājumus un izvēlētos plānu. Viņi pat sniedz jums patiesu naudas atdošanas 30 dienu garantiju, lai jūs varētu to izmēģināt bez riska!

Vairāk par BlueHost

BlueHost ir viens no šodien labākajiem un uzticamākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Viņi saviem klientiem nodrošina mūsdienīgus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus un funkcijas, tostarp neierobežotu vietu glabāšanai, neierobežotu joslas platumu, klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, 30 dienu naudas atdošanas garantiju un daudz ko citu. Tātad, ja jūs vadāt biznesu un vēlaties, lai tas aug, šis uzņēmums ir lieliska izvēle.

BlueHost galvenais mērķis ir sniegt vislabāko pakalpojumu saviem klientiem. Tas ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus par saprātīgu cenu. Uzņēmums, kas pieder Endurance International Group (EIG), tika izveidots uz atvērtā pirmkoda tehnoloģiju, kas garantē izcilu sniegumu. Tā tika dibināta 2003. gadā, un pēc vairāk nekā desmit gadu darbības tā turpina sniegt vismodernākos pakalpojumus un apkalpo vairāk nekā miljonu domēnu saviem klientiem dažādās pasaules daļās..

BlueHost pamatfunkcijas

Izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir svarīgi, lai jūs jau būtu izdarījuši mājas darbus un pilnībā pārzināt viņu piedāvātās iespējas. BlueHost var piedāvāt vairāk funkciju, nekā tas ir nepieciešams jūsu resursdatoram. Galvenās iezīmes ir šādas:

 • Nodrošina gandrīz 600 GB tīmekļa mitināšanas vietas diskā. Šis krātuves vietas daudzums ir pietiekams, lai darbinātu personīgās vietnes un mazus un vidējus uzņēmumus. Ļoti maz ticams, ka jūs atradīsit citu tīmekļa mitinātāju ar tādu pašu funkciju par ievērojami zemāku cenu.
 • Ļauj reģistrēt neierobežotu skaitu domēna vārdu vienā kontā, ja ir normāla diska vieta un joslas platums.
 • Plānā iekļauti vietņu skripti. Izmantojot šos skriptus, jūs varat izveidot emuārus, viesu grāmatas, aptaujas, aptaujas un citas multivides programmas, kas palīdzēs uzlabot jūsu vietnes funkcionalitāti.
 • Tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss, kas ir lieliski piemērots tiem, kam nav zināšanu vai pieredzes tīmekļa izstrādē un programmēšanā. Tam pat ir instalēšanas process ar vienu klikšķi, kas ļauj izveidot vietni tikai dažu minūšu laikā.
 • Ļauj izveidot neierobežotu vietņu skaitu.
 • Ietver veltītu un VPS mitināšanu viņu mitināšanas plānos.
 • Tam ir ērti lietojams vadības panelis (cPanel), kas palīdzēs ērti pārvaldīt vietni.
 • Piedāvā vietņu veidotājus un īpašas IP adreses.
 • Nodrošina MySQL datu bāzes.
 • Nodrošina ērtu naudas atdošanas 30 dienu garantiju, ja vēlaties anulēt savu kontu.

BlueHost tīmekļa mitināšanas priekšrocības

Papildus iepriekšminētajām funkcijām, BlueHost nāk arī ar daudzām citām priekšrocībām, kuras lietotājiem patiks, ja viņi izvēlēsies reģistrēties kontam. Šeit ir daži no tiem:

 • Jums nav jāpaliek BlueHost ilgāk, nekā jums nepieciešams. Atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, BlueHost piedāvā 3 mēnešu, 6 mēnešu, 12 mēnešu, 24 mēnešu un 36 mēnešu plānus. Tas noderēs tiem, kuriem vienkārši nepieciešams mitināšanas plāns dažiem mēnešiem. Jūs maksāsit tikai par tiem mēnešiem, kurus jūsu vietne faktiski bija tīmeklī.
 • BlueHost nodrošina izcilu sniegumu par salīdzinoši zemām izmaksām (sākot no 5,99 USD).
 • Viņi piedāvā regulāras pārdošanas akcijas / atlaides. BlueHost ne tikai nodrošina jūs ar lielisku sniegumu, bet arī palīdz paplašināt vietni, reklamējot savu vietni citiem.
 • Klientu apkalpošana ir visaugstākā līmeņa. Jūs viegli saņemat nepieciešamo palīdzību no viņu darbiniekiem. Tie nodrošina vairākas video apmācības, kā arī visaptverošu zināšanu bāzi, kopienas forumu un daudzas citas papildu funkcijas, kas var palīdzēt jums palielināt viņu pakalpojumu.
 • BlueHost ir optimizēts WordPress, tāpēc tie nodrošina labāku sniegumu ar WordPress darbināmu vietņu un emuāru mitināšanā.

Vai meklējat visaptverošu rokasgrāmatu par BlueHost, kas palīdzēs jums pieņemt lēmumu par mitināšanu un pabeigt šo pētījumu procesu, lai jūs varētu ātri izveidot savu vietni? Pārliecinieties par manu BlueHost apskats un analīze, plus viņu uzņēmuma vēsture, viņu mitināšanas plānu un ieguvumu salīdzinājums un dažādas klientu atsauksmes, ko esmu atradis tīmeklī.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me