Vai es varu apmaksāt BlueHost ar Paypal?

BlueHost ir viens no vadošajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem šajā nozarē. Tas ir bijis jau 12 gadus, un tam uzticas viņu augstas kvalitātes, taču pieejamus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Tomēr vietņu īpašnieki no citām valstīm nesaņem no viņiem pakalpojumus, jo ir sarežģīti norēķināties. Par laimi, uzņēmums tagad pieņem dažādas maksājuma metodes, ieskaitot PayPal.

Kas ir BlueHost?

BlueHost tika dibināts 2003. gadā. Tas ir viens no lielākajiem uzņēmumiem, kas sniedz mitināšanas pakalpojumus. Viņi ir nodrošinājuši vairāk nekā miljonu domēnu dažādām pasaules valstīm. Viņu milzīgās popularitātes un uzticamības dēļ BlueHost ir viens no tiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas tiek izmantoti, lai pētītu tīmekļa mitināšanas pakalpojumus dažādās tiešsaistes mācību programmās. Tie piedāvā dažāda veida tīmekļa mitināšanas plānus, ieskaitot dalīto, VPS un speciāla servera mitināšanu.

Šeit ir ieskats viņu kopīgotajā mitināšanas plānā:

BlueHost galvenais mērķis ir sniegt labākus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus vietņu īpašniekiem un tīmekļa izstrādātājiem. Lai sasniegtu šādu mērķi, viņi izmanto progresīvas tehnoloģijas un savus serverus būvēja ap atvērtā koda tehnoloģijām.

BlueHost norēķinu iespējas

BlueHost pieņem visas galvenās kredītkartes un debetkartes, pirkuma pasūtījumu čekus un naudas pārvedumus (tikai ASV rezidentiem) un, protams, PayPal.

PayPal ir visērtākais veids, kā apmaksāt rēķinus tiešsaistē. Jums vienkārši jāpiesakās savā BlueHost kontā un jāpiekrīt darījumam. Tas viss tikai ar dažiem vienkāršiem klikšķiem! PayPal ir viena no visuzticamākajām un drošākajām tiešsaistes maksāšanas metodēm, tāpēc jums ir mierīgi zināt, ka jūs nemudināsit. Tātad, ja vēlaties apmaksāt rēķinus tiešsaistē, vislabākais veids ir PayPal.

Šobrīd BlueHost pieņem tikai tūlītējos maksājumus, lai jūsu maksājumi tiktu veiksmīgi apstrādāti. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešama kredītkarte vai bankas konts, kas ir tieši saistīts ar jūsu PayPal kontu.

Izmantojot savu PayPal kontu, jūs piekrītat to iestatīt kā noklusējuma maksājuma veidu visiem turpmākajiem automātiskajiem atjauninājumiem vietnē BlueHost. Protams, jebkurā PayPal kontā jebkurā laikā varat pielāgot iestatījumus.

Īss PayPal pārskats

PayPal ir populārs tiešsaistes maksājumu pakalpojums, kas ļauj veikt maksājumus un naudas pārskaitījumus elektroniski. Tiešsaistes naudas pārskaitījumi ir ērta un bez grūtībām alternatīva tradicionālajiem papīra līdzekļiem, piemēram, čekiem vai skaidrai naudai.

Varat izmantot PayPal šādām darbībām:

  • Piegādājiet vai saņemiet naudas maksājumus par tiešsaistes izsolēm un citām vietnēm
  • Pirkt vai pārdot produktus / pakalpojumus
  • Sūtiet vai saņemiet finansiālus ziedojumus
  • Apmaini naudu ar jebkuru

Izmantojot PayPal kontu, jūs varat noguldīt un izņemt naudu daudzos dažādos veidos. Savu PayPal kontu varat saistīt ar izvēlētu bankas kontu vai kredītkarti / debetkarti. Lai veiktu ātrākus darījumus, ieteicams apsvērt konta saistīšanu ar kredītkartēm. Jūs varat arī izņemt maksājumu no sava bankomāta.

PayPal tiešsaistes pārdevējiem, pircējiem, izsoļu vietnēm un citiem piedāvā ērtu darījumu veikšanas veidu.

Reģistrēšanās, izmantojot PayPal

Reģistrēšanās pakalpojumā PayPal ir ātra un ērta. Sākotnēji jums pat nevajadzēs sniegt datus par bankas kontu. Tomēr, ja plānojat izmantot citas PayPal funkcijas, jums būs jāievada kredītkartes dati. Lūk, kas jums jādara, ja plānojat reģistrēt PayPal kontu:

  • Dodieties uz PayPal un noklikšķiniet uz Pierakstīties pogu lapas augšējā labajā stūrī.
  • Atlasiet konta veidu un noklikšķiniet uz Sāc Pastāv divi kontu veidi: Pērciet, izmantojot PayPal un Saņemiet maksājumus, izmantojot PayPal.

Ja izvēlējāties Pirkt ar PayPal, jums tiks lūgts aizpildīt nepieciešamo informāciju. Izmantojot pēdējo, jums tiks lūgts norādīt savu e-pasta adresi.

  • Ievietojiet savus kontaktinformāciju (piemēram, vārdu, e-pasta adresi) un paroli. Jūsu parolei jābūt vismaz 8 rakstzīmēm, lai tā būtu derīga. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Piekrītu un izveidojiet kontu pogu zem veidlapas.
  • Atbildiet uz drošības jautājumu. Tas būtu noderīgi, ja kādreiz aizmirstat paroli, lai gan aizmirstās paroles var iegūt.
  • PayPal jums nosūtīs apstiprinājuma e-pastu. Vienkārši noklikšķiniet uz ziņojumā norādītās saites, lai apstiprinātu savu e-pasta adresi un aktivizētu kontu.