Vai es varu nodot savu vietni prom no InMotion?

Ja vēlaties pārsūtīt savu InMotion mitināto vietni citam tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, taču rodas šaubas par pārsūtīšanas iespējamību, atbilde uz jūsu jautājumu ir jā. Jā, jūs noteikti varat pārsūtīt jūsu vietni, kas šobrīd atrodas InMotion, uz citu tīmekļa mitinātāju.
Tomēr, kaut arī pārsūtīšana ir ļoti iespējama, tas ir jāpaskaidro neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārsūtīšanu vai vienkārši abonementa atcelšanu ar InMotion hostingu. Lai arī neviens hostinga pakalpojumu sniedzējs negribētu, lai viņu klienti nodotos citam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, gandrīz visi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji jums sniegs brīvību pāriet no sava hostinga pakalpojuma un pat palīdzēs jums, kur vien viņi var. Attiecībā uz jautājumu par to, vai jūs varat atcelt pašreizējo un aktīvo abonementu, ir svarīgi atzīmēt, ka ikviens klients, kurš vēlas atcelt savu abonementu, to var izdarīt jebkurā laikā, kad vēlas, tikai informējot klientu apkalpošanas dienestu. Patiesībā hostinga uzņēmumi pat atmaksā saviem klientiem, ja ir parakstīts līgums un atbilstoši vietnes uzturēšanas laikam.
Ir arī svarīgi saprast, ka jūsu domēna reģistrācija / pārvaldība nav tā pati, un tā ir atdalīta no jūsu mitināšanas pakalpojuma, un domēna pārvaldības tiesību nodošana nekādā veidā neietekmēs jūsu mitināšanas kontu, kurš paliks aktīvs. Vienīgais veids, kā deaktivizēt mitināšanas kontu, būs atcelšana.

Kas man jādara, lai pārvietotu savu vietni no InMotion Hosting?

Lai sāktu atcelšanas procesu vai sāktu jūsu domēna pārvietošanu prom no InMotion mitināšanas, uzņēmuma politikā noteikts, ka jāiesniedz pieprasījums atbrīvot domēnu. Pieprasījumam vajadzētu būt e-pasta formā un jānosūta uz e-pastu [email protected] Tas pats pieprasījums jāiesniedz ar jūsu konta verifikāciju, kā arī ar administratora e-pastu. Vēstules pieprasījums ātri uzsāks domēna reģistrācijas procesu, jo uzņēmumam tie ir nepieciešami, lai jūsu domēnu atbloķētu jums. Tomēr pirms visa cita ir svarīgi noņemt domēna privātumu no sava domēna, lai ietekmētu atbloķēšanas procesu.

Tiklīdz domēns ir atbrīvots un jūs jau esat ieguvis autorizācijas kodu, kuru saņemsit caur savu administratora e-pastu, varat doties pie sava jaunā domēna reģistratūras un sākt domēna pārsūtīšanas procesu.
Parasti nodošana notiek 7–10 dienu laikā, lai arī pabeigšanas laiks mainās atkarībā no reģistratūras. Ir arī svarīgi zināt, ka ikreiz, kad tiek veiktas DNS izmaiņas vai domēni tiek pārsūtīti, mainītāja laikā tiek novērots DNS izplatīšanās periods, kas ilgst apmēram 7–24 stundas..

Kādas darbības jāveic pirms pārsūtīšanas un tās laikā?

Jaunas vietnes mitināšana un pāreja uz jaunu tīmekļa resursdatoru varētu būt labs solis uz priekšu jūsu vietnei vai milzīgs solis atpakaļ. Lai jūs nejustos žēl un nenožēlosit tikko izdarīto, jums jāpārliecinās, ka tas, ko jūs gatavojaties darīt, ir tas, kas nepieciešams jūsu vietnei. Šeit ir daži pamata ieteikumi, kas klientiem jādara pirms pārsūtīšanas procesa un tā laikā. Šie ir:

 •  Vispirms un pirms visa cita jums jāizvēlas vispiemērotākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, salīdzinot tos ar pašreizējo pakalpojumu sniedzēju. Apsvērumos jāiekļauj:
 •  Izmantotā operētājsistēma; vai tas ir saderīgs ar jūsu vietnes prasībām;
 •  Diska vietas prasības; un
 •  Joslas platums;
 •  Lejupielādējot visus vecos konta failus, jums vajadzētu izveidot rezerves kopiju no visiem jūsu esošās vietnes failiem. Atkarībā no tā, kurš darbojas, varat izmantot FTP piekļuvi vai eksportēt to, izmantojot phpMyAdmin. Parasti, nevis kā izņēmums, meklējiet resursdatoru, kas piedāvā FTP piekļuvi.
 •  Pārliecinieties, vai varat saņemt e-pastus, pareizi pārbaudot, vai jūsu e-pasti joprojām darbojas un ir aktīvi.
 •  Ir ļoti ieteicams, lai pārsūtīšanas laikā tiktu nodrošināta jūsu vietnes un domēna e-pasta kontu darbība un darbība, saglabājot esošo Web mitināšanas kontu atvērtu līdz procesa pabeigšanai..
 •  Kad viss ir pabeigts, neaizmirstiet anulēt savu kontu, izmantojot InMotion hostingu.

Kādi ir parasti iemesli, kāpēc cilvēki atkāpjas no sava hostinga uzņēmuma?

Iemeslu ir tik daudz, cik daudz cilvēku vai uzņēmumu, kāpēc viņi vēlas attālināties no pašreizējā tīmekļa mitināšanas uzņēmuma. Tas mainās no ļoti vienkāršiem līdz vissarežģītākajiem iemesliem. Starp šiem iemesliem ir šādi:

 •  Klients varēja būt sarūgtināts un neapmierināts ar pakalpojumu.
 •  Iespējams, uzņēmumam vajadzēs vairāk resursu, piemēram, atmiņas vietas un joslas platuma, kā arī vajadzību pēc vairākām lietojumprogrammām, ko var nodrošināt viņu iepriekšējais resursdators.
 •  Iespējams, ka klientam ir grūti uzturēt ikmēneša rēķinu summu, un, iespējams, viņš kaut kur ir atradis labāku paku par izdevīgāku cenu..
 •  Klients varētu būt neapmierināts ar klientu apkalpošanu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me