Vai es varu norēķināties ar debetkarti?

Viena no jūsu vietnes mitināšanas priekšrocībām, izmantojot InMotion, ir tāda, ka uzņēmums ļauj veikt maksājumus vairākos veidos, izmantojot kredītkartes, debetkartes vai čekus. Šī funkcija ļauj jums apmaksāt rēķinus bez grūtībām nēsāt skaidru naudu un nākties stāvēt rindā tikai veikt maksājumus, kā tas bija standarta procedūrā pirms gadu desmitiem. Šī InMotion maksājuma funkcija nodrošina ērtu mitināšanu klientiem bez grūtībām, kas ir liels plus faktors, jo tas klientiem ļauj labāk apmaksāt periodiskos rēķinus, neprasot par to pastāvīgi atcerēties un manuāli veikt maksājumu..
Debeta kartes, kas pazīstamas arī kā bankas kartes, ir plastikāta kartes, kuras izsniedz finanšu iestādes, piemēram, bankas, un skaidras naudas vietā tās pieņem kā maksājuma veidu. Ja karte tiek izmantota kā maksājums, tā ļauj maksājuma saņēmējam izņemt naudu no lietotāja noteiktā bankas konta. Lai arī debetkartēm un kredītkartēm ir viena un tā pati izmantošana un funkcija, tās atšķiras atkarībā no tā, kur maksājuma saņēmējs veic šo maksājumu. Kamēr debetkarte ļauj norēķināties, izņemot naudu no norādītā bankas konta, kredītkartes izņem naudu no kredītkartes, kas piešķirta kartes lietotājam.

Kā darbojas InMotion debetkaršu maksājumi?

Debetkaršu maksājumi par jūsu InMotion rēķiniem nozīmē, ka jūs ļaujat InMotion automātiski izņemt nepieciešamo summu no jūsu norādītā bankas konta. Tas nozīmē arī to, ka pēc tam, kad uzņēmumam ir atļauts veikt izņemšanu, uzņēmumam nav nepieciešama papildu atļauja jums nākamajiem ikmēneša maksājumiem. Šo procesu varat izmantot, lai apmaksātu visus savus InMotion rēķinus, ieskaitot visus papildpakalpojumus, kas jums, iespējams, būs jāpērk vēlāk. Šis noteikums ir skaidri pateikts InMotion Hosting pakalpojumu sniegšanas noteikumu 6.l iedaļā.
InMotion pieņem kartes no visām lielākajām banku iestādēm, kā arī kredītkartes sadaļā Discover, MasterCard, Visa un American Express.

Kādas darbības jāveic, lai varētu samaksāt InMotion ar savu debetkarti?

Tik vienkārši ir izmantot debetkartes iespēju, lai apmaksātu InMotion rēķinus. Būtībā izvēle tiek izdarīta reģistrēšanās procesa laikā, tāpēc šīs diskusijas nolūkā mēs koncentrēsies uz reģistrēšanās procesu. Jums jāveic šādas dažas vienkāršas darbības:

 •  Apmeklējiet InMotion mājas lapu ar URL www.inmotionhosting.com;
 •  Augšējā izvēlnes joslā virziet kursoru virs “WEB HOSTING” un pēc tam atlasiet vēlamo mitināšanas risinājumu, noklikšķinot uz tā nolaižamajā izvēlnē.
 •  Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit lapā, kurā jums tiks parādīti piedāvātie iepakojumi kopā ar attiecīgajām funkcijām un cenām. Zem katra iepakojuma ir zila cilne “Pasūtīt tūlīt”. Noklikšķiniet uz viena, kas atbilst jūsu izvēlei;
 •  Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties paku ar atbilstošu maksājuma veidu. Izvēlieties, noklikšķinot uz pogas un pēc tam noklikšķiniet uz “Turpināt”;
 •  Tagad jums tiks lūgts izvēlēties domēna vārda opcijas. Ir svarīgi norādītajā lodziņā norādīt savu domēna vārdu un pēc tam noklikšķināt uz “Turpināt”;
 •  Nākamajā lapā jums pateiks, vai domēna nosaukums joprojām ir pieejams vai nē. Noklikšķiniet uz cilnes Turpināt apakšējā labajā stūrī.
 •  Noklikšķinot uz pogas “Turpināt”, jūs nonāksit norēķinu lapā. Jums pievienotajā lodziņā jāsniedz visa nepieciešamā informācija. Lapas apakšējā daļā ir lodziņa Maksājumu informācija apakšvirsraksts. Šeit varat izlemt, kā vēlaties apmaksāt InMotion rēķinus. Maksājuma iespējas lūgs jums izvēlēties kādu no kartes veidiem, kuru vēlaties izmantot.
 •  Norādiet nepieciešamo kartes informāciju, piemēram, kartes numuru, derīguma termiņu un paraksta kodu. Paraksta kods ir 3 vai 4 ciparu numurs, kas atrodas kartes aizmugurē.
 •  Kad informācijas ievadīšana ir pabeigta, atzīmējiet izvēles rūtiņu “Piekrītu” zem apakšpozīcijas Līgums un pēc tam noklikšķiniet uz “Pirkuma konts”. Ir svarīgi, lai jūs noklikšķinātu uz cilnes tikai vienreiz, jo vairākas reizes noklikšķinot uz tās, tas var norādīt, cik reizes vēlaties to iegādāties..

Kādas ir debetkartes izmantošanas priekšrocības, lai apmaksātu InMotion rēķinus?

Rēķinu apmaksa, izmantojot debetkartes un / vai kredītkartes, sniedz daudz priekšrocību gan jums, gan hostinga uzņēmumam. Zemāk ir uzskaitītas dažas no visizplatītākajām debetkartes izmantošanas priekšrocībām rēķinu apmaksai.

 •  Maksājums tiek veikts automātiski, kas nozīmē, ka nav iespējas aizmirst samaksāt uzņēmumam ikmēneša rēķinu.
 •  Nav nepieciešams atvieglot ikmēneša rēķinu apmaksas atvieglojumus.
 •  Debetkartes piedāvā labākas drošības iespējas, jo jums nav atkārtoti jāiesniedz kredītkartes informācija tīmeklī, aizsargājot kontu no iespējamām zādzībām un citām noziedzīgām darbībām.
 •  Jūs varat izmantot jebkuras lielas banku iestādes un finanšu iestādes, piemēram, Visa, American Express, Discover un MasterCard, kartes.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me