Vai es varu norēķināties ar Paypal?

Vai InMotion pieņem maksājumus, izmantojot PayPal?

Daudzi cilvēki patiesībā var domāt, nekā InMotion nepieņem maksājumus, izmantojot PayPal. Šīs nepareizās idejas iemesls ir tāds, ka atšķirībā no citiem hostinga uzņēmumiem, kur jums tiek automātiski dota izvēle, vai reģistrēšanās laikā vēlaties veikt rēķina maksājumus, izmantojot kredītkarti vai PayPal, PayPal iespēju reģistrācijas laikā nekad nevar atrast Norēķinu sadaļā. . Paypal opcija, kas nav redzama izrakstīšanās lapā, daudziem cilvēkiem ir pamudinājusi domāt, ka InMotion nepieņem maksājumus, izmantojot PayPal.
Tomēr nekas nav tālāk par patiesību. Patiesība ir tāda, ka InMotion pieņem maksājumus, izmantojot PayPal, lai gan opcija viņu whpg lapā ir palikusi neredzama. Dažus gadus atpakaļ šī ideja būtu tikusi īstenota, taču InMotion sāka pieņemt maksājumus, izmantojot PayPal, kopš 2013. gada sākuma, bet līdz šim nav publiskojusi šo iespēju..

Kā es varu apmaksāt InMotion, izmantojot PayPal?

Atšķirībā no citiem hostinga uzņēmumiem, kur iespēja izmantot PayPal jau tiek noteikta reģistrācijas laikā, it īpaši whpg procesa laikā, InMotion PayPal opcija tikko sākās pirms gada un pat nebija padarīta publiski pieejama. Lai varētu izmantot PayPal, lai apmaksātu InMotion hostingu, jums jāveic šādas dažas vienkāršas darbības:

 •  Apmeklējiet InMotion mājas lapu ar URL www.inmotionhosting.com;
 •  Augšējā izvēlnes joslā virziet kursoru virs “WEB HOSTING” un pēc tam atlasiet vēlamo mitināšanas risinājumu, noklikšķinot uz tā nolaižamajā izvēlnē.
 •  Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit lapā, kurā jums tiks parādīti piedāvātie iepakojumi kopā ar attiecīgajām funkcijām un cenām. Zem katra iepakojuma ir zila cilne “Pasūtīt tūlīt”. Noklikšķiniet uz viena, kas atbilst jūsu izvēlei;
 •  Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties paku ar atbilstošu maksājuma veidu. Izvēlieties, noklikšķinot uz pogas un pēc tam noklikšķiniet uz “Turpināt”;
 •  Tagad jums tiks lūgts izvēlēties domēna vārda opcijas. Ir svarīgi norādītajā lodziņā norādīt savu domēna vārdu un pēc tam noklikšķināt uz “Turpināt”;
 •  Nākamajā lapā jums pateiks, vai domēna nosaukums joprojām ir pieejams vai nē. Noklikšķiniet uz cilnes Turpināt apakšējā labajā stūrī.
 •  Noklikšķinot uz pogas “Turpināt”, jūs nonāksit norēķinu lapā. Jums pievienotajā lodziņā jāsniedz visa nepieciešamā informācija. Lapas apakšējā daļā ir lodziņa Maksājumu informācija apakšvirsraksts.
 •  Šeit varat izlemt, kā vēlaties apmaksāt InMotion rēķinus. Maksājuma iespējas lūgs jums izvēlēties kādu no izmantojamo karšu veidiem vai “Pirkuma pasūtījumu vai čeku”.
 •  Izvēlieties opciju “Pirkuma pasūtījums vai čeks”.
 •  Kad informācijas ievadīšana ir pabeigta, atzīmējiet izvēles rūtiņu “Piekrītu” zem apakšpozīcijas Līgums un pēc tam noklikšķiniet uz “Pirkuma konts”. Ir svarīgi, lai jūs noklikšķinātu uz cilnes tikai vienreiz, jo vairākas reizes noklikšķinot uz tās, tas var norādīt, cik reizes vēlaties to iegādāties..
 •  Pēc noklikšķināšanas uz cilnes “Pirkuma konts” sazinieties ar InMotion Hosting pārdošanas atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai bezmaksas tālruni 888-321-4678, un jautājiet pārstāvim, ka jūs izvēlaties, lai maksājums tiktu veikts, izmantojot Paypal. Pēc tam jūs saņemsit maksājuma saiti pa e-pastu tikai dažu minūšu laikā.

Kādas ir priekšrocības, ja maksājat InMotion, izmantojot PayPal?

InMotion hostinga rēķinu apmaksa, izmantojot PayPal, sniedz vairākas priekšrocības. Starp šīm priekšrocībām ir šādas:

 •  Paypal ir viens no ātrākajiem, drošākajiem un vienkāršākajiem rēķinu apmaksas veidiem.
 •  Paypal ir tik elastīga, ka ļauj pat izmantot savu kredītu, lai norēķinātos caur Paypal, izņemot bankas kontu un debetkarti..
 •  To var izmantot bez maksas.
 •  Jūs to varat izmantot, lai nosūtītu un saņemtu starptautiskos maksājumus un darījumus.
 •  Izmantojot Paypal, jūs varat paslēpt savu kredītkartes informāciju.
 •  Uzņēmums ļauj tiešsaistē sekot visiem jūsu darījumiem.

Kāpēc PayPal nav iekļauts InMotion maksājuma opcijās?

Iemesls, kāpēc PayPal nav iekļauts InMotion maksājuma opcijās, ir izmaksu ietaupījums. Jūs redzat, kaut arī PayPal neprasa dalības maksu, tā iekasē 4% no kopējā rēķina, bet kredītkaršu firmas iekasē tikai no 0,5% līdz 1%. Tas nozīmē, ka InMotion ietaupa līdz USD 5 par rēķinu, ja klienti izmanto kredītkarti vai debetkarti. InMotion ietaupītā summa tiek ieguldīta viņu tīmekļa mitināšanas infrastruktūrā un klientu apkalpošanā, lai panāktu labāku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me