– Vai WebHostingHub piedāvā ikmēneša maksājumu?

Vai WebHostingHub piedāvā ikmēneša maksājumu?

Lielākā daļa jauno vietņu īpašnieku WebHostingHub uzskata par labu tīmekļa mitinātāja izvēli, jo tas izmanto Dell serverus. Šie Dell serveri tiek uzskatīti par jaudīgām mašīnām, jo ​​CPU ir iekļauti 24 GB atmiņas mikroshēmas, 24 Intel Core procesori un RAID 10 ātrā krātuve. Tas nozīmē, ka izmantotais aprīkojums ir uzticams un efektīvs, un to garantē 99% darbības laiks, ko piedāvā WebHostingHub.

Tomēr vairums tīmekļa mitinātāju sniedzēju atklāj, ka viņu labāka darbības laika garantija ir 99,99%, kas ir tikai niecīgi, ja salīdzina divus. Iemesls tam ir tas, ka WebHostingHub izmanto vairākus datu centrus, nevis parasto centru lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju sniedzēju.

Vairāki datu centri

WebHostingHub ir divi galvenie datu centri, kas izvietoti ASV austrumu un rietumu krastā. Tāpēc tas nozīmē, ka vietņu īpašniekiem rietumu piekrastē nav jāgaida ilgāk, kamēr dati vai informācija pārvietojas starp vietnes apmeklētāju un tīmekļa resursdatora serveri. Tas nozīmē, ka tiek uzlabota vietnes lietotāju pieredze, kā rezultātā vietnes īpašnieks saņem labākas atsauksmes vai statistiku. Rezultāts tam ir tāds, ka tiek maksimāli palielināts vietnes īpašnieka ieguldījums vietnē. Tas ir pamatots ar faktu, ka WebHostingHub datu centri tiek klasificēti kā A kategorija, jo visu to aprīkojums ir saderīgs ar PCI.

Datu centru papildu funkcijas ir tādas, ka tie izmanto vairākus kontrolētus piekļuves punktus ar vairākiem enerģijas avotiem, kas izmanto dīzeļdegvielu. Pat ja WebHostingHub izmanto dīzeļdegvielu, tai ir zaļā hostinga sertifikāts, kas nozīmē, ka enerģijas patēriņš datu centros tiek samazināts līdz minimumam. Vēl viens ieguvums no diviem datu centriem ir tas, ka tas tiek izmantots, lai apkalpotu vietņu īpašniekus, pamatojoties uz citām valstīm, piemēram:

 •  Dienvidamerika
 •  Āfrika
 •  Eiropa
 •  Klusā okeāna dienvidu daļa
 •  Āzija
 •  Austrālija un Jaunzēlande

Vietnes lapu, kurā tiek izmantota satura pārvaldības programmatūra WordPress, var ielādēt ar ātrumu 1,5 s biznesa vietnēm, kas atrodas starptautiskās valstīs. WebHostingHub vēl vairāk pazemina ASV biznesa vietņu ielādes ātrumu tikai uz sekundi, jo, izmantojot vairākus datu centrus, datiem vai informācijai jānobrauc tikai mazāks attālums..

Regulāras mēneša likmes

WebHostingHub mēnesī ir atšķirīgas likmes atkarībā no tā, kādu pakalpojumu gadu iegādājas vietnes īpašnieks. WebHostingHub piedāvātā augstākā mēneša likme ir 8,99 USD, bet zemākā – 6,99 USD. Mēneša likmju un darba gadu dalījums ir šāds:

 •  12 mēneši – USD 8,99 mēnesī
 •  24 mēneši – 7,99 USD mēnesī
 • 36 mēneši – 6,99 USD mēnesī

Diemžēl jauno vietņu īpašniekiem vairums tīmekļa mitinātāju sniedzējiem ļauj maksāt tikai katru gadu. Tas notiek neskatoties uz to, ka vairums tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēju reklamē un piedāvā savus tīmekļa mitinātāju pakalpojumus par mēneša cenu. Galvenais iemesls, kāpēc vairumam tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēju tiek piedāvāts gada plāns, ir tas, ka daudzi vietņu īpašnieki var aizmirst maksāt ikmēneša likmes, un tāpēc vietne var kļūt neaktīva.

Tas tiek uzskatīts par nelabvēlīgu vietnes īpašniekam, jo ​​laiks, kas pavadīts mājas lapas izstrādei un uzturēšanai, nedēļas laikā pēc līguma beigām būs viegli pagājis. Papildu problēma ir tā, ka vairums vietņu īpašnieku nevarēs atgūt izveidoto vietni, ja samaksās pēc atjaunošanas perioda. Iemesls tam ir tas, ka lielāko daļu domēna vārdu automātiski atbrīvo pēc tam, kad ir beidzies tīmekļa resursdatora līguma termiņš. Tas notiek tāpēc, ka liels skaits cilvēku dod priekšroku domēna vārda iegūšanai izveidotā uzņēmējdarbības vietnē.

Mēneša maksājuma izmantošanas trūkumi

Personām, kuras ir iegādājušās izveidotu vietni, būs jāveic mazāk reklāmas pasākumu, jo iepriekšējais īpašnieks jau ir paveicis smagu darbu viņu labā. Lielākā daļa vietņu īpašnieku var aizmirst regulāri maksāt ikmēneša likmi, kad runa ir par viņu vietnēm, jo ​​tās netiek uzskatītas par nozīmīgu viņu ikmēneša grafiku daļu. Aizmirstot maksāt mēneša likmi, nozīmēs, ka viņu biznesa vietņu laika un naudas ieguldīšana tiks uzskatīta par zaudējumiem.

Tīmekļa mitinātājiem nav iespēju kontrolēt domēna vārdu izlaišanu, jo parasti šo uzdevumu kontrolē vietņu regulatori, piemēram, Starptautiskā piešķirto vārdu un numuru korporācija (ICANN). ICANN pieprasa vietņu īpašniekiem, lai viņu biznesa vietnes tiktu reģistrētas ar šādu informāciju:

 •  Reģistrētāja vārds
 •  Pasta adrese
 •  Epasta adrese
 •  Telefona numurs

Naudas atdošanas garantija

Iemesls lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēju neatļaut ikmēneša maksājuma plānu ir tāds, ka WebHostingHub radīsies problēmas ar 90 dienu naudas atdošanas garantijas ieviešanu. Lielākajai daļai citu tīmekļa mitinātāju ir zemāks naudas atdošanas garantijas periods, kamēr WebHostingHub ir visilgākais periods – 90 dienas.