Vietnes uzturēšanas izmaksas

Vietnes uzturēšanas izmaksasRunājot par vietnēm, profilakse vienmēr ir labāka nekā ārstēšana. Bojātas vietnes labošana ne tikai prasīs vairāk naudas, bet arī var sabojāt jūsu uzņēmuma tēlu un labo gribu. Tāpēc jums jāiegulda mājas lapas uzturēšanā.

Tas teica:

Jums būs jāzina, kāda veida uzturēšana nepieciešama jūsu vietnei. Dažādām vietnēm nepieciešama dažāda līmeņa un tehniskās apkopes veidi. Bet kā jūs to precīzi izdomājat??

Neuztraucieties.

Zemāk jūs atradīsit dažādas uzturēšanas izmaksas katrai vietņu kategorijai, sadalījumu un aptuvenu aprēķinu katrai no tām, kā arī sadalījumu izlases veidā mazam restorānu biznesam.

Tātad, sāksim!.

Izmaksas pa vietņu kategorijām

Ne visām vietnēm ir nepieciešams tāds pats uzturēšanas veids un pakāpe. Jūsu mazajai hobija vietnei nebūs vajadzīga tāda pati profesionāla līmeņa grafika un e-pasta mārketings kā nopietnai biznesa vietnei. Tālāk ir norādīts, kas nepieciešams katrai vietņu kategorijai, un to aprēķinātās ikmēneša izmaksas.

 • Hobijs– Domēns un mitināšana ir vienīgās izmaksas, kas jums būs vajadzīgas hobija vietnei, jo lielākoties visu darīsit pats. Šīs izmaksas tiek lēstas no 3 līdz 25 USD mēnesī.
 • Personīga– Līdzīgi kā hobija vietne, domēns un mitināšana ir vienīgās izmaksas, kas jums būs nepieciešamas šīm vietnēm. Šīs izmaksas tiek lēstas no 3 līdz 25 USD mēnesī.
 • Bizness – Atkarībā no jūsu uzņēmuma lieluma, jūs varat sagaidīt, ka mēnesī maksāt USD 225 (domēns, mitināšana, grafika, e-pasta mārketings) līdz USD 2750 (domēns, mitināšana, grafika, e-pasta mārketings, vietņu atjauninājumi un uzturēšana)..
 • e-komercija – Atkarībā no jūsu tiešsaistes veikala lieluma, jūs varat sagaidīt, ka maksāsiet USD 450 (domēns, mitināšana, vispārīgi atjauninājumi, grafika, e-pasta mārketings) līdz USD 6000 mēnesī (domēns, mitināšana, e-pasta serveris, grafika, e-pasta mārketings, tehniskais atbalsts, vietņu atjauninājumi un uzturēšana, drošība, izsekošana un analītika).
 • Korporatīvā – Šīs vietnes mēdz būt visizplatītākās un izplatītākās. Tie prasīs visvairāk uzturēšanas, salīdzinot ar citām vietņu kategorijām. Jūs varat gaidīt, ka mēnesī par korporatīvo vietni maksāsit USD 5150 līdz USD 9740 +.

10 parasto vietņu izmaksu sadalījums

Iepriekš minētās uzturēšanas izmaksas ir minimālais minimums, kas nepieciešams katrai vietņu kategorijai. Tālāk ir sniegts katras izmaksas sadalījums, lai palīdzētu jums saprast to mērķi un to, kāpēc tās var būt vajadzīgas.

1. Domēna reģistrācija

Cik jūs maksājat sava domēna reģistratūrai gadā par savu domēna vārdu. Šīs izmaksas ir atkarīgas no jūsu domēna reģistratūras.
 • No 10 USD līdz 20 USD gadā

2. Hostings

Cik jūs maksājat par mitināšanas plānu (serveri). Dažādi mitināšanas plāni jūsu vietnei piedāvā dažādas iespējas. Jūsu vietnes kategorija un lielums nosaka arī nepieciešamo hostinga līmeni.
 • Maza līdz vidēja līmeņa emuārs – no 2 līdz 20 USD mēnesī
 • Vidējs un liels emuārs – no 25 līdz 100 USD mēnesī
 • Maza līdz vidēja e-komercija – no 25 līdz 100 USD mēnesī
 • Vidēja un liela e-komercija – no 100 līdz 500 USD mēnesī

3. Saturs

satura rakstīšanas izmaksas

Neviena vietne nav pilnīga bez satura. Lielākoties tieši tas pievilina apmeklētājus uz jūsu vietni.
 • Labu rakstnieku cena parasti ir USD 15 par vārdu.

4. E-pasta serveris

Vietnes pielāgošana individuālam pasta pakalpojumam papildina jūsu vietnes profesionālo tēlu. Tomēr daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji neietver pasta pakalpojumu par brīvu. Tātad, iespējams, jums būs jāiegūst no trešās puses pakalpojumu sniedzēja.
 • No 0 līdz 5 USD vienam lietotājam mēnesī

5. Vispārīgi atjauninājumi

Cik maksājat par uzturēšanas rīkiem vai profesionāliem pakalpojumiem, lai jūsu vietne būtu atjaunināta. Tas ietver spraudņu, motīvu un CMS vispārīgu atjaunināšanu.
Piemēram, algots profesionālis būs atbildīgs par jūsu WordPress vietnes spraudņu automātisku atjaunināšanu, pārliecinoties, ka tas darbojas ar jaunāko WordPress versiju. Profesionālis ir atbildīgs arī par izmaiņu izdarīšanu jūsu rakstos, emuāra ziņas formatēšanu, produkta pievienošanu / rediģēšanu.
 • No 0 līdz 190 USD mēnesī

6. Dizaina atjauninājumi

Dizaina atjauninājumi ļauj jūsu vietnei izskatīties svaigai, izmantojot mūsdienīgu dizainu un grafiku. Vai nu jūs abonējat grafiskās programmatūras plānu, lai veiktu dizaina izmaiņas – pats izveidojot grafiku, vai arī nolīgsit profesionāli, kurš to izdarītu jūsu vietā.
 • No 0 līdz 1600 USD mēnesī

7. Tehniskais atbalsts

Cik jūs tērējat tehniskajam atbalstam. Labs atbalsts ir svarīgs, ja jūsu vietnē rodas tādas problēmas kā sabojāta kontakta forma, iepirkumu grozs, servera kļūdas, dublējumu pārvaldība utt.
 • No 0 līdz 3000 ASV dolāriem mēnesī vai 60 ASV dolāriem stundā tādā vietnē kā Codeable

8. Drošība

Cik daudz jūs tērējat papildu drošības līmenim, piemēram, surogātpasta novēršanai, automātiskām dublēšanām un vispārīgai savas vietnes aizsardzībai pret uzbrukumiem. Atkarībā no jūsu vietnes dažās valstīs jums būs nepieciešami noteikti drošības un privātuma elementi.
 • No 0 līdz 100 USD mēnesī

9. Izsekošana un analīze

Cik maksā jūsu vietnes analīzes pārskata un uzraudzības iegūšana. Analytics palīdz optimizēt vietni, lai pēc iespējas vairāk izmantotu jūsu naudu.
 • No 0 līdz 300 USD mēnesī

10. Mārketings

Lai palīdzētu jums pārdot savu vietni. Tas var ietvert e-pasta mārketingu, reklamēšanu, Facebook reklāmas, Google reklāmas utt.
 • 0 USD līdz 10000 USD

Mazo uzņēmumu vietņu uzturēšanas izmaksu piemērs:

Tagad:

Jums var šķist, ka “iepriekšminētā informācija ir pareiza, bet kā to piemērot manai vietnei?”

Nekādu problēmu. Šis ir piemērs, ko esmu izveidojis mazam restorānu biznesam (es parūpējos, lai tas būtu pēc iespējas lētāks). Lai gan citiem vietņu veidiem var būt vajadzīgas atšķirīgas uzturēšanas izmaksas, šis piemērs var vismaz palīdzēt aprēķināt uzturēšanas izmaksas.

Maza biznesa vietne var maksāt līdz USD 1,167 mēnesī par savu domēnu. Tas ir USD 14 gadā un ietver domēna privātumu. Maksājot par tīmekļa mitināšanu, šīm izmaksām mēnesī pievienojas 2,75 USD. Jūs vēlaties meklēt tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas piedāvā bezmaksas e-pasta serveri.

Tā kā jūsu vietne nebūs pārāk liela, jums vajadzētu būt iespējai pats rīkoties ar vispārējiem atjauninājumiem. Tomēr, ja vēlaties atjaunināt savas vietnes dizainu un grafiku, jums, iespējams, būs jāmaksā līdz 67 USD mēnesī (no 50 līdz 75 USD stundā 4 stundas ik pēc 3 mēnešiem)..

Tehniskais atbalsts par mazu vietni nemaksās tik daudz. Paredzams, ka maksāsiet USD 10 mēnesī (USD 60 stundā ik pēc 6 mēnešiem, jo ​​tā ir vienkārša uzņēmējdarbības / brošūru vietne). Jums nebūs jāmaksā par vietņu atjaunināšanu un uzturēšanas izdevumiem, ja tos varat izdarīt pats.

Vietnes drošība jums nemaksās neko, jo vietnes komentāri un kontaktformas būs jāaizsargā tikai no mēstulēm (iekļautas lielākajā daļā mitināšanas plānu). Tāpat varat izmantot Google Analytics, lai bez maksas izsekotu un analizētu. Visbeidzot, tā kā neliela restorāna vietne reti sasniedz 2000 kontaktinformāciju, no MailChimp varat saņemt bezmaksas e-pasta biļetenu.

Kopumā jūs meklējat tikai USD 81 mēnesī, lai uzturētu nelielu restorāna vietni. Tomēr, ja vēlaties pārdot savu vietni, izmantojot e-pastu, reklāmas, Facebook reklāmas un / vai Google reklāmas, jums, iespējams, būs jāpieskaita līdz USD 1000 mēnesī kopējām izmaksām.

Šis iedalījums:

 • Domēns: 1,167 USD mēnesī (14 USD gadā + domēna privātums)
 • Hostings: 2,75 USD mēnesī
 • E-pasts Serveris: BEZMAKSAS (no hostinga)
 • Vispārīgi Atjauninājumi: BEZMAKSAS (dari pats)
 • Jaunu restorānu grafikas dizaina atjauninājumi: 67 USD mēnesī (no 50 līdz 75 USD stundā 4 stundas ik pēc 3 mēnešiem)
 • Tehniskais atbalsts: 10 USD mēnesī (60 USD stundā ik pēc 6 mēnešiem, jo ​​tā ir vienkārša uzņēmējdarbības / brošūru vietne)
 • Vietnes atjaunināšana un uzturēšana: BEZMAKSAS (dari pats)
 • Drošība: BEZMAKSAS (tikai aizsardzība pret surogātpastu, jo tajā tiek apstrādāti tikai komentāri un kontaktformas)
 • Izsekošana un Analytics: BEZMAKSAS (Google Analytics)
 • E-pasta biļetens: BEZMAKSAS (Mailchimp, jo neliela restorāna vietne reti sasniedz 2000 kontaktpersonu. Ja to skaits pārsniedz 2000, USD 10 mēnesī par 50 000 kontaktpersonām)
 • Kopā (bez mārketinga): USD 81 mēnesī

Kas notiek, ja jūsu vietne netiek uzturēta?

Daži cilvēki pieļauj kļūdu, ignorējot vietņu uzturēšanu, lai samazinātu izmaksas.

Slikta ideja.

Lai gan tas sākumā var ietaupīt naudu, vietnes neuzturēšana var radīt vairākas (dārgākas) problēmas.

Novecojis vietnes dizains nozīmē vājāku lietotāja pieredzi. Tas galu galā noved pie tā, ka jūsu vietne tiek atkal nostādīta meklētājprogrammu rezultātos. Tādi paši rezultāti rodas, ja jūsu vietnei ir novecojis saturs.

Sliktākais, kas notiks, būs vietnes atrašana, pie kuras esat tik smagi strādājis, salauzts kāda novecojuša koda dēļ.