Vietņu izkārtojumi

Labākie vietņu izkārtojuma piemēri un idejas

Jūsu vietnes izkārtojums var noteikt tās panākumus. Iegūstiet nepareizu dizainu, un cilvēki tiks sajaukti un dezorientēti, iznīcinot lietotāju pieredzi. Visticamāk, viņiem pietrūks kritiska satura vai arī viņi neredz aicinājumu uz rīcību.

Bet jūsu izkārtojuma nozīme ir vēl lielāka. Dizainam ir jāatbilst jūsu vietnes saturam. Izmantojot pareizo izkārtojumu, jūsu saturs var spīdēt, bet ar nepareizu – saturs var kļūt pārpildīts, grūti lasāms un neiedvesmojošs..

Jūsu vietnes izkārtojums var noteikt tās panākumus. Iegūstiet nepareizu dizainu, un cilvēki tiks sajaukti un dezorientēti, iznīcinot lietotāju pieredzi. Visticamāk, viņiem pietrūks kritiska satura vai arī viņi neredz aicinājumu uz rīcību.

Bet jūsu izkārtojuma nozīme ir vēl lielāka. Dizainam ir jāatbilst jūsu vietnes saturam. Izmantojot pareizo izkārtojumu, jūsu saturs var spīdēt, bet ar nepareizu – saturs var kļūt pārpildīts, grūti lasāms un neiedvesmojošs..

Galu galā visām vietnēm ir režģa sistēma, kas atrodas zem vietnes dizaina. Šīs kolonnas un rindas nodrošina pasūtījumu jūsu saturam un virza lietotāja uzmanību lapai. Šajos režģos jūs varat izveidot dažādu pieeju pārpilnību. Katrā vietnē ir pamatā esošais režģis, uz kura dizaineris ir izveidojis izkārtojumu.

Tomēr, izvēloties pareizo savas vietnes izkārtojuma dizainu, ir vairāki kopīgi sākuma punkti, kurus varat izmantot, lai sāktu.

Ir vērts teikt, ka jums nav jāpieturas pie vienas pieejas. Varat viegli apvienot vairākus izkārtojumus visā vietnē vai pat vienā lapā, piemēram, galvenajā lapā.

Tomēr apskatīsim visbiežākās jums pieejamās izkārtojuma iespējas.

Mēs sākam ar visvienkāršāko izkārtojuma modeli no visiem – vienu kolonnu.

1. Vienas kolonnas izkārtojums

Lai gan jūs atradīsit vissarežģītāko izkārtojumu, tas kopš mobilā tīmekļa izaugsmes ir ievērojami palielinājies. Tas ir tāpēc, ka vietne var izmantot to pašu dizainu mobilajās ierīcēs, planšetdatoros un galddatoros, samazinot izstrādes laiku.

Arī vienas kolonnas izkārtojumi labi darbojas, lai radītu lielisku lasīšanas pieredzi, jo tā koncentrē lietotāju uz saturu bez uzmanības novēršanas uz abām pusēm. Tāpēc emuāru veidošanas vietne Vidēja pieņem to visiem viņu rakstiem.

Medijs izmanto vienas kolonnas izkārtojumu, lai uzlabotu lasīšanas pieredzi.

Visbeidzot, apvienojot to ar attēliem, vienas kolonnas izkārtojums var radīt spēcīgu iespaidu, jo tas ļauj jums parādīt šos attēlus pēc iespējas lielākus. Okeāna kūrorts ir lielisks piemērs tam darbībā.

Okeāna kūrorts izmanto pilnu vienas kolonnas dizaina platumu, lai palielinātu attēlu ietekmi.

Ņemot vērā šos faktorus, apsveriet iespēju izmantot vienas kolonnas izkārtojumu, ja vēlaties, lai cilvēki daudz laika pavada lasot jūsu vietnē vai ja jums ir attēli, kuriem telpa ir nepieciešama, lai spīdētu.

Vienkāršības dēļ vienā kolonnas izkārtojumā ir maz izaicinājumu. Tomēr jums ir rūpīgi jāapsver informācijas plūsma. Kāds pasūtījums ir nepieciešams lietotājam, lai redzētu jūsu saturu?

Piemēram, ir noderīgi sniegt lietotājiem kopsavilkumu par lapas augšdaļu, lai viņus pievilinātu un beigās piedāvātu skaidru aicinājumu uz rīcību..

Padomājiet arī par to, kā jūs varat saglabāt lietotāju ritināšanu pa lapu. Vienas kolonnas izkārtojumi parasti ir garāki, un lietotājam ne vienmēr šķiet skaidrs, ka zem pārsega ir vairāk satura. Var palīdzēt vizuāls indikators, piemēram, bultiņa.

Ja vienas kolonnas izkārtojums šķiet nedaudz ierobežojošs, bet jums joprojām ir daudz sazināšanās satura, apsveriet iespēju izvēlēties dizainu, kas koncentrējas uz saturu.

2. Uz saturu orientēts izkārtojums

Web dizaineri bieži izmanto uz saturu vērstu izkārtojumu ziņu vietnēs vai emuāros, un tam parasti ir galvenā sleja saturam un viena vai vairākas sānu kolonnas papildu informācijai..

Šī izkārtojuma priekšrocība ir tā, ka tas var palīdzēt pārvaldīt centrālā satura līnijas garumu, mainot sānu kolonnu platumu. Tam ir nozīme, jo ja teksta rindiņas garums ir pārāk garš vai īss, to kļūst grūtāk lasīt, tādējādi samazinot informācijas izpratni un saglabāšanu.

Tomēr izdarīts pareizi, uz saturu orientēts izkārtojums ir ideāli piemērots jebkurai uz kopēšanu orientētai vietnei. Noslēpums ir sadalīt saturu šajā izkārtojumā mazās, viegli sagremojamās daļās.

Boagworld ziņas sadala saturu ar virsrakstiem, sarakstiem, attēliem un atsaukšanas pēdiņām.

Piemēram, manā emuārā, jūs redzēsit, ka manu vidējo ziņu pietur ar virsrakstiem, sarakstiem, attēliem un izvelkam pēdiņas. Šīs ir visas metodes, kā palīdzēt lietotājam skenēt rakstu, atrast interesējošās daļas.

Rūpīgi jāapsver arī sānu kolonnas. Ir svarīgi, lai tīmekļa dizainers šajās slejās ievietotu pareizo saturu un lai vizuāli tām būtu pareizais svars.

Problēma ir tā, ka lietotāji sagaida, ka sānu kolonnās atradīs sekundāru saturu un tādējādi viņiem pievērsīs mazāk uzmanības. Tāpēc, ja sānu kolonnā plānojat iekļaut kaut ko līdzīgu aicinājumam uz darbību, tam jābūt pietiekami stipram, lai pievērstu uzmanību.

Piemēram, ievērojiet, kā Smashing Magazine izmanto krāsainu kaķa ilustrāciju, lai pievērstu uzmanību viņu biļetenu pierakstīšanās formai labajā kolonnā.

Žurnāls Smashing izmanto savas sānu kolonnas, lai sniegtu sekundāru informāciju par ziņu.

Ne tas, ka uz saturu vērsts izkārtojums ir piemērots katrai jūsu vietnes lapai. Vietnes bieži veido šo izkārtojumu pārī ar žurnāla stila dizainu.

3. Žurnāla izkārtojums

Kā norāda nosaukums, šī izkārtojuma pieeja tiek plaši izmantota žurnālos vai ziņu vietnēs, lai parādītu lielu skaitu dažādu stāstu.

Iedvesmojoties no drukas izkārtojuma, tie ļauj apvienot virsrakstus un attēlus, lai iepazīstinātu ar stāstiem. Tas var būt saistošs veids, kā nodot to, kas būtībā ir saišu saraksts.

Tas ir arī lielisks izkārtojums saturam, kas regulāri mainās. Tāpēc ziņu vietnēm patīk The Washington Post tāpēc labvēlīgi.

Ziņu vietnes mēdz dot priekšroku žurnālu stila izkārtojumam.

Tomēr izkārtojumam nav trūkumu. Žurnāla izkārtojumu var izaicināt padarīt atsaucīgu, bieži vien ir nepieciešams pilnībā mainīt mazāku ekrāna ierīču dizainu.

Šis tīmekļa vietnes izkārtojuma stils var būt arī nedaudz milzīgs, jo daudz attēlu un virsrakstu kliedz uzmanību.

Visefektīvākais veids šīs problēmas risināšanai ir skaidras vizuālās hierarhijas izveidošana. Citiem vārdiem sakot, padariet dažus “stāstus” lielākus par citiem.

Atšķirībā no stāsta lieluma tie virza lietotāju uzmanību.

Piemēram, ievērojiet, kā Vogue vietne koncentrē uzmanību uz kreisās puses attēlu, padarot to ievērojami lielāku. Viņi efektīvi norāda lietotājam, kur meklēt vispirms.

Tas arī palīdz, lai pārējā lietotāja saskarne būtu vienkārša, ar tīru tipogrāfiju un vienkāršām navigācijas joslām. Ja plānojat izmantot žurnāla izkārtojumu, jums būs smagi jāstrādā, lai lietas būtu vienkāršas.

Vēl viens žurnāla izkārtojuma potenciālais negatīvais aspekts ir tas, ka tas var izskatīties “buksēts”, jo režģis, kas to apakšklāj, ir tik labi redzams. Tomēr jūs varat to mazināt, iedvesmojoties no mūsu nākamā izkārtojuma veida.

4. Režģa sadalīšanas izkārtojums

Izkārtojumi, kas šķeļ to pamatā esošo režģi, var būt vizuāli daudz interesantāki nekā tradicionālās pieejas. Tie ir arī lieliski, lai pievērstu uzmanību konkrētiem ekrāna elementiem, kas izlaužas no parastajām kolonnām.

Veikt, piemēram, VR Arles festivāla vietne. Ievērojiet, kā viņi pievērš jūsu uzmanību savai navigācijas joslai, ja tā pārklājas ar divām kolonnām.

Festivāls VR Arles pievērš jūsu uzmanību viņu navigācijas joslai, pārliekot to divās kolonnās.

Cits režģa sadalīšanas izkārtojuma praktisks pielietojums ir tā izmantošana attēla teksta pārklāšanai, lai pievērstu uzmanību kopijai. Ja vietne pilnībā pārklāj attēla tekstu, to bieži var pazaudēt. Tomēr, kā jūs varat skatīt zemāk redzamo piemēru, ja teksts daļēji pārklājas ar attēlu, tas izceļas ar daudz vairāk.

Šis dizains pievērš uzmanību tekstam un aicinājumam uz darbību, daļēji pārklājot to ar attēlu.

Tīkla sadalīšanas izkārtojumu negatīvie ir tas, ka tos ir grūti sakārtot, it īpaši gadījumos, kad vietnēm ir jābūt atsaucīgām. Patiesībā vairums no tīkliem sagraujošiem dizainparaugiem nav nekas tāds. Joprojām ir režģis, un visi ekrāna elementi tajā ietilpst. Tīkls ir tikai daudz sarežģītāks, un tāpēc tas nav tik acīmredzams. Tas viņus padara grūti noformējamus.

Viņiem raksturīgā sarežģītība ir iemesls, kāpēc jūs mēdzat redzēt, ka tos izmanto dizaina vadīti uzņēmumi, piemēram, dizaina aģentūras vai modes zīmoli. Viņi demonstrē dizaina sarežģītības pakāpi, kas pievilina konkrētu auditoriju.

Ja režģa pārrāvuma izkārtojums jūtas pārāk sarežģīts jūsu situācijai, bet tomēr vēlaties veikt kaut ko inovatīvāku un neparastu, apsveriet iespēju pilnā ekrāna dizainu.

5. Pilnekrāna izkārtojums

Pilnekrāna izkārtojumi, kā norāda nosaukums, ir piemēroti vienā ekrānā, un lietotājam nav nepieciešams ritināt. Tas padara tos ideālus stāstīšanai vai prezentācijām.

Ņem, piemēram, Sugas gabalos. Šī bagātīgā un interaktīvā prezentācijas pieredze stāsta par 30 iesaistītajām sugām.

Sugas un gabali ir bagātīga, interaktīva pieredze, kas viss notiek bez vajadzības ritināt.

Kā redzat, pilnekrāna izkārtojumi ir vislabākie, ja tos papildina jaudīgi attēli. Tas padara tos par lielisku izvēli vietnēm, kurās ir daudz fotogrāfiju, ilustrāciju vai video.

Ne tas, ka jums stingri jāievēro viena ekrāna pieeja. No pirmā acu uzmetiena Roux Parlamenta laukuma vietnē šķiet vietne pilnekrāna režīmā tādā pašā nozīmē kā suga gabalos. Viņu krāšņie attēli aizpilda visu skatu.

Šī vietne izmanto visu skatu portu, lai parādītu savu lielisko fotogrāfiju.

Tomēr ir iespējams virzīties tālāk pa lapu, lai redzētu papildu saturu. Diemžēl tas izceļ vienu no iespējamiem trūkumiem, izmantojot šo izkārtojuma pieeju. Lietotāji ne vienmēr saprot, ka var ritināt, tāpēc var palaist garām vērtīgu saturu.

Jums arī rūpīgi jāizvērtē, kā izkārtojums tiks pielāgots dažādiem izmēriem. Piemēram, vai pilnekrāna pieeja darbosies mobilajā ierīcē? Vai arī attēli apgriezīsies, mainoties ekrāna lielumam vai vienkārši sarūkot? Jūs varat ātri atrast fokusa punktus attēliem, kas tiek izgriezti no skatāmā laukuma, ja tie ir mazāki.

Tomēr, ja jums ir satriecoši attēli, ko parādīt, jums būs grūti atrast labāku izkārtojuma dizainu. Bet, ja vēlaties, lai blakus šiem attēliem pievienotu kādu aprakstu un aicinājumus uz darbību, ieteicams apsvērt mainīgu izkārtojumu.

6. Pārmaiņus izkārtojums

Mainīgais izkārtojuma modelis ir viens no biežāk sastopamajiem tīmeklī. Jūs redzēsit, ka to veido virkne satura bloku, no kuriem katram ir divu kolonnu izkārtojums. Blokus parasti veido attēls vienā pusē un teksts otrā pusē.

Kas tai piešķir nosaukumu, ir tas, ka attēls ir mainīgs. Tātad pirmajā blokā būs saturs kreisajā pusē un attēls labajā pusē, bet nākamais bloks apvērs šo izkārtojumu.

Tā ir izkārtojuma pieeja, kas ir īpaši iecienīta, izskaidrojot produkta īpašības vai priekšrocības. Piemēram, tādi programmatūras produkti kā Webydo izmantos attēlu, lai parādītu funkciju, un pēc tam kopiju, lai izskaidrotu tā darbību vai ieguvumus, ko tas sniedz.

Webydo alternatīvs teksts un attēli dažādos saturos bloķē tā mājas lapu.

Ne tas, ka šie satura bloki ir ierobežoti ar attēliem un tekstu. Dažreiz vietnes attēlu aizstāj ar video. Tāpat elementa satura pusē varētu ietilpt viss, sākot no ikonām līdz atsauksmēm vai aicinājumiem uz darbību.

Piemēram, Convertkit katrā satura blokā līdztekus viņu tekstam ir arī atsauksmes un aicinājums uz darbību.

Convertkit ietver savus attēlus un aicinājumus uz rīcību.

Daļēji iemesls, kāpēc mainīgie bloki ir tik izplatīti, ir tas, ka tie ir vienkārša izkārtojuma pieeja ar dažiem trūkumiem. Ja jums ir jāsazinās ar vairākiem pārdošanas punktiem, gandrīz vienmēr tā ir uzticama izkārtojuma opcija.

Protams, jūsu prasības var būt atšķirīgas, tāpēc vēl viena iespēja, kas jāņem vērā, ir uz kartes balstīts izkārtojums.

7. Uz kartes balstīti izkārtojumi

Karšu lapu izkārtojumi ir vēl viena izplatīta pieeja izkārtojumam, ko redzēsit visā tīmeklī.

Uz kartēm balstīti izkārtojumi ir lielisks veids, kā lietotājiem piedāvāt virkni iespēju, starp kuriem lietotājs var izvēlēties, sniedzot viņiem pietiekami daudz informācijas par katru izvēli, lai pieņemtu lēmumu.

Tas padara tos par populāru izvēli e-komercijas vietņu produktu sarakstu lapās. Tas ļauj vietnei parādīt produkta attēlu, aprakstu un cenu. Jūs pat varat pievienot tādas funkcijas kā “saglabāt vēlākai lietošanai”, kā redzat no Asos vietne.

E-komercijas vietnes, piemēram, Asos, dod priekšroku kartēm balstītiem izkārtojumiem, lai parādītu produktu sarakstus.

Jebkurā situācijā, kad lietotājiem jāizvēlas no saraksta, jūs atradīsit vietnes, kurās tiek izmantoti karšu izkārtojumi. Piemēram, vēl viens tipisks lietojums būtu rakstu saraksta parādīšana emuārā vai ziņu vietnē.

Karšu izkārtojums ļauj parādīt stāsta, nosaukuma un apraksta attēlu, kā arī visu papildinformāciju par ziņu, kuru vēlaties iekļaut. Balvas emuārs ir lielisks šāda veida izmantošanas piemērs darbībā.

Awwwards izmanto uz kartēm balstītu izkārtojumu, lai uzskaitītu ziņas savā emuārā.

Vislabākais ir tas, ka uz kartēm balstīti izkārtojumi darbojas labi, atsaucoties, kartēm pēc kārtas lēnām samazinoties, jo pieejamais platums samazinās.

Tomēr šai pieejai ir pāris nelieli trūkumi. Pirmkārt, kartes vislabāk darbojas, ja iekļaujat attēlu. Tas nozīmē, ka, ja jūs cenšaties atrast piemērotus fotoattēlus katram saraksta vienumam, iespējams, jums būs labāks atšķirīgs dizains.

Otra neliela problēma ir mainīgais satura daudzums. Ja vienai kartei ir vairāk satura nekā citai, tā var atstāt baltu atstarpi vai nu kartē, vai starp katru rindu.

Ja kartēm ir atšķirīgs satura daudzums, tas var atstāt atstarpes starp kartēm.

Viens veids, kā mazināt šo problēmu, nav mēģināt turēt kartes vienā rindā, kā parādīts zemāk esošajā piemērā.

Ļaujot kartēm aizpildīt tukšu vietu, jūs iegūsit estētiskāku dizainu.

Tomēr tas ir mazsvarīgs jautājums, kas izskaidro šīs izkārtojuma pieejas plašo pieņemšanu.

Vēl viens tikpat populārs dizains ir varoņa attēla izkārtojums.

8. Varoņa izkārtojums

Varoņa izkārtojums ir nosaukts pēc varoņa attēliem – tie lielie attēli ar teksta pārklājumiem, kas dominē tik daudzu vietņu mājas lapās. Apple labi izmanto klasiskā varoņa attēlu.

Apple labi izmanto klasiskā varoņa attēlu.
Pixave operētājsistēmai MacOS vēl vairāk palielina varoņa izkārtojumu, liekot tam dominēt mājas lapas noformējumā.
Pixave operētājsistēmai MacOS vēl vairāk palielina varoņa izkārtojumu, liekot tam dominēt mājas lapas noformējumā.

Varoņu attēli ir tik izplatīti, ka tie ļauj izkārtot savu vērtību piedāvājums ietekmīgā veidā tieši jūsu vietnes ieejas punktā.

Kā jūs varat redzēt no Pixave un Apple vietnes, kas atrodas virs tām, parasti sastāv no liela fona attēla, nosaukuma vai siksnas un apraksta. Varoņu izkārtojumi bieži tiek parādīti ar ievērojamu aicinājumu uz rīcību.

Ja jums ir skaidri jāpaskaidro, ko jūs piedāvājat savā mājas lapā vai galvenajā lapā tā, lai piesaistītu uzmanību, tad varoņa attēls varētu būt pareizais ceļš. Tomēr tas, iespējams, ir to izmantošanas apjoms.

Reizēm jūs redzēsit varoņa izkārtojumu, kas tiek izmantots nākamajās lappusēs. Bet vairumā gadījumu varoņa attēls vienkārši novērš uzmanību no vērtīgāka satura. Tāpēc lietojiet piesardzīgi.

Neatkarīgi no tā, varones izkārtojuma izmantošanai ir neliels trūkums. Jā, tie ir izplatīti, bet lietotāji tos pazīst, un tie ir efektīvi.

Daudz mazāk izplatīta izkārtojuma iespēja ir sadalītā ekrāna izkārtojums.

9. Sadalītā ekrāna izkārtojums

Tāpat kā pilnekrāna izkārtojums, sadalītais ekrāns ir lielisks veids, kā piesaistīt uzmanību, kad lietotāji pirmo reizi ierodas jūsu vietnē, kā jūs varat redzēt no tīmekļa dizaina uzņēmuma mājas lapa zemāk.

Šī vietne izmanto sadalītā ekrāna izkārtojumu, lai izskaidrotu abas daļas to piedāvājumam.

Iepriekšminētais piemērs ir tik efektīvs, ka sadalītā ekrāna izkārtojumam ir skaidrs iemesls. Vietne skaidri norāda, ka viņu biznesam ir divas puses – dizains un izstrāde.

Līdzīgs piemērs ir tad, ja vēlaties lietotājiem dot skaidru bināru izvēli. Dalītajam ekrānam šajā situācijā ir liela jēga, jo tas ekrānu sadala vienādi starp abām iespējām.

Piemēram, modelēšanas aģentūra 62 Pārvaldība izmanto dalītu ekrānu, lai mudinātu lietotājus noteikt, vai viņi meklē vīriešu vai sieviešu modeli.

62 Pārvaldība izmanto sadalīta ekrāna dizainu, lai mudinātu lietotājus izvēlēties starp divām iespējām.

Diemžēl, pārsniedzot šo ierobežoto lietojumu skaitu, nav pamata pieņemt sadalīta ekrāna dizainu. Tā ir samērā ierobežota izkārtojuma iespēja, un vienkārši nav tik daudz scenāriju, kur tas būtu piemērots. Tomēr tajos gadījumos tā ir labākā izvēle.

Līdzīga opcija, kas nodrošinātu mazliet lielāku elastību, ir asimetriskais izkārtojums.

10. Asimetrisks izkārtojums

Kamēr dalītā ekrāna izkārtojums liek vienādi sadalīt skata laukuma vidu, asimetrisks dizains ļauj sadalīt ekrānu, cik vien vēlaties..

Šī izkārtojuma priekšrocība salīdzinājumā ar dalīto ekrānu ir tā, ka tas ļauj uzsvērt noteiktu lapas pusi. Jo vairāk nekustamā īpašuma ir pusei, jo lielāku uzmanību jūs tam pievēršat. Tas, savukārt, ļauj identificēt primāro un sekundāro saturu.

Izmantojot primāro un sekundāro kolonnu priekšnoteikumu, jūs varat izmantot šo pieeju vairākos veidos. Piemēram, Fēlikss Lesouefs savā vietnē izmanto metodi, lai sadalītu saturu un navigāciju.

Fēlikss Lesouefs izmanto asimetrisku izkārtojumu, lai izceltu savu vietņu navigāciju.

Turpretī Baro ēst vietne izmanto otro kolonnu, lai ļautu jums redzēt nākamo tās vietnes sadaļu.

Nourish Eats izmanto šo izkārtojuma pieeju, lai pamanāmāk parādītu sekundāro saturu.

Daudzos veidos lieliska izvēle ir asimetriskais izkārtojums. Tas ir elastīgs, samērā viegli īstenojams un mazāk izmantots. Tas ir ērts veids, kā padarīt jūsu vietni atšķirīgu, bez galvassāpēm par dažām citām izvēlēm.

Kā izvēlēties izkārtojumu

Izlasot šo rakstu, jūs esat spēris savu pirmo soli, lai izvēlētos savai vietnei pareizo izkārtojumu. Jūs esat iemācījies, kādas iespējas jums ir pieejamas.

Tālāk jums jāapzina, kuras opcijas varētu būt piemērotas jūsu vietnei. Viens veids, kā to izdarīt, ir skatīties uz konkurentiem. Tomēr es ieteiktu neapstāties tur. Bīstami ir tas, ka jūs tos kopēsit, un tas vienmēr liks jums vienu soli aiz muguras.

Tā vietā apskatiet citu nozaru vietnes, kurās jūsu saturam ir saistīts tips. Ja jums ir brošūru programmatūras vietne, kas paredzēta B2B auditorijai, apskatiet citas līdzīgas vietnes. Tāpat, ja jums ir e-komercijas vietne, apskatiet e-komerciju citās nozarēs.

Pēc tam strādājiet ar savu dizaineru, lai eksperimentētu ar dažādajām pieejām. Aiciniet viņus izveidot dažas idejas, kas balstītas uz dažādiem izkārtojumiem, un redzēt, kas vislabāk atbilst jūsu saturam.

Ja uzskatāt, ka nevarat pieņemt lēmumu vai trūkst pārliecības pareizajā virzienā, mēģiniet dažiem lietotājiem piedāvāt iespējas un uzklausiet viņu reakciju. Ne tikai pajautājiet viņiem, kuriem viņi dod priekšroku, bet arī pajautājiet, vai viņi pamanīja kritisku saturu vai saprata, par ko ir uzņēmums.

Patiesībā, iespējams, jūs atradīsit sevi izvēloties un izvēloties no dažādām izkārtojuma pieejām dažādām vietnes daļām, un tas ir labi. Tāpēc, ka, runājot par tīmekļa vietnes izkārtojumu, ir svarīgi izmantot pareizo un pareizajā laikā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me