Vietņu pārskats – vietņu veidotājs ikvienam

Tiešsaistes identitātes kultivēšana ir būtiska neatkarīgi no tā, vai esat emuāru autors, uzņēmuma īpašnieks vai tikai mēģināt izveidot tiešsaistes veikalu, lai pārdotu kādu no jūsu mājās gatavotajām precēm.

Sākot vietni, jums principā ir trīs iespējas:

 1. 1. opcija: brīvdienas ($$$$) – Varat ieguldīt profesionāla tīmekļa dizainera un izstrādātāja algošanā, lai izveidotu vietni jums. Labāka alternatīva ir izmantot tiešsaistes vietņu veidotāju..
 2. 2. opcija: izmantojiet programmu WordPress (no vidējā līdz uzlabotajai) – Varat reģistrēties parastam tīmekļa mitināšanai un iestatīt WordPress, kuru varat izmantot emuāru veidošanai, lietu pārdošanai tiešsaistē, potenciālo pirkumu ģenerēšanai … būtībā visu, ko varat iedomāties, var izdarīt ar WordPress. WordPress ir bez maksas. Daudzi lieliski spraudņi ir arī bez maksas. Tātad jūsu vienīgais ieguldījums būtu mitināšana un laiks, ko pavadāt mācoties lietot WordPress un izveidojot vietni ar to.
 3. 3. risinājums: iesaistīšanās vietņu veidotājā (ieteicams absolūtiem iesācējiem) – Jūs varat izmantot vietņu veidotāju, kuram nav vajadzīgas nekādas tehniskās zināšanas. Vietņu veidotājus bieži velk un nomet, un tas, ko jūs redzat ekrānā, kad ar to spēlējaties, ir tieši tāds, kāds jūsu vietne izskatās tiešraidē, tāpēc nav nekādu mulsumu un jucekļu, mēģinot visu sakārtot..

Ja jūs izvēlaties 2. opciju (WordPress), WebHostingPlanGuide ir pārskati par daudzām labākajām tīmekļa mitinātājām, piemēram, eHost.com, BlueHost un iPage, kuras ir optimizētas WordPress un kurām ir automātiska instalēšana.

Jūs, iespējams, ieradāties šajā lapā, jo vēlaties uzzināt, kurš vietņu veidotājs ir vislabākais risinājums jūsu vajadzībām. Pārskatīsim Sitey.

Sitey ir nesen populārs tiešsaistes vietņu veidotājs, kas cenšas lietotājiem sniegt visu nepieciešamo, kas vietņu veidotājā varētu būt vajadzīgs. Kā saka uzņēmums: “Mēs esam domājuši par visu…”

Pirms reģistrējaties vietnē Sitey, zemāk ir pārskats par vietņu veidošanas rīku un visām funkcijām, kuras jūs varat sagaidīt, lai jūs varētu noteikt, vai tas atbilst jūsu vajadzībām.

Simtiem personalizētu dizainu, lai personalizētu jūsu vietni

Veidojot vietni, viena no vissvarīgākajām funkcijām ir unikāla un personalizēta jūsu vietnes veidne. Kā vietnes īpašnieks, kurš, iespējams, pārdod produktu, pakalpojumu vai prezentē emuāru, jūs vēlaties pārliecināties, vai jūsu lasītājiem tiek parādīts kaut kas unikāls un interesants.

Sitey atbilst tā lietotāju vajadzībām, nodrošinot jūsu vietnei simtiem personalizētu vietņu dizainu. Katra veidne ir unikāla, un tā ir izstrādāta, ņemot vērā galalietotāju. Izmantojot Sitey gala lietotājiem paredzētās veidnes, jūs varat ātri izvēlēties meklēto tīmekļa dizainu, padarot procesu efektīvu un ārkārtīgi vienkāršu.

 • Visas veidnes ir optimizētas: Vietņu optimizācija pēdējā laikā ir kļuvusi par galveno uzmanību vietņu īpašnieku vidū, un arī Sitey darbojas, lai apmierinātu lietotāju vajadzības arī šajā ziņā.Neskatoties uz to, kuru vietnes veidni izvēlaties, varat būt drošs, ka tā nekļūdīgi darbosies planšetdatorā vai mobilajā ierīcē. Vietnes vietnē Sitey darbojas daudzās dažādās planšetdatorās, un tās ir arī konfigurētas, lai tās labi darbotos gan ar iOS, gan Android sistēmām. Tātad, neatkarīgi no tā, kāda veida programmatūru jūsu galalietotājs izmanto, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu vietne Sitey darbojas lai būtu saderīgi ar jūsu lietotāja tehnoloģijām.
 • Velciet un nometiet redaktoru: Vēl viena Sitey personalizēto vietņu dizainu īpašība ir tā, ka tajos visos ir iekļauts tā saucamais “nomest un vilkt” redaktors. Šis redaktors ikvienam ļauj ļoti viegli izveidot lieliska izskata vietni, kas vienkārši darbojas ārpus lodziņa, bez sajaukt ar kodu vai papildu iestatījumiem.

Galu galā, runājot par Sitey personalizētajiem dizainiem, jūs ievērosit, ka tie ir ne tikai ērti lietojami, efektīvi un lietotājam draudzīgi, bet arī ņem vērā jūs kā lietotāju, lai jūs iegūtu maksimālu labumu no produkta.

Pielāgots domēna vārds

Parasti domēna vārdi var maksāt apmēram USD 10–20 USD gadā – ja vien jūs neizmantojat Sitey. 

Izmantojot vietni Sitey, jums ir piekļuve bezmaksas domēnam, ko nodrošina vietne Sitey. Domēns ir pielāgots domēns, un tam ir arī atbilstošs e-pasts, lai jūs varētu savu vietni organizēt. Turklāt bezmaksas domēna vārds netiek regulēts vienā vai īpašā cenu plānā. Šī funkcija attiecas uz visiem plāniem, tāpēc neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, jūs joprojām varat sagaidīt a bezmaksas domēna vārds no Sitey.

Iekļauts uzticams hostings

Papildus tam, ka lietotājs sedz domēna vārdu, tas arī piedāvā saviem lietotājiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir infrastruktūra, kurā tiek publicēta jūsu vietne.

Tomēr Sitey ir sevi izvēlējies, bez maksas nodrošinot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu saviem lietotājiem.

Tas nozīmē, ka vietne, kuru veidojat Sitey, tiek glabāta lieljaudas tīmekļa serverī, kas ir pievienots ārkārtīgi ātram tīklam. Katru reizi, kad lietotājs meklē jūsu lapu, varat justies pārliecināts, ka jūsu vietnei ir ātrs ielādes laiks un ka pati vietne ir skatāma, skaidra un glīta. Pagaidām nav ziņots par gadījumiem, kad vietnes Sitey mitinās, padarot to par ļoti uzticamu iespēju, ja meklējat vietnes veidotāju, kas nodrošinās jums nemainīgu kvalitāti un pakalpojumus.

Meklētājprogrammu optimizācija draudzīga

Ja jūs esat jauns iesācējs savas vietnes un visa ar to saistītā veidošanas procesā, tad jums patiks šī funkcija. Ja vietne ir izveidota, vietne ir jāoptimizē ar atslēgvārdiem, kurus izmantojat savā saturā, neatkarīgi no tā, vai tas ir pilns teksts, virsraksti vai teksta galvenes.

Lai gan daži vietņu veidotāji apgrūtina atslēgvārdu iekļaušanu vai arī tie nav Google draudzīgi, Sitey ir paveicis diezgan labu darbu, nodrošinot savus lietotājus ar atslēgvārdiem draudzīgām funkcijām. Vietnes veidotājs ļauj viegli pievienot atslēgvārdus, kas nozīmē, ka lietotājiem meklējot tīmeklī, jūsu vietne var viegli atrasties konkurences un citu starpā.

Atbalsta komanda – visu diennakti

Nav tādas tehnoloģijas, kas būtu simtprocentīgi nevainojama. Neatkarīgi no tā, kādā brīdī jūsu izmantotā tehnoloģija sabojāsies. Lai arī visas vietnes Sitey problēmas ir ļoti sporādiskas un ļoti mazas, un tās ir ļoti atšķirīgas, var būt nepieciešams tehniskais atbalsts..

Neatkarīgi no tā, vai rodas tehniskas problēmas vai vienkārši nepieciešama palīdzība, izmantojot Sitey rīkus, Sitey visiem saviem klientiem nodrošina izcilu atbalstu visu diennakti. Atbalsta komanda ir pieejama, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem, un vislabākā ir tā – jums nav jāgaida stundas, lai tos sasniegtu. Vietne ātri reaģē uz reakciju, un tie, kas strādā atbalsta laiku, ir ļoti labi pārzina tehnoloģiju un sistēmu, tāpēc jūs varat saņemt kvalitatīvu pakalpojumu, kas jums nepieciešams, zvanot vai tērzējot ar komandu.

Atbalsts visu diennakti, iespējams, ir viena no vietnes Sitey labākajām funkcijām. Ir maz tīmekļa veidotāju, kas lietotājiem var sniegt uzticamību un kvalitatīvus pakalpojumus, kurus Sitey ir ieviesis tehniskā atbalsta jomā. Tāpēc, ja domājat, ka, lietojot Sitey, jums būs nepieciešama papildu palīdzība, šī ir funkcija, kas jums noteikti jāpatur prātā.

Pat caur Google Analytics – vietne nodrošina

Google Analytics ir viens no visspēcīgākajiem analītiskajiem rīkiem, kas ļauj analizēt un uzraudzīt datplūsmu, kas filtrējas caur jūsu vietni. Apsverot soli tālāk, analītika sniedz jums informāciju par jūsu apmeklētāju atrašanās vietu, to, kā apmeklētāji atrada jūsu vietni, kāda pārlūka veidu viņi izmanto un kādus atslēgvārdus viņi, iespējams, ir meklējuši Google meklētājā.

Tomēr, ja jūs plānojat izveidot vietni, tad galvenais ir izveidot uzņēmumu, kas labi sadarbojas ar Google Analytics. Par laimi, Sitey savietojamība ar Google Analytics ir vēl viens iemesls, kāpēc izvēlēties šo tīmekļa veidošanas pakalpojumu. Kad veidojat vietni, izmantojot vietni Sitey, jums būs piekļuve Google analītikai. Google analītika ļauj iegūt pilnīgu un padziļinātu izpratni par jūsu vietnes apmeklētāju, lai jūs zināt, kā uzlabot savu zīmolu, emuāru vai produktu, kuru jūs pārdodat. Ne visi tīmekļa veidošanas pakalpojumi labi darbojas ar Google Analytics, tāpēc šī noteikti ir ievērības cienīga iezīme. Izmantojot šo funkciju, jūs noteikti varēsit sekot līdzi savai vietnei un uzlabot to, lai gūtu panākumus.

Sociālo mediju integrācija

Ikvienam vietnes īpašniekam, kas vēlas uzlabot savas vietnes redzamību, reklāmguvumus, potenciālo pirkumu ģenerēšanu un pārdošanu, ir nepieciešama sociālā integrācija. Vietne atbilst lietotāju vajadzībām arī šajā jomā. Visas vietnes, kas izveidotas, izmantojot vietnes Sitey tīmekļa veidošanas pakalpojumu, var integrēt jebkurā sociālo mediju kontā. Tikai dažas no daudzām sociālo mediju platformām, kurās vietni var reklamēt, ir šādas:

 • Twitter
 • Facebook
 • Pinterest
 • LinkedIn

Izmantojot savu vietni vietnē Sitey, lai izveidotu sociālo mediju klātbūtni, varat būt pārliecināti, ka satiksme notiks caur vietni, kuru esat izveidojis vietnē Sitey. Turklāt varat izmantot Sitey Google Analytics funkciju, lai noteiktu, cik jūsu apmeklētāju bija no sociālo mediju platformām. Izmantojot šo funkciju, jūs atradīsit, ka izaugsmes iespējas ir bezgalīgas.

Profesionālās tīmekļa dizaina iespējas

Daži tīmekļa dizaina pakalpojumi patiesi apgrūtina vietnes izveidi lietotājiem un prasa daudz laika. Siteijs ir pārveidojis veidni, izveidojot sistēmu, kas lietotājiem padara ārkārtīgi vienkāršu sava mērķa sasniegšanu. Piemēram, vēl viena ievērības cienīga Sitey iezīme ir tā, ka tā lietotājiem nodrošina plašu attēlu bibliotēku.

Visi attēlu bibliotēkā esošie attēli ir iedalīti kategorijās un profesionāli, kas nozīmē, ka jūs varat iegūt tīru un kvalitatīvu savas vietnes izskatu. Turklāt nekas nav labāks par to, ka nevajadzēs tērēt laiku savu fotoattēlu uzņemšanai vai attēlu meklēšanai tīmeklī. Sitey ir veiksmīgi integrējis šo funkciju, lai ietaupītu laiku un grūtības.

Emuārs vietnes ietvaros

Vietnes iespējas ir bezgalīgas. Papildus iepriekšminētajām funkcijām Sitey arī ļauj tīmekļa vietnē izveidot pilnībā pielāgotu emuāru. Tādā veidā jūs varat piesaistīt vairāk lietotāju un nodrošināt, ka jūsu skatītāji ir iesaistīti tīmekļa vietnē, kurā jūs neatlaidīgi strādājat. Turklāt emuāru, kas izstrādāts jūsu Sitey vietnē, var izvietot sociālo mediju platformās un citās vietnēs, kas nozīmē, ka jūs savākt vairāk skatītāju savā Sitey vietnē.

Jūsu naudas vērtība

Tāpat kā jebkura veida pakalpojumam vai produktam, kuru pērkat, cena ir atbilstoša. Kopumā vietne Sitey piedāvā lietotājiem vislabāko cenas un vērtības attiecību tīmeklī. Zemāk ir norādīti cenu punkti, kurus varat sagaidīt, ja nolemjat izmantot Sitey:

Bezmaksas opcija

Bezkaulu līmenī Sitey lietotājiem piedāvā iespēju izveidot vietni bez maksas. Vietnes bezmaksas versija dod jums līdz piecām lappusēm, 50 MB krātuves, 5 MB failu augšupielāde, un 1 GB joslas platums. Jūs nevarat noņemt reklāmas un nevar savienot pielāgotu domēnu. Lai noņemtu šos ierobežojumus, jums ir jājaunina uz vienu no pakotnēm, par kurām es runāju tālāk …

Vietņu vietņu veidotāju paketes un cenu noteikšana

Sākuma pakete

Kad esat apguvis savu bezmaksas Sitey kontu, nākamais līmenis ir lielāks par sākuma paketi, kurai ir trīs dažādi jauninājumi dažādos cenu punktos..

Ja izvēlaties sākuma paketi, jūs saņemsit…

 • Bezmaksas domēns
 • Iekļauts augstas veiktspējas hostings
 • Bezmaksas reklāmas kredīti
 • Viņi vairs nerāda reklāmas jūsu vietnē. Jums ir 100% kontrole.
 • No otras puses, izmantojot profesionālo paketi, jūs saņemat bezmaksas domēnu, bezmaksas mitināšanu, bezmaksas reklāmas kredītus, jūs varat noņemt reklāmas, jūs saņemat SEO palīdzību, un vietne ir optimizēta mobilajām ierīcēm..

Pro pakete

Ja izvēlaties Pro paketi, jūs saņemsit…

 • Bezmaksas domēns
 • Iekļauts augstas veiktspējas hostings
 • Bezmaksas reklāmas kredīti
 • Viņi vairs nerāda reklāmas jūsu vietnē. Jums ir 100% kontrole.
 • Plus: Jūs saņemat SEO palīdzību, un vietne ir optimizēta mobilajām ierīcēm. Kam mobilajām ierīcēm optimizēta vietne ir patiešām svarīgs. Es uzskatu, ka jums vajadzētu paziņot, ka eHost piedāvā lielisku vietņu veidotāju par mazāk nekā USD 10 mēnesī, un jums nav jāmaksā par jaunināšanu, lai jūsu vietne būtu optimizēta mobilajām ierīcēm. Visas eHost vietņu veidotāju veidnes ir optimizētas mobilajām ierīcēm.

E-komercijas pakotne

Visbeidzot, ja jums ir e-komercijas vietne un jūs meklējat ļoti uzlabotas funkcijas, tad vispopulārākais komplekts ir tas, kas jums nepieciešams.

Izmantojot visaugstāko pakotni, jūs iegūstat visu, kas pieejams Pro pakotnē, kā arī bezmaksas profesionālas e-pasta adreses, prioritāro atbalstu un pat varat veikt maksājumus caur savu vietni..

Sākuma, PRO un e-komercijas plānu salīdzināšanas tabula

STARTERISPROEKOMERCIJA
Cena 6,99 USD / mēn 7,99 USD / mēn USD 12,99 mēnesī
Bezmaksas domēns
Bezmaksas hostings
Bezmaksas reklāmas kredīti
Noņemt pievienojumus
SEO palīdzība
Mobilās vietnes
Bezmaksas e-pasts
Prioritārs atbalsts
Veikt maksājumus

Vietne vs eHost vs HostGator

Ļauj salīdzināt dažas Sitey funkcijas ar eHost un HostGator. Pārbaudiet arī tos kuponus vai īpašās atlaides, ko tie piedāvā.

VietneeHostHostGator
Pamata plāna cena 6,99 USD / mēn USD 2,75 mēnesī 3,95 USD / mēn
Bezmaksas domēns
Vienreiz noklikšķiniet uz WordPress iestatīšana
Velciet un nometiet redaktoru
Bezmaksas veidnes
Bezmaksas reklāmas kredīts
Naudas atdošanas garantija 30 dienu laikā 45 dienu laikā 45 dienu laikā
24/7 atbalsts
Kupons / īpašais piedāvājums Nav 50% OFF 60% OFF (izmantojiet kuponu BUILDPATH)
Uzzināt vairāk Apmeklējiet vietni Apmeklējiet vietni Apmeklējiet vietni

Vispārējā vienprātība

Ja šim pakalpojumam ir viens negatīvs punkts, tas nav pilnīgi bez maksas. Bet labā ziņa ir tā, ka ar Sitey jūs varat sākt ar bezmaksas plānu un pēc tam jaunināt uz jebkuru no iepriekšminētajām pakotnēm. Tā rezultātā jums būs jāizmēģina pakalpojums un jāizlemj, vai vēlaties veikt galīgo ieguldījumu.

Turklāt Sitey šajā pārskatā tiek ne tikai uzskatīts par kvalitatīvu tīmekļa veidošanas pakalpojumu, bet arī labi novērtēts nozarē. Daudzi lietotāji ir pieminējuši vietni Sitey kā tīmekļa dizaina pakalpojuma veidu, kas tiešajiem lietotājiem nodrošina visas funkcijas, kas viņiem varētu būt vajadzīgas.  

Visbeidzot un vissvarīgāk, Sitey ir tīmekļa veidošanas pakalpojuma veids, ar kuru var strādāt ikviens.

Ir daži pakalpojumi, kas to padara par izaicinājumu vai kuriem nepieciešama kompetence, taču ar Sitey būtībā ikviens var izskatīt veidni, vilkt un nomest savu vietni, reģistrēties pakalpojumam un izmantot pieejamo funkciju pārpilnību. Izmantojot šo kvalitatīvo un vienkāršoto lietotāja pieredzi, var ikviens, kurš vēlas izveidot vietni. Pieejamība, unikālās iespējas, atbalsts un kvalitāte ir Sitey galvenais skaistums, un tāpēc mēs to varam novērtēt ar 4/5 zvaigznēm to vietņu veidotāju vidū, kurus esam pārskatījuši.

8.5 Kopējais reitings

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me