Web dizaina klientu atrašana (7 soļi)

Web dizaina klientu atrašana

Nav viegli uzsākt ārštata tīmekļa dizaina vai attīstības biznesu.

Kad strādājāt pilnu darba laiku, jūs koncentrējāties uz savu amatu; tagad jums ir jāuztraucas par visu. Pēkšņi jums ir jāsabalansē grāmatas, jāpārvalda līgumi un jārūpējas par visām sīkumiem, ko kāds cits jūsu vietā darīja. Šie pirmie mēneši var justies satriecoši.

Varbūt lielākais izaicinājums, izmantojot freelancing, ir jaunu klientu atrašana un sava darba pārdošana. Ja jūs nekad iepriekš to neesat izdarījis, pārdošana var būt neticami iebiedējoša. Bet tam nav jābūt.

Šajā ceļvedī mēs jums parādīsim vienkāršu procesu, kā novirzīt tīmekļa dizaina un attīstības klientus.

Ienirsim iekšā!

1. Veidojiet fondu

Pirms uzsākt klientu saziņu, ir svarīgi izveidot tiešsaistes klātbūtni, kas demonstrē jūsu prasmes, parāda jūsu labāko darbu un rada uzticēšanos.

Novērtējot, vai jūs nolīgt, klienti apskatīs jūsu tiešsaistes nospiedumu, tāpēc ir svarīgi radīt labu iespaidu. Mēs vismaz iesakām veikt šādas darbības:

Iegādājieties domēnu un izveidojiet e-pasta kontu

Nosūtot e-pastus no sava domēna vārda, jūs potenciālajiem klientiem demonstrējat likumību. 

Jūsu pirmajam solim vajadzētu būt reģistrējot domēna vārdu kas atbilstoši demonstrē jūsu biznesu. Mēs iesakām izvēlēties kaut ko vienkāršu; ja rodas šaubas, izmantojiet savu vārdu vai vārda un tādu atslēgvārdu kombināciju kā “dizains”, “kods” vai “studija” un apskatiet mūsu ceļvedi Kā izvēlēties domēna vārdu. Ja iespējams, iegūstiet .com vai .org domēnu.

Veidojiet portfeļa vietni

Nākamais solis ir portfeļa vietnes izveidošana. Jūs izmantosit šo vietni, lai parādītu savu darbu.

Jūsu vietnes sākšana var būt vienkārša. Izvēlieties dažus no saviem iecienītākajiem projektiem, ideālā gadījumā tiem projektiem, kuros jūs varējāt sniegt ievērojamu vērtību. Ja jums nav iepriekšējas darba pieredzes, arī demonstrācijas projekti ir piemēroti. WordPress ir ideāli piemērots, bet jūs varat izmantot jebkuru vietņu veidotājs arī.

Jauna WordPress instalēšana

Klienti meklē dizainerus un izstrādātājus, kuri demonstrē kritisko domāšanu un radošu problēmu risināšanu un kuri biznesa mērķus izvirza augstāk par estētiku. Tāpēc, aprakstot katru projektu, noteikti parādiet savu darbu. Mēs iesakām atspoguļot projekta fona un biznesa mērķus, savu lomu komandā, savu pieeju problēmai un sava darba rezultātus.

Poļu jūsu sociālo mediju profili

Kā pēdējais solis ir svarīgi noslīpēt savus LinkedIn, Twitter un Facebook profilus.

Mēs iesakām katram kontam pievienot saiti uz jūsu uzņēmuma vietni un LinkedIn uzrakstīt skaidru un īsu pakalpojumu kopsavilkumu. Noteikti pārliecinieties, ka nevienā no jūsu kontiem netiek rādīts kaut kas tāds, ko klienti varētu uzskatīt par nepiemērotu vai aizskarošu.

2. Atrodiet potenciālos klientus

Tagad, kad esat izveidojis stabilu klātbūtni tiešsaistē, ir pienācis laiks izveidot potenciālo klientu sarakstu. 

Ir daudz veidu, kā atrast potenciālos klientus, taču daži no tiem ir efektīvāki nekā citi. Šeit ir visizplatītākie kanāli un to, kā vislabāk izmantot katru no tiem.

Ārštata tirgus laukumi

Tādiem ārštata tirgiem kā UpWork un Freelancer.com ir neticami populāri. Katru dienu tūkstošiem uzņēmumu izmanto šīs vietnes, lai atrastu un nolīgtu ārštata darbiniekus.

Tomēr šie tirgus laukumi ir arī ārkārtīgi konkurētspējīgi. Ja izvēlēsities izmantot šīs tirgus vietas, jūs konkurēsit galvenokārt ar cenu. Atcerieties, ka tā ir skaitļu spēle. Pirmoreiz uzsākot darbu, ceriet, ka uzvarēsit mazāk nekā 5% no jūsu piedāvātajiem projektiem.

Aukstā saziņa

Kontakti ar aukstu nav krāšņi, bet, ja tas tiek izdarīts pareizi, tas var būt neticami efektīvs, it īpaši, ja esat izvēlējies noteiktu nišu. Piemēram, ja veidojat vietējiem restorāniem paredzētas vietnes, metodisko saziņa ar potenciālajiem klientiem vietnē LinkedIn ir lielisks veids, kā apvienot uzņēmējdarbību.

Tāpat kā ar jebkuru citu saziņu, pārliecinieties, ka esat pozitīvs, pieklājīgs un neatlaidīgs, vienlaikus izvairoties no robežas šķērsošanas, lai tas kļūtu par traucēkli. Ja jūsu potenciālais lietotājs nav atbildējis pēc 3–5 ziņojumiem, viņi, iespējams, neinteresējas un ir pienācis laiks turpināt darbu.

Darba dēļi

Daudzās darba padomēs papildus pilna laika darbam ir uzskaitītas arī ārštata iespējas. Ja jūs izmantojat darba dēļus, sagaidāt, ka jūs apmeklēsit līdzīgu pieteikšanās procesu kā pilna laika darbam.

AngelList Freelance Job Board

AngelList un Mēs strādājam attālināti ir populāras darba grupas, kurām bieži ir ārštata dizaina un attīstības iespējas.

Sociālie mēdiji

Sociālie mediji ir ārkārtīgi nepietiekami novērtēti līdzekļi ārštata lomu atrašanai, īpaši tāpēc, ka varat tos izmantot gan kā ienākošo, gan izejošo kanālu.

Lai sāktu darbu, rakstiet ziņas par savu jauno ārštata biznesu LinkedIn, Twitter un Facebook. Vienmēr saglabājiet savus ierakstus; paziņojiet par savu biznesu un piedāvātajiem pakalpojumiem un dariet cilvēkiem zināmus, kā ar jums sazināties.

Varat arī izmantot sociālos medijus kā izejošo kanālu, meklējot cilvēkus, kuriem nepieciešami jūsu pakalpojumi, un tieši sazinoties ar viņiem. Piemēram, meklējot Twitter pēc “ārštata dizainera”, tiek iegūtas tūkstošiem iespēju, kas izliktas tikai pagājušajā dienā.

Jūsu tīkls

Neaizmirstiet par savu tīklu! Pat ja nedomājat, ka pazīstat potenciālos klientus, jūs būtu pārsteigts, cik noderīgs var būt jūsu tīkls.

Sazinieties ar bijušajiem kolēģiem, draugiem un ģimenes locekļiem, lai viņi viņiem zinātu par jūsu jauno biznesu un jautātu, vai viņi zina kādu, ar kuru jums vajadzētu sazināties. Jautājiet arī, vai viņi zina ārštata darbiniekus, kuri piedāvā papildu pakalpojumus; piemēram, ja esat dizainers, jautājiet par izstrādātājiem un tirgotājiem. Šie ārštata darbinieki bieži saņem pieprasījumus pēc jūsu paveiktā darba veida, tāpēc attiecību veidošana ar viņiem var būt fantastisks darba avots.

Profesionālās grupas

Profesionālās grupas ir vēl viens fantastisks ārštata piesaistīšanas avots. Meklējiet ārštata grupas⁠ – gan savā jomā, gan papildinošajās jomās⁠ -, kā arī visas nozares vai nišas grupas, kur jūsu potenciālie klienti pavada. Sabiedriskās slinkuma grupas un vietējie tikšanās var būt lieliskas vietas, kur izveidot tīklu, un uzņēmumi, kas meklē ārštata palīdzību, bieži ir biedri.

Aģentūru apakšlīgums

Lielas aģentūras bieži saņem pieprasījumus no klientiem, kas viņiem ir par mazu. Attiecību nodibināšana ar kādu no šīm aģentūrām ir fantastisks jaunu potenciālo avotu avots. Meklējiet aģentūras tīklā un sazinieties ar kafijas plānošanu. Jautājiet par darbu pārpildīšanu, un jebkurā gadījumā jūs varat būt noderīgs.

Satura mārketings un atvērtā koda darbs

Satura mārketings un atvērtā koda darbs ir lieliski veidi, kā parādīt savas prasmes potenciālajiem klientiem. Tomēr šie kanāli prasa laiku, tāpēc ir vērts tos ieguldīt tikai tad, ja patiesībā jūs interesē pats darbs un vēlaties būt pacietīgam.

3. Sasniedziet

Kad esat identificējis potenciālos klientus, jums būs jāsazinās. Neatkarīgi no tā, vai sazināties ar e-pastu, LinkedIn vai citu informācijas nesēju, jūs vēlaties strukturēt ziņojumu, lai tas, visticamāk, saņemtu atbildi.

Labākajiem informācijas paziņojumiem ir kopīgas dažas lietas:

Laba informēšana ir personalizēta

Nevienam nepatīk saņemt burtus formā. Tāpēc, sazinoties ar klientiem, pārliecinieties, vai jūsu saziņa nejūtas konservēta.

Jā, ir pareizi atkārtoti izmantot dažas kopīgas līnijas, taču veltiet laiku sava ziņojuma personalizēšanai potenciālā klienta biznesā. 

Laba informācija ir īsa 

Cilvēki ir aizņemti. Iepazīstiniet sevi, paskaidrojiet, kāpēc, jūsuprāt, jūs varētu konkrēti palīdzēt viņu biznesam, un uzdodiet jautājumu. Trīs līdz četri teikumi ir pietiekami daudz.

Ārštata darbinieku informēšana vietnē LinkedIn

Labi pasākumi veicina sociālo pierādījumu

Cik drīz vien iespējams, iekļaujiet sociālo pierādījumu– klientu vārdu vai liecību veidā – jūsu kontaktinformācijā. Izredzes biežāk reaģē, kad jūtas ērti, runājot ar kādu, kurš ir strādājis ar viņiem līdzīgiem klientiem.

Laba informēšana ir tieša

Aizveriet ziņojumu ar tiešu lūgumu pēc sarunas. Padariet nākamo soli skaidru un viegli veicamu. “Vai jums ir 15 minūtes vēlāk šonedēļ, lai apspriestu šo iespēju?” ir vienkārša un efektīva.

4. Kvalificējiet savus vadītājus

Ne visi klienti ir radīti vienādi. Daži kļūst par rentabliem klientiem, citi nekad neslēdzas, un citi joprojām jūs nožāvē, pastāvīgi cenšoties mainīt projekta darbības jomu, pagarināt termiņu vai atlikt maksājumu.

Lai palielinātu rentabilitāti un samazinātu galvassāpes nākotnē, ir svarīgi iepriekš sagatavot savas izredzes. Pirmajā sarunā vēlaties uzzināt dažus galvenos elementus.

Kādi ir viņu biznesa mērķi?

Sākotnējo sarunu laikā jūsu klients, iespējams, koncentrēsies uz viņu konkrētā projekta niķīgo saturu. Varbūt viņi vēlas, lai jūs izstrādātu tīmekļa lapu vai izveidotu Shopify tēmu. Jebkurā gadījumā viņi, visticamāk, koncentrēsies uz funkcijām.

Ir dabiski sākt, uzdodot jautājumus par dažādajām prasībām, kuras tie ieskicē. Kāda funkcionalitāte viņiem nepieciešama? Kādai vajadzētu izskatīties navigācijai?

Pretoties šim kārdinājumam.

Lai gan ir svarīgi saprast projekta darbības jomu, jums ir jāsaprot motivācija vispirms aiz projekta. Vai viņi vēlas palielināt pārdošanas apjomus? Vai viņi cer samazināt darbības izmaksas? Par cik?

Šī informācija ir viens no veiksmīga priekšlikuma izstrādāšanas taustiņiem, un tas arī palīdzēs informēt jūsu diskusijas par darbības jomu un iespējām. Ja klienta pamatmērķis ir palielināt pārdošanas apjomus, maz ticams, ka visas funkcijas, kas neveicina pārdošanu, motivē viņus.

Tikpat svarīgi ir klienti, kuru motivācija ir neskaidra, parasti tie, kuri bieži maina darbības jomu, koncentrējas uz cenu, nevis kvalitāti, un ar viņiem parasti ir sāpīgi strādāt. Ja klients nespēj skaidri formulēt vai kvantitatīvi noteikt savus biznesa mērķus, iespējams, vislabāk ir atteikties no projekta.

Kāda ir klienta galvenā biznesa metrika?

Kad esat sapratis klienta mērķus, ir svarīgi ienirt niansē.

Ja klients vēlas, lai jūs pārveidotu viņa vietni, lai palielinātu pārdošanas apjomus, tad iegūstot izpratni par metriku, kas virza šos pārdošanas apjomus – vidējā pārdošanas vērtība ir šodien, vietnes pašreizējais reklāmguvumu līmenis, cik apmeklētāju vietne mēnesī saņem – ir izšķirošs.

Sākotnēji pieprasot šo informāciju, jūs klientam parādāt, ka esat koncentrējies ne tikai uz estētiku, bet arī uz biznesa rezultātiem, un varat sniegt vērtīgu informāciju, kas palīdzēs jums radīt pārliecinošu soli..

Kāda ir laika skala?

Tas, ka klients šķiet satraukts par kaut ko, nenozīmē, ka viņš ir gatavs pirkt. 

Kvalificējiet savus potenciālos klientus, pajautājot viņiem, kāds ir viņu laika grafiks. Ja viņi neplāno sākt darbu dažu nākamo nedēļu laikā, attiecīgi pielāgojiet jūsu cerības un jūsu ieguldītās pūles. Daži no šiem klientiem galu galā tiks slēgti, citi – tikai iepirkšanās veikalā.

Kurš ir lēmumu pieņēmējs?

Bieži vien persona, kuru jūs vispirms satiekat, nav tā, kas faktiski var jums uzrakstīt čeku. Vislabāk ir iepriekš zināt, kam ir galīgā lēmumu pieņemšanas vara, lai jūs varētu savlaicīgi saņemt viņu atsauksmes un atsauksmes. Esiet piesardzīgs situācijās, kad nav skaidru lēmumu pieņēmēju vai kurās esat spiests strādāt ar starpnieku.

Vai viņi var jums atļauties?

Priekšlikuma sastādīšana prasa laiku un pūles. Netērējiet to, uzminot cenu. Tā vietā mēģiniet sākotnēji noteikt budžetu. 

To var izdarīt dažos dažādos veidos, bet labākais risinājums parasti ir lūgt tieši. Izmēģiniet kaut ko līdzīgu:

Esmu redzējis, ka šādi projekti maksā tikai USD 2 000, un es esmu redzējis, ka šie projekti iegūs USD 20 000. Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu meklētajām funkcijām un no pamatvērtības, kuru tās virza jūsu biznesam. Vai jums ir izpratne par jūsu budžetu, lai es varētu attiecīgi pielāgot savu priekšlikumu?

Daži klienti saprotami noraizējas par brīvprātīgo iesaistīšanos šajā informācijā; viņi domā, ka, dalot budžetu ar jums, viņi atsakās no sarunu ietekmes.

Ja rodas kādas bažas, vienkārši vēlreiz paskaidrojiet, ka jūs varat pielāgot projektu viņu vajadzībām, paplašinot vai sašaurinot darbības jomu, bet pēdējais, ko vēlaties darīt, ir sagatavot priekšlikumu, kas nedarbosies budžeta apsvērumu dēļ. Parasti jūs vismaz iegūsit diapazonu, kuru varēsit novērst.

5. Pilnveidojiet savu piķi

Jūs esat apsēsta ar savu amatu, un tas ir pareizi. Bet jūsu klients rūpējas par savu biznesu. Viņi vēlas vairāk nekā tikai skaistu vietni, labi izstrādātu lietotni vai labi kodētu projektu. 

Lai uzrakstītu perfektu skaņu, ir jāņem vērā viņu biznesa vajadzības, tāpēc labākie punkti tiek ievēroti pēc vienkāršas struktūras, kas vispirms izvirza klienta vajadzības, nevis projekta darbības jomu:

Aprakstiet Sāpes

sāpes tas ir iemesls, kāpēc jūsu klients šodien ir šeit. Aprakstiet biznesa izaicinājumus, ar kuriem viņi saskaras, kā tas kaitē viņu biznesam un kāpēc tas ir jānovērš.

Piemēram:

Acme logrīku bizness strauji aug, un uzņēmumam ir nepieciešama mūsdienīga pārdošanas platforma, lai apmierinātu šo pieprasījumu. Pašreizējā Acme tīmekļa vietnē ir dažādas dizaina un veiktspējas problēmas, kuru dēļ Acme zaudē pārdošanas apjomus konkurentiem. Pašlaik Acme konversijas līmenis ir mazāks par pusi no vidējā nozares līmeņa. Tīmekļa vietne rada arī vairākas operatīvas galvassāpes, kas saistītas ar pamatinformācijas apkopošanu klientu pasūtījumiem, liekot Acme operāciju personālam divreiz pārbaudīt katru pasūtījumu manuāli, kā rezultātā mēnesī tiek zaudēta vairāk nekā 400 cilvēkstundu..

Šī sadaļa atgādina jūsu izredzes uz biznesa problēmu, ar kuru viņi saskaras, un parāda, ka jūs saprotat, cik svarīgi ir atrisināt šo problēmu..

Aprakstiet sapni

sapnis ir tur, kur vēlas tavs klients; tas ir nākotnes stāvoklis, kurā viņu sāpes tiek fiksētas un viss darbojas labi. Aprakstiet turpmāko uzņēmējdarbības stāvokli, izmantojot metriku, kuru ieguvāt kvalifikācijas posmā:

Acme apsver iespēju pārveidot savu tīmekļa vietni, cerot pievērsties šiem jautājumiem un palielināt pārdošanas apjomus. Tā kā Acme klienta vidējā dzīves vērtība pārsniedz 500 USD, pat neliels reklāmguvumu līmeņa palielinājums par 10% uzņēmumam mēnesī būtu vērts vairāk nekā 250 000 USD. Racionalizējot datu vākšanu, jaunā vietne var pilnībā novērst produktivitātes problēmas, kas saistītas ar pasūtījumu dubultu pārbaudi, ļaujot tirdzniecības darbiniekiem koncentrēties uz tās lielākajiem un vissvarīgākajiem klientiem.

Uzņēmējdarbības nākotnes stāvokļa raksturojums vēl vairāk apstiprina, ka jūs saprotat projekta patieso iemeslu. Aprakstot šo nākotni naudas izteiksmē, jūs garantējat, ka esat pievērsis potenciālajam klientam uzmanību.

Aprakstiet labojumu

noteikt ir projekta gaļa. Tās ir jūsu izveidotās funkcijas un piegādātais risinājums. Aprakstiet gan galvenos nodevumus, gan metodoloģiju, kuru izmantosit, lai nodrošinātu, ka šie nodevumi nodrošina jūsu klientam vajadzīgos panākumus.

Ar gala mērķi palīdzēt Acme palielināt pārdošanas apjomus un samazināt darbības izmaksas, es ierosinu šādas aktivitātes…

Izskaidrojiet savu piemērotību

Šī sadaļa ir galvenā. Izskaidrojiet, kāpēc esat vislabāk piemērots šim projektam, izmantojot iepriekš veiktā darba piemērus, klientu atsauksmes vai jebko citu, ko varat iedomāties. Jūs vēlaties, lai jūsu izredzes domātu: “wow, mums šis puisis ir jāsaņem!”

Savas karjeras laikā esmu strādājis pie simtiem tīmekļa dizaina un mārketinga projektu, piemēram, šis; pašreizējo un bijušo klientu skaitā ir Apple, Microsoft un Netflix

Padariet Jautāt

Pēdējā sadaļā aprakstiet cenas un laika grafiku un lūdziet pārdošanu. Ja jums ir vairākas projekta iespējas, izskaidrojiet katru sīkāk.

Balstoties uz iepriekš sniegto informāciju, jūsu izskatīšanai esmu izveidojis trīs iespējas …

Sekojot šai struktūrai, jūs varat izveidot pārliecinošu priekšlikumu, kas ievērojami palielina jūsu izredzes uzvarēt klienta biznesu.

6. Aizveriet darījumu

Jūs esat nosūtījis savu priekšlikumu, bet negaidiet, ka darījums tiks nekavējoties noslēgts. Lai pārdotu pārdošanu pāri finiša līnijai, jums jāveic dažas darbības.

Kad un kā sekot

Ja jūsu klients neatbild trīs līdz četru dienu laikā pēc jūsu priekšlikuma saņemšanas, ir pareizi rīkoties. Piedāvājiet runāt pa tālruni, lai atbildētu uz visiem jautājumiem vai apspriestu darbības jomu. Ja varat pateikt tik ticami, pieminiet, ka jūsu grafiks tiek papildināts ar citiem projektiem un jūs vēlaties nodrošināt, ka jūs viņiem rezervējat laika nišu. 

Parasti tā tiek saņemta vienas dienas laikā, bet, ja vēl pēc 3-5 dienām joprojām neesat dzirdējis, sazinieties ar vēlreiz. Šajā brīdī gandrīz vienmēr dzirdēsit vienā vai otrā veidā.

Piedāvājuma pēcpārbaude pakalpojumā Gmail

Pārrunu vadīšana un atdošana

Dažiem klientiem patīk vest sarunas, tāpēc vislabāk ir būt gataviem. 

Kopumā vispirms iesakām sarunāties par darbības jomu. Ja klients vēlas, lai jūs samazinātu maksu, jums ir dažas funkcijas vai darba daļas, kuras varat noņemt no projekta, lai izpildītu šo pieprasījumu.

Kā pēdējo iespēju varat apsvērt iespēju pazemināt likmi, atstājot neskartu darbības jomu, bet noteikti ievadiet sarunu par cenu, kuru absolūti nepārsniegsit. Nav lielas jēgas uzņemties projektu, kuru nevarat sasniegt rentabli.

Darījuma dokumentēšana

Kad esat piekritis projekta vispārīgajiem noteikumiem, jums būs jāsagatavo daži dokumenti, lai noslēgtu darījumu. Mēs iesakām izveidot Pamatpakalpojumu līgums izmantot ar katru klientu un sagatavojot a Paziņojums par darbu katram konkrētam projektam.

7. Veidojiet ilgtspējīgu biznesu

Kad esat noslēdzis darījumu, jūsu biznesa attīstības centieniem nevajadzētu apstāties. Esošie klienti ir neapšaubāmi labākais avots turpmākajam darbam. Nodošana un aizturēšana ir divi lieliski veidi, kā izmantot esošās attiecības, lai izveidotu ilgtspējīgu biznesu.

Saņemšanas nodošana

Kad esat pabeidzis projektu vai, ja tas ir ilgtermiņa projekts, pēc dažām nedēļām, jautājiet klientam atsauksmes. Kā viņi jūtas par projektu? Vai viņi ir apmierināti ar rezultātu un jūsu darba stilu??

Pieņemot, ka klients ir laimīgs, lūdziet nosūtījumu. Parasti tas ir visefektīvākais, ja jūs skatāties uz priekšu LinkedIn un izvēlaties dažus konkrētus cilvēkus, kurus jūsu klients pazīst un kuriem viņi var jūs iepazīstināt. Kā alternatīvu apsveriet iespēju lūgt rakstisku ieteikumu vietnē LinkedIn.

Pārdošanas aizturētāji

Daudziem klientiem pabeigts projekts ir tikai ceļojuma sākums. 

Vietnēm ir nepieciešams jauns saturs, reklāmguvumu līmeņa optimizācija, uzturēšana un pastāvīgas dublējumkopijas. Mobilās lietotnes ir jāatbalsta jaunākās ierīces. Un gandrīz ikvienam projektam, kas atrodas zem saules, ir nepieciešams atjauninājums ik pa laikam.

Paturētāji var būt lielisks veids, kā ārštata darbiniekiem gūt peļņu no šīm vajadzībām. Par ikmēneša maksu jūs varat nodrošināt pastāvīgus atjauninājumus, apdrošināties pret uzturēšanas problēmām ar atbalsta plānu vai sniegt analīzes un darbības padomus.

Lai gan ir daudz veidu, kā strukturēt stiprinājumus, visrentablākie saglabāšanas līgumi piedāvājiet produktīvus pakalpojumus, nevis sava laika gabalus.

Vienkārši sāciet darbu

Kā redzējām, web dizaina un attīstības projektu pārdošanai nav jābūt grūtībām. Īstā atslēga ir tikai sākt darbu un turpināt praktizēt.

Ja izpildīsit iepriekš aprakstītās darbības, jūs to nekavējoties nokavēsit.