WebHostingHub PHP specifikācijas

WebHostingHub piedāvā pakalpojumus pašiem klientiem, kuriem ir dažas prasmes vietņu iestatīšanā, izmantojot vadības paneli un dažas citas funkcijas. Tas rūpējas arī par klientiem, kuri vēlas uzzināt, kā izmantot tīmekļa mitināšanas kontus.

Tajā tiek piedāvāta bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakete ar lielisku palīdzību klientiem par saprātīgu cenu. WebHostingHub ir viens no visuzticamākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurš mūsdienu tirgū sniedz augstākās klases pakalpojumu kvalitāti ar salīdzinoši pieņemamu cenu..

Kādas ir WebHostingHub priekšrocības salīdzinājumā ar citiem tīmekļa mitinātājiem?

WebHostingHub ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina gan personīgās, gan biznesa vietnes. Viņi koncentrējas uz tīmekļa mitināšanas emuāru vietnēm, jo ​​dažu to funkciju mērķis ir nodrošināt šo konkrēto nozari. Viņi sniedz klientiem vienkāršus norādījumus tīmekļa vietnes izveidošanā, izmantojot vietņu veidotāju rīku un citus emuāru dzinējus, piemēram, WordPress, Joomla un citus, kas šiem klientiem ļauj izveidot savu vietni ļoti īsā laika posmā. Tas arī ļauj klientiem efektīvāk pārvaldīt savu vietni. Tie piešķir vērtību arī klientu aprūpei un tehniskajam atbalstam. WebHostingHub nodrošina arī lielisku PHP atbalstu. Tas ir atzīts arī par lielisku datu bāzu mitināšanu.

Kas ir PHP?

PHP ir hiperteksta pirmapstrādātāja saīsinājums. Tas apraksta skriptu valodu, ko parasti izmanto sarežģītu vietņu izstrādei un paplašināšanai. Tas darbojas un dod komandas Web serverim un neļauj citiem lietotājiem piekļūt jūsu pārlūkprogrammai. Tas ir arī bezmaksas, un to var izmantot ikviens. PHP ir viena no tīmekļa mitinātāju visbiežāk izmantotajām skriptu valodām, jo ​​tā ir savietojama ar lielāko daļu interneta pārlūkprogrammu, tīmekļa serveru un vietņu pārvaldības sistēmu. Šāda veida skriptu valodu izmanto arī WebHostingHub.

Kādas ir WebHostingHub lietošanas priekšrocības?

WebHostingHub piedāvā augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, veidojot savas vietnes. Tās vispārējās iezīmes ir šādas:

 •  cPanel vadības panelis
 • Web hostinga kontos savos pakalpojumos ietilpst cPanel 11. Šis ir visplašāk izmantotais tīmekļa resursdatora vadības panelis, pateicoties tā ērtai lietošanai un iespējām.
 •  Piekļuve drošības sistēmām
 • Drošības sistēmas ir viena no svarīgākajām funkcijām, kas klientiem jāmeklē, meklējot labu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Ja meklējat tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, pārliecinieties, vai viņiem ir uzlabotas drošības sistēmas. Uzlabotas drošības sistēmas klientam dod pārliecību, ka viņa vietnei nav pakļauti vīrusi vai uzbrukumi.
 •  Neierobežota un bezmaksas domēna pārsūtīšana vai reģistrācija
 • Ja klientam ir esošs domēna vārds, viņš bez maksas var to pārvietot uz savu WebHostingHub kontu. WebHostingHub segs arī citus reģistrācijas izdevumus, kas klientam varētu būt radušies, veidojot jaunu domēna vārdu.
 •  Emuāru programmatūras atbalsts
 • WebHostingHub piedāvā arī emuāru programmatūras atbalstu. Tas sniedz instrukcijas, kā viegli instalēt WordPress, slavenāko un visbiežāk izmantoto emuāru veidošanas vietni, kas atvieglo ērtu iestatīšanu, veidņu noformēšanu un emuāra konfigurēšanu. To ir arī viegli uzturēt.
 •  Bezmaksas reklāmas tīmekļa reklāmām
 • Tīmekļa vietnei, lai tā uzplauktu, ir jāiegūst daudz apmeklētāju. Tīmekļa reklāmu izmantošana ir viena no stratēģijām, ko vairums pakalpojumu sniedzēju izmanto, izplatot informāciju par savām vietnēm. WebHostingHub nodrošina līdz 75 ASV dolāru vērtu atzinību klientiem, izmantojot tīmekļa reklāmas.
 •  Piekļuve vietņu veidotājam
 • WebHostingHub piedāvā izcilu piekļuvi vietņu veidotājam. Tas klientiem dod iespēju izveidot sarežģītu vietni bez papildu izmaksām. Viņi var piekļūt vairāk prototipiem, rīkiem, tēmām un veidnēm, kas viņu vietnei var palīdzēt izskatīties interesantākai un efektīvākai. Arī viņu tīmekļa serveru veiktspēja ir zināma kā ātra, efektīva un uzticama..
 • Kādas citas specifikācijas ir iekļautas WebHostingHub?
 •  Ir automātiska vietņu dublēšana
 •  Satur tīmekļa analītikas rīku
 •  E-komercija ir gatava
 •  Ietver e-pasta adreses
 •  Izmanto MySQL datu bāzes
 •  Satur neierobežotu joslas platumu un diska krātuvi
 •  Piedāvā 90 dienu naudas atdošanas garantiju
 •  Sniedz klientu apkalpošanas palīdzību visu dienu un gadu

Cik lielā mērā WebHostingHub nodrošina klientu aprūpi?

Viena būtiska vietņu mitināšanas pakalpojumu sastāvdaļa ir lieliskas klientu apkalpošanas un palīdzības sniegšana klientiem. Svarīgs faktors ir arī atsaucība tehniskā atbalsta ziņā. WebHostingHub klientus uzskata par vissvarīgāko uzņēmuma aspektu. Bez viņiem uzņēmums nespētu progresēt un attīstīties. Tas ir iemesls, kāpēc vairums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sniedz vislielāko klientu aprūpi un palīdzību.

WebHostingHubensures nodrošina gandrīz simtprocentīgu servera darbības laiku un visu dienas palīdzību un pārbaudi. Ja vēlaties pārvietot savu domēnu un vietni uz citu resursdatoru, viņu tehniķi jums palīdzēs šajā procesā. Viņi sniedz palīdzību pēc iespējas ātrāk. Uzņēmums izmanto arī Dell serverus. Visi šie serveri ir izmēģināti un būvēti ar jaunu un papildu aparatūru un programmatūru.

WebHostingHub piedāvā klientu palīdzību visu dienu un visu gadu dažādos veidos, piemēram, e-pastā, telefona līnijās, kā arī tiešajā tērzēšanā un diskusijās..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me