WebHostingHub un tā centība palīdzēt glābt Zemes māti

Kas ir Zaļā Hostings?

Starp lielākajiem enerģijas patērētājiem mūsdienās ir tīmekļa mitināšanas nozare. Vienkārši ir jāiedomājas, cik liela enerģija nepieciešama lielu serveru ieslēgšanai, kas nepieciešami vietņu uzturēšanai un darbināšanai katru dienu. Šajā apsvērumā pat nav ņemta vērā enerģija, kas vajadzīga, lai darbinātu galalietotāju izmantotos datorus. Ņemot vērā šo apsvērumu pasaules mērogā, var tikai iedomāties degvielas daudzumu, kas vajadzīgs, lai nodrošinātu tikai hostinga nozarei nepieciešamo enerģiju. Palielinoties ikdienas sadedzinātās degvielas daudzumam, proporcionāli palielinās arī gāzu un citu blakusproduktu un piesārņotāju daudzums. Tas rada jautājumu par to, cik kaitīga var būt hostinga nozares ietekme uz vidi.

Tā kā visā pasaulē ir rūpēties par vides aizsardzību, kā arī saglabāt mūsu fosilā kurināmā un citu enerģijas avotu sarūkošo piegādi, domātāji ir smagi piespiesti meklēt iespējamos problēmas risinājumus. Starp risinājumiem, kas atrasti ietekmes mazināšanai, ir Green Hosting. Videi draudzīgu mitināšanu galvenokārt definē kā mitināšanu, izmantojot videi draudzīgus veidus. Parasti ir divi zaļās mitināšanas veidi. Viens no tiem ir paredzēts hostinga uzņēmumam izmantot atjaunojamos enerģijas avotus, lai ieslēgtu savus serverus. Starp visbiežāk izmantotajām tehnoloģijām var minēt saules paneļu izmantošanu, kas saules enerģiju izmanto enerģijas ražošanai, vēja turbīnu izmantošanu, kas enerģijas ražošanai izmanto vēja jaudu, un ģeotermiskās enerģijas izmantošanu nepieciešamās enerģijas ražošanai. uzturēt viņu serverus un darboties, kā arī nodrošināt citas uzņēmuma papildu vajadzības. Vēl viens Green Hosting veids ir hostinga uzņēmumam iegādāties atjaunojamās enerģijas sertifikātus. Iegādājoties vienu, tas nozīmē, ka uzņēmums iegulda naudu videi draudzīgas enerģijas ražošanā, izmantojot saules vai vēja enerģiju. Lai arī viņi, iespējams, paši nav ražojuši atjaunojamo enerģiju, patiesībā palīdz iegādāties zaļu, atjaunojamu enerģiju, iegādājoties sertifikātu.

Vai WebHostingHub ir zaļš uzņēmums?

Tas nebūt nenozīmē, ka, ja uzņēmums jau ir nopircis atjaunojamās enerģijas sertifikātu, tas patiešām ir videi draudzīgs hostinga uzņēmums. Green Hosting nav saistīts ar sertifikātiem, bet gan par uzņēmuma pamatvērtībām. WebHostingHub ir viens no tiem, kam izsniegts Zaļās hostinga sertifikāts par centieniem samazināt sava uzņēmuma oglekļa pēdas. Lai arī viņi, iespējams, paši nav ražojuši atjaunojamo enerģiju, uzņēmums nopietni koncentrējas, lai samazinātu viņu datu centru oglekļa pēdas. Viens no galvenajiem viņu veiktajiem soļiem ir partnerība ar Trees for the Future, kur uzņēmums stāda kokus, lai kompensētu jaudu, ko viņi izmantoja savu serveru vadīšanai. Viņi arī īstenoja atkritumu samazināšanas politiku, vienlaikus veicinot izlietoto produktu pārstrādi. Uzņēmums ir arī ieviesis politiku, kurā nelieto papīra izstrādājumus, kad vien iespējams, un pārstrādā to izmantošanu, kad vien iespējams.

Veicot šīs darbības, mitināšanas uzņēmumam WebHostingHub tiek izsniegts Zaļā hostinga sertifikāts.

Kāpēc man izvēlēties Green Hosting??

Mūsdienu bažām par globālās sasilšanas ietekmi, ko, iespējams, izraisījusi piesārņotāju un cita veida gāzu izmantošana cilvēcē, ir ļoti svarīgi, lai vietnes izvēlētos videi draudzīgus hostinga uzņēmumus. Zaļā hostinga uzņēmuma izvēle dod jums iespēju:

  •  Palīdziet samazināt oglekļa izmešu daudzumu, ko rada hostinga nozare.
  •  Pierādiet, ka esat atbildīgs uzņēmums un esat nodomājuši palīdzēt saudzēt vidi.
  •  Rādīt kā piemēru cilvēkiem, ka biznesa vai nozares vadīšana nav tikai nauda un peļņa; un tas
  •  Tas palīdz jums veidot klientu lojalitāti par darbībām, kuras esat izdarījis apkārtējās vides labā.

Kādas ir priekšrocības, izvēloties zaļo hostinga uzņēmumu?

Zaļā hostinga uzņēmuma izvēle rada vairākas priekšrocības. Starp tiem ir šādi:

  •  Jūs darīsit visu savu darbu, palīdzot glābt vidi no turpmākas degradācijas un palīdzēt novērst vai pazemināt globālo sasilšanu. Tas ir tāpēc, ka jūs palīdzat samazināt kaitīgo gāzu un citu veidu piesārņotāju emisijas vidē.
  •  Sabiedrībai apzinoties jūsu centienus palīdzēt saudzēt vidi, jūs piesaistīsit daudz vairāk klientu, kuri arī apzinās vides taupīšanu.. Tas ir tāpēc, ka jūs ne tikai piedāvājat viņiem kvalitatīvus pakalpojumus, bet vienlaikus veicināt arī vides aprūpi un aizsardzību. Tas palīdz veidot jūsu uzņēmuma reputāciju kā uzņēmumam, kam vairāk rūp vide, nevis tikai pēc nelielas peļņas.
  •   Jūs varēsit ietaupīt naudu no savām darbības izmaksām ietaupījumu rezultātā, ko iegūstat, maksājot mazāk par enerģijas patēriņu.Tas galu galā varētu radīt mazākas hostinga pakalpojumu sniedzēja ikmēneša izmaksas to ģenerētās enerģijas dēļ. Lai arī sākotnējā summa varētu būt nedaudz liela, ietaupījumi, ko iegūstat ilgtermiņā, varētu ievērojami pārsniegt avansa rēķina augstās izmaksas.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me