Wix uz WordPress

Wix uz WordPress migrācijas rokasgrāmatuWix ir viegli lietojams lapu veidotājs, kas ļauj ātri izveidot pamata vietni, pateicoties tās vilkšanas un nomešanas saskarnei un veidnēm. Daudzi uzņēmumu īpašnieki, kuriem ir budžets vai kuriem patīk lietošanas ērtums, izvēlas Wix, kad runa ir par viņu vietnes izveidi.

Lai gan Wix var būt dzīvotspējīgs risinājums pamata vietnei, tas nevar pielāgoties jūsu biznesam, jo ​​tas sāk augt. Kā tāds kādā brīdī jums neizbēgami būs jāpāriet uz jaudīgāku platformu.

Ja vēlaties attālināties no Wix, nav labākas platformas kā WordPress. Tas nodrošina vairāk nekā 50% interneta piekļuves un ļauj jums izveidot vietni, kas var atbalstīt jūsu biznesa izaugsmi.

Šajā rakstā mēs jums soli pa solim parādīsim, kā pārveidot Wix vietni uz WordPress, neskatoties uz to, ka Wix neļauj jums viegli eksportēt savus datus. Veicot nelielu darbu, jūs varat pārvietot savu vietni no Wix uz WordPress, neuzsākot darbu no jauna.

Sāksim.

Kas jāzina un jādara pirms Wix vietnes konvertēšanas uz WordPress

Pirms pāriet uz migrācijas procesu, ir jāzina dažas lietas. Kā minēts iepriekš, Wix nav platforma, kas aprīkota, lai apstrādātu jūsu vietnes izaugsmi. Turklāt tas ir mitināts risinājums, kas nozīmē, ka viņi ir apstrādājuši visu, sākot no jūsu domēna un beidzot ar mitināšanu.

Kad esat izlēmis pāriet uz pašu mitinātu platformu, jūs būsit atbildīgs par sava mitināšanas atrašanu un sava domēna vārda derīguma termiņa beigām.

Pēdējā lieta, kas jāpatur prātā, ir tāda, ka jūsu Wix veidni nevar atkārtoti izveidot WordPress pikseļos pēc pikseļiem. Kā tāda jūsu vietne, iespējams, izskatīsies savādāk nekā Wix.

Tomēr ir daudz skaistu tēmu, no kurām izvēlēties – gan bezmaksas, gan apmaksātu, tāpēc, iespējams, varēsit atrast tēmu, kuru iemīlēsit..

Paturot to prātā, lūk, kas jums jādara, pirms sākt migrēšanas procesu.

1. solis: pirkuma mitināšana

Bluehost

Pirmais solis ir iegādāties vietnes hostinga plānu. Tur ir daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju; no lētiem dalīta hostinga plāniem līdz dārgākiem pārvaldītiem WordPress mitināšanas veidiem.

Dalītā WordPress mitināšana ir lieliska izvēle, ja komandā ir izstrādātājs, kurš pārvalda jūsu vietni un rūpējas par uzturēšanas uzdevumiem, kas saistīti ar vietnes piederību.

Tas ietver pārliecināšanos, ka WordPress ar saviem spraudņiem un motīviem, kurus izmantojat savā vietnē, ir atjaunināti. Tas ietver arī vietnes optimizēšanu, lai ātri ielādētu, un pareizas drošības prakses ieviešana. Citiem vārdiem sakot, dalīta hostinga plāni ir saistīti ar lielu atbildību no jūsu puses, ja runa ir par vietnes uzturēšanu.

Bet, ja jūs nevēlaties uztraukties par uzturēšanas uzdevumiem, pārvaldītā WordPress mitināšana ir labākā izvēle. Izmantojot pārvaldītu mitināšanas plānu, mitināšanas uzņēmums veiks tehniskos aspektus, kas saistīti ar jūsu vietni. Tas ietver vietnes optimizēšanu ātrai ielādēšanai, vietnes nodrošināšanu un uzraudzību, lai novērstu hakeru mēģinājumus.

Daži pārvaldīti mitināšanas plāni jums pat piemēros WordPress un spraudņu atjauninājumus, tāpēc viss, kas jums jāuztraucas, ir vietnes atjaunināšana ar svaigu saturu un uzņēmuma vadīšana.

Kas par manu domēna vārdu?

Ņemiet vērā: ja esat izmantojis bezmaksas Wix plānu vai vēlaties mainīt savas vietnes vai domēna nosaukumu, jums būs jāpērk arī jauns domēna nosaukums.

Lai gan vairums koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, reģistrējoties mitināšanai, piedāvās jums bezmaksas domēna vārdu, labāk, ja reģistrējat savu domēna vārdu pie tāda pakalpojumu sniedzēja kā Namecheap vai Google Domains.

Ja jau esat iegādājies domēna vārdu, izmantojot Wix, varat to saglabāt un pārsūtīt, kad esat pārvietots pa visu savu saturu no savas Wix vietnes..

Pārsūtiet savu domēna vārdu

Kad esat ieguvis jauno mitināšanu, ir pienācis laiks nodot jūsu domēna vārdu jaunam reģistratūrai vai mitināšanas uzņēmumam, ja vēlaties visu saglabāt vienā vietā.

Lūk, kas jums jādara:

 1. Ja savu domēna vārdu iegādājāties no Wix, sāciet ar pierakstīšanos savā Wix kontā.
 2. Atrodiet saiti Mani domēni un atlasiet savu domēna vārdu.
 3. Cilnē Papildu noklikšķiniet uz Pārsūtīt no Wix.
 4. Noklikšķiniet uz Sūtīt kodu.
 5. Kad kods ir nonācis iesūtnē, sazinieties ar hostinga uzņēmumu un piešķiriet tam kodu. Pēc tam viņi pabeigs domēna pārsūtīšanas procesu jūsu vietā un pārliecināsies, vai tas norāda uz jūsu WordPress vietni.
 6. Pretējā gadījumā, ja jūs pārsūtījāt domēna vārdu uz atsevišķu reģistratūru, jums būs jānorāda savs domēna vārds, lai izmantotu resursdatora vārda serveri, mainot DNS iestatījumus.

2. darbība: instalējiet WordPress

Lielākajai daļai WordPress mitināšanas plānu, piemēram, tiem, ko piedāvā BlueHost vai Siteground, WordPress būs iepriekš instalēts. Pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos ietilpst arī WordPress, kas iepriekš instalēts pēc noklusējuma.

Bet, ja WordPress pēc noklusējuma nebija iestatīts, jums tas būs jāinstalē. Par laimi, to ir viegli izdarīt, jo lielākajai daļai mitinātāju ir viena klikšķa WordPress instalēšanas funkcija, ko parasti var atrast, kad esat pieteicies sava mitināšanas konta informācijas panelī..

Lai instalētu WordPress, viss, kas jums jādara, ir izpildīt ekrānā redzamos norādījumus, kuros tiks lūgts jūsu vietnes nosaukums, domēns, kurā vēlaties instalēt WordPress, kā arī vēlamais lietotājvārds un parole, kuru izmantosit, lai pieteiktos WordPress informācijas panelī..

Kad esat aizpildījis visu šo informāciju, jums būs jānoklikšķina uz pogas Instalēt tūlīt un jāgaida, līdz process tiks pabeigts. Kad tas ir izdarīts, varat pieteikties savā WordPress informācijas panelī.

Ir laba ideja iestatīt savas WordPress pastāvīgās saites. Tādējādi tiks noteikts katras emuāra ziņas un lapas jūsu vietnē. Pēc noklusējuma WordPress pastāvīgajā saitē iekļaus datumu, taču jūs to varat mainīt uz kaut ko vienkāršu, piemēram www.yourwebsite.com/blog-post-title.

Lai to izdarītu, dodieties Iestatījumi> Permalinks un atlasiet vēlamo pastāvīgās saites struktūru. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas.

3. darbība: instalējiet un pielāgojiet WordPress motīvu

Pēc noklusējuma WordPress komplektā būs sākotnēji instalēta tēma. Tomēr noklusējuma tēma TwentyTwenty ir diezgan pliki. Par laimi oficiālajā WordPress tēmu krātuvē var atrast tūkstošiem bezmaksas motīvu.

WordPress motīvi

Ja jūs meklējat motīvu, kas līdzīgs Wix vilkt un nomest, izveidojiet labāko variantu, piemēram, Elementor, Beaver Builder vai Divi. Tas nodrošinās vilkšanas un nomešanas saskarni un dizaina elastīgumu, pie kura jūs esat pieraduši. Tomēr papildus lapas veidotājam jums būs nepieciešama arī tēma, kas ir savietojama ar lapu veidotāja spraudni. Dažas no tēmām, kas darbojas ar lapu veidotājiem iepriekš, ir Astra, OceanWP un GeneratePress.

Lai instalētu kādu no šīm tēmām, dodieties uz Izskats> Motīvi un pēc tam meklējiet to. Pēc tam noklikšķiniet uz Instalējiet un aktivizējiet.

Pēc tam jūs varat doties uz Izskats> Pielāgot lai pielāgotu jūsu WordPress vietnes izskatu, mainot krāsas, fontus un citus vizuālos stilus.

Pēc tam, kad esat tēmu pielāgojis savām vēlmēm, tagad varat sākt pārveidot Wix vietni par WordPress..

Jūsu Wix vietnes konvertēšana uz WordPress

Tāpēc tagad, kad ir veikts priekšdarbs, ir pienācis laiks pārveidot jūsu Wix vietni uz WordPress. Tam ir trīs iespējas: jūs varat manuāli migrēt Wix vietni, automatizēt procesu ar spraudņa palīdzību vai izmantot trešās puses pakalpojumu. Aplūkosim soli pa solim katru no šīm iespējām.

1. Kā manuāli pārveidot Wix vietni uz WordPress

Pirmais risinājums, ko mēs apskatīsim, ir jūsu Wix vietnes manuāla migrācija uz WordPress. Šī opcija ietver jūsu lapu un emuāru ziņu satura kopēšanu un ielīmēšanu no Wix uz WordPress.

Ja jums nav daudz satura (kopā ir mazāk nekā divi desmiti lapu un ziņu kopā), tas varētu būt labākais risinājums, jo jūs pārliecināsities, ka visas jūsu vietnes ziņas un lapas tiek pārsūtītas kopā ar visiem jūsu attēliem.

Jums atliek tikai rīkoties šādi:

 1. Kamēr esat pieteicies savā WordPress informācijas panelī, atveriet jaunu pārlūka cilni un dodieties uz savu Wix vietni.
 2. Sākot ar mājas lapu, iezīmējiet visu tekstu un noklikšķiniet uz kopēt.
 3. Izmantojot WordPress informācijas paneli, pārslēdzieties uz cilni un dodieties uz Lapas. Noklikšķiniet uz Pievienot jaunu.
 4. Kad lapas redaktors ir ielādēts, nosauciet lapu tai lapas nosaukumam, no kuras kopējat, un ielīmējiet saturu. Gutenberg redaktoru varat izmantot arī lapas izkārtojumam, līdzīgi kā Wix mājas lapas vai citas lapas izkārtojums..
 5. Lai redzētu, kā izskatās jūsu mājas lapa, un pārliecinātos, ka viss formatējums ir pareizs, saglabājiet kā melnrakstu un pēc tam apskatiet lapu.
 6. Visbeidzot, publicējiet lapu.

Vienkārši atkārtojiet šo procesu katrai lapai un ievietojiet savā Wix vietnē. Jūs pat varat paātrināt šo procesu, instalējot spraudni, piemēram Masu lapu / ziņu veidotājs un iepriekš izveidojiet visas savas lapas un ziņas un pēc tam vienkārši rediģējiet šīs ziņas un lapas, lai ielīmētu saturu.

Mass Pages Post Creator

Tomēr, ja jūsu vietnei ir daudz satura, šis process var būt diezgan nogurdinošs un laikietilpīgs. Kā tādu jūs varētu vēlēties apsvērt vienu no nākamajām divām iespējām, kas aprakstītas zemāk.

2. Kā pusautomatizēt Wix uz WordPress migrācijas procesu

Ja vēlaties ietaupīt laiku, labāka izvēle varētu būt daļēji automatizētas metodes izmantošana Wix vietnes migrēšanai. Tā kā Wix ir slēgta platforma, no turienes nav viegli eksportēt savu saturu.

Tomēr ir labas ziņas. Viena no WordPress lieliskajām lietām ir tā, ka tā atbalsta satura importēšanu no citām platformām kā ziņas. Par laimi Wix emuāru ierakstus var saglabāt kā RSS plūsmu un tādējādi importēt WordPress.

Atcerieties, ka jums joprojām būs jāizmanto manuālā metode, lai pārvietotu savu lapu saturu uz savu WordPress vietni. Jums arī būs manuāli jāpievieno visi attēli no jūsu emuāra ziņām un lapām, jo ​​RSS plūsma attēlus nesaglabās.

RSS pogas pievienošana Wix

 1. Lai sāktu šo procesu, vispirms datorā jāsaglabā Wix RSS plūsma. Ja jums ir vecs Wix emuārs, vienkārši dodieties uz www.yourdomainname.com/feed.xml. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lapas un atlasiet Saglabāt kā… pēc tam saglabājiet failu datorā.
 2. Ja jums ir jaunāks Wix emuārs, jums savam emuāram jāpievieno RSS poga, noklikšķinot uz + parakstīt un atlasot pogu RSS. Pārliecinieties, vai izmantojat vietnes Wix redaktoru, lai redzētu šo opciju. Saglabājiet izmaiņas un pēc tam dodieties uz savu aktīvo vietni.
 3. Noklikšķiniet uz emuāra lapas un pēc tam uz Poga RSS.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet jebkurā lapas vietā un atlasiet Saglabāt kā… un saglabājiet XML failu.
 5. Dodieties atpakaļ uz savu WordPress vietni un dodieties uz Rīki> Importēt.
 6. Instalējiet WordPress RSS importētāju un aktivizējiet to.
 7. Kad RSS importētājs ir instalēts, noklikšķiniet uz Palaist importētāju.
 8. Noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot un atrodiet XML failu, kuru saglabājāt no savas Wix vietnes.
 9. Klikšķis Importēt.
 10.  Dažreiz visa plūsma netiks importēta pirmajā mēģinājumā. Noteikti pārbaudiet, cik ziņu tika importēti, dodoties uz Ziņas> Visas ziņas. Ja trūkst dažu ziņu, rediģējiet XML failu ar teksta redaktoru, piemēram, Notepad, un noņemiet importētās ziņas. Pēc tam reimportējiet XML failu.
 11.  Lai importētu savas lapas, ievērojiet manuālo metodi, kas aprakstīta pirmajā variantā.
 12. Pēdējais solis ir attēlu importēšana. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot spraudni, piemēram Automātiska attēlu augšupielāde. Šis spraudnis ziņās meklēs attēlu URL un automātiski augšupielādēs un importēs ārējos attēlus WordPress augšupielādes direktorijā. Tas arī pievienos attēlus multivides bibliotēkai un aizstās jaunus attēlu URL ar veciem URL.

Automātiska attēlu augšupielāde

Šis process ir lielisks risinājums, ja jums ir vairāk nekā pāris desmiti emuāra ziņojumu, lai tos migrētu. Tomēr tas joprojām ir apgrūtinošs process, ja jums būtu nedaudz liela vietne ar daudzām lapām, kā arī emuāra ierakstiem. Tādā gadījumā jūs varētu vēlēties apsvērt trešo iespēju zemāk.

3. Trešās puses pakalpojuma izmantošana, lai jūsu Wix vietni migrētu uz WordPress

Pēdējā iespēja ir izmantot tādas trešās puses pakalpojumus kā CMS2CMS lai migrētu jūsu Wix vietni. Ir vērts pieminēt, ka tas ir maksas pakalpojums, un cena būs atkarīga no ziņu un lapu skaita, kas jums ir jūsu esošajā vietnē.

CMS2CMS

Viņu cenu lapā norādīts, ka pilnīgas migrācijas sākas ar 9 USD un jūs varat izmantot bezmaksas demonstrācijas migrācijas priekšrocības, lai redzētu, kā process darbojas.

Bezmaksas demonstrācijas migrācijas atlase

Lai sāktu darbu ar šo procesu, rīkojieties šādi.

 1. Pirmkārt, jums būs jāinstalē spraudnis CMS2CMS Connector. Iet uz Spraudņi> Pievienot jaunu un meklējiet to, pēc tam instalējiet un aktivizējiet spraudni.
 2. Kad esat instalējis un aktivizējis spraudni, noklikšķiniet uz Spraudņi> CMS2CMS savienotājs.
 3. Izveidojiet savu kontu, izmantojot CMS2CMS savienotāju.
 4. Kad esat izveidojis savienojumu ar CMS2CMS vietni, noklikšķiniet uz Turpiniet.
 5. Izvēlieties Bezmaksas demonstrācijas migrācija.
 6. Ievadiet savas Wix vietnes URL un pārbaudiet savienojumu.
 7. Ievadiet savas WordPress vietnes URL un pārbaudiet savienojumu.
 8. Nākamajā lapā apstipriniet CMS tipus un kartējiet taksonomijas
 9. Izvēlieties vēlamās papildu migrācijas iespējas, kas ietver attēlu pārvietošanu, padariet vietrāžus URL SEO draudzīgus, iegūstiet dizaina ieteikumus un URL novirzīšanu.
 10.  Klikšķis Sāciet migrāciju. Demonstrācijas migrācija migrēs līdz desmit satura lapām ar attēliem, kas atrodami šajās lapās.
 11. Ja esat apmierināts ar migrācijas rezultātiem, tagad varat turpināt faktisko migrācijas procesu.

Taksonomiju apstiprināšana

Ir vērts pieminēt, ka šai pakotnei netiks pievienots nekāds CMS2CMS komandas atbalsts, taču vēlāk varat atsākt migrācijas procesu, ja atklājat, ka faktiskā migrācija nenotika tā, kā gaidīts.

Demonstrācija ir pabeigta

Ja vēlaties pilnīgu un praktisku pieredzi, varat izvēlēties kādu no to premium pakotnēm, kuru cena sākas ar 299 USD un kas ietver lielu lapu skaita migrāciju, pielāgotu migrāciju un Wix vietnes dizaina migrāciju..

Ko darīt pēc vietnes migrēšanas

Kad migrācijas process ir pabeigts, ir dažas citas lietas, kas jums jādara, pirms varat atcelt Wix plānu.

Iestatiet trūkstošās funkcijas

Pirmais, kas jums jādara pēc migrācijas procesa pabeigšanas, ir iestatīt visas iebūvētās funkcijas, kas jums ir bijušas jūsu Wix vietnē. Tajā var ietilpt jebkuras tikšanās rezervācijas veidlapas vai kontaktinformācijas veidlapas, e-pasta abonēšanas veidlapas, sociālās koplietošanas pogas un tamlīdzīgas.

Citiem vārdiem sakot, jums būs jāatrod spraudņi, kuriem ir šī funkcionalitāte. Piemēram, iespējams, vēlēsities izmantot kontaktinformācijas kontaktu veidlapas kontaktinformācijas lapu 7 vai tādu spraudni kā Amelia, lai ieceltu amatā..

Lai instalētu jaunu spraudni, dodieties uz Spraudņi> Pievienot jaunu un pēc tam meklējiet vajadzīgo funkciju vai funkcionalitāti.

Notiek spraudņu meklēšana

Jūs varat noklikšķināt uz Skatīt vairāk lai redzētu, vai spraudnis dara to, ko vēlaties, un redzētu spraudņu atsauksmes. Pēc tam vienkārši instalējiet un aktivizējiet spraudni.

Izveidojiet savu navigācijas izvēlni

Nākamais solis ir pārliecināties, ka apmeklētāji var ērti pāriet no vienas lapas uz nākamo. Dodoties uz, jums būs jāiestata navigācijas izvēlne Izskats> Izvēlnes. Ievadiet galvenās izvēlnes nosaukumu un noklikšķiniet uz Izveidot izvēlni pogu.

Izvēlnes izveidošana

Pēc tam jūs varat atlasīt lapas, kuras vēlaties pievienot šai izvēlnei, un noklikšķināt uz pogas Pievienot izvēlnei. Noteikti nolaižamajā izvēlnē atlasiet izvēlnes pozīciju un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt izvēlni pogu.

Pārbaudiet savu vietni

Migrācijas process jau ir gandrīz pabeigts, tāpēc šis ir īstais laiks, lai pārbaudītu savu vietni un pārliecinātos, ka viss darbojas kā iecerēts. Noteikti pārbaudiet katru ziņu un lapu un pārbaudiet katru saiti, lai pārliecinātos, ka tā nonāk pareizajā vietā.

Jūs varat paātrināt procesu, izmantojot spraudni, piemēram Broken Link Checker lai redzētu, vai kādas vietnes saites ir jāatjaunina.

Atcelt savu Wix plānu

Pēdējais solis ir atcelt Wix plānu, kad vietne un domēna pārsūtīšana ir pabeigta. Jums būs jāpiesakās savā Wix vietnē un jāvirza uz abonementiem. No šejienes atceliet apmaksāto abonementu un pēc tam aizveriet savu Wix kontu.

Noslēguma domas

Vietnes Wix migrēšana uz WordPress nav viegls uzdevums, taču, ja pareizi sagatavojaties un zināt, kādas darbības ir iesaistītas šajā procesā, jums to būs daudz vieglāk veikt..

Ja esat gatavs pāriet no Wix, atlieciet kādu laiku un izpildiet šajā rakstā norādītās darbības, lai veiksmīgi pārvērstu savu Wix vietni uz WordPress. Kad process būs pabeigts, jums būs pilnīga kontrole pār savu vietni, un tā varēs izmērīt un atbalstīt jūsu biznesa izaugsmi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me