WooCommerce hostings – kas jums jāsaprot?

Vietnes komercializēšana

Jūs, iespējams, esat redzējis daudzus tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, kas piedāvā specializētu WooCommerce tīmekļa mitināšanu. Šajā ceļvedī jūs zināt visu, kas jums jāzina par WooCommerce mitināšanu, kā arī dažus galvenos punktus, kas palīdzēs jums izvēlēties specializēto WooCommerce plānu. Pirms mēs iedziļināmies WooCommerce hostingā, ir svarīgi zināt, kas ir WooCommerce.

Kas ir WooCommerce?

Wocommerce

WooCommerce dažu klikšķu laikā jūsu WordPress vietni pārveido pilnībā ielādētā tiešsaistes veikalā. Un tā ir gandrīz visu e-komercijas vietņu īpašnieku izvēle, neatkarīgi no tā, vai tas ir sākums, kurā ir ļoti maz produktu, vai mazumtirdzniecības vietne, kurā ir vairāk produktu. Un tas, kas padara šo spraudni vēl populārāku, ir tas, ka tas ir spraudnis no Automattic, WordPress mātes uzņēmuma.

WooCommerce ir populārs WordPress atvērtā koda e-komercijas spraudnis, kas nodrošina vairāk nekā 40% tiešsaistes veikalu, un tas ir pavēris ceļu mazumtirdzniecības jaunuzņēmumiem un uzņēmējiem, lai viņi varētu savu biznesu tiešsaistē, neveicot dziļu caurumu kabatā. Un nav pārsteigums, ka WooCommerce tiek atzīts par labāko WordPress bezmaksas spraudni.

Papildus fizisko preču pārdošanai jūs varat pārdot arī tādus digitālos produktus kā e-grāmatas, straumēšanas multivide, licences atslēgas utt. Un to produktu skaitam, ko varat pievienot savai vietnei, nav ierobežojumu. Tomēr pastāv iespēja, ka jūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var ierobežot pievienoto produktu skaitu. Parunāsim vairāk par to vēlāk.

Kā pārvērst WordPress vietni WooCommerce vietnē?

Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt un instalēt WooCommerce spraudni savā WordPress vietnē. Dažu klikšķu laikā jūsu WordPress vietne tiks pārveidota par pilnībā aprīkotu e-komercijas vietni vai tiešsaistes veikalu..

WooCommerce piedāvā arī labākās klases krājumu pārvaldības iespējas. Tiek piedāvāti arī dažādi maksājumu vārti, lai droši veiktu maksājumus. Izmantojot WooCommerce, jūs pilnībā kontrolējat savus datus.

Vietnei WooCommerce ir pieejami vairāki paplašinājumi, kurus varat izmantot, lai jūsu tiešsaistes veikalam pievienotu citas funkcijas. Šos paplašinājumus var lejupielādēt un instalēt no WordPress.Org bibliotēkas vai WooCommerce izstrādātāju vietnes.

Varat pielāgot WooCommerce vietni līdz mazākajam vietnes elementam, jo ​​WooCommerce smalki integrējas ar visām funkcijām, kas jau pastāv WordPress vietnē. Un jūsu WordPress vietne būs pilnībā pielāgojama, izmantojot spraudni WooCommerce. Tāpēc jums divreiz nav jādomā par savas WordPress vietnes pārvēršanu par WooCommerce vietni.

Jūs varat izveidot kuponus un atlaides izvēlētajiem produktiem, kā arī iegūsit lielisku sūtījumu pārvaldības sistēmu. Jūs viegli varat saņemt atsauksmes no klientiem. Vēl viena lieliska un ietekmīga funkcija, kas nāk ar WooCommerce, ir tās iebūvētie analītiskie un SEO rīki. Jums vairs nevajadzēs paļauties tikai uz citiem SEO rīkiem, lai pakāptos augstāk un uzlabotu savas vietnes un tās produktu redzamību.

Kāpēc nepieciešama WooCommerce mitināšana??

WooCommerce darbojas WordPress, un jums būs jāatrod mitināšana no tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, lai mitinātu jūsu e-komercijas vietni. Jā, ir iespēja iegādāties hostingu no WordPress. Bet no WordPress jūs nesaņemsit specializētu WooCommerce hostingu.

Vienlaicīgi ar tīmekļa mitināšanu jums būs nepieciešams arī domēna vārds. Un SSL sertifikāts ir obligāts, ja vēlaties, lai jūsu vietnē būtu iespēja veikt tiešsaistes maksājumus un padarītu vietni drošāku. Ir dažādas tīmekļa mitināšanas iespējas, no kurām jūs varat izvēlēties, ja vēlaties mitināt parasto vietni. Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā specializētu WordPress mitināšanu WordPress vietņu mitināšanai.

Bet, lai pilnībā izmantotu WooCommerce iespējas un iespējas, jums ļoti ieteicams doties tālāk WooCommerce mitināšana. Ar šāda veida mitināšanu var rīkoties ar WooCommerce vietni, un jūs vadīs WooCommerce eksperti, ja jums tiks sniegts specializēts WooCommerce klientu atbalsts. Bet vienmēr labāk ir palīdzēt personām, kurām ir padziļinātas zināšanas par WooCommerce un kurām ir zināšanas, lai atrisinātu problēmas, kas saistītas ar WooCommerce vietnēm..

Un, runājot par drošību, WooCommerce nav labākais tirgū. Un e-komercijas vietnei jābūt ļoti bankām, runājot par drošību. Tā kā tur tiek glabāta lietotāja informācija un svarīgi dati, piemēram, kredītkartes informācija un cita informācija. Un jūs nevēlētos izjaukt darījumus, kas notiek jūsu vietnē. Risinājums šim WooCommerce trūkumam būtu WooCommerce Hosting pirkšana no droša tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja.

Iespējojiet SSL sertifikātu, lai pievienotu papildu drošību savai e-komercijas vietnei darījumu veikšanai. Tāpēc iegādājieties šo papildu SSL funkciju kopā ar mitināšanas plānu. Jūs nevēlaties, lai apmeklētāji, kuri varētu būt arī jūsu potenciālie klienti, apmeklētu vietni, kas nav pieejama. Tāpēc salīdziniet dažādus tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus un pārliecinieties, ka esat izvēlējies vienu ar visaugstāko piegādāto laiku.

Pērkot koplietojamo mitināšanu, nevis pērkot WooCommerce Hostingu, jūs iegūstat ierobežotu krātuves vietu un joslas platumu. Un es ceru, ka jūs joprojām atceraties to, ko es teicu iepriekš, ka WooCommerce ļauj jūsu vietnei pievienot neierobežotu skaitu produktu. Un, iespējams, ir mazāka iespēja, ka jums tiks piešķirti pietiekami resursi, lai papildinātu WooCommerce piedāvāto iespēju “neierobežots”, ja jūs pērkat tradicionālu dalītu mitināšanu. Iegādājoties WooCommerce mitināšanu, jūs iegūsit neierobežotu joslas platumu, lielu diska vietu, e-pasta kontus un daudz ko citu, izņemot parastās mitināšanas funkcijas..

WooCommerce vietne nozīmē e-komercijas vietni. Un, kad mēs runājam par e-komercijas vietni, viss, par ko mēs varam padomāt, ir daudz produktu, produktu attēli, cita informācija un vēl daudz vairāk. E-komercijas vietnē pārslēgšanās starp lapām notiek biežāk nekā tradicionālajās emuāru veidošanas vietnēs. Tāpēc jūsu vietnes ātrums un veiktspēja ir faktors, kam jums nekad nevajadzētu pievērst uzmanību. Un kā jūs jau zināt vietnes ar lēnu ielādēšanu ietekmi, pārliecinieties, vai esat izvēlējies ātru tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Kurš ir labākais WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējs?

Pēc tam, kad esmu uzzinājis visus šos galvenos punktus par WooCommerce Hosting, viens jautājums, kas varētu rasties jūsu galvā, ir tas, vai man vajadzētu pārslēgties uz WooCommerce Hosting? Ļaujiet man jums darīt visu skaidru.

Ir e-komercijas vietnes, kuras izmanto, lai pārdotu tikai ļoti dažus produktus. Piemēram, autoram ir sava vietne, kurā tiek pārdotas abas viņa uzrakstītās grāmatas. Šādos gadījumos WooCommerce hostings nebūs nepieciešamība. Šāda vietne var lieliski darboties ar kopīgu WordPress mitināšanas plānu. Bet, ja jūsu vietnes mērķis ir pārdot vairāk produktu un ja drošība un veiktspēja ir jūsu galvenās prioritātes, jums jāmeklē vietne WooCommerce.

Lietas var kļūt nedaudz sarežģītas, ja jums ir daudz iespēju izvēlēties, un neesat pilnīgi pārliecināts, kurš no tiem ir labākais WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jūsu WooCommerce vietnei. Un tagad, kad jūs zināt visu par WooCommerce mitināšanu, ir pienācis laiks izvēlēties WooCommerce gatavu tīmekļa mitināšanu.

Tāpēc mēs esam uzskaitījuši piecus labākos tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kas nodrošina WooCommerce mitināšanu, kas var apstrādāt WooCommerce vietni bez izvēles..

Bluehost

Bluehost labākais Woocommerce hostings

Bluehost ir viens no tirgus līderiem un ieņem 1. vietu mazo uzņēmumu tīmekļa mitināšanas vajadzībām. Un pamanāma spalva Bluehost vāciņā ir tā, ko oficiāli iesaka WordPress un WooCommerce. Viņi arī ir visuzticamākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kad runa ir par klientu atbalstu, jo tie nodrošina ekspertu atbalstu visu diennakti.

Bluehost WooCommerce hostings sākas ar 6,95 USD / mēnesī, sākot no USD 12,95 mēnesī. Jums tiks nodrošināta droša norēķinu vārteja, lai veiktu visus tiešsaistes darījumus jūsu vietnē. Uzņēmumam Bluehost WooCommerce Hosting tiek nodrošināta 30 dienu naudas atdošanas garantija. Jūs saņemat arī bezmaksas, pilnībā pielāgojamas tēmas. Jūs arī saņemat palīdzību no WooCommerce eksperta pa tālruni, kas ļauj divu stundu laikā iestatīt WooCommerce veikalu.

HostSoch

Lēts Woocommerce mitināšana

HostSoch ir viens no visiecienītākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem Indijā. HostSoch ir pazīstama ar uzticamību un vispiemērotāko tīmekļa mitināšanu par ļoti pieņemamām cenām. Šis ir arī viens no visaugstāk novērtētajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kad runa ir par hostinga ātrumu, darbības laiku un atbalstu. HostSoch WooCommerce hostinga plāni sākas tikai ar rūpijām 99 mēnesī / mēnesī. Cenas iet uz augšu līdz rūpijām 329 mēnesī. Jūs varat izvēlēties no jebkura no četriem paketiem, proti, Starter, Advanced, Business un Pro. Jūs saņemat 99,9% uptime garantiju, bezmaksas aizsardzību pret Cloudflare un augstas veiktspējas serverus.

Bezmaksas domēna vārdu varat izmantot, ja iegādājaties tīmekļa mitināšanu no HostSoch. Jūs arī saņemat bezmaksas SSL sertifikātu, lai jūsu vietnes būtu drošākas. Atbalsts, kas paredzēts visu diennakti, vienmēr ir jūsu rīcībā, kas noteikti uzlabos jūsu mitināšanas pieredzi.

Hostinger

Hostingera Woocommerce mitināšanas plāni

Hostinger nodrošina vismodernāko WooCommerce mitināšanu, lai jūsu WooCommerce vietne būtu labāka. Hostinger tīmekļa mitināšanas plānos ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Hostinger ir vadījis tīmekļa mitināšanas nozari visā pasaulē un ir pazīstams kā labākais, ja runājam par hostinga pakalpojuma kvalitāti. Viņiem ir ekspertu komanda, kas ir paredzēta, lai kalpotu jums visu diennakti. WooCommerce Hosting cenas sākas ar tik zemu cenu kā rūpijas 45 mēnesī / mēnesī, līdz pat rūpijai 189 mēnesī / mēnesī. Jūs arī saņemat bezmaksas domēna vārdu, izmantojot Hostinger piemaksu un biznesa tīmekļa mitināšanas plānus.

HostPapa

Hostpapa Woocommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

HostPapa ir viens no vadošajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, ja runa ir par uzlabotu ātrumu un veiktspēju. Šis ir arī viens no visaugstākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tie ļāva daudziem maziem uzņēmumiem atstāt pēdas internetā ar savu naudas vērtības pakalpojumu. Viņiem ir saprātīgs cenu diapazons saviem WooCommerce tīmekļa mitināšanas plāniem, kas sākas no rūpijām 199 / mēnesī. ejot visu ceļu uz rūpijām 699 mēnesī. Cenu diapazons norāda uz cenu elastīgumu un to plānu iezīmēm. Lai jūsu WooCommerce tīmekļa mitināšanas pieredzi padarītu drošu un drošu, tām ir iebūvētas drošības un uzraudzības funkcijas. Jums visu diennakti tiks sniegts arī tiešs ekspertu atbalsts.

A2hosting

A2hosting Woocommerce resursdators

A2 hostings ir slavens ar milzīgu ātrumu. Viņi arī piedāvā līdz 20X ātrāku serveri. Tāpēc bez šaubām var gaidīt visaugstāko sniegumu no A2 Hostinga serveriem. Jūs arī izmantojat nepārspējama atbalsta priekšrocības 24/7/365 no “Guru apkalpes”, kas ir draudzīgu un ekspertu komanda. A2 Hostings vienmēr tiek nodrošināts ar naudas atdošanas garantiju. A2 mitināšanas WooCommerce plāni sākas ar rūpijām 269,28 mēnesī / mēnesī, sākot ar rūpiju līdz 824,36 rūpniecībai mēnesī. Par visaugstāko cenu plāns jums nopirks pilnībā optimizētu un pārvaldītu tīmekļa mitināšanu, kas ir ideāli piemērota liela mēroga WooCommerce vietnēm.

Secinājums

Kaut arī WooCommerce mitināšana varētu jums izmaksāt nedaudz vairāk nekā parastais tīmekļa mitināšana, WooCommerce piedāvātās priekšrocības un funkcijas attaisno augstākās cenas zīmi. Tāpēc WooCommerce Hostings patiešām ir vērts izmēģināt. Ja vēlaties sākt bez problēmām un nekavējoties sākt pārdot savus produktus, WooCommerce Hosting ir tas, kas jums jāizvēlas bez šaubām. Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nodrošina WooCommerce hostingu, sākot no koplietojama pamata plāna līdz pilnīgākai pilnībā pārvaldītai speciālai mitināšanai. Jums jāizvēlas savējais atbilstoši jūsu vietnes prasībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me