Kinsta atmaksas politika un naudas atdošanas garantija (2020. gads): kā atcelt Kinsta WordPress mitināšanas kontu un saņemt atmaksu?

Kas ir Kinsta atmaksas politika??

Kinsta lepni piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju bez ilgtermiņa tīmekļa mitināšanas līgumiem, jo ​​to galvenais mērķis ir sniegt pakalpojumus klientiem, kas viņus var padarīt laimīgus un pilnībā apmierinātus. Ja anulējat savu Kinsta tīmekļa mitināšanas kontu sākotnējo 30 pakalpojumu aktivizēšanas dienu laikā, jums tiks piešķirta pilna atlīdzība saskaņā ar Kinsta atmaksas politiku. Tas nozīmē, ka jūs varat izmēģināt Kinsta hostinga plānus bez riska līdz 30 dienām!

Kinsta naudas atdošanas garantija sedz izmaksas par jebkuru viņu iepriekš izveidotu WordPress mitināšanas plānu (no pašas Kinsta pamata STARTERIS uz PRO uz BIZNESS uz augstākās klases UZŅĒMUMS 4 hostinga pakete). Turklāt, ja Kinsta lietotājs sākotnējo 30 dienu laikā izvēlas izmantot kādu no saviem mitināšanas papildinājumiem un pēc tam pieprasa atmaksu, uzņēmums atlīdzina arī visu šo mitināšanas papildinājumu izmaksas..

Vai ir kāds ilgtermiņa tīmekļa mitināšanas līgums ar Kinsta??

Nevienam lietotājam nepatīk ilgtermiņa tīmekļa mitināšanas līgums, un Kinsta šo faktu zina ļoti labi! Tādējādi nav tādu ilgtermiņa līgumu, jo jūs jebkurā laikā varēsit atcelt savus tīmekļa mitināšanas abonementus, un Kinsta jums piedāvās atmaksu par neizmantoto jūsu mitināšanas plāna daļu. Lai iegūtu papildinformāciju, varat izlasīt Kinsta atmaksas politikas lapu.

Izņēmumi Kinsta naudas atmaksas garantijai

Kinsta atmaksas politikā, kas attiecas uz viņu naudas atdošanas garantiju, ir daži izņēmumi:

1. Šī 30 dienu naudas atdošanas garantija ir pieejama tikai pirmajiem klientiem. Tā kā Kinsta klienti, kas atgriežas, ir tiesīgi saņemt tikai daļēju neizmantoto hostinga maksu atmaksu.
2. Kinsta naudas atdošanas garantija ir piemērojama klienta mitināšanas kontam pirmajās 30 dienās pēc pieteikšanās uz pilnīgi jaunu tīmekļa mitināšanas kontu. Tikmēr jūs varat uzlabot vai pazemināt savas tīmekļa mitināšanas plānu, un viņu naudas atdošanas garantija joprojām būs spēkā. Bet atmaksas periods ilgst 30 dienas no sākotnējās reģistrēšanās dienas un nesākas, mainot plānus.
3. Uz papildinājumiem, kas iegādāti no Kinsta, šī naudas atgriešanas garantija attiecas tikai tad, ja sākotnējo 30 pakalpojumu aktivizēšanas dienu laikā jūs atceļat savu tīmekļa mitināšanas kontu, kā arī visus papildu pakalpojumus. Kinsta naudas atdošanas garantija attiecas tikai uz viņu standarta tīmekļa mitināšanas plāniem, un, ja jūs izvēlaties kādu pielāgotu mitināšanas plānu, tiek piemērota Kinsta parastā atmaksas politika.
4. Ja klientam pirmajās 30 dienu laikā tiek iekasēta maksa par pārsniegumu, šī pārsniegtā maksa tiks ieturēta no atmaksas summas. Turklāt, ja maksa par pārsniegumu pārsniedz klienta atmaksātās kopsummas vērtību, viņš būs atbildīgs par šādām papildu pārsnieguma maksām, kuras nesedz atmaksa.
5. Dažos gadījumos Kinsta klientiem var tikt aprēķināta vienreizēja maksa, un visas šādas klienta samaksātās vienreizējās maksas nav atmaksājamas. Daži no šādas vienreizējas maksas piemēriem ir apmaksāta vietņu vai emuāru migrācija, mitināšanas infrastruktūras jaunināšana, lai apstrādātu lielu trafika daudzumu vai ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas maksu..

Kinsta hostinga atmaksas politika pēc 30 dienām

Ja atcelsit Kinsta abonementu pēc sākotnējām 30 dienām, jums tiks atmaksāta neizmantotā jūsu tīmekļa mitināšanas plāna abonēšanas daļa, kas ir derīga gan ar mēneša, gan gada maksu par mitināšanu.

PIEZĪME: Šeit aprēķini balstās uz Kinsta parasto tīmekļa mitināšanas plānu un pakešu dienas cenu (un nevis ar 2 gadu atlaidi no gada cenas).

Pieprasīt atmaksu no Kinsta, izmantojot viņu 30 dienu naudas atdošanas garantiju?

Ja vēlaties atcelt savu Kinsta tīmekļa mitināšanas kontu, lai sākotnējā 30 dienu laikā pieprasītu pilnīgu atmaksu vai vēlāk (jebkurā brīdī) pieprasītu daļēju atmaksu, jums jādodas uz MyKinsta informācijas paneli (zem Norēķini sadaļu) un pēc tam izpildiet tālāk sniegtos soli pa solim sniegtos norādījumus:

Kā atcelt manu Kinsta mitināšanas kontu un pieprasīt atmaksu no Kinsta?

Ja rodas kādas problēmas ar savu WordPress vietni, kas atrodas Kinsta, vienmēr varat atvērt biļeti ar viņu atbalsta komandu, jo tā ir pieejama 24×7 un ar prieku palīdzēs.!

Tomēr, lai atceltu Kinsta mitināšanas plānu, rīkojieties šādi:

1 1. POSMS ❉

Tiklīdz jūs ejat uz savu MyKinsta informācijas panelis, un pēc tam var pāriet uz viņu Norēķini sadaļu, kas ir pieejama kreisajā pusē, un pēc tam noklikšķiniet uz Atcelt plānu pogu.

2 2. POSMS ❉

Tagad jums būs jāizvēlas visi šie izvēles rūtiņas , lai pārliecinātos, ka tos saprotat, un pēc tam varat noklikšķināt uz Nākamais pogu.

PIEZĪME: Ir svarīgi saprast, ka visi dati tiks neatgriezeniski izdzēsti un tos nevar atgūt! Izdzēstie dati ietver gan jūsu Tiešraide un Pakāpju vietas uzņēma Kinsta, visi jūsu Kinsta DNS ieraksti, un CDN konfigurācijas un iestatījumi pie Kinsta.

3 3. POSMS ❉

Pēc atcelšanas Kinsta automātiski aprēķinās jūsu atmaksājamo galīgo rēķinu saskaņā ar to 30 dienu naudas atdošanas garantija. Šajā aprēķinā varētu iekļaut atmaksu vai nesamaksātās izmaksas (ja kāds) jums ir tiesības uz. Un tādējādi noklikšķiniet uz Nākamais pogu.

4 4. POSMS ❉

Tagad jums būs jāapstiprina sava Kinsta konta atcelšana, ievadot savu MyKinsta konta parole un pēc tam noklikšķiniet uz Atcelt plānu pogu.

5 5. POSMS ❉

Visbeidzot, jūsu Kinsta mitināšanas plāns tiks atcelts, un jums tiks lūgts sniegt atsauksmes vai iemeslu, lai atceltu savu Kinsta mitināšanas kontu, un tad jūs esat PARAKSTĪTS! Kinsta izmanto šīs atsauksmes, lai uzlabotu savu platformu visiem.

PIEZĪME: Ja jūs pašlaik izmantojat Kinsta pielāgoto mitināšanas plānu vai varbūt jums ir kādi papildu pakalpojumi, piemēram, stundu dublējumi, Redis utt., Tad jūs šobrīd nevarēsit atcelt savu Kinsta tīmekļa mitināšanas kontu. Kinsta attīstības komanda strādā pie šī jautājuma uzlabošanas. Tomēr jums joprojām ir iespēja izpildīt iepriekš minētās darbības, un Kinsta komanda saņems jūsu mitināšanas konta atcelšanas pieprasījumu un manuāli atcels jūsu plānu.

Es ceru, ka šo pārskatu Kinsta 30 dienu naudas atdošanas garantiju un atmaksas politika (2020. gads) bija jums noderīga! Ja jums ir vēl kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar Kinsta atbalsta komandu 24 × 7, un viņi vienmēr ar prieku jums palīdzēs.!

Arī tad, ja jūs meklējat Lētāk pārvaldīts WordPress mitināšanas risinājums kas nav Kinsta pēc jūsu mitināšanas plāna atcelšanas procesa, es ļoti iesakām doties uz vietni SiteGround, kurai arī ir gandrīz līdzīgs kvalitātes atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me