Vietnes zemes atmaksas politika un naudas atdošanas garantija (2020. gada ceļvedis): kā atcelt vietnes SiteGround mitināšanas kontu?

Contents

Kāda ir vietnesGround atmaksas politika??

Vietne vietnes saviem hostinga klientiem piedāvā atmaksas politiku, kas ir 30 dienu naudas atdošanas garantija (ar visiem viņu kopīgotajiem hostinga plāniem) un 14 dienu naudas atdošanas garantija (ar visiem viņu mākoņa mitināšanas plāniem). Vietnes zemes naudas atdošanas garantija nodrošina pilnīgu mieru ar viņu piedāvātajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, jo ​​tie darbojas kā ekskluzīvs līdzeklis un apdrošināšanas segums, nodrošinot, ka viņu pakalpojumi atbilst jūsu cerībām..

Vietnes zemes naudas atdošanas garantija sedz sākotnējos pasūtījumus viņu kopīgajiem mitināšanas plāniem un mākoņa mitināšanas pakalpojumiem. Turklāt tas aptver lielāko daļu papildu funkciju, ko viņi piedāvā saviem klientiem. Priekš sākuma periods (ja hostinga konts vietnē SiteGround ir izveidots un aktivizēts), viņi izdos saviem klientiem a pilna kompensācija uz viņu dalīta hostinga kontiem un pakalpojumu atcelšanu (30 dienu laikā pēc mitināšanas konta aktivizēšanas). Tas pats attiecas arī uz SiteGround Cloud Hostinga kontiem, kuri ir jāatceļ 14 dienu laikā pēc mitināšanas konta aktivizēšanas, lai saņemtu pilnu atmaksu.

Izņēmumi, noteikumi un nosacījumi, kas piemērojami vietnes Ground atmaksas politikai

Šie ir šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi, izņēmumi un galvenie punkti, kas piemērojami vietnes SiteGround naudas atmaksas garantijai:

1. Vietnei tiek piemērots tā pati maksājuma iespēja izsniegt kompensāciju (izmanto tās klients). Tam nav nekā kopīga ar SiteGround atmaksas maksājuma procesa kavēšanos.
2. Hostinga konta anulēšanas pieprasījumi jānosūta caur Vietnes vietnes lietotāju zona.
3. Sākotnējie pasūtījumi ar tīmekļa mitināšanu saistītos pakalpojumus aptver tikai ietvaros 30 dienas no dienas, kad SiteGround aktivizē jūsu pakalpojumu. Tā kā, hostinga pasūtījumu atjaunošana uz kuriem neattiecas viņu atmaksas politika.
 4. Klienta nespēja uzturēt viņa hostinga kontu atbilstību vietnesGround pakalpojumu sniegšanas noteikumiem var novest arī pie pakalpojuma apturēšana, lietošanas ierobežojumi vai neatmaksāta konta darbības pārtraukšana.
 5. Summa, kas iekļauta Vietnes zemes maks ir atkal neatmaksājams. Tomēr jūs to varat izmantot, lai iegādātos ar tīmekļa mitināšanu saistītus pakalpojumus vai atjaunošanu. Vietne SiteGround var atgriezt dažas priekšapmaksas maksas kā kredītu klientam, izmantojot viņu maku, un makā pieejamā summa beigsies pēc gada.
 6. Tālākpārdevēja paketes tiek kvalificēti naudas atdošanai tikai tad, ja jūs pilnībā atceļat viņu nopirkto Tālākpārdevēja paketi, un tādējādi vietnes SiteGround naudas atgriešanas garantija neattiecas uz individuāla konta izbeigšana.
 7. SiteGround var atteikties pārsūtīt sava klienta vietni, ja vietnes pārvietošanas procesam no tās puses ir nepieciešama noteikta konfigurācija, kas nav savietojama ar viņu serveriem, vai ja tā saprot, ka tās veikšanai ir nepieciešams vairāk resursu nekā parasti. Tādā gadījumā SiteGround darīs atmaksāt vietnes pārsūtīšanas maksu ja tas ir nevar pārsūtīt vietni no tā klienta.
 8. Maksa par samaksu Domēna vārds ieskaitot Domēna privātuma aizsardzība (Domēna ID aizsardzība) ko klients ir netiek atmaksāts un, iespējams, pienāk termiņš hostinga konta atcelšanas procesā (pat ja no tā sākotnēji tiek atcelts sakarā ar dažām īpašām SiteGround akcijām, kas tajā laikā notiek).
 9. Viņu naudas atmaksas garantija neattiecas Serveru mitināšanas plāni (tagad pārtraukta), apmaksāts atbalsta pakalpojums vai jebkuru citu trešo personu pakalpojumi.

Kā es varu anulēt savu SiteGround mitināšanas kontu un saņemt naudas atmaksu ar viņu 30 dienu naudu atpakaļ garantiju?

Konta anulēšanas pieprasījumus apstrādā Vietnes Ground atbalsta komanda tieši caur jūsu Lietotāju zonu. Jūs varat sekot mūsu Soli pa solim par vietnes SiteGround mitināšanas konta atcelšanu un to atmaksas politiku zemāk:

�� 1. solis: piesakieties vietnes SiteGround lietotāja apgabalā un noklikšķiniet uz cilnes Norēķini

2 2. solis: pēc tam sadaļā Norēķinu navigācija noklikšķiniet uz Atcelt pakalpojumus

Drīz vietnē SiteGround izdzēst failus no klienta tīmekļa mitināšanas konta no sava servera nedēļas laikā pēc konta anulēšanas. Tas ir iemesls, kāpēc es ļoti iesaku jums iegūt sava vietnes SiteGround mitināšanas konta dublējums un glabājiet tā kopiju pie jums pirms jūs sniedzat galīgo apstiprinājumu lai novērstu failu pazaudēšanas risku.

3 3. solis: atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus pakalpojuma abonementam un noklikšķiniet uz pogas Turpināt ar atcelšanu

Jūs tiksit pārvietots uz lapu, kurā parādīti pakalpojumi, kurus pasūtījāt, izmantojot savu SiteGround kontu (jūsu abonements vai abonementu saraksts). Ja esat abonējis vairākus ar tīmekļa mitināšanu saistītus pakalpojumus, tie visi būs uzskaitīti šajā lapā (viens zem otra). Jums vienkārši jāizvēlas abonētais pakalpojums, kuru vēlaties atcelt, un pēc tam noklikšķiniet uz Turpiniet ar atcelšanu pogu.

4 4. solis: sadaļā Anulēšanas pieprasījuma lapa atlasiet zemāk minētos nepieciešamos laukus un noklikšķiniet uz pogas Turpināt ar atcelšanu

Tagad jums jāpiemin, kad vēlaties atcelt savus pakalpojumus. Ja jūs vēl neesat paveicis vietnes SiteGround naudas atdošanas garantijas termiņu, varat izvēlēties Pēc derīguma termiņa beigām opcija, lai izmantotu gaidīto norēķinu periodu, lai atgūtu naudas vērts.

Tomēr es izvēlējos doties kopā ar Tūlīt opcija (drošāka un ātrāka ar minimālu kavēšanos). Kad esat izvēlējies kādu no šīm opcijām, zemāk parādīsies cits lodziņš, kurā jums tiks uzdots patiesais mitināšanas konta atcelšanas iemesls. Kad esat atlasījis šīs iespējas, jums jānoklikšķina uz Turpiniet ar atcelšanu pogu.

PIEZĪME: Tieši zem Turpiniet ar atcelšanu pogu jūs varat atrast Vietnes zemes palīdzība kur var sazināties Vietnes zemes speciālisti (caur Tiešraides Čats vai Zvaniet) ja jums nepieciešama palīdzība un neesat pārliecināts par turpināšanu!

5 5. solis: Vietnes zemes konta atcelšana Pieprasiet apstiprinājumu, noklikšķinot uz pogas Turpināt ar atcelšanu

Jā, tas bija mazliet kaitinoši, kad viņi lūdza mani vēlreiz apstiprināt, vai es vēlos anulēt savu kontu. Vienkārši noklikšķiniet uz Turpiniet ar atcelšanu pogu arī šeit!

6 6. solis: Vietnes zemes konta atcelšana Pieprasiet apstiprinājumu, noklikšķinot uz pogas Turpināt ar atcelšanu

Visbeidzot, jūs nonāksit sava vietnesGround konta atcelšanas procesa pēdējā posmā, kur tagad varat redzēt kopējā summa kas jums tiks atmaksāts. Turklāt jūs varēsit izvēlēties, vai vēlaties to atmaksāt jūsu Vietnes zemes maks (lai jūs varētu to izmantot pirkšana vai atjaunošana Citi vietnes Hostinga saistītie pakalpojumi) vai arī vēlaties atgūt naudu atkarībā no tā, kurš no tiem tiek veikts apmaksas veids jūs iepriekš izmantojāt.

Atcerieties! Jūs šobrīd atrodaties vietā, kur nevēlaties atgriezties vietnē SiteGround. Tātad, tikai pārliecinieties, ka jūsu kompensācijas summa ir tieši tas, ko jūs gaidījāt, un jums arī jāizvēlas Atmaksa opcija zem Lūdzu, atlasiet kompensācijas metodi. Pēc tam atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es saprotu, ka, atceļot anulēšanu, tiks nekavējoties deaktivizēti iepriekš uzskaitītie pakalpojumi.” un tagad jūs varat noklikšķināt uz Apstipriniet atcelšanu pogu.

7 7. solis: saņemiet konta anulēšanas apstiprinājumu no vietnesGround

Tagad, a apstiprinājuma ziņojums no SiteGround tiks parādīts jūsu ekrānā, un jums jāsaņem a Apstiprinājuma e-pasts arī!

Jūs varat atrast saiti, lai atjaunotu savu anulēto kontu (neobligāti) iekš Vietnes zemes lietotāju apgabala apstiprināšanas ziņojums kā arī viņu E-pasta apstiprinājums.

UN PAREDZĒTS! GOODBYE SITEGROUND!!!

Kā atjaunot savu atcelto SiteGround hostinga kontu pēc konta atcelšanas procesa (izvēles solis)

Ja vēlaties atkārtoti izveidot atcelto kontu vietnē SiteGround, varat noklikšķināt uz saites Mani konti. Pēc tam nākamais solis būtu noklikšķināt uz zaļās krāsas Atjaunot pogu un jūs atkal esat iekšā.

APSVEIKUMI ATTIECĪBĀ UZ SITEGROUND!

Cik ilgs laiks vietnē SiteGround jāpabeidz mana tīmekļa mitināšanas konta darbības pārtraukšanai pēc atcelšanas? Vai tas ir tūlītējs vai prasa laiku??

Tas faktiski ir atkarīgs no tā, vai SiteGround klienti pieprasa tūlītēju mitināšanas konta anulēšanu vai arī viņi izvēlas konta anulēšanu pēc termiņa beigām.

�� 1. Ja izvēlaties vietnes Ground tūlītēju atcelšanu iespēju:

Ja izvēlaties Tūlīt Ja vietne SiteGround mitināšanas kontā tiks apturēta gandrīz tūlīt pēc tam, kad būsit saņēmis apstiprinājumu savam anulēšanas pieprasījumam. Tomēr SiteGround joprojām glabā jūsu mitināšanas konta kopiju pie viņiem maksimums 7 dienas. Pēc šī perioda jūsu mitināšanas konts tiks pārtraukts, un rezerves kopija tiks izdzēsta arī kopā ar to. Tas nozīmē, ka vietne SiteGround nesaglabās nevienu jūsu failu kopiju savos serveros, kad konta darbība tiks pārtraukta.

�� 2. Ja jūs pieprasāt vietnes atcelšanu pēc vietnes derīguma termiņa beigām:

Ja izvēlaties Anulēšana pēc derīguma termiņa beigām iespēju, jūsu SiteGround mitināšanas konts tiks iegūts apturēta 24 stundu laikā pēc derīguma termiņa beigām. Jūsu mitināšanas konta kopija tiks paturēta SiteGround serveros pat šajā gadījumā maksimums 7 dienas un tiks dzēsts tūlīt pēc konta darbības pārtraukšanas.

Galīgā vietne SiteGround automatizētā konta atcelšanas procesa un atmaksas politika

Vietnes hostinga konta atcelšanas un atmaksas process ir pilnībā automatizēts, ērts un vienkāršākais, ko esmu piedzīvojis, neskatoties uz iesaistīto darbību skaitu. Viss vietnesGround atcelšanas process aizvedīs jūs apkārt 10 minūtes lai pabeigtu.

Es ļoti iesaku SiteGround mitināšanas pakalpojumu godīgai un caurspīdīgai naudas atmaksas 30 dienu politikai. Es ceru, ka mūsu ceļvedis Vietnes MoneyBack garantiju un atmaksas politika (pārskats par 2020. gadu) bija jums noderīga. Es arī iesaku jums pirms reģistrēšanās izlasīt viņu lietošanas noteikumus vai arī pat tērzēt ar SiteGround diennakts atbalsta komandu, lai iegūtu noderīgāku informāciju par viņu konta atcelšanas procesu un atmaksas politiku!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me