InMotion apskats

8 Kopējais reitings

Cena
4,89 USD


Maza biznesa hostings

pārbaude

9.2 Emuāru vērtējums

Cena
4,99 USD


InMotion padara emuāra sākšanu vieglu un pieejamu. Viņi pat piedāvā WordPress jau iepriekš instalētu, lai dažu minūšu laikā jūsu emuārs būtu pieejams tiešsaistē.

Jūsu vietne tiks ielādēta ātrāk, izmantojot InMotion, pateicoties viņu SSD atmiņas arhitektūrai un īpašajām PHP un servera OS optimizācijām, kas samazina servera slodzi no katra apmeklētāja un palielina ielādes ātrumu.

Viņi arī padara drošību par prioritāti, piešķirot jums automātiskus WordPress atjauninājumus un bezmaksas automātiskas ikdienas rezerves kopijas. Lielākā daļa konkurentu piedāvā tikai iknedēļas dublējumus.

Tikai sākot no USD 3,49 mēnesī, viņu palaišanas komplekts ir lieliski piemērots maziem emuāriem. Viņu dārgākā Pro pakete joprojām ir tikai USD 7,49 mēnesī. Viņi pat piedāvā Pro paketes maksājuma iespēju no viena mēneša uz mēnesi, kas noteikti ir pievilcīgs tiem, kas dod priekšroku ikmēneša maksājumam, nevis maksā par vienu gadu iepriekš, lai saņemtu lielu atlaidi.

 • WordPress ir iepriekš instalēts
 • BEZMAKSAS domēns, vietņu pārsūtīšana un automātiskas ikdienas rezerves kopijas
 • Neierobežota vieta diskā un joslas platums
 • Ātra SSD arhitektūra ar PHP un kešatmiņas optimizācijām
 • Vienā kontā mitiniet no 2 līdz neierobežotām vietnēm

.


Naudas atdošanas garantija
90 dienas
Diska vieta
Neierobežots
Domēna vārds
BEZMAKSAS (1 gads)
9.8 Specializēts vērtējums

Cena
105,69 USD


InMotion specializēto serveru piedāvājums ir iespaidīgs. Salīdzinot ar lielāko daļu konkurentu, viņi ir dāsnāki ar resursiem un veiktspējas īpašībām – īpaši viņu sākuma līmenī / pamatplānos.

Visi viņu serveru plāni tiek pārvaldīti, un tajos ietilpst SSD primārā krātuve ar programmatūras RAID atlaišanai; BEZMAKSAS cPanel un WHM licences; 100% tīkla darbības laika garantija, attālināta KVM savietojamība un 24 stundas diennaktī 7 ASV balstīti linux atbalsta inženieri, kas gatavi jums palīdzēt.

Jūs arī iegūstat augstas veiktspējas Intel Xeon centrālos procesorus, sākot ar 2,8 GHz un 4 kodoliem / 4. Sadaļu, kā arī daudz RAM un speciālas IP adreses..

Lai nodrošinātu praktiski nulles dīkstāves, InMotion veltītie serveri ir izlaboti un jaunināti ar savu unikālo atjaunināšanas sistēmu KerboCare.

Kā papildu bonuss InMotion spēj uzturēt zemu serveru piesaisti visā pasaulē, pateicoties gigabitu augšupsaites savienojumam un to datu centram, kas atrodas netālu no interneta apmaiņas punkta Losandželosā, Kalifornijā..

 • KernelCare bez pārstartēšanas kodola atjauninājumi
 • SSD primārā krātuve ar iekļautu RAID
 • Iekļauts pārvaldītais pakalpojums
 • Iekļauts bezmaksas WHM un cPanel
 • 1. līmeņa tīkls ar atlaišanu
 • 99,999% neto darbspējas laiks, izmantojot Smart Routing ™ tehnoloģiju

.


Naudas atdošanas garantija
30 dienas
Diska vieta
Neierobežots
Domēna vārds
BEZMAKSAS (1 gads)
9.7 VPS vērtējums

Cena
27,99 USD


InMotion VPS piedāvājumi sniedz jums vairāk nekā konkurenci gandrīz visos veidos, padarot tos par mūsu # 1 labāko izvēli VPS mitināšanai.

Viņu modernais Linux (CentOS) SSD VPS hostings ir aprīkots ar pievilcīgu funkciju klāstu, ieskaitot mākonis darbināmu infrastruktūru, kas izveidota reālā laika atlaišanai, bezmaksas servera pārvaldību, bezmaksas cPanel WHM licenci, CentOS un LAMP steku, tiešraides momentuzņēmumus un daudz vairāk.

Lai vēl vairāk palielinātu datu drošību un pārsūtīšanas ātrumu, SSD krātuve ir konfigurēta RAID6.

Ja jūs salīdzināt InMotion ar citiem VPS resursdatoriem, pamanīsit, ka InMotion ir dāsnāks ar RAM. Viņi arī nenoliedz jūs līdz noteiktam skaitam CPU kodolu, piemēram, citiem saimniekiem. Tā vietā viņi automātiski palielina izmantoto kodolu skaitu pēc vajadzības, neradot jums papildu izmaksas.

Ja jūs meklējat ātru, uzticamu, elastīgu un pieejamu VPS, mēs ļoti iesakām izpētīt InMotion.

 • 1. vieta mākoņu (VPS) mitināšanā
 • Iekļauti bezmaksas SSD diski par 20x ātrāku mitināšanu
 • Iekļauts vismaz 4 GB RAM un 3 atvēlēti IP
 • BEZMAKSAS cPanel licence, ieskaitot WHM
 • Bezmaksas pārvaldīts pakalpojums nodrošina jūsu VPS ātru un drošu, izmantojot ielāpus un atjauninājumus
 • SSH piekļuve un izvēles piekļuve saknei

.


Naudas atdošanas garantija
90 dienas
Diska vieta
75 GB – 260 GB SSD
Domēna vārds
BEZMAKSAS (1 gads)
9.2 WordPress vērtējums

Cena
2,95 USD


Mums patīk InMotion pieeja WordPress mitināšanai. Jebkura plāna izvēle nodrošina ātru, pieejamu, ērti lietojamu, drošu un uzticamu mitināšanu jebkur no 2 līdz neierobežotām WordPress vietnēm..

Visām pakotnēm ir WordPress iepriekš instalēts un gatavs lietošanai, tāpēc jūsu vietne ir tiešsaistē dažu minūšu laikā. Ja jums jau ir vietne, kuru vēlaties pārvietot uz InMotion, viņi piedāvā bezmaksas vietņu pārsūtīšanu bez nulles dīkstāves.

Jūsu vietne tiks ielādēta ātrāk, izmantojot InMotion, pateicoties viņu SSD atmiņas arhitektūrai un īpašajām PHP un servera OS optimizācijām, kas samazina servera slodzi no katra apmeklētāja un palielina ielādes ātrumu.

Viņi arī padara drošību par prioritāti, piešķirot jums automātiskus WordPress atjauninājumus un bezmaksas automātiskas ikdienas rezerves kopijas. Lielākā daļa konkurentu piedāvā tikai iknedēļas dublējumus.

Pieredzējušiem lietotājiem InMotion ietver arī piekļuvi SSH un Git, un, protams, FTP un PHPMyAdmin. Viņu vadības panelis ir nozares standarta cPanel, un tajā ietilpst arī Softaculous lietojumprogrammu instalētājs. Tātad, izvēloties InMotion WordPress mitināšanu, jūs nesaņemat ierobežotu / ierobežotu vadības paneli.

Viņu Launch pakotne, kas maksā tikai USD 3,49 mēnesī, ir lieliski piemērota maziem emuāriem. Viņu dārgākā Pro pakete joprojām ir tikai USD 7,49 mēnesī. Viņi pat piedāvā Pro paketes maksājuma iespēju no viena mēneša uz mēnesi, kas noteikti ir pievilcīgs tiem, kas dod priekšroku ikmēneša maksājumam, nevis maksā par vienu gadu iepriekš, lai saņemtu lielu atlaidi.

 • WordPress ir iepriekš instalēts
 • Neierobežota vieta diskā un joslas platums
 • Ātra SSD arhitektūra ar PHP un kešatmiņas optimizācijām
 • BEZMAKSAS domēns, vietņu pārsūtīšana un automātiskas ikdienas rezerves kopijas
 • Vienā kontā mitiniet no 2 līdz neierobežotām vietnēm

.


Naudas atdošanas garantija
90 dienas
Diska vieta
Neierobežots
Domēna vārds
BEZMAKSAS (1 gads)

InMotion var šķist tipisks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā gandrīz tādas pašas funkcijas kā gandrīz katrs lielākais mitināšanas uzņēmums, kas tur darbojas.

Tomēr, apskatot viņu plānus, jūs uzreiz redzēsit, kas viņus attālina no citiem: dažādība.

Atšķirībā no vairuma pakalpojumu sniedzēju, kuriem ir tikai viens plāns, InMotion Hosting piedāvā četrus dažādus hostinga veidus, katram no kuriem ir savas priekšrocības:

CENA mēnesī4,17 USDUPTIME & ĀTRUMS95%
DISKU TELPAUNLIJŪSU DOMABEZMAKSAS
PLATUMA PLATUMSUNLIKOPĒJAIS REITINGS8/10

Personīga vai lēta hostings

Tiek apgalvots, ka šis plāns ir vispiemērotākais jaunuzņēmumu vietnēm.

Ja jūs vienkārši pārbaudāt virtuālos ūdeņus un jums ir ļoti maz naudas rezerves, tas, iespējams, ir labākais jūsu vietnes plāns.

Tikai par USD 5,99 mēnesī jūs varat izveidot ne vairāk kā divas vietnes, izmantojot vienu kontu, 6 papildinājumus un 25 rezervētos domēnus, neierobežotu pārsūtīšanu, datu dublēšanu un vietu diskā. Jūs arī iegūsit 75 ASV dolāru kredītu, kuru varēsit izmantot google adwords.

Uzņēmējdarbības mitināšana

Šai pakotnei ir trīs formas: palaišana, jauda un pro.

Tas ir lieliski piemērots uzņēmumiem, kas vēlas dot vietu izaugsmei un paplašināšanai.

Uzsākot darbību, klienti var mitināt divas vietnes, atbalstīt sešus domēnus un divdesmit piecus apakšdomēnus, izmantot divas mysql datu bāzes un par brīvu izmantot reklāmas kredītus par USD 275. Ja vēlaties šo iespēju, jums būs jāmaksā mēnesī 5,99 USD.

Par papildu 2 USD jūs jau varat izmantot enerģijas plānu. Šeit jūs varat mitināt sešas vietnes, atbalstīt 26 domēnus un 100 apakšdomēnus, izmantot piecdesmit msql datu bāzes un reklamēšanai izmantot bezmaksas kredītus USD 300 apmērā..

Ja jums vienā kontā ir jāuzņem divdesmit piecas vietnes, izvēlieties pro. Tikai par USD 13,99 mēnesī jūs varēsit ne tikai iegūt visas šīs vietnes, bet arī saņemt neierobežotu atbalstu tik daudziem domēniem un apakšdomēniem, kādi jums nepieciešami. Turklāt reklāmai varat izmantot arī 200 mysql datu bāzes un kredīta 300 USD vērtībā.

VPS hostings

Ja nevēlaties koplietot serveri, bet nevarat atļauties iznomāt serveri vienīgai lietošanai, varat saņemt vps hostingu, ko piedāvā InMotion.

Vps attiecas uz virtuāliem privātiem serveriem. Tas ir ļoti līdzīgs tam, ka jums ir savs serveris, taču tas ir lētāk. Tas ir aprīkots ar jūsu serverim paredzētu serveri un pielāgotu ugunsmūri.

Šis plāns var katru mēnesi atmaksāt no USD 29,99 līdz USD 74,99.

Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz RAM, atmiņas, joslas platuma un IP adreses būs nepieciešamas jūsu vietnēm. Tas ir lieliski piemērots augošiem uzņēmumiem, kas sagaida intensīvu satiksmi.

Dedicated Server Hosting

Vietnēm, kurām nepieciešams ātrākais ātrums un visaugstākais drošības līmenis, laba pieeja ir speciāla mitināšanas vietne.

Protams, tā nāk ar strauju cenu. Par šāda veida pārvaldītajiem pakalpojumiem mēnesī jums būs jāmaksā vismaz 119 USD.

Jo vairāk resursu jums būs nepieciešami, jo augstāka būs cena. Likme var sasniegt USD 569,99 mēnesī.

Īpašības un ērta lietošana

Kā minēts, funkcijas, ko iegūstat kopā ar savu InMotion plānu, būs atkarīgas no tā, kuru plānu jūs faktiski iegūsit. Šeit ir dažas no vispārīgajām funkcijām, kuras jūs varat sagaidīt, reģistrējoties:

Smtp, imap, pop3 un tīmekļa pasta pakalpojumi
Papildus e-pasta adresēm varat baudīt arī bezmaksas e-pasta pāradresāciju, aizsardzību pret surogātpastu un automātiskos atbildētājus.

Automatizētas rezerves kopijas
Šis bezmaksas pakalpojums ir dzīvības glābējs, ja notiek kaut kas briesmīgs, un jūs pazaudējat savu vietnes informāciju un saturu. Daudzi uzņēmumi iekasē maksu par šo pakalpojumu, tāpēc, reģistrējoties InMotion, jūs patiešām saņemat atlaidi.

Maksimālais ātruma zonu līmenis
Jums jāizvēlas datu centrs, lai saīsinātu savas vietnes ielādes laiku.

Bezmaksas ierakstīšana dzeltenajās lapās
Daļa no vietnes uzturēšanas darba ir piesaistīt vairāk apmeklētāju. Ievietojot ierakstu dzeltenās lappusēs, jūs piesaistāt tāda veida apmeklētājus, uz kuriem jūsu bizness ir vērsts.

Inmotion nodrošina arī pilnu atbalstu populārajām cms un lielākajai daļai lietojumprogrammu. Ir pat viena klikšķa instalēšanas opcija. Navigācija vadības panelī nav grūta, taču tā var nedaudz pierast.

Uzticamība

Saskaņā ar trešo personu avotiem, vidējais InMotion darbības laiks kopš 2007. gada nekad nav samazinājies zem 99,98%.

Cits avots apgalvo, ka kopš 2005. gada tas pastāvīgi sasniedz 99,83%.

Šie skaitļi, kaut arī mainīgi, tomēr pierāda, ka InMotion ir ļoti uzticama, kad jūsu vietnes ir pieejamas.

Klientu un tehniskais atbalsts

Tehniskais atbalsts un klientu palīdzība ir InMotion prioritāte. Pirmkārt, tiklīdz jūs reģistrēsities, jūs saņemsit e-pasta adresi. Ja jums nepieciešama informācija par šī iestatīšanu un maksimālu tās izmantošanu, vienkārši dodieties uz InMotion vietni un meklējiet apmācības viņu atbalsta centrā.

Ir arī konsultācijas par to, kā savā kontā izmantot citu programmatūru. Ja vēlaties uzzināt vairāk, varat doties uz izglītības kanāliem un izvēlēties tēmu, kuru vēlaties izpētīt. Ja jums ir specifiskas problēmas, jebkurā laikā varat sazināties ar InMotion atbalsta komandu, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruņa zvanu.

Galīgais spriedums

Es varu ieteikt InMotion kā gudru izvēli privāta vai maza biznesa mitināšanai.

Viņi piedāvā vairākus plānus, lai jūs varētu izvēlēties tādu, kas vislabāk atbilst jūsu budžetam un jūsu vietnes prasībām.

Izmantojot viņu jaunākās tehnoloģijas, jūs varat būt drošs par ātru apkalpošanu par tiešām pieņemamām cenām. Turklāt, ja jūs domājat, ka jūsu bizness nākotnē pieaugs, ir ieteicams reģistrēties InMotion, jo tie sniedz pakalpojumus, nodrošinot ēdināšanu vismazākajiem līdz lielākajiem uzņēmumiem.

Aktivizē USD 5,99 atlaidi
Iegūstiet InMotion hostingu, sākot no USD 5,99 mēnesī.

Aktivizējiet kuponu un atveriet vietni

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me