ChemiCloud pārskats


20 Kopumā atsauksmes

AVG. LIETOTĀJA VĒRTĒJUMS IZSLĒGŠANA

Iespējas

Atbalsts

Performance

Cenu noteikšana

Hostinger flash pārdošana

ChemiCloud cenas, plāni un iespējas – 2020. gads

Galvenās iezīmes

  • Bezmaksas domēna vārds visam mūžam
  • 45 dienu naudas atdošanas garantija
  • 24/7 bezspēcīgs atbalsts
  • Bezmaksas Let’s Encrypt SSL
  • Mākoņu bāzes vietējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
  • Serveru atrašanās vietas visā pasaulē

Dalīti hostinga plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossJoslas platumsPanelisVietņu skaitsCena
Tīmekļa mitināšanas starterisLinux15 GB SSDNeierobežotsCPANEL13,95 USD / mēn
Web mitināšanas proLinux25 GB SSDNeierobežotsCPANELNeierobežots6,95 USD / mēn
Web hostings TurboLinux35 GB SSDNeierobežotsCPANELNeierobežots10,95 USD / mēn
Skatiet Shared Hosting salīdzinājumu

VPS mitināšanas plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossProcesorsOperatīvā atmiņaCoreCena
DzelzsLinux80 GB SSD2 centrālā procesora serdeņi4 GBUSD 79,95 mēnesī
BronzaLinux160 GB4 centrālā procesora serdeņi8 GB119,95 USD / mēn
SudrabsLinux320 GB6 centrālā procesora serdes16 GB199,95 USD / mēn
ZeltsLinuxSSD 640 GB8 centrālā procesora serdeņi32 GBUSD 359,95 mēnesī
Skatiet VPS mitināšanas salīdzinājumu

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossJoslas platumsPanelisVietņu skaitsCena
ElektronsLinux25 GB SSD250 GBCPANELNeierobežots19,95 USD / mēn
SaplūšanaLinux50 GB SSD500 GBCPANELNeierobežotsUSD 34,95 mēnesī
PaplašināšanaLinux80 GB SSD800 GBCPANELNeierobežotsUSD 50,95 mēnesī
EvolūcijaLinux100 GB SSD1000 GBCPANELNeierobežots64,95 USD / mēn
Skatiet izplatītāju mitināšanas salīdzinājumu

Kompānijas Pārskats

ChemiCloud ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir pazīstams ar vislabāko klientu apkalpošanas nodrošināšanu, kā arī ātru, uzticamu un drošu tīmekļa mitināšanu, kuras pamatā ir mākoņa platforma. ChemiCloud ir viens no visaugstāk novērtētajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem nozarē. Viņu vidējais vērtējums ir vairāk nekā 90%, kas ir pārsteidzoši, ņemot vērā, kā vairums klientu galu galā piešķir ļoti zemus vērtējumus, pat ja jebkura pakalpojuma sniedzēja sniegtā pakalpojumā ir nelielas kļūdas.
Šis augstais vērtējums ne tikai norāda uz to, cik labs ir ChemiCloud serviss, bet arī atspoguļo to, cik svarīga ir klientu apmierinātība.

Ļaujiet’Noskaidrojiet, vai ChemiCloud ir labākais risinājums, kāds jums ir, izvēloties jūsu vietnei pareizo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

ChemiCloud iespējas

Mākoņu tehnoloģijas izmantošana

Mākonis balstīti pakalpojumi, tagad nav nepieciešama ieviešana. Un nevar noliegt faktu, ka Cloud Technology ir nākotne un nākotne ir šeit. Ja jūsu vietni darbina mākoņa serveri, tā vietnei ir gatava nākotnē, un mākoņa serveriem ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālajiem serveriem. Un ChemiCloud’Pats nosaukums kliedz mākoņa serveru izmantošanu viņu pakalpojumā. Mākoņu serveru jaudas nodrošinājums noteikti palīdz padarīt jūsu vietni ātrāku, drošāku un ļoti pieejamu. Šī tehnoloģija ir ļāvusi arī ChemiCloud piedāvāt paketes, sākot no ļoti pamata līdz ļoti progresīvām funkcijām.

SSD serveri

Ja izvēlaties ChemiCloud, jūsu vietne tiks mitināta serveros, ko darbina SSD, neatkarīgi no jūsu izvēlētā plāna. Uz SSD balstīta servera krātuve nozīmē nelielu vai pavisam nelielu latentuma piekļuves laiku. Jūsu vietne ir arī daudz drošāka nekā tās, kuras tiek mitinātas uz HDD balstītiem serveriem. Un vēl viens fakts, ka, pievienojot lielāku nozīmi SSD dominēšanai, ir tas, ka tie ir ļoti energoefektīvi, tāpēc patērē mazāk resursu.

Diennakts ekspertu atbalsts

Klientu atbalsts vienmēr ir bijis klientu galvenā prioritāte. Ja vispār, tas nekad nebija vairāk kā tas, cik svarīgs ir klientu atbalsts. ChemiCloud ir sapratis šo faktu un piešķīris lielu prioritāti klientu atbalsta nodrošināšanai ekspertu līmenī, kā rezultātā viņi ir bijuši vieni no visaugstvērtīgākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē. Jūs varat piezvanīt jebkurā laikā, un jūs apmeklēs ChemiCloud klientu atbalsta eksperts un jūs varat saņemt atbildes uz visiem jūsu jautājumiem vai saņemt risinājumu jebkuram no jūsu jautājumiem..

99,9% Uptime

ChemiCloud nodrošina 99,99% izmantojamības garantiju. Lai gan pirmajā vietā vienmēr ir lieliska garantija par 100% darbības laiku, 99,99% tas nav tik slikti. Tas joprojām tiek uzskatīts par pietiekami labu, salīdzinot ar nozares standartu. Jūsu vietne tiks izveidota un darbosies 99,99% laika. Tas palīdzēs jums apkalpot savus apmeklētājus vai klientus gandrīz katru reizi, kad piekļūstat jūsu vietnei. Šī darba laika garantija nozīmē vidēji 21.92 minūtes dīkstāves mēnesī.

Bezmaksas domēna vārds visam mūžam

Lielākā daļa no mums tiks atbrīvoti, kad viņiem piedāvās bezmaksas domēna vārdu kopā ar tīmekļa mitināšanu. Jo, maksājot gan par tīmekļa mitināšanu, gan par domēna vārdu, protams, var izdedzināt caurumu mūsu kabatās. Dažreiz domēnu nosaukumiem ir augstāka cenu zīme nekā tīmekļa mitināšanai. Ja jūs iegādājaties tīmekļa mitināšanu no ChemiCloud, lietas kļūst patīkamākas, jo domēna vārds uz mūžu tiek nodrošināts bez maksas. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāmaksā par to pašu domēna vārdu, atjaunojot pakalpojumu, ja vien jūs pats iegūstat tīmekļa mitināšanas vietni no ChemiCloud.

45 dienu naudas atdošanas garantija

Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā savus pakalpojumus ar noteiktu laika atgriešanas garantiju. Bet ChemiCloud pakalpojums tiek piedāvāts ar beznosacījumu naudas atdošanas garantiju, kas nozīmē, ka jums būs 45 dienas jūsu rokās, lai izjustu ChemiCloud pakalpojumu un pats izlemtu, vai vēlaties pie tiem pieturēties ilgāku laiku. Tas tiks darīts bez grūtībām un bez jautājumiem.

Bezmaksas un bez grūtībām migrācija

Ļaujiet’Tā kā jūs sakāt, ka esat pārsteigts par to, ko ChemiCloud piedāvā uz papīra, un vēlaties to izmēģināt, jums nevajadzēs uztraukties par to, ka jūsu saturs un citi ar jūsu vietni saistītie materiāli jāpārvieto uz ChemiCloud serveriem. Viņi piedāvā bezmaksas migrācijas iespējas, kas arī bez grūtībām rodas, jo viņiem ir augsti kvalificēti tehniskie vadītāji, kuri palīdzēs jums viegli pārvietoties uz jūsu vietni, neizlaižot sviedru..

ChemiCloud pakalpojumi

Tīmekļa mitināšana

Kā jau minēts, ka ChemiCloud sniedz savus pakalpojumus, pamatojoties uz Cloud platformu, jūs varat iegūt sev web hostingu, kas pārsniedz cerības, jo ChemiCloud to nosaka ar cenu, sākot no USD 3,95 mēnesī. Šai pakotnei Starter ir visas nepieciešamās pamatfunkcijas. Cenas nav nozares labākās, taču jūs nevarat prasīt vairāk, jo standarta aprīkojumā jau esat ieguvis dažas no labākajām klases funkcijām, piemēram, mākoņa serveriem. Ja vēlaties nedaudz uzlabotu komplektu, varat izvēlēties Pro plānu, kura cena ir 6,95 USD / mēnesī. Un jūs varat izvēlēties Turbo plānu, ja vēlaties ‘visi ieroči degoši’ veiktspējas veids, kas ir līdz pat 10X ātrāks. Šīs paketes cena ir USD 10,95 mēnesī.

WordPress mitināšana

WordPress Hostings, ko darbina īpaši moderni, uz SSD balstīti serveri, tiek piedāvāts ar īpašu WordPress atbalstu. Izmantojot šo īpašo WordPress atbalstu, jums nebūs problēmu, kamēr izveidosit savu vietni vai kad pēc tam jums radīsies kādas problēmas. Plāniem ir tāda pati cena kā mākoņdatošanas tīmekļa mitināšanai. Cenas sākas no USD 3,95 mēnesī. iet līdz USD 10,95 mēnesī. Viņu serveri atrodas Bangalore, Indijā, un tas jūsu vietni var padarīt ievērojami ātru, lielā mērā samazinot latentumu..

Mākoņu VPS

ChemiCloud piedāvā ļoti mērogojamu VPS, pamatojoties uz Cloud Technology, par sākuma cenu USD 79,95 mēnesī. Serveri atrodas arī Bangalore, Indijā. Cenas visā pasaulē sasniedz USD 350 mēnesī. Visi plāni ir nosaukti metālu vārdā, norādot uz serveru izturību. ChemiCloud piedāvā Cloud VPS četros dažādos iepakojumos, proti, dzelzs, bronzas, sudraba un zelta. Jūs saņemat īpašu IP adresi, kā arī standarta SSL sertifikātu ar visām 4 pakotnēm. Viena ievērības cienīga iezīme ir tā, ka ChemiCloud piedāvā standarta naudas atmaksas garantiju 15 dienu laikā ar visām pakotnēm, kuras vairums saimnieku nesniedz pat ar vismodernāko paketi..

Tālākpārdevēju mitināšana

Ja vēlaties tālākpārdevēju mitināšanu, ChemiCloud piedāvā augstas veiktspējas mākonī balstītu tālākpārdevēju hostingu, kas ir īpaši izstrādāts tīmekļa dizaineriem vai citām aģentūrām. Jūs varat izvēlēties no 4 dažādiem plāniem ar nosaukumu Elektrons, Saplūšana, Paplašināšana un Evolūcija. Elektrona paketes cena ir USD 19,95 mēnesī. tā kā funkcijām bagātā Evolution cena ir USD 64,95 mēnesī. Jūs varat mitināt neierobežotas vietnes visās 4 paketēs, un visas 4 paketes nodrošina SSD krātuve. Standarta veidā jūs saņemat bezmaksas SSL sertifikātu, un katru dienu ir pieejami bezmaksas dublējumi.

Secinājums

Kaut arī ChemiCloud noteikti nav ļoti garš piedāvājuma klāsts, tas patiešām izceļas ar piedāvātajiem pakalpojumiem. Viņi ir pauduši garām iespēju Dedicated Hosting, bet tomēr viņi ir labākie, ko dara. Jūs varat izvēlēties viņu pakalpojumu bez otrām domām, ja vien jūs meklējat pamata tradicionālo tīmekļa mitināšanu par ļoti lētu cenu, kuru darbina HDD diskdziņi. Ja jūs izvēlaties ChemiCloud, jūs esat pārliecināts, ka esat laimīgs klients, ar lielu gandarījumu. Ja jums rodas vēl viena doma par ChemiCloud izvēli, jūs joprojām varat izmēģināt viņu pakalpojumus, jo jums ir 45 dienas laika, lai atgūtu naudu, ja nevēlaties turpināt darbu ar ChemiCloud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me