GoDaddy apskats

GoDaddy cenas, plāni un iespējas – 2020. gads

Galvenās iezīmes

  • Godaddy pasaules # 1 domēna reģistrators
  • Koplietoti, VPS, serveri
  • Ar vienu klikšķi instalējiet vairāk nekā 125 bezmaksas programmas
  • GoDaddy reģistrēto domēnu iestatīšana ar vienu klikšķi
  • Garantēts 9,9% darbspējas laiks
  • Godalgotais tehniskais atbalsts
  • GoDaddy kuponi

Dalīti hostinga plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossJoslas platumsPanelisVietņu skaitsCena
StarterisLinux30 GBNemērītsCPANEL1 vietneRs.99
EkonomikaLinux100 GBNeierobežotsCPANELNeierobežotsRs.199
DeluxeLinuxNeierobežotsNeierobežotsCPANELNeierobežotsRs. 299. lpp
GalīgaisLinuxNeierobežotsNeierobežotsCPANELNeierobežotsRs.449
Skatiet Shared Hosting salīdzinājumu

VPS mitināšanas plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossProcesorsOperatīvā atmiņaCoreCena
PalaistLinux40 GB1 centrālais procesors2 GBRs, 136
UzlabojietLinux60 GB2 centrālais procesors4 GBRs.1916
AugtLinux150 GB3 centrālais procesors6 GBRs, 404
IzvērsietLinux200 GB4 centrālais procesors8 GBRs,379
Skatiet VPS mitināšanas salīdzinājumu

Īpaši hostinga plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossProcesorsOperatīvā atmiņaCoreCena
EkonomikaLinux1 TB4 centrālais procesors4 GB3,1 GHzRs.4719
VērtībaLinux1,5 TB4 centrālais procesors8 GB3,1 GHzRs, 6759
DeluxeLinux2 TB4 centrālais procesors16 GB3,1 GHzRs.8119
GalīgaisLinux2 TB4 centrālais procesors32 GB3,1 GHzRs.899
Skatiet Dedicated Hosting salīdzinājumu

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossJoslas platumsPanelisVietņu skaitsCena
UzlabojietLinux90 GBNeierobežotsCPANELNeierobežotsRs.1999
AugtLinux120 GBNeierobežotsCPANELNeierobežotsRs.2799
IzvērsietLinux150 GBNeierobežotsCPANELNeierobežotsRs.2999
IzveidotaLinux240 GBNeierobežotsCPANELNeierobežotsRs.499
Skatiet izplatītāju mitināšanas salīdzinājumu

Kompānijas Pārskats

Ej tēti ir vārds, kas pārsteidz visus’prātā, kad mēs runājam par ‘Top hostinga uzņēmums’. Pamatoti, pārziņā ir vairāk nekā 18 miljoni klientu visā pasaulē un 77 miljoni domēna vārdu,

Viņi ir bijuši pionieri, nodrošinot ēdināšanu visdažādāko klientu vajadzībām visā pasaulē, izmantojot savus labākos klases tīmekļa risinājumus. Tā ir pasaule’s numur viens domēna vārda reģistrators. Un būt numur viens nav viegls uzdevums, un atrasties augstākajā vietā ir daudz grūtāk. Bet GoDaddy ir paveicis šo uzdevumu ar savu milzīgo smago darbu, nodrošinot klientus ar vismodernākajiem pakalpojumiem.

GoDaddy ir atpalicis no daudziem maziem uzņēmumiem, kas pārvērtās par labākajiem zīmoliem, nodrošinot labāko klases web hostingu par ļoti pieņemamām cenām. Tas ir izveidojis uzticamu tīmekļa servera infrastruktūru, kas koncentrējas uz darbspējas, Linux un Windows serveriem, pārsteidzošu klientu apkalpošanu un citām funkcijām. Un kūkas cenu noteikšana ir plašs viņu piedāvāto plānu klāsts.

Kopīgi tīmekļa mitināšanas plāni

Ej tēti’s Kopīgotie tīmekļa plāni sākas ar zemu cenu – 99 s / mēn un palielinās līdz 499 / mēn. Kamēr sākuma plāns nenotiek’Lai iegādātos jums bezmaksas domēnu, GoDaddy’s Economy dalītā mitināšanas plāns sniedz jums bezmaksas domēna vārdu, 100 GB krātuves, iespēju mitināt vienu vietni, neierobežotu ikmēneša datu pārsūtīšanu un bezmaksas biznesa e-pastu. Saukts par ‘Labakā vērtība’ plāns, Deluxe plāns papildus ekonomikas plāna funkcijām piedāvā neierobežotu krātuvi un neierobežotus domēnus. Tas sākas ar 339 / mēn. Ultimate pakotne piedāvā izcilu DNS pārvaldības rīku, 2x apstrādes jaudu un bezmaksas SSL sertifikātu uz gadu.

Biznesa hostinga plāni

Dažiem tas var būt jauns termins. Tātad ļaujiet’Redz, kas ir biznesa mitināšana saskaņā ar GoDaddy. Tā’ir labākais no abām pasaulēm – virtuālā privātā servera papildinātā jauda, ​​bet ar ērti lietojamu vadības paneli,’Lai darbotos, ir nepieciešams datorzinātņu grāds. GoDaddy ierosina šos plānus cilvēkiem ar e-komercijas vietnēm, tām, kurām ir liela trafika un kurām nepieciešami vairāk resursu. Ja jūs’meklējot ļoti ātru tīmekļa mitināšanas veidu, tas atbalsta milzīgu trafika daudzumu, kas nāk jebkurā laikā. Ej tēti’Uzņēmējdarbības mitināšanai ir resursi un atbalsts, lai apmierinātu jūsu mitināšanas vajadzības.

Plāni sākas ar paketi Launch, sākot no low 1159 mēnesī, nodrošinot 60 GB krātuvi, 2 GB operatīvo atmiņu, 1 centrālo procesoru, neizmēģinātu trafiku, neierobežotas vietnes un datu bāzes, standarta SSL sertifikātu. Pēc tam ir Enhance plāns, kas palaišanas plānam pievieno 90 GB krātuves, 4 GB operatīvās atmiņas, 2 CPU, un tas sākas ar ₹ 1479 mēnesī. Tam seko izaugsmes plāns, ko sauc par ‘Labakā vērtība’ Uzņēmējdarbības mitināšanas pakotne, kas piedāvā 120 GB lielu krātuvi, 6 GB operatīvo atmiņu, 3 CPU papildus citām bijušo pakotņu funkcijām. Un tā cena ir 1,1919 / mēnesī. Un tad ir paplašināšanas plāns, kura cena ir ₹ 2 559 mēnesī / mēnesī, piedāvājot 150 GB krātuvi, 8 GB operatīvo atmiņu, 4 centrālos procesorus papildus citām trīs plānu iespējām.

VPS hostinga pakalpojumi

VPS hostinga plāni sākas ar paketi ar nosaukumu Launch, tā piedāvā 1 CPU kodolu, 2 GB RAM, 40 GB krātuves, un cena ir pr 1399 mēnesī. Pēc tam ir Enhance pakete, kuras cena ir ₹ 2199 / mēn, un piedāvā 2 CPU serdeņus, 4 GB RAM, 60 GB krātuvi. Audzēšanas paketes cena ir ₹ 2699 mēnesī. 3 CPU serdeņi, 6 GB RAM, 150 GB krātuve. Un tā kā Exten plāns ir visdārgākais, pie 99 3699 mēnesī tiek piedāvātas 4 centrālā procesora serdes, 6 GB RAM, 150 GB krātuve.

Dedicated Serveri

GoDaddy to ir noteikusi’Īpašie agresīvo serveru serveri ar ekonomisko paketi, sākot no 19 4719 / mēn, nodrošinot 4 CPU serdeņus 3,1 GHz, 4 GB atmiņu, 1 TB krātuvi, neizmēra joslas platumu, 3 veltītus IP, bezmaksas 1 gada SSL sertifikātu. Nākamais ir Value pakotne, kas komplektā ar 8 GB atmiņu, 1,5 TB krātuvi, kā arī citas ekonomikas plānā piedāvātās iespējas. Šī plāna cena ir 6759 / mēnesī. Pēc tam seko Deluxe plāns, kas piedāvā 8 GB atmiņu, 1,5 TB krātuvi papildus citām bijušo pakotņu funkcijām. Un cena ir 11 8119 mēnesī / mēnesī. Visaugstākā paketes cena ir at 8799 mēnesī / mēnesī, piedāvājot 32 GB atmiņu un 2 TB krātuvi kopā ar pārējiem labumiem, kas tiek piedāvāti citās trīs paketēs..

Domēna vārdi:

GoDaddy piedāvā domēna vārdus par sākuma cenu ₹ 209 mēnesī. Tie nodrošina garu domēnu vārdu sarakstu, piemēram, .com, .co, .in, .life un daudz ko citu.

Vietņu veidotājs

GoDaddy ir jauns un uzlabots vietņu veidotājs, kas palīdz jebkurai personai, kurai ir vismazākās zināšanas kodēšanas jomā, vai arī tās vispār nav, pēc savas izvēles, izveidot vietni. Tam ir liela profesionālo attēlu bibliotēka, no kuras izvēlēties, lai jūsu vietnē vienmēr būtu attēli, kas atspoguļo jūsu biznesu vai aizraušanos. Varat arī augšupielādēt savus attēlus. Tam ir arī saskarne ar stila saskarni, kurā varat stilizēt savu vietni tikai dažos pārvilkumos. Tas arī dod jums sajaukšanas un apvienošanas privilēģijas, kur jūs varat būt brīvs no veidņu ierobežojumiem un pielāgot katru savas vietnes stūri. Jūs saņemat šīs vietnes veidotāju ar bezmaksas izmēģinājuma versija 14 dienas, pēc kuras jums būs jāmaksā par šīs vietnes veidotāju.

Profesionāls biznesa e-pasts

GoDaddy piedāvā arī biznesa e-pasta pakalpojumus sākot mēnesī ₹ 39 mēnesī, kur jūs iegūsit 10 GB e-pasta krātuves vienam lietotājam, pieredzi bez reklāmām, godalgotu pakalpojumu, atbalstu visu diennakti. Ar GoDaddy’surogātpastu un pretvīrusu filtri, kas katru dienu bloķē vairāk nekā 300 miljonus nevēlamu, potenciāli bīstamu e-pasta ziņojumu. Šos plānus ļoti labi atbalsta arī viedtālruņi un planšetdatori.

Vietējie tīmekļa dizaineri

GoDaddy ir arī garš izstrādātāju un aģentūru saraksts, kuras var izveidot tavs mājas lapas dizaina un pārvaldības darbs bez problēmām.

Secinājums:

GoDaddy ir daži nopietni pretendenti uz labāko vietu, kā arī ir pietiekami daudz uzlabojumu attiecībā uz klientu atbalstu, atjaunošanas cenām utt. Ja tas var strādāt pie šiem aspektiem, nav brīnums, ka GoDaddy ilgu laiku valdīs kā karalis..

Zemāk varat redzēt arī GoDaddy lietotāju atsauksmes ‘Lietotāju atsauksmes’ sadaļa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me