Kualo apskats


15 Kopumā atsauksmes

AVG. LIETOTĀJA VĒRTĒJUMS IZSLĒGŠANA

Iespējas

Atbalsts

Performance

Cenu noteikšana

Hostinger flash pārdošana

Kualo cenas, plāni un iespējas – 2020. gads

Galvenās iezīmes

  • 99,9% Uptime garantija
  • Bezmaksas vietņu veidotājs
  • Softaculous Web App Installer
  • Īpaši diennakts atbalsta guru
  • Bezmaksas SSL sertifikāti
  • 30 dienu konta dublējumi
  • 60 dienu naudas atdošanas garantija
  • Kualo reklāmas – līdz pat 90% OFF

Dalīti hostinga plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossJoslas platumsPanelisVietņu skaitsCena
SOLOLinux10 GBCPANELVIENARs.279
UZSĀKTLinux30 GBCPANELNEIEROBEŽOTSRs.489
VEIKTSPĒJALinux50 GBCPANELNEIEROBEŽOTSRs.699
Skatiet Shared Hosting salīdzinājumu

Īpaši hostinga plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossProcesorsOperatīvā atmiņaCoreCena
DS1 PārvaldaLinux2x 1 TBIntel Xeon E3-1230v316 GB3,3 GHzRs.13818
DS2 PārvaldaLinux2x 2TBIntel Xeon E3-1270v532 GB3,6 GHzRs.13818
DS3 PārvaldaLinux2x 240 GB2x Intel Xeon E5-2630v232 GB2,6 GHzRs.13818
DS4 PārvaldaLinux2x 960 GB2x Intel Xeon E5-2630v364 GB2,4 GHzRs.13818
CUSTOM PārvaldaLinuxNeierobežotsNeierobežotsNavRs.13818
DS1 nepārvaldītsLinux2x 1 TBIntel Xeon E3-1230v316 GB3,3 GHzRs.6909
DS2 nepārvaldītsLinux2x 2TBIntel Xeon E3-1270v532 GB3,6 GHzRs.6909
DS3 nepārvaldītsLinux2x 240 GB2x Intel Xeon E5-2630v232 GB2,6 GHzRs.6909
DS4 nepārvaldītsLinux2x 960 GB2x Intel Xeon E5-2630v364 GB2,4 GHzRs.6909
CUSTOM nepārvaldītsLinuxNeierobežotsNeierobežotsNavRs.6909
Skatiet Dedicated Hosting salīdzinājumu

Mākoņu mitināšanas plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossProcesorsOperatīvā atmiņaJoslas platumsCena
XS PārvaldaLinux20 GB1 GB5 TBRs.2 094
MAZS PārvaldaLinux40 GB2 GB5 TBRs.5 901
VIDĒJS PārvaldaLinux70 GB4 GB5 TBRs.8 685
LIELI PārvaldītsLinux90 GB8 GB5 TBRs.11 477
XL pārvaldaLinux140 GB16 GB5 TBRs.15 663
XS nepārvaldītsLinux20 GB1 GB5 TBRs.705
MAZS nepārvaldītsLinux40 GB2 GB5 TBRs.2101
VIDĒJS nepārvaldītsLinux70 GB4 GB5 TBRs.3496
LIELS nepārvaldītsLinux90 GB8 GB5 TBRs.6 288
XL nepārvaldītsLinux140 GB16 GB5 TBRs.10 474
Skatiet Cloud Hosting salīdzinājumu

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossJoslas platumsPanelisVietņu skaitsCena
MIKROLinux20 GBCPANEL10Rs.69
STARTERISLinux100 GBCPANEL100Rs.69
PROLinuxNeierobežotsCPANEL200Rs.69
Skatiet izplatītāju mitināšanas salīdzinājumu

Kompānijas Pārskats

Kualo ir visaugstākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir izcēlies gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan ar serveri mitināto vietņu skaitu. Kualo’Uz servera atrodas milzīgs skaits 30000 un vairāk vietņu. Un arī klienti tos visā internetā vērtē ļoti augstu. Starp daudziem citiem faktoriem, kas atšķir Kualo no citiem tīmekļa mitinātājiem, ļoti efektīvs klientu serviss ir ļoti efektīvs.

Pēc vairāk nekā 19 gadu pieredzes tīmekļa mitināšanas tirgū pēc dibināšanas 2000. gadā kā tālākpārdevēju tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, Kualo ir guvis milzīgus soļus, lai kļūtu par vienu no slavenākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tādējādi Kualo ir īsts veterāns, sniedzot augstākā līmeņa pakalpojumus, kas ir gan uzticami, gan kabatam draudzīgi..

Kualo apgalvo, ka veic uzņēmējdarbību ar aizraušanos ar vietnēm. Tā kā jūs nevarat spriest par grāmatu pēc tās vāka, jūs nevarat izlemt, vai tīmekļa mitinātājs ir piemērots jūsu vietnei vai nē, vienkārši apskatot tās pārskatu. Lai padarītu lietas vienkāršu jums, ļaujiet mums padziļināti apskatīt Kualo Web Hosting pakalpojumus un iespējas.

Kualo funkcijas

24/7/365 klientu apkalpošana

Kā minēts iepriekš, Kualo ir atšķirīgs no citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, runājot par viņu klientu apkalpošanu. Šī ekspertu komanda ir noteikusi jaunus standartus, nodrošinot visa gada garumā lielisku klientu atbalstu. Kualo ir izvirzījusi augstu joslu, kad runa ir par palīdzības sniegšanu klientiem ar viņu jautājumiem, iestatīšanas procesu vai citiem uzdevumiem, kuriem nepieciešama speciālista palīdzība. Klienti var izmantot tiešraides tērzēšanas iespējas, ko piedāvā Kualo, kā arī izmantot izsaukuma palīdzību progresīvam mitināšanas veidam.

99,9% Uptime garantija

Kualo nāk ar 99,9% izmantojamības garantiju, kas nav vislabākais nozarē, taču, ņemot vērā to, cik uzticams ir Kualo, tas ir pieņemami. Šis procents mēnesī nozīmē tikai 45 minūtes. Kualo piedāvātā garantija ir diezgan vidēja un nav revolucionāra, taču nav domājams, ka tā radītu krasas veiktspējas problēmas.

60 dienu naudas atdošanas garantija

Kualo sola jums atgriezt naudu, ko esat samaksājis par viņu pakalpojumu, ja jums netiks garantēts tūlītējs pakalpojums. Ja neesat apmierināts ar Kualo sniegtajiem pakalpojumiem, varat pieprasīt atmaksu pirmajās 60 dienās kā Kualo klients. Visas jūsu uzturēšanās izmaksas Kualo atmaksās. Bet jums netiek piešķirta naudas atdošanas garantija par tādiem pakalpojumiem kā domēna vārda reģistrācija, pārsūtīšana un atjaunošana, SiteLock drošības pakalpojumi.

Cenu iesaldēšanas garantija

Ar Kualo’s Bezmaksas cena, jums tiek garantēts, ka cenas, ko maksājat par mitināšanu, paliek nemainīgas, kamēr vien izvēlaties palikt viņu klients. Šī garantija attiecas uz tīmekļa mitināšanu, Cloud VPS hostingu un speciālajiem serveriem. Bet šī funkcija attiecas tikai uz parasto cenrādi. Tas neattiecas uz atlaidēm, kuras jūs, iespējams, saņēmāt, iegādājoties hostingu no Kualo.

100% zaļa enerģija

Kualo’Datu centrus darbina 100% atkārtoti izmantojama enerģija, padarot to apkalpošanu 100% zaļu. Kualo ir izdevies pievērst uzmanību tam, lai viņu pakalpojumi neradītu kaitējumu videi. Viņi izmanto energoefektīvus projektēšanas principus, lai pārliecinātos, ka viņu apkalpošanas stūris nekļūst par citu oglekļa izmešu avotu. Kualo pakalpojumu izmantošana var arī padarīt jūsu eko-apziņu apmierinātu.

Bezmaksas vietnes un e-pasta pārsūtīšana

Ja esat nolēmis dot Kualo’Tā kā jūs mitināt, jūs varat bez maksas pārsūtīt savas vietnes no citiem resursdatoriem uz Kualo serveriem. Šis process ir ne tikai bez maksas, bet arī bez problēmām, kā Kualo’Ekspertu atbalsta komanda vienmēr ir jūsu rīcībā. Varat arī pārvietot visas savas e-pasta adreses no cita servera uz Kualo’s, nemaksājot sev par dolāru.

Bezmaksas SSL

Kualo ir viens no nedaudzajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina bezmaksas SSL sertifikātu tieši no pamatplāna. Lielākajai daļai populāro tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju jāizvēlas izvērsti plāni, kā izmantot bezmaksas SSL sertifikātu. Un, protams, bezmaksas SSL sertifikāta iegūšana ir pateicība, ņemot vērā, cik nozīmīgs un dārgs var būt SSL sertifikāts.

Bezmaksas lietotņu instalētājs

Ja jūsu vietne darbojas CMS lietotnēs, pastāv liela iespējamība, ka jūs galu galā centīsities iegūt lietotnes jūsu vietnes darbināšanai. Bet tas uzvarēja’tas tā nav, ja izvēlaties Kualo Hosting. Jūs saņemat bezmaksas lietotņu instalētāju, kas iekļauts viņu mitināšanas plānos, no kurienes varat lejupielādēt lietotnes, kas jums ir nepieciešamas vietnes darbināšanai..

Bezmaksas domēns ar gada plānu

Pērkot tīmekļa mitināšanas vietni no Kualo ar hostingu, par kuru katru gadu tiek iekasēts rēķins, ir savas priekšrocības. Izvēloties gada plānus, jūs ne tikai iegūstat plānus par zemākām cenām, bet arī iegūsit bezmaksas domēna vārdu. Domēna vārdi ir ievērojami dārgāki atkarībā no izvēlētajiem paplašinājumiem, taču Kualo ir gājis soli priekšā un dod jums to par brīvu ar viņu gada plānu. Bezmaksas domēns lētāks nav zema līmeņa domēns. Kualo bez maksas piedāvā augstākā līmeņa domēnus, piemēram, .com, .net, org utt.

Rezerves pārvaldnieka rīks

Lietotāji var iestatīt un pārvaldīt savas dublējumkopijas, izmantojot rezerves kopiju pārvaldnieka rīku, kas ir komplektā ar Kualo Hostingu. Ja lietotāji vēlas saņemt modernu dublējumu, viņi var izvēlēties maksas pakalpojumu ar nosaukumu Code Guard. CodeGuard piedāvā uz mākoņiem balstītu dublēšanu, uzraudzību un failu atjaunošanu.

Kualo pakalpojumi

Tiklīdz jūs apmeklējat Kualo’Vietnē jūs redzēsit pārsteidzošu pakalpojumu klāstu, ko piedāvā Kualo. Kualo’Pakalpojumi un piedāvājumi ietver domēnus, vietnes, tīmekļa mitināšanu, veltītus serverus, VPS, e-pasta mitināšanu un daudz ko citu. Kualo’Vietnes uzmanības centrā ir Shared Hosting. Tas nenozīmē, ka viņi specializējas tikai dalīta hostinga nodrošināšanā. Citas specializācijas Kualo neatpaliek.

Dalīts hostings

Kā minēts iepriekš, Kualo ir čempions, kad runa ir par koplietojamo hostingu. Faktiski Kualo sevi nosauca, nodrošinot zemu izmaksu dalītu mitināšanu, kas ir uzticama un no kuras varētu būt atkarīga. Dalītais hostings tiek klasificēts 3 dažādos pakotnēs, proti, Solo, Startup un Performance. Un cenas sākas ar Rs. 279, dodoties līdz Rs.699. Solo plāns ir piemērots vairākām emuāru veida vietnēm, un nākamie divi ir progresīvāki plāni, kas paredzēti iesācējiem un liela mēroga vietnēm..

Visu gadu visu diennakti jūs saņemat uzticamus un bez surogātpasta pieejamus e-pasta pakalpojumus un ekspertu komandu. Jūs saņemat cPanel vadības paneli ar dalītu mitināšanu no Kualo.

Uzņēmējdarbības mitināšana

Ja jūsu vietne vēlas nedaudz vairāk par to, kas parasti tiek piedāvāta kopīgotajā hostingā, jums jādodas uz biznesa mitināšanu. Kualo piedāvā īpaši ātru biznesa mitināšanu, kurai ir augsta uzticamības un drošības pakāpe. Ja vēlaties īpašas mitināšanas iespējas, taču uzskatāt, ka par to maksā vairāk, nekā jums nepieciešams, tas ir jums īpaši pielāgots mitināšanas līdzeklis. Jo Kualo’Uzņēmējdarbības mitināšana ir daļēji veltīta, un jūs iegūsit īpašu serveru brīvību un veiktspēju par ievērojami lētākām cenām. Ar līdz 50% atlaidi pirmajā mēnesī’rēķinu, jūs varat izmantot Kualo Business Hosting par sākuma cenu Rs. 699.

Šie plāni ir lieliski piemēroti vietnēm, kas pieprasa vairāk sulas, un vienmēr ir izsalkušas pēc vairāk. Jūsu aizņemtajai un prasīgajai vietnei nekad neiztrūks enerģijas, izmantojot šos plānus, kas izstrādāti pēc iespējas ātrākam un augstam uzticamības līmenim.

Dublējumi tiek veikti reizi 4 stundās, un tie dod iespēju pašiem atjaunot failus, datu bāzes un e-pasta kontus tieši no vadības paneļa. Serverus darbina LiteSpeed, kā rezultātā tie ir nepārspējami.

Mākoņu VPS

Viens no izcilākajiem piedāvājumiem Kualo garajā klāstā’Cloud VPS pakalpojumi. Kualo piedāvā ātri degošu, ļoti pielāgojamu un mākoņa VPS. Jūs varat izvēlēties no cPanel mākoņa VPS, pilnībā pārvaldīta mākoņa VPS un nepārvaldīta mākoņa VPS. Nepārvaldīts Cloud VPS ir lētākais, jo cenas sākas tikai ar Rs. Mēnesī – 705. Varat izvietot savas prasības un izmantot arī pielāgotus serverus ar jūsu izvēlētām specifikācijām. Tas, protams, ir izdevīgi, ja precīzi zināt savas prasības un nezināt’nevēlaties izlietot resursus vai nelietderīgi’nevēlaties maksāt par to, ko jūs nezināt’t pieprasa.

Tāpat kā jebkura cita veida hostingu no Kualo, arī Cloud VPS atbalsta nepārspējams klientu atbalsts, bezmaksas vietņu pārsūtīšana un daudz kas cits.

Dedicated Serveri

Neapstrādāta metāla spēks atdala Kualo’Īpaši atdalīti serveri no pārējiem, un tas ir mitināšanas veids, kas jums jāizvēlas savai enerģētiskajai vietnei. Kualo’Izdalītie serveri ir vispiemērotākie ārkārtas veiktspējai, un jūs varat pilnībā izmantot cPanel un WHM jaudu.

Jūs saņemat visas funkcijas, kas ir pieejamas ar visām Kualo piedāvātajām pakotnēm, piemēram, īpaši draudzīgu atbalstu, bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, balvu bezmaksas garantiju kopā ar 5 TB datu pārsūtīšanu, iebūvētu surogātpasta filtrēšanu un aparatūras nomaiņas garantiju..

Tālākpārdevēju mitināšana

Kualo piedāvā arī tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumus pievilcīgos iepakojumos, sākot no tikai Rs.69 (pirmais mēnesis). Jūs varat izvēlēties no 3 iepakojumiem, proti, mikro, sākuma, pro. Kualo’Reseller hostings ir ideāla iespēja tīmekļa dizaineriem un uzņēmējiem, kur hostingu var pārdot klientiem ar jūsu zīmolu par jūsu izvēlētajām cenām. Izmantojot tālākpārdevēju mitināšanu, jūs varat nopelnīt regulārus ienākumus, zīmējot to sev tīkamā veidā un izveidojot sev vārdu.

Šim mitināšanas veidam ir nepieciešama maza uzturēšana, jo ar Kualo palīdzību jūs vienmēr varat atrisināt problēmas, ar kurām saskaras klienti’s vienmēr gatava īpaša atbalsta komanda. Tāpat kā citiem Kualo piedāvātajiem mitināšanas veidiem, arī tālākpārdevēju mitināšanai tiek nodrošināta 60 dienu naudas atdošanas garantija, 99,9% garantija par darbības laiku, un jūs varat izmantot pakalpojumu bez jebkādas bloķēšanas, ļaujot atstāt jebkurā laikā, kad jūtaties kā.

Secinājums

Piedāvājot garo pakalpojumu klāstu, Kualo piedāvā paketi visiem, kam ir tīmekļa mitināšanas vajadzības. Tas kopā ar daudzām citām funkcijām nosaka to, cik ātri Kualo ir kļuvis par galveno uzņēmumu, nodrošinot plašu piedāvājumu klāstu par ļoti konkurētspējīgām cenām. Kamēr Kualo’Pakalpojums nesaņemtu desmit no desmit, viņu ekspertu komanda to veido. Tāpēc Kualo’Pakalpojums noteikti ir vērts, lai dotos uz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me