Miss hostinga pārskats


2 Kopumā atsauksmes

AVG. LIETOTĀJA VĒRTĒJUMS IZCILS

Iespējas

Atbalsts

Performance

Cenu noteikšana

Hostinger flash pārdošana

Miss hostinga cenas, plāni un iespējas – 2020. gads

Galvenās iezīmes

  • Koplietoti, Cloud VPS, Dedicated, Reseller serveri
  • Zemākās cenas mitināšana un bezmaksas SSL
  • Vairākas datu centra atrašanās vietas
  • 45 dienu naudas atdošanas garantija
  • Miss hostinga piedāvājumi – pat līdz 60% darījumu

Kompānijas Pārskats

Miss Hosting ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas ir diezgan jauns tīmekļa mitināšanas tirgū. Kaut arī tas ir piesaistījis daudzus klientus viņu virzienā, tas joprojām veic mazuļu darbību šajā nozarē. Bet tas, kas viņus padara likumīgi labus, ir viņu visaugstākā līmeņa kvalitatīvie pakalpojumi. Tā ir daļa no Miss Group, un tās galvenā mītne atrodas Zviedrijā, un biroji atrodas Lielbritānijā, ASV, Indijā, Kanādā, Meksikā utt. Miss Hosting nodrošina maza komanda, kas sastāv no ļoti kaislīgiem darbiniekiem, bet viņu piedāvātie pakalpojumi un kādi ir funkcijas, kas nāk ar viņu pakalpojumu, kas var padarīt tās vērts apsvērt? Ļaujiet mums iepazīties ar Miss Hosting’funkcijas un pakalpojumi.

Miss hostinga iespējas

Diennakts klientu atbalsts

Tāpat kā daudzi citi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, arī Miss Hosting nodrošina klientu atbalstu visu diennakti. Bezmaksas vietņu atbalstu varat atrast viņu vietnē. Tātad, var droši teikt, ka jums tiek piedāvāts atbalsts arī pa tālruni. Pretējā gadījumā jūs varat sazināties ar Miss hostinga komandu pa pastu vai biļetēm. Viena lieta, ko var atzīmēt, apmeklējot viņu vietni, ir tā, ka viņi ir minējuši, ka pat viņu dibinātājs un izpilddirektors biļetes risina naktī. Tas ir diezgan slavējami un parāda, cik liela uzmanība tiek veltīta klientu atbalsta nodrošināšanai ekspertu līmenī.

99,9% Uptime garantija

Miss Hosting sola jums 99.9% uptime. Tas nav kaut kas ārpus pasaules vai pārāk uzmundrinošs. Tā kā mēs esam redzējuši tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuri piedāvā 100% Uptime garantiju. Tā kā Miss Hosting joprojām ir sākuma stadijā, mēs varam pieņemt, ka laika gaitā tie var ieviest dažus uzlabojumus. 99,9% no darbspējas atbilst dīkstāvei 43,49 minūtēs. Kā minēts, tas nav labākais, ko varat lūgt, bet tomēr tas ir kaut kas, ar ko jūs varat dzīvot.

45 dienu naudas atdošanas garantija

Ilgāks naudas atdošanas garantijas laiks nozīmē, ka jums vairāk laika izlemt, vai turpināt darbu ar jūsu izvēlēto tīmekļa mitinātāju. Un, lai gan ir ļoti maz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošina naudas atdošanas garantiju vairāk nekā 100 dienu laikā, vidējais naudas atdošanas garantijas ilgums ir 30 dienas. Miss Hosting piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantiju, kas pārsniedz vidējo. Jūs varat gūt praktisku pieredzi viņu apkalpošanā 45 dienas un zināt par visiem aspektiem vai faktoriem, kas saistīti ar mitināšanu, par kuru esat samaksājis.

Bezmaksas vietņu veidotājs

Miss Hosting ir iekļāvis vietņu veidotāju kā bezmaksas pakalpojumu ar visiem kopīgotajiem hostinga plāniem. Ja esat iesācējs ar mazākām zināšanām par kodēšanu vai bez tām, šis vietnes veidotājs var būt ārkārtīgi noderīgs. Ir daži vietņu veidotāji, kas prasa ievērojami milzīgu summu, lai palīdzētu jums izveidot savu vietni. Bezmaksas vietnes veidotāja iegūšana ir nožēlojama, jo šīs vietnes veidotājam ir pielāgojamas veidnes, adaptīvi izkārtojumi un rediģēšanas interfeiss ar vilkšanas un nomešanas metodiku..

Neierobežota e-pasta krātuve

Mūsdienās e-pasta kontiem ir būtiska loma lietotāja pieredzes uzlabošanā un ērtu saziņas līdzekļu nodrošināšanā. Bet atkarībā no jūsu vietnes veida un trafika, iespējams, e-pasta krātuve beidzas, ja jums tiek nodrošināta ļoti ierobežota e-pasta krātuve. Bet, ja izvēlaties Miss Hosting, jūs neesat no šīm rūpēm, jo ​​iegūstat neierobežotu e-pasta krātuvi.

Neierobežots joslas platums

Tieši tāpat kā visās e-pasta glabāšanas reizēs, neierobežots joslas platums tiek piedāvāts arī ar visiem kopīgotajiem hostinga plāniem jau pašā pamatplānā. Iegūstot neierobežotu joslas platumu, jums nebūs jāuztraucas par sava resursa limita pārsniegšanu, ja pēkšņi pieaug jūsu vietnes trafiks. Vietnes atrašana bezsaistē, kad pēkšņi palielinās trafiks, ir viena no vissliktākajām lietām, ko jāpiedzīvo, jo mēdzat zaudēt milzīgu daudzumu esošo un potenciālo klientu / apmeklētāju.

Ikdienas dublējumi

Kā mēs jau zinām, cik svarīga ir dublējumu veidošana, iespējams, esat pazaudējis datus arī tāpēc, ka neveicāt dublējumus. Var būt postoši redzēt, ka viss jūsu smagais darbs notiek veltīgi. Izprotot dublējumu nozīmi, Miss Hosting piedāvā bezmaksas automātiskas dublējumkopijas katru dienu. Un jums tiek apsolīts, ka šī dublējumkopija tiks atjaunota, ja būs kāda problēma.

24/7/365 servera uzraudzība

Vienmēr ir labi, ja jūsu vietne atrodas serverī, kas tiek pastāvīgi uzraudzīts. Miss Hostings’Serveri tiek uzraudzīti visu diennakti, katru dienu, visu gadu. Tas pārliecinās, ka jūsu vietne gandrīz visu laiku ir drošāka un pieejamāka. Ar servera uzraudzību var arī izvairīties no nopietniem bojājumiem, kas var tikt nodarīti aparatūras kļūmju dēļ vai kā tādi.

Bezmaksas SSL sertifikāts

Standarta veidā jūs saņemat arī bezmaksas SSL sertifikātu ar katru tīmekļa mitināšanas plānu. Pamatplāns un vidusposma plāni tiek piedāvāti kopā ar Let’s Šifrēt SSL sertifikātu, savukārt augstākās klases plāns tiek piedāvāts kopā ar Comodo Standard SSL.

Miss hostinga pakalpojumi

Dalīts hostings

Kā minēts iepriekš, Miss Hosting ir salīdzinoši jauns uzņēmums tīmekļa mitināšanas nozarē. Un tā vietā, lai uzreiz pārietu uz visiem pakalpojumiem, viņi ir mēģinājuši izcelties vienā pakalpojumā vienlaikus. Līdz ar to viņi ir līdz atzīmei un līdz pēdējam līdz kājām ar citiem vadošajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kad runa ir par koplietojamo hostingu. Jūs varat izvēlēties trīs dažādas dalīta hostinga paketes, kuru nosaukumi ir Basic, Professional un Ultimate. Viņu cena ir 0,99 USD, 1,99 USD, 2,99 USD mēnesī. Ņemiet vērā, ka rakstīšanas laikā šajās cenās ir iekļauti īpaši piedāvājumi. Jūs varat mitināt vienu vietni saskaņā ar pamatplānu un 10 vietnes saskaņā ar profesionālo plānu. Ja tajā pašā mitināšanas kontā vēlaties mitināt neierobežotu skaitu vietņu, jums būs jāmaksā nedaudz vairāk un jāiegūst sev Ultimate Package.

Tālākpārdevēju mitināšana

Ja vēlaties izveidot savu mazo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, bet nevēlaties, lai serveri tiktu pārvaldīti, varat iegādāties Reseller Hosting no Miss Host. Tie piedāvā dažas neierobežotas iespējas, piemēram, neierobežotus kontus, neierobežotus e-pasta kontus, neierobežotus mitinātos domēnus, neierobežotu MySQL datu bāzu un daudz ko citu. Viņu īpašais piedāvājums var dot jums pārdevēja kontu tikai par 25 USD mēnesī. Jūs varat izvēlēties no 3 dažādiem paketiem, kurus sauc par Basic, Professional un Ultimate. Par šīm trim pakotnēm jūs iegūstat attiecīgi 50 GB, 100 GB un 200 GB atmiņas.

Mākoņu VPS serveris

Ja vēlaties iegādāties augstas veiktspējas mākoņa VPS, Miss Hosting ir trīs dažādas paketes, no kurām jūs varat izvēlēties. Jūs pats varat iegādāties Cloud VPS tikai par USD 16 mēnesī, un vismodernākais no trim maksā 64 USD mēnesī.

Miss Hosting piedāvā arī Premium VPS paketes, un cenas svārstās no USD 80 līdz USD 250 mēnesī. Šīs īpašās cenas ir tikai tad, ja izvēlaties rēķinu par 24 mēnešiem. Jūs saņemat RAM, sākot no 12 GB, 16 GB un 32 GB. Jūsu ērtībai jūs saņemat īpašu atbalstu un personīgu kontaktu.

Dedicated Server

Kaut arī Miss Hosting ir bijusi lieliska dalītajā mitināšanā, mēs nevaram atņemt faktu, ka arī viņi ir sevi pierādījuši kā uzticamu speciālu serveru nodrošinātāju. Jūs varat iegādāties speciālu serveri trīs dažādās konfigurācijās. Un šīs trīs paketes ir nosauktas par Professional, Premium un Ultimate. Cenas svārstās no USD 145 līdz USD 250 mēnesī. Kamēr Professional pakotne piedāvā 4 GB RAM, jūs iegūstat 8 GB un 16 GB RAM, izmantojot paketes Premium un Ultimate.

Magento hostings

Ja vēlaties mitināt savu Magento vietni, jūs varat mitināties Miss Hosting pielāgotajos mākoņa serveros. Ja izvēlēsities mitināt savu vietni ar Miss Hosting, jums tiks piedāvāts savas vietnes uzraudzība 24 stundas diennaktī un 7 stundas diennaktī. Šī ir svarīga iezīme, jo tiešsaistes iepirkšanās vietnes biežāk ir ļaunprātīgas programmatūras un citu surogātpastu mērķis. Tādā veidā jūs esat pārliecināts, ka jūsu e-komercijas vietne ir droša pret draudiem, kas tai tiek nodarīti. Tā kā Miss Hosting piedāvā Magento mitināšanu pielāgotā serverī, tā būs ļoti pielāgojama. Jūs varat izvietot savas vajadzības un saņemt hostingu no Miss Hosting savai vietnei.

Secinājums

Miss Hostings ir viena no labākajām iespējām iesācējiem, kuri tikko sākuši savas tīmekļa vietnes izveidi, vai cilvēkiem, kuri darbojas ļoti vienkāršā vietnē. Lai gan viņiem vēl nav jāattīstās kā spēkam, ar kuru jārēķinās, viņi ar efektīvu pakalpojumu ir izraisījuši pietiekami daudz viļņu, lai padarītu tos par labāko sāncensi, kas jāņem vērā, kad runa ir par sākuma līmeņa tīmekļa mitināšanas vajadzībām. Viņiem vēl ir tāls ceļš ejams, ja mēs uzskatām progresīvāku VPS un Dedicated serveri. Bet tie jau ir pazīstami ar uzticamu pakalpojumu sniegšanu, tāpēc jūs varat doties garām Mis Hostinga pakalpojumam bez jebkādām domām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me