MochaHost apskats


54 Kopumā atsauksmes

AVG. LIETOTĀJA VĒRTĒJUMS IZSLĒGŠANA

Iespējas

Atbalsts

Performance

Cenu noteikšana

Hostinger flash pārdošana

MochaHost cenas, plāni un iespējas – 2020. gads

Galvenās iezīmes

  • Īpaši ātra un droša + SSD krātuve
  • Neierobežots bezmaksas SSL sertifikāts uz mūžu!
  • Tāda pati atjaunošanas cena
  • 180 dienu naudas atdošanas garantija
  • Bezmaksas vietņu veidotājs
  • Diennakts serveru uzraudzība
  • Bezmaksas migrācijas palīdzība
  • MochaHost piedāvā līdz pat 80% OFF

Kompānijas Pārskats

MochaHost ir lētu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas galvenokārt ir pazīstams kā visaugstākā līmeņa pakalpojumu ar labākajām klases funkcijām un lielisku klientu apkalpošanu diezgan saprātīgā cenu diapazonā sniegšana. Atrodoties Silīcija ielejas centrā (Sanhosē, Kalifornijā), MochaHost izmanto dažus no vismodernākajiem datu centriem ASV – Čikāgā, Ilinoisā. Bet, sadarbojoties ar Cloudflare, viņi ir sasnieguši globālu mērogu, tādējādi spējot sasniegt plašu klientu loku visā pasaulē. Un viens ievērības cienīgs MochaHost aspekts ir tas, ka tas nodrošina arī tiešsaistes mārketinga un SEO rīkus. Šie rīki satur lietotnes, sociālo mediju paketes un daudz ko citu. Pat ja MochaHost ir sevi pozicionējusi kā lētu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un, neskatoties uz to, ka to cenas ir zemākas, MochaHost nāk ar daudzām labākajām savā klasē funkcijām, kas var nomelnēt daudzus. vispopulārākie spēlētāji tīmekļa mitināšanas nozarē.

MochaHost iespējas

Ļaujiet’ir apskatītas dažas galvenās funkcijas, kas padara MochaHost par vērtību karali.

Mūža atlaižu garantija

Mēs esam redzējuši dažus mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kas nodrošina cenu iesaldēšanas garantiju, izņemot atlaides, kas tiek piedāvātas, pērkot hostingu no viņiem. Bet Mocha Host apgalvo, ka ir vienīgais tīmekļa mitināšanas uzņēmums nozarē, kas piedāvā jums tādu pašu cenu atjaunošanas garantiju, ieskaitot atlaides, ja vien jūs izvēlaties izmantot Mocha Host pakalpojumus. Tas tiešām ir lieliski, jo, atjaunojot pakalpojumus, jūs iztērēsit pēc iespējas mazāk naudas, ja būsit saņēmis maksimālās atlaides, pirmo reizi iegādājoties Mocha hostingu.

100% Uptime garantija

Lai gan daudzi no vadošajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem vēlas, lai jūs norēķinātos ar 99,9% uptime, pat ja jūs maksājat daudz vairāk, nekā jums būtu jāmaksā par Mocha Hostingu, Mocha Host jums sniedz nozares labākās 100% uptime garantijas. Tādējādi jums nekad nebūs jāuztraucas par to, ka jūsu vietne ir bezsaistē vai nav pieejama, kas savukārt var apēst lielu daļu no jūsu vietnes pārdošanas vai lietotāju pieredzes. 100% uptime ir tas, ko katrs vietnes īpašnieks, bet piegādā tikai ļoti maz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

180 dienu naudas atdošanas garantija

Tikai tad, kad domājat, ka lietas nevar kļūt labāk, Mocha Host atkal pierāda, ka esat kļūdījies. Mocha Host nodrošina pārsteidzošu naudas atdošanas 180 dienu garantiju. Mēnešu izteiksmē jūs saņemat pēriens 6 mēnešus, lai pārliecinātos, ka esat izvēlējies pareizo tīmekļa mitinātāju savām tīmekļa mitināšanas vajadzībām. 180 dienu naudas atdošanas garantija tiek piemērota pat visvienkāršākajam plānam. Jūs saņemat naudas atdošanas garantiju par visiem kopīgajiem, tālākpārdevēja un VPS plāniem.

Mūža bezmaksas domēns

Mocha resursdatora piedāvātajam pakalpojumam tiek pievienota lielāka vērtība – tas ir mūža bezmaksas domēns. Mocha Host piedāvā bezmaksas augstākā līmeņa domēna vārdu, piemēram, com, org, net, informāciju ar saviem tīmekļa mitināšanas plāniem. Tas noteikti var ietaupīt dažus dolārus, jo augstākā līmeņa domēna vārdi nepavisam nav lēti.

Mūža bezmaksas un neierobežots SSL sertifikāts

Mūža bezmaksas SSL sertifikāts ir vēl viena freebie, kuru jūs saņemat, izmantojot Mocha Host plānus. SSL sertifikāts ir ļoti svarīgs jebkurai vietnei, un, ja plānojat mitināt e-komercijas vietni, SSL sertifikāts ir obligāts, lai veiktu tiešsaistes darījumus. Jums tiek garantēta uzlabota meklētājprogrammas redzamība, iespējot bezmaksas Mocha nodrošināto SSL.

Bezmaksas aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un surogātpastu

Aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un surogātpastu nodrošina Mocha, lai nodrošinātu nevainojamu pakalpojumu. Mocha’Tīmekļa mitināšanas plānos bez maksas tiek nodrošināta aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un surogātpastu. Nepārtrauktas uzraudzības dēļ jūs tiksit informēts ikreiz, kad jūsu kontā notiks kādas aizdomīgas darbības.

Mocha Host Services

Neierobežots mākoņu mitināšana

Mocha Host nodrošina īpaši ātru, neierobežotu mākoņu mitināšanu ar ļoti pieņemamu cenu diapazonu ar cenām sākot no Rs 139 / mēn., Sākot ar cenu līdz 400 Rs mēnesī. Tiek nosaukts vislētākais iepakojums ‘Soho’, un ‘Bizness’ pakotne ir labākais pārdevējs, kas piemērots uzņēmējdarbībai vai e-komercijas vietnei. Vienkārši ir nosaukta vislabākā veiktspējas pakete ‘Mocha’. Soho ir visvienkāršākā pakete starp trim un nav visieteicamākā, ja runājam par veiktspēju. Biznesa pakete ir visizdevīgākā naudas paketei, ņemot vērā tās cenu un specifikāciju. Jūs saņemat atbalstu neierobežotai ikmēneša trafikai, joslas platumam. Izvēlēties uzņēmējdarbību vai Mocha pakotnes arī ļaus jums mitināt vairākas vietnes.

Windows / ASP.NET mitināšana

Mocha Host jau vairāk nekā 17 gadus piedāvā uzticamu Windows mitināšanu. Mocha resursdators 17 gadu laikā ir spējis piegādāt Windows hostingu ar lieliskām specifikācijām un pārsteidzošu kvalitāti, un to paketes arī maksā par saprātīgu cenu. Lētākā Windows hostinga plāna cena ir Rs 177 / mēn. un iet līdz 445 / mēn. Pakotņu nomenklatūra ir aizgūta no Cloud Hosting, un jūs saņemat SolidCP vadības paneli, lai pārvaldītu savu mitināšanas kontu. Mocha Host Windows hostings tiek piegādāts ar jaunāko ASP.NET pamata atbalstu, piemēram, .NET Core 2.2.1, .NET Core 3. Pamatplānā Soho datu bāzes lielums ir ierobežots līdz 200 MB, turpretī jūs iegūstat neierobežotu datu bāzes lielumu, kas atļauts ar Biznesa un Mocha paketes.

WordPress mitināšana

Starp daudzām citām lietojumprogrammām WordPress ir vispopulārākais un visplašāk izmantotais. Tāpēc Mocha Hostings ir izvēlējies nodrošināt īpašu WordPress mitināšanu ikvienam, kurš meklē uzticamu un pieejamu tīmekļa mitināšanas vietu savai WordPress vietnei. Pārmaiņām Mocha ir izvēlējusies citu WordPress pakotņu nomenklatūru ar plāniem ar nosaukumu WP Starter, WP Premium un WP Advanced. Cena no Rs 177 / mēn. un Rs 464 / mēn., visi trīs iepakojumi ir balstīti uz mākoņu tehnoloģiju, un jūs ātri apgaismojat vietni. Tāpēc. Jūs varat būt brīvs no lēnām ielādētās vietnes satraukumiem. Visām trim pakotnēm tiek nodrošinātas automatizētas dublējumkopijas, turklāt WP Premium un WP Advanced iegūst sarežģītāku dublējumu. Ieteicams izvēlēties kādu no šiem diviem paketēm, jo ​​kopā ar daudzām citām precēm jūs saņemat arī bezmaksas domēnu un bezmaksas CDN.

Lietojumprogrammu mitināšana

Ja mitināt savu vietni, izmantojot Joomla, Drupal Magento vai kādu citu lietojumprogrammu, varat izvēlēties no Mocha’s Lietojumprogrammu mitināšanas paketes, proti, Bizness un Mocha. Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 180 lietojumprogrammām, un atšķirībā no WordPress mitināšanas lietojumprogrammu mitināšana tiek klasificēta tikai divās kategorijās, nevis trīs. Gan Business, gan Mocha paketes iegūst dažas ļoti nepieciešamās funkcijas, un abu plānu cena ir 1249 mēnesī. un 400 / mēn. attiecīgi. Jūs saņemat cPanel vadības paneli ar abiem plāniem, kā arī tiek nodrošināti bezmaksas SEO rīki, lai jūsu vietnei pievienotu lielāku stimulu. Jūs visu mūžu saņemat 1 domēnu bez maksas, ja vien pērkat Mocha hostingu. Kaut arī abos pakotnēs ir automātiskas dublējumkopijas, Mocha pakotne iegūst augstākas kvalitātes dublējumus.

Virtuālie privātie serveri (VPS)

Garais Mocha saraksts’Piedāvājumi nebeidzas tikai šeit. Viņi arī nodrošina VPS pakalpojumus. Jūs varat izvēlēties no Linux vai Windows VPS serveriem. Šie serveri tiek darbināti ar dedzinošu ātru SSD krātuvi. Pašā Linux VPS ir 8 dažādas konfigurācijas, no kurām jūs varat izvēlēties. Pamata pamatcena cena ir 572 Rs mēnesī. un 8. iepakojums maksā pēriens Rs 3583 / mēn. Visi citi iepakojumi, izņemot lētāko paketi, ir bagāti ar funkcijām un ir lieliski piemēroti, lai apmierinātu jūsu izsalkušās vietnes vajadzības..

VPS serveri, ko darbina Windows, ir pieejami 7 dažādās specifikācijās, un jūs varat iegūt sev tādu, kura cena ir zemāka par Rs 837 / mēn. ar cenām līdz 3224 Rs mēnesī. Jūs saņemat bezmaksas CDN tieši no pamata paketes, un visas paketes tiek piegādātas ar VPN atbalstu.

Specializēti mākoņu serveri

Mocha Host ir arī slavena seja, kad runa ir par mākoņdatošanas serveru nodrošināšanu. Mocha atkal dod jums iespēju izvēlēties kādu no Linux balstītajiem mākoņa serveriem vai uz Windows balstītajiem specializētajiem mākoņa serveriem. Linux bāzes serveri ir nedaudz lētāki, un uz Windows balstītie serveri ir nedaudz dārgāki, salīdzinot ar iepriekšējiem. Kopumā ir milzīgas 18 dažādas klasifikācijas, kas piedāvā plašu specifikāciju izvēli. Šiem serveriem ir Never Reboot aizsardzība un VPN atbalsts.

Cenas, kas balstītas uz Linux balstītiem serveriem, sākas ar R. 1360 / mēn., Pamata iepakojumam un vismodernākajam iepakojumam cena ir Rs. 11745 / mēn. Šos serverus varat izvēlēties no trim dažādām specifikācijām. Gluži kā Linux atdalītie serveri, arī Windows atvēlētais serveris tiek klasificēts 9 dažādās klasifikācijās ar vislētāko paketi, sākot no Rs 1718 / mēn., Līdz pat Rs 12103 / mēn..

Secinājums

Mocha Host ir segmenta līderis, sniedzot augstākā līmeņa pakalpojumus, kas ir gan uzticami, gan lēti. Mocha Host var izvēlēties ne tikai tīmekļa mitināšana vai domēna vārds. No Mocha Host jūs varat saņemt plašu pakalpojumu klāstu, piemēram, SEO rīkus, tiešsaistes mārketinga rīkus, sociālo mediju saišķus utt. Ir ļoti maz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošinās jums augstas kvalitātes pakalpojumus kopā ar nozares vadošajām funkcijām, piemēram, 180 dienām. naudas atdošanas garantija, 100% darbības laika garantija, mūža atlaides garantija un daudz kas cits. Un Mocha Host ir šo saimnieku pārnēsātājs, un jūs varat to izmantot, daudz nedomājot, jo viņiem ir plāns izveidot pat ļoti vienkāršu vietni, kas mazuļiem dotu soli uz vietni, kas jau ir labi izveidota.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me