Web 4 galaktikas apskats

Web 4 Galaxy cenas, plāni un iespējas – 2020. gads

Galvenās iezīmes

  • 30 dienu naudas atdošanas garantija
  • 99,94% Uptime saistības
  • Bezmaksas domēna vārds un SSL
  • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana
  • Host neierobežotas vietnes
  • Lieta RAID10 diska vieta
  • Tā pati atjaunošanas cena
  • Neierobežota datu bāze
  • Neierobežots e-pasta konts
  • Neierobežots SSD atstarpe un joslas platums

Dalīti hostinga plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossJoslas platumsPanelisVietņu skaitsCena
STARTERISLinux11CPANEL141
PAMATALinux31CPANEL182
BASIC PLUSLinux51CPANEL1123. lpp
PAMATPROGRAMMALinux101CPANEL1164
Skatiet Shared Hosting salīdzinājumu

VPS mitināšanas plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossProcesorsOperatīvā atmiņaCoreCena
STANDARTSLinux2022849
BIZNESSLinux40241499. gads
PROFESIONĀLILinux80362649. gads
EliteLinux120483599. lpp
Skatiet VPS mitināšanas salīdzinājumu

Mākoņu mitināšanas plāni

Plāna nosaukumsOSKosmossProcesorsOperatīvā atmiņaJoslas platumsCena
PERSONAS KLOUDSLinuxNeierobežots22Neierobežots399
BIZNESA MĀKSLALinuxNeierobežots44Neierobežots699
PROFESIONĀLĀ KLOUDALinuxNeierobežots66Neierobežots899
Skatiet Cloud Hosting salīdzinājumu

Kompānijas Pārskats

Kas ir Web 4 galaktika

Mēs Web 4 Galaxy. vienmēr uzskatu, ka tīmekļa mitināšanai vajadzētu būt ātrai, drošai, uzticamai, uzlabotai un pieejamai. Mēs esam sākuši šo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, lai atbalstītu arvien pieaugošo tiešsaistes biznesu un atbilstu biznesa lietotāju cerībām par pieejamu cenu.

Web hostinga pakalpojumi, ko piedāvā Web 4 Galaxy. sastāv no tehnoloģijām, darbspējas un 24x7x365 ekskluzīva klientu atbalsta. Mēs esam kompetenti piedāvāt hostinga pakalpojumus visām nozarēm un jebkura lieluma uzņēmumiem. Mums ir pakalpojumu piedāvājumi no Basic Hostinga konta līdz sarežģītu Dedicated Server klasteriem vairākās platformās.

Mūsu komanda un mūsu vērtības
Mūsu komandā ir pieredzējuši Linux un Windows sistēmu administratori, kuri ir apņēmušies piedāvāt pasaules klases pakalpojumus 24×7. Visiem mūsu sistēmu administratoriem ir zināšanas cPanel & Plesk vadības paneļa, virtualizācijas tehnoloģiju jomā, un viņiem ir pierādīta pieredze serveru migrācijā. Mūsu serveru eksperti strādā pie sarežģītiem jautājumiem, kas saistīti ar serveriem, lai samazinātu dīkstāvi, uzlabotu veiktspēju un palīdzētu mūsu klientiem samazināt atbalsta izmaksas.

Mēs uzskatām, ka vislabākā klientu pieredze tiek piedāvāta, koncentrējoties uz klienta perspektīvu. Mēs izstrādājam visus savus produktus un pakalpojumus, ņemot vērā klientu apmierinātību. Lietošanas ērtums un skaidrība noformējumā ir daži no mūsu veiksmes galvenajiem faktoriem, un mēs priecājamies katru dienu sniegt klientiem šo atalgojošo pieredzi..

Mēs esam izstrādājuši savus produktus un pakalpojumus tādā veidā, lai nodrošinātu vislabāko klientu pieredzi un gandarījumu. Nav svarīgi, vai klientam ir dalīta mitināšanas pakete, VPS vai speciālais serveris; mēs pret viņiem izturamies kā pret ekskluzīviem klientiem, tādējādi nodrošinot viņiem visaugstāko atbalstu 24×7.

Kāpēc mēs atšķiramies no citiem

Apņēmušies sasniegt labāko
Web 4 Galaxy lietotāji. gadiem ilgi darbojamies tīmekļa mitināšanas nozarē, mēs labi pārzinām tīmekļa mitināšanas nozares darbību un varam sniegt labāko. Mēs esam apņēmušies sniegt pakalpojumus visiem prasmju līmeņiem neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pilnīgi gudrs tīmeklī. Mēs pilnvarojam klientus pilnībā izmantot tīmekļa potenciālu un pēc iespējas labāk izmantot to. Ņemot vērā faktu, ka klienti vēlas naudas vērtību, mēs esam apvienojuši savus pakalpojumus ar nozares vadošajām funkcijām, un visa gada garumā ir pieejama palīdzība visu diennakti, lai nodrošinātu, ka jūsu vietnei viss ir ideāli.

Lieliskas kvalitātes produkti
Mēs piedāvājam standarta un individuālus hostinga risinājumus visu veidu vietnēm un uzņēmumiem. Mūsu produktu klāsta klāstā ir domēna vārds, koplietojamais hostings, tālākpārdevēju hostings, VPS hostings, e-pasta hostings, īpaši serveri, e-komercijas mitināšana, SSL sertifikāti, CMS mitināšana, G-Suite utt. Tas vēl nav viss, mēs pastāvīgi strādājam jaunu produktu pievienošanai un uzlabojumiem mūsu produktu klāstā. Mūsu aizraušanās ar produktu atjaunināšanu ir palīdzējusi mums saglabāt priekšrocības konkurences jomā; tas ir lieliski attēlots caur mūsu mitināšanas produktu klāstu.

Konkurētspējīgas cenas
Ir obligāti jādara viss iespējamais rūpniecībā ar ļoti lielu konkurenci. Atšķirībā no lielajiem spēlētājiem, mums nav klientu bāzes miljonos, tāpēc mēs neesam tiesīgi saņemt viņu lielapjoma atlaides, taču mēs joprojām cenšamies sniegt hostinga pakalpojumus par saprātīgu cenu. Mēs strādājam biznesā, un acīmredzot mums ir jāpelna nauda, ​​bet mēs neesam mantkārīgi, lai savvaļā iekasētu pārsvaru un gūtu peļņu.

Augstākā līmeņa klientu apkalpošana
Mēs apzināmies, ka attiecībā uz jūsu tīmekļa mitināšanas platformu ir daudz tehnoloģiju izaicinājumu, tāpēc mēs šeit atrodamies 24 stundas diennaktī katru gadu gadā. Klientu apkalpošana ir mūsu biznesa mugurkauls, un šeit mēs patiešām cenšamies panākt izmaiņas. Web 4 galaktika. tehniski

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me