Wix apskats

Wix cenas, plāni un iespējas – 2020. gads

Galvenās iezīmes

  • Vienkāršs bezmaksas vietņu veidotāja rīks
  • 500+ pievilcīgas gatavās veidnes
  • Premuim plāni pielāgotajam domēnam
  • Mobilajām ierīcēm draudzīgas atbildes vietņu modeļi
  • Interneta veikals – funkcijas
  • Premuim klientu atbalsts
  • 14 dienu naudas atdošanas garantija

Kompānijas Pārskats

Cik labs ir Wix vietņu veidotājs?

Izmantojot pareizo vietņu veidotāju, jūs varat izveidot jebkura veida vietni un jūs’Jūs galu galā izvēlēsities vietni. Wix.com ir pasaule’lielākais vietņu veidotājs. Uzņēmumam, kurš dibināts 2006. gadā, ir vairāk nekā 110 miljoni lietotāju visā pasaulē. Tā tika sākta kā vienkārša vietņu izveides platforma, un tagad tā ir ļoti uzlabota un uzlabota. Tas ir ļoti noderīgi cilvēkiem bez uzlabotas tehniskās prasmes vai jebkādas kodēšanas. Wix ir tāds vietņu veidotājs, kas palīdzēs jums izveidot jūsu vietni, nesadalot sviedru, neatkarīgi no tā, vai jūs’esi tikai iesācējs vai profesionālis.

Izmantojot Wix, ir divi veidi, kā izveidot savu vietni: Ļaujiet Wix mākslīgā dizaina izlūkošanai panākt, lai jūsu vietne tiktu izdarīta jūsu labā, vai arī izstrādājiet to pilnībā atbilstoši jūsu gaumei, izmantojot Wix redaktoru. Pēc tam ir Wix kods, kuru izmantojot, jūs jebkurā laikā varat pievienot uzlabotas funkcijas savai vietnei.

Kā dažu minūšu laikā izveidot vietni ar Wix?

Vispirms tu’Jums tiks jautāts, kāda veida vietne jums ir’vēlos radīt.

sava veida vietņu izveidošana wix

Un tad jūs’Jums tiks uzdoti vēl daži jautājumi, lai vietni varētu pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.
Tad jūs redzēsit šādas iespējas.

kā izveidot savu vietni

Wix redaktors:

Pilnīga dizaina brīvība ir tas, ko Wix jums sola ar Wix Editor. Varat sākt ar tukšu lapu vai izvēlēties jebkuru veidni no veidņu kolekcijas, kurā ir vairāk nekā 500 dizaineru veidotas veidnes. Varat pievienot video fonu, paralaksu, animāciju un daudz ko citu, neuztraucoties par jebkuru kodu.

Wix mākslīgā dizaina intelekts

Balstoties uz jūsu atbildēm uz dažiem jautājumiem, Wix ADI nekavējoties izveidos jums vietni. Tāpēc ar Wix ADI tīmekļa vietnes izveidošana ir tikai dažu klikšķu jautājums. Tas iegūs jūsu gatavu vietni ar visu tekstu un attēliem, kas nepieciešami, lai jūsu vietne būtu gatava ieviešanai.

Jūs varat izvēlēties jebkuru no Wix’divi vietņu veidotāji.

Kā izveidot vietni, izmantojot Wix Editor?

Ja savas vietnes izveidošanai jūs izvēlaties izmantot Wix Editor, viss, kas jums jādara kā iestatīšanas process, ir izvēlēties jebkuru jūsu izvēlētu veidni, kas piemērota jūsu vietnei.’s vajadzībām.

izvēlēties veidni wix

Vienreiz tu’Kad esat izvēlējies veidni, jūsu vietne tiks ģenerēta atbilstoši jūsu atlasītajai veidnei un pēc tam jums’Tiks nosūtīts redaktoram, kurš dod jums pilnīgu brīvību rediģēt jūsu vietni.

Izmantojot šo redaktoru, jūs varat vēl vairāk pielāgot savu vietni. Izmantojot redaktoru, varat iespējot vai atspējot jebkuru no funkcijām.

Kā izveidot vietni, izmantojot Wix ADI?

Ja izvēlaties Wix ADI, jums tiks uzdoti daži jautājumi un pēc tam, pamatojoties uz jūsu ieguldījumu, Wix ADI izmantos mākslīgo intelektu, lai no miljardiem kombināciju izvēlētos unikālu stilu un struktūru kombināciju..

Piemēram, ja pirmajā solī izvēlaties tiešsaistes veikalu, jums tiks lūgts precizēt, kāda veida tiešsaistes veikalu jūs’mēģinu izveidot:

Turklāt jums tiks uzdoti vēl daži jautājumi, lai tas būtu precīzāks.

Un jums ir jāizvēlas iezīme pēc jūsu izvēles. Un jūs varat arī izvēlēties izlaist šīs metodes, un pēdējais solis ir tas, kur jums jāizvēlas jūsu iecienītā stila tips.

Jūsu vietnes motīvs ir gatavs, atbilstoši jūsu gaumei pielāgots.

Wix kods

Izmantojot Wix kodu, varat pievienot savai vietnei papildu saturu ar visām Wix redaktora dizaina iezīmēm. Wix kods ir patiešām noderīgs, veidojot pielāgotas tīmekļa lietojumprogrammas un stabilas vietnes. Wix kods dod jums privilēģiju izveidot savas datu bāzes kolekcijas, jūs varat pievienot pielāgotas formas. Un viss, ko jūs darāt, ir saderīgs ar SEO.

Vai Wix ir bezmaksas?

Kad esat redzējis visas šīs labās lietas, kas rakstītas par Wix, jums var rasties jautājums, vai Wix ir bezmaksas? Wix ir bezmaksas. Jūs varat iegūt daudz iespēju bez maksas. Bet jums ir privilēģija izvēlēties Wix Premium, kur varat izmantot bezmaksas mitināšanu, domēna savienojumu, bezmaksas domēnu 1 gadu, Google Analytics, Premium atbalsts, 500 MB + krātuve. Jūs varat doties uz Premium, iztērējot ₹ 70 mēnesī. Pastāv arī 14 dienu naudas atdošanas garantija.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me