15 labākie bezmaksas logo veidotāji un ģeneratori

Labākais bezmaksas logotipu veidotāji un ģeneratoriJūsu uzņēmuma vietnes logotipa noformēšana var būt dārga (no 500 līdz 5000 USD).

Ne tikai tas – neliela budžeta komandai var nebūt programmatūras programmu vai prasmju pašiem noformēt logotipu. Viens ir skaidrs: logotipa dizains ir svarīgs. Tas nosaka jūsu zīmola vizuālo identitāti un ir kā neaizmirstams simbols tam, kas jūs esat.

Kur jūs vērsīsities, ja jums nav līdzekļu profesionālam logo noformējumam? Par laimi 9 labākajām e-komercijas platformām – tiešsaistē ir ļoti daudz bezmaksas logo veidotāju un ģeneratoru.

Daži piedāvā programmatūru bez maksas, bet citi piedāvā arī bezmaksas logotipu lejupielādi. Izpētījis krāsas un logotipa stilu, kuru vēlaties pārstāvēt jūsu biznesu, sazinieties ar kādu no šiem 15 bezmaksas logotipu veidotājiem un ģeneratoriem, kas nav norādīti noteiktā secībā.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot logotipu veidotājus un ģeneratorus??

  1. Jūs sākat jaunu vietni, bet jums nav budžeta, lai algotu profesionālu logotipu dizaineru.
  2. Jums nav prasmju vai programmatūras, lai pats izstrādātu logotipu.
  3. Jūs meklējat iedvesmu un idejas logotipa noformējumam.

Zemāk ir 15 BEZMAKSAS logo veidotāji

Pilnīga izpaušana: WebsiteSetup nopelna komisiju, ja jūs galu galā pērkat, izmantojot mūsu novirzīšanas saites šajā sarakstā. Tas mums palīdz visu atjaunināt. Paldies Tev par atbalstu.

# 1. Wix logotipu veidotājs

Wix logo veidotāja mājas lapa
www.Wix.com

Wix logotipu veidotājs nodrošina labāko no abām pasaulēm: atbildiet uz dažiem vienkāršiem jautājumiem, un tas jums automātiski izveidos logotipa veidni. Tad jūs varat brīvi pielāgot gandrīz katru aspektu, ņemot vērā personīgo izvēli – no krāsām līdz fontam, tekstam un lielumam..

Labākā daļa? Jūs ne tikai iegūstat individuāla izskata logotipu bez maksas, bet arī par to saņemsiet visas komerciālās tiesības (tas nozīmē, ka varat to izmantot biznesam un peļņas gūšanai, neuztraucoties par to, kam ir licence). Jūs pat varat lejupielādēt sava logotipa avota failus (SVG formātā), lai to varētu ievietot visam, sākot no vizītkartēm un beidzot ar t-krekliem.

Lai piekļūtu logotipa veidotājam, jums būs jāizveido konts Wix. Bet sudraba oderējums ir tāds, ka tas arī dos jums piekļuvi viņu uzņēmuma vārdu ģeneratoram un pilnīgam vietnes veidošanas rīkam. Tātad tas ir ideāls vienas pieturas aģentūra pavisam jaunam biznesam.

# 2. Drēbnieka zīmoli

TailorBrands logo veidotājs
www.TailorBrands.com

Tailor Brands ir jaudīgs viss-vienā grafiskā dizaina rīks, kas palīdzēs jums izveidot pielāgotu un unikālu jūsu uzņēmuma logotipu. Logotipa izveides process balstās uz viktorīnu, kurā jums jāatbild uz jautājumiem par jūsu zīmolu, nozari un vēlmēm. Kad esat aizpildījis viktorīnu, jūsu logotips tiks ātri izveidots. Tailor Brands sniegs jums dažas alternatīvas, lai jūs varētu izvēlēties to, kas jums patīk visvairāk, vai arī pielāgot savu logotipu, līdz esat ar to apmierināts..

Turklāt jūs saņemsiet lietošanai gatavu grafiku sociālajiem saziņas līdzekļiem un reklāmām. Visbeidzot, kad esat pabeidzis, varat lejupielādēt augstas kvalitātes vektoru, SVG vai EPS failus, kurus varat izmantot savai vietnei, vizītkartes vai preces ar visām komerciālajām tiesībām.

# 3. Canva

Canva logo veidotājs
www.Canva.com

Canva kādu laiku darbojas brīvajā dizaina tirgū, piedāvājot bezmaksas un maksas veidnes sociālo mediju attēliem, skrejlapām, ielūgumiem, vizītkartēm un daudz ko citu. Iespaidīgajā veidņu klāstā ir daudz dažādu bezmaksas un apmaksātu logotipu iespēju. Sāciet ar vienu no viņu bezmaksas veidnēm un mainiet tekstu, krāsas, fontus un citu, lai tas atbilstu jūsu firmas zīmei.

Vai jums nepatīk tas, ko redzat? Augšupielādējiet savu grafiku vai izvēlieties no Canva plašās bezmaksas elementu bibliotēkas, lai pievienotu logotipa veidnei ar vienkārši lietojamu vilkšanas un nomešanas funkciju. Lejupielādējiet savu dizainu kā PNG, JPG vai PDF. Izmantojiet vietni, lai izveidotu veidlapas, vizītkartes un daudz ko citu, izmantojot savu bezmaksas logotipu.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka citi cilvēki var izmantot tās pašas veidnes, tāpēc jūs varētu redzēt, ka līdzīgi dizaini peldoši darbojas tiešsaistē. Ar nelielu radošumu nav nepieciešams daudz, lai šiem bezmaksas logo dizainparaugiem piešķirtu savu unikālo pieskārienu un bez maksas iegūtu profesionāla izskata logotipu..

# 4. Bezmaksas logotipa dizains

FreeLogoDesing.com logo veidotājs
www.FreeLogoDesign.com

Bezmaksas logotipa dizains ļauj ērti izveidot bezmaksas logotipu. Vienkārši ierakstiet sava uzņēmuma nosaukumu un izvēlieties no 20 dažādām kategorijām, lietojumprogramma priekšskatīs tūkstošiem bezmaksas logo veidņu. Veiciet pats savas krāsas, formas un fonta izmaiņas un lejupielādējiet dizainu bez maksas. Ja vēlāk nolemjat nedaudz investēt savā logotipā, varat lejupielādēt sava logotipa augstas izšķirtspējas versiju par 59 ASV dolāriem.

# 5. Grafiskās atsperes

Grafisko avotu logo veidotājs
www.GraphicSprings.com

Tāpat kā citi logotipu veidotāji sarakstā, arī Graphic Springs piedāvā dažādas veidnes, no kurām izvēlēties vairākās kategorijās. Ievadiet sava uzņēmuma vārdu un uzrakstu, izvēlieties attēlu kategoriju, logotipu un viegli rediģējiet. Filtrējiet savas iespējas, izmantojot jaunus vai populārus logotipus.

Ja vēlaties mazliet vairāk radošas brīvības ar sava logotipa dizainu, sāciet ar formām un simboliem vai izmantojiet tos, lai logotips būtu mazliet dekoratīvs. Lai gan programmatūru var brīvi izmantot, tā galīgā projekta kā PNG, SVG vai JPG dizaina lejupielāde maksā 19,99 USD. Tomēr, ja nākotnē izvēlēsities veikt korekcijas, tas būs saistīts ar neierobežotu rediģēšanu un lejupielādi.

# 6. LogoMakr

LogoMakr
www.LogoMakr.com

LogoMakr piedāvā ērti lietojamu programmatūras programmu, kas ļauj vienkārši vilkt savas formas un tekstu tur, kur vēlaties. Sāciet ar formu un ikonu meklēšanu, pēc tam rediģējiet krāsas, izmēru un citu. Pievienojiet tekstu un sakārtojiet to pēc vēlēšanās, pielāgojot fonta tipu, lielumu un krāsu. Viedā apgriešanas poga perfekti apgriež jūsu logotipu.

Kad esat gatavs, vienkārši saglabājiet dizainu datorā. Ir pieejama bezmaksas lejupielādes opcija, taču tai ir ierobežojumi, piemēram, zemas kvalitātes faili un vienošanās par vietnes logotipa piešķiršanu jūsu logotipam. Tikai par 19 ASV dolāriem jūs varat lejupielādēt augstas kvalitātes versiju savai vietnei, vizītkartes, t-kreklus un citu bez kredītiem.

# 7. UCraft

Ucraft logo veidotājs
www.uCraft.com/free-logo-maker

Ja esat tik tālu nokļuvis sarakstā un joprojām neesat atradis vietni, kas atbilstu jūsu logotipa dizaina vajadzībām, izmēģiniet UCraft. UCraft ir vietņu veidotājs, kas piedāvā tīmekļa veidnes, bezmaksas mākoņa mitināšanu un daudz ko citu. Kā prēmiju viņi piedāvā arī bezmaksas logotipu veidotāju. Tāpat kā citi sarakstā esošie bezmaksas rīki, arī UCraft bezmaksas logo izgatavošana ir tikpat vienkārša kā ikonas izvēle, sava uzņēmuma nosaukuma pievienošana un fontu un krāsu pielāgošana..

UCraft komplektā ir vairāk nekā 220 000 ikonu, kuras varat izmantot savā dizainā. Pilnībā bezmaksas eksportējiet caurspīdīgo, augstas izšķirtspējas PNG failu!

# 8. Tiešsaistes logotipu veidotājs

Tiešsaistes logotipu veidotājs
Vietne www.OnlineLogoMaker.com

Tiešsaistes logotipu veidotājam ir līdzīga saskarne kā Graphic Spring bezmaksas logotipu ģeneratoram. Logotipa dizaina brauciena sākšana ir ātra un vienkārša, izmantojot daudz veidņu un fontu izvēli. Izvēlieties no viņu iepriekš izstrādātajiem simboliem simtos kategoriju vai augšupielādējiet savu attēlu.

Izmantojot bezmaksas kontu, jūs varat saglabāt savu dizainu un atgriezties pie tā vēlāk. Izbaudiet neierobežotu lejupielādi, lai jūs varētu grozīt savu logotipu jebkurā laikā. Tiešsaistes Logo Maker piedāvā gan bezmaksas, gan premium klases pakalpojumus. Premium pakete piedāvā augstākas izšķirtspējas lejupielādes un ļauj eksportēt dizainu kā caurspīdīgu (.PNG) vai kā vektoru (.SVG), lai jums būtu ērti izmantot savu logotipu jebkur.

# 9. Designmantic

DesignMatic logotipu veidotājs
www.DesignMatic.com

Sāciet darbu ar bezmaksas Designmantic logotipu ģeneratoru, izvēloties vēlamo logotipa stilu, fonta veidu un krāsas. Pēc tam ievadiet sava uzņēmuma nosaukumu un izvēlieties no vairāk nekā 30 nozares kategorijām. Kad atrodat sev tīkamu logotipu, varat pielāgot krāsas un fontu.

Lai gan rīks ir bezmaksas, par dizaina lejupielādi ir jāmaksā. Tas nozīmē, ka liela apjoma drukāšanai jūs iegūsit augstas izšķirtspējas un uz vektoriem balstītu failu. Diemžēl šī vietne nepiedāvā neierobežotu lejupielādi. Ja nevēlaties maksāt lejupielādes maksu, tas var būt lielisks rīks iedvesmas apkopošanai.

# 10. Shopify

shopify logo veidotājs
www.Shopify.com/tools/logo-maker

Shopify piedāvā virkni rīku tiešsaistes biznesam, ieskaitot rīkus, kas nepieciešami, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu. Lai arī daži no šiem pakalpojumiem nāk ar ikmēneša maksu, Shopify piedāvā arī plašu bezmaksas rīku klāstu, piemēram, uzņēmuma nosaukumu ģeneratoru, QR kodu ģeneratoru un, protams, bezmaksas logotipu veidotāju.

Ievadiet sava uzņēmuma nosaukumu un pēc tam izvēlieties ikonu un rediģējiet krāsas un izmērus. Izvēlieties no četriem dažādiem teksta un ikonu izkārtojumiem un pēc tam saņemiet logotipu tieši uz jūsu e-pastu.

# 11. Logotipa veida veidotājs

LogoTypeMaker logo veidotājs
www.LogoTypeMaker.com

Logo tipa veidotājam ir vairāk nekā 200 fontu, vairāk nekā 1000 profesionālu veidņu un vairāk nekā 600 000 vektoru formu, lai padarītu jūsu logotipa dizainu vieglu, pat ja neesat profesionāls dizainers. Tie piedāvā uz vektoriem balstītas SVG lejupielādes un neierobežotas modifikācijas, lai jūs jebkurā laikā varētu mainīt krāsas un fontus. Izmantojot bezmaksas modeli, jūs varēsit izveidot bezmaksas modernu logotipu, kas nav pielāgojams. Atšķirībā no citiem bezmaksas logotipu veidotājiem, jūs varēsit eksportēt savu dizainu 300DPI formātā kā JPG vai PNG failu. Vienreizējs maksājums USD 24,99 vai USD 39,99 piedāvā vairāk iespēju un logotipa izvēles.

# 12. Zyro

Zyro logo veidotājs
zyro.com/logo-maker

Zyro ir bezmaksas logo veidotājs, kas nopietni uztver vienkāršību. Lai sāktu, jums nebūs jāizveido konts vai jāveic papildu darbības.

Vispirms ierakstiet savu zīmolu un uzrakstu. Otrkārt, izvēlieties formu, kuru vēlaties veidot sava logotipa pamatā. Jūs varat izvēlēties no tūkstošiem iespēju; vienkārši ierakstiet atslēgvārdu un dodieties uz priekšu. Visbeidzot, jūs varat pielāgot savu logotipu. Novietojiet vārdu un uzrakstu, kā vēlaties, attiecībā pret formu, mainiet vārdu fontu, krāsu un lielumu. Kad esat pabeidzis, lejupielādējiet PNG un izmantojiet to jebkur no savas vietnes uz savu vizītkarti.

# 13. Dizaina kalns

Design Hill logo veidotājs
www.DesignHill.com/tools/logo-maker

Design Hill piedāvā daudzus pakalpojumus, no kuriem viens ir bezmaksas logotipu ģenerators. Pārlūkojiet tūkstošiem ikonu, pielāgojiet tekstu un krāsas un lejupielādējiet bezmaksas dizainu. Noteikti pārbaudiet arī citus viņu bezmaksas rīkus, tostarp Facebook un Twitter vāka fotoattēlu veidotājus, QR koda ģeneratoru un daudz ko citu.

# 14. Logotipu veidotājs

LogoMaker.com
www.LogoMaker.com

Logo Maker šajā nozarē darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un, izmantojot bezmaksas logotipu ģeneratoru, ir kalpojis vairāk nekā 3 miljoniem uzņēmēju un mazo uzņēmumu īpašnieku. Izvēlieties no vairāk nekā 10 000 ikonām, pēc tam kontā bez maksas izveidojiet un saglabājiet neierobežotus logotipus.

Maksa tiek iekasēta, kad esat pabeidzis dizainu un lejupielādējat augstas izšķirtspējas failu. Pa to laiku varat izmantot rīku, lai eksperimentētu un smeltos iedvesmu. Ja meklējat iespēju bez maksas, varat ģenerēt HTML koda fragmentu savai vietnei, nevis lejupielādēt pilna attēla failu.

# 15. SquareSpace

SquareSpace logotipu veidotājs
www.logo.squarespace.com

Squarespace piedāvā dažādus pakalpojumus tiešsaistes biznesam, ieskaitot visu nepieciešamo, lai izveidotu savu vietni. Izmantojot viņu bezmaksas tiešsaistes logotipu veidotāju, jūs varat pārlūkot ikonas un pielāgot savu dizainu neatkarīgi no tā, vai meklējat iedvesmu vai pilnībā pielāgotu logotipu. Lejupielādējiet dizainu bez maksas ar mazu izšķirtspēju vai iegādājieties augstas izšķirtspējas versiju par 10 ASV dolāriem. Squarespace klienti var lejupielādēt augstas izšķirtspējas failu bez dalības.


Izmantojot šo plašo rīku klāstu, kas pieejams pa rokai, jūs varat eksperimentēt ar logotipa dizainu neatkarīgi no jūsu budžeta.

Vai kaut kas mums pietrūkst? Atstājiet komentāru zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me