Labākā WordPress mitināšana

Labākā WordPress mitināšana
Šajā mitināšanas salīdzinājumā mēs salīdzinām WordPress mitināšanas veiktspēju salīdzinājumā ar funkcijām un izmaksām.

Jūsu WordPress vietnes pareizā mitināšana ir ļoti svarīgs. Jūsu vietnes veselība būs atkarīga no jūsu izmantotā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja.

Bet kā jūs zināt, kurš no tiem ir labākais WordPress resursdators?

Ir ļoti daudz, no kuriem izvēlēties: BluehostVietneHostGatorUtt.

Neatkarīgi no tā, kuru resursdatoru izvēlēsities, paturiet prātā 3 svarīgākos WordPress mitināšanas faktorus:

 • Ātrums – pazīstams arī kā “ielādes laiks”
 • Laiks – jābūt vismaz 99,94%
 • Klientu atbalsts – viņiem vajadzētu palīdzēt jums ar WordPress saistītos jautājumos.

Mēs nevaram garantēt, ka jūsu vietnei būs līdzīgi rezultāti par darbības laiku vai ātrumu, jo tas mainās atkarībā no vairākiem dažādiem faktoriem, piemēram, jūsu izvēlētā mitināšanas plāna, vietnes lieluma un apmeklētāju skaita, kuru jūsu vietne saņem.

Pilna informācija: Mēs nopelnām komisiju, ja jūs galu galā iegādājaties kādu no šajā lapā uzskaitītajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, izmantojot mūsu novirzīšanas saites. Tas palīdz mums atjaunināt mūsu pārskatus. Paldies par atbalstu.

10 labākie WordPress mitināšanas pakalpojumi

Vispirms pāriesim pie labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un pēc tam pārvietosimies lejup pa sarakstu, lai redzētu, no kuriem jums vajadzētu izvairīties. Bez turpmākas piepūles šeit ir 10 labākie WordPress tīmekļa mitinātāji:

1. Bluehost (www.Bluehost.com)


Bluehost WordPress mitināšana
 • Laiks: 99,99%
 • Ielādes laiks: 390 ms
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Iespējas: Instalēšana ar vienu klikšķi WordPress, https (SSL), bezmaksas domēns 1 gadu
 • Vietne: www.Bluehost.com

Bluehost ir populārs mitināšanas pakalpojums daudzu mazo uzņēmumu īpašnieku un emuāru veidotāju starpā, kuri izmanto WordPress. Iemesls ir vienkāršs – viņiem ir lētas ievada cenas (2,75 USD / mēnesī), tās ir vienkārši lietojamas (WordPress instalēšana ar vienu klikšķi), un tām parasti nav nekādu veiktspējas problēmu.

Faktiski mēs noskaidrojām, ka Bluehost ir vislabākā izmaksu un vērtības attiecība. Mūsu darbspējas un ātruma uzraudzības rīks Pingdom parādīja vidējo darba laiku 99,99% ar tikai 24 pārtraukumiem (visi mazāk nekā stundu laikā) un vidējais lapas ielādes ātrums 390 ms par pēdējiem 12 mēnešiem.

Bluehost 12 mēnešu statistika

Viņi ir arī vieni no nedaudzajiem tīmekļa mitinātājiem, kurus oficiāli iesaka WordPress.org kopiena. Visi viņu plāni ir ar bezmaksas SSL (https: //), WordPress inscenēšanas vidi un vienkāršu WordPress instalēšanas funkciju. Viņiem ir arī liela WordPress konsultāciju datu bāze, un visiem plāniem ir 24 stundas diennaktī pieejams klientu atbalsts.

Tomēr tie nav lēti. Cenas sākas ar 2,75 USD mēnesī, bet viņi gadu iemet bezmaksas domēna vārdu ar SSL.

 • Pros: Spēcīgs darbspējas un ielādes laiks, bezmaksas vietņu pārsūtīšana, bezmaksas domēna vārds, iesaka WordPress.org
 • CONS: Nav iespējas maksāt katru mēnesi.

Noklikšķiniet, lai redzētu, vai USD 2,75 / mēn atlaide joprojām ir spēkā

2. HostGator pārvaldīts WordPress (www.HostGator.com)


HostGator Pārvaldītā WordPress mitināšana
 • Laiks: 99,99%
 • Ielādes laiks: 369 ms
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Iespējas: Bezmaksas vietņu pārsūtīšana un dublēšana. WordPress optimizēti serveri
 • Vietne: www.HostGator.com

HostGator mitina vairāk nekā 10 miljonus domēnu, padarot tos par vienu no populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

Līdzīgi kā Bluehost, HostGator piedāvā arī specializētus WordPress mitināšanas risinājumus, piemēram, “WordPress Hosting”.

Tie ir labākais risinājums vietnēm ar lielu trafiku, kurām nepieciešams ātrāks ielādes laiks. HostGator WordPress plānam vajadzētu padarīt jūsu vietni ātrāku dažādos reģionos, īpaši mobilo ierīču lietotājiem.

Viņu pēdējais 12 mēnešu vidējais ielādes laiks ir 369 ms un uptime >99,99%. Viņu kopējais dīkstāves laiks gadā bija tikai 22 minūtes, kas ir diezgan izcils.

HostGator 12 mēnešu statistika

Viņi arī piedāvā bezmaksas vietņu migrēšanu ar visiem saviem plāniem. Visiem viņu plāniem ir neierobežots joslas platums, krātuves un e-pasta konti.

Lai arī viņu ievada cenas ir lētas, sākot no USD 5,95 mēnesī, viņu atjaunošanas maksa ir augstāka – USD 9,95 mēnesī. Tomēr, ja lietosit mūsu kupona kodu (WEBSITESETUP), jūs to varēsit saņemt par USD 3,99 mēnesī.

 • Pros: Labs ielādes laiks, uzticams, viena klikšķa instalēšana WordPress, 1 bezmaksas vietnes pārsūtīšana
 • CONS: Augstāka atjaunošanas maksa.

Noklikšķiniet, lai redzētu, vai viņu kupona atlaide 3,99 USD / mēnesī joprojām ir spēkā

3. Hostinger (www.Hostinger.com)


Hostinger WordPress mitināšana
 • Laiks: 99,93%
 • Ielādes laiks: 339 ms
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Iespējas: Bezmaksas e-pasta konts, klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī, bezmaksas SSL (https)
 • Vietne: www.Hostinger.com

Hostinger sākotnēji ir no Eiropas, taču tam ir datu centri ASV, Āzijā un Eiropā. Viņi nepiedāvā iespēju izvēlēties datu centru uzreiz, taču pēc reģistrēšanās varat lūgt viņu atbalstu, lai mainītu jūsu servera atrašanās vietas no ASV uz Āziju vai Eiropu. Ļoti jauka funkcija, ko daudzi citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi nepiedāvā.

Tajos ietilpst arī vietņu veidotājs WordPress, kas nav ideāls, bet var daudz palīdzēt iesācējiem. Hostinger piedāvā arī 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanu, un tai ir liela WordPress rokasgrāmatu un konsultāciju bibliotēka.

Neskatoties uz to, ka viņi atrodas lētākajos WordPress resursdatoros, viņu veiktspēja faktiski ir labā pusē. Iekraušanas laikā (339 ms), viņus pieveica tikai A2 mitināšana. Laiks ir labs – ienākšana ir 99,93% pēdējo 12 mēnešu laikā.

Hostingera 12 mēnešu statistika

Viņu lētākais WordPress mitināšanas plāns sākas no 2,15 mēnesī un atjauno 3,49 USD. Šajā plānā ir iekļauts 100 GB joslas platums, kas ir optimāls mazākai WordPress vietnei. Turklāt visos viņu plānos ir iekļauts 1 e-pasta konts, kā arī SSL sertifikāts. Ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, varat saņemt pilnu atmaksu līdz 30 dienām pēc reģistrēšanās.

 • Pros: Lēta cena, viena klikšķa WordPress instalēšana, ātrs ātrums
 • CONS: Vidējais darbspējas laiks.

Noklikšķiniet, lai redzētu, vai joprojām ir spēkā atlaide 2,15 USD mēnesī

4. Vietnes vietne (www.SiteGround.com)


Vietnes WordPress mitināšana
 • Laiks: 99,98%
 • Ielādes laiks: 629 ms
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Iespējas: Google mākoņa serveri, bezmaksas https (SSL), bezmaksas e-pasts
 • Vietne: www.SiteGround.com

SiteGround ir vēl viens populārs un likumīgs WordPress mitināšanas pakalpojums, kuru iesaka WordPress.org kopiena. Kopš 2004. gada SiteGround ir kļuvis par lielu tīklu, kurā visā pasaulē ir vairāk nekā 800 000 domēnu vārdu.

Viņi ir vieni no retajiem saimniekiem, kur varat arī mainīt savu datu centru atrašanās vietas – no Eiropas uz ASV. Tātad, ja jūsu apmeklētāji galvenokārt ir no Eiropas, tas, iespējams, ir labs risinājums.

Viņi arī piedāvā bezmaksas WordPress vietņu pārsūtīšanu, ietver bezmaksas CDN (kešatmiņā saglabāšanai) un attēlu optimizāciju, kam visiem kopā vajadzētu padarīt jūsu WP vietni ātrāku nekā iepriekš.

Mēs arī pārbaudījām klientu atbalstu, sazinoties ar viņu tiešraides tērzēšanu, un uzdevām vairākus jautājumus, lai novērtētu viņu atbalsta komandu. Viņi bija draudzīgi un izpalīdzīgi, ātri atbildēja uz jautājumiem.

Runājot par uptime, SiteGround uzturēja vidējo uptime 99,98% (ar 34 pārtraukumiem), kam seko spēcīgs slodzes laiks 629 ms. Saskaņā ar mūsu testu tas nav tik ātri kā Bluehost vai HostGator, un tāpēc viņi nolaižas trešajā vietā.

SiteGround 12 mēnešu statistika

Vietnes zemes plāni sākas no USD 3,95 mēnesī, bet atjaunot ar lielāku ātrumu (līdzīgi kā daudziem hostinga pakalpojumu sniedzējiem). Visi viņu pārvaldītie WordPress plāni atjaunojas par USD 9,95 mēnesī (tiklīdz jūsu sākotnējais plāns beidzas). Domēns nav iekļauts, taču tie piedāvā bezmaksas e-pasta kontus.

 • Pros: Labs darbspējas laiks, stabils ātrums, vislabākais WordPress atbalsts, bezmaksas vietņu pārsūtīšana, oficiāli ieteikusi WordPress, bezmaksas SSL.
 • CONS: Augstākas atjaunošanas maksas

Noklikšķiniet šeit, lai redzētu vietnes SiteGround pašreizējo cenu noteikšanu

5. A2 mitināšana (www.A2Hosting.com)


WordPress mitināšana
 • Laiks: 99,93%
 • Ielādes laiks: 295 ms
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Iespējas: Ātri serveri, bezmaksas SSL, bezmaksas CDN, 24 stundu diennakts atbalsts
 • Vietne: www.A2Hosting.com

A2 mitināšana ir vēl viena lētu WordPress mitināšana. Savā mājas lapā viņi drosmīgi apgalvo, ka ir 20 reizes ātrāki par jūsu pašreizējo mitināšanu. Bet vai tā ir taisnība??

Visi viņu plāni nāk ar SSL (Let’s Encrypt), bezmaksas Cloudflare CDN un neierobežotu SSD krātuvi un joslas platumu. Tāpat kā vietnē SiteGround, arī serverī A2 Hostings var mainīt atrašanās vietas. Pašlaik viņi piedāvā datu pagarinātājus ASV, Nīderlandē un Singapūrā.

Lai gan viņu klientu atbalsta tērzēšana nav ideāla (lai sazinātos ar viņiem mums vajadzēja apmēram 8 minūtes), tā ir pieejama visu diennakti. Turklāt ar viņiem var sazināties arī pa tālruni.

Saskaņā ar veiktspējas testiem A2 Hostings patiešām bija ātrākais WordPress hostinga pakalpojumu sniedzējs vietnē 295 ms. Lai arī ar A2 mitināšanu bija daudz labu aspektu, viņu pēdējais 12 mēnešu darbības laiks mums nav bijis ideāls. Nāk plkst 99,94% gadā kopā ar 5 stundām dīkstāves.

A2 mitināšanas 12 mēnešu statistika

Viņu lētākais WordPress plāns sākas no USD 3,92 mēnesī uz vismaz 36 mēnešiem un pēc tam atjaunojas ar USD 7,99 mēnesī. Jūs saņemat arī 25 e-pasta kontus un neierobežotu vietņu pārsūtīšanu. A2 varētu būt ērts resursdators kādam, kam pieder daudzas WordPress vietnes. Visbeidzot, A2 hostings piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

 • Pros: Ātrākais WordPress mitināšana, WordPress optimizētie serveri
 • CONS: Vidējais darbspējas laiks – tikai 99,94%.

Noklikšķiniet šeit, lai redzētu A2 pašreizējo cenu noteikšanu

6. GreenGeeks (www.GreenGeeks.com)


GreenGeeks WordPress mitināšana
 • Laiks: 99,99%
 • Ielādes laiks: 375 ms
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Iespējas: Neierobežota krātuve un joslas platums, automātiski atjauninājumi, bezmaksas SSL
 • Vietne: www.GreenGeeks.com

GreenGeeks ir ātra, droša un mērogojama mitināšana WordPress lietotājiem. Viņu vārds cēlies no tā, ka viņi vietņu mitināšanai izmanto videi draudzīgu pieeju.

Visi viņu WordPress plāni nāk ar bezmaksas SSL, iekšēju / bezmaksas CDN, neierobežotu e-pasta kontu, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu SSD krātuvi. Pēc reģistrēšanās jums ir iespēja izvēlēties no dažādām serveru atrašanās vietām starp ASV, Kanādu un Eiropu. WordPress vietņu pārsūtīšana ir bezmaksas.

No atbalsta puses viņiem ir diennakts tiešraides tērzēšana, e-pasts un tālrunis, kā arī daudzas ar WordPress saistītas apmācības un ceļveži. Viņu atbalsts parasti ir ātrs un precīzs.

GreenGeek veiktspēja, it īpaši ātrums (375 ms) ir labs, un darbspējas laiks izskatās ļoti uzticams (99,99%) arī – tikai 36 pārtraukumi, kopā tikai 1 stunda dīkstāves gadā.

GreenGeeks 12 mēnešu statistika

Vienīgais mīnuss ir viņu augstākās atjaunošanas maksas. Lētākais plāns 2,95 USD / mēn atjaunojas par 9,95 USD / mēn. Viņu naudas atdošanas garantija ir 30 dienas, bet, ja jūs izvēlētos viņu “bezmaksas” domēna vārda piedāvājumu, jūsu atmaksa tiktu atskaitīta par USD 13,95 par domēna vārda reģistrācijas maksu.

 • Pros: Spēcīgs darbspējas laiks, videi draudzīga hostinga pakalpojumu sniedzējs, bezmaksas vietņu pārsūtīšana
 • CONS: Augstākas atjaunošanas maksas

Noklikšķiniet, lai redzētu, vai joprojām ir spēkā atlaide 2,95 USD mēnesī

7. DreamHost (www.DreamHost.com)


DreamHost WordPress mitināšana
 • Laiks: 99,92%
 • Ielādes laiks: 569 ms
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Iespējas: WordPress ir iepriekš instalēts, velciet un nometiet veidotāju, neierobežots joslas platums / krātuve
 • Vietne: www.DreamHost.com

DreamHost ir populārs, vispāratzīts mitināšanas pakalpojums no ASV ar vairāk nekā 340 000 klientiem. Tāpat kā Bluehost un SiteGround, arī WordPress.org vietnē tie ir uzskaitīti kā ieteicamais WordPress resursdators.

DreamHost mērķis ir vienkāršs – būt ātram, uzticamam un optimizētam WordPress lietotājiem.

Visi viņu WordPress plāni (kopīgoti, pārvaldīti un VPS) piedāvā WordPress vietņu veidotāju, bezmaksas SSL un SSD krātuvi ar neierobežotu joslas platumu.

Vietņu pārsūtīšana nav bezmaksas (maksā USD 99, bet ir par brīvu ar savu DreamPress plānu, kas ir USD 16,95 mēnesī), un nav 24/7 atbalsta iespēju. Viņiem ir tiešraides tērzēšana, taču tā ir pieejama tikai plkst. 5: 30–21: 30 pēc Klusā okeāna laika, bet vismaz 7 dienas nedēļā.

Tie nešķiet ideāli mitināti vietnei, kas apkalpo apmeklētājus ārpus ASV vai Āzijas, taču tā noteikti nodrošina stabilu lapas ātrumu (569 ms) un “Labi” 99,92%. Nav arī iespēju izvēlēties servera atrašanās vietas ārpus ASV.

DreamHost 12 mēnešu statistika

Viņu lētākais plāns sākas no USD 2,59 mēnesī vai USD 4,95 mēnesī. DreamHost ir “augstas veiktspējas” pārvaldīti WordPress plāni, kas ir dārgāki un kuru cena ir USD 16,95 mēnesī. Atšķirībā no citiem, DreamHost piešķir 97 dienu naudas atdošanas garantiju. E-pasta konti maksā papildus USD 19,99 gadā, un bezmaksas domēns gadā atjauno USD 15,99 gadā.

 • Pros: Jūs varat maksāt katru mēnesi, labs atbalsts, spēja mērogot
 • CONS: Laiks varētu būt labāks

Noklikšķiniet, lai redzētu, vai 2,59 USD / mēn joprojām ir derīga

8. InMotion (www.InMotionHosting.com)


InMotion WordPress mitināšana
 • Laiks: 99,95%
 • Ielādes laiks: 767 ms
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Iespējas: WordPress ir iepriekš instalēts, neierobežots joslas platums / krātuve, neierobežots e-pasta konts
 • Vietne: www.InMotionHosting.com

InMotion ir vēl viens ASV bāzēts WordPress resursdators ar vairāk nekā 350 000 domēna vārdu.

Daudzi iemesli padara InMotion par labu piemērotību WordPress lietotājiem. Katram plānam ir bezmaksas SSL, CDN (bezmaksas), neierobežots e-pasta konts un 200 bezmaksas WordPress motīvi. Vienīgais, ko viņi ierobežo, ir pieejamais vietņu skaits, diska vieta un joslas platums.

Viņiem ir tieša tērzēšana 24 stundas diennaktī un ASV atbalsts pa tālruni. Turklāt vietņu pārsūtīšana ir bezmaksas (jauks pirkums), un jūs varat izmēģināt viņu iepriekš instalēto BoldGrid vietņu veidotāju..

Viens no InMotion Hosting trūkumiem ir tas, ka nav tūlītējas piekļuves kontam. Tas nozīmē, ja esat starptautisks klients, piemēram, ārpus Ziemeļamerikas, mēģinot verificēt savu jauno kontu, var rasties kavēšanās un apgrūtinājumi.

Viņu darbspējas un ātruma skaitļi ir vidēji, taču pietiekami ticami. Ienākot plkst 99,95% uptime un vidējais ātrums 767 ms pēdējo 12 mēnešu laikā.

InMotion 12 mēnešu statistika

InMotion ir vairāki WordPress, WordPress VPS un Dedicated WordPress plāni no 4,99 USD (atjauno 8,99 USD) līdz 248,99 USD, kas atšķiras no maksimālā vietņu skaita, krātuves lieluma un joslas platuma (maksimālais apmeklētāju skaits). Viņi ir arī vieni no nedaudzajiem resursdatoriem, kas piedāvā īpaši WordPress risinājumus.

 • Pros: Uzticams, ātrs, labs klientu atbalsts
 • CONS: Tūlītēja aktivizēšana cilvēkiem ārpus ASV. Ātrums varētu būt labāks

9. Vietne5 (www.Site5.com)

Vietnes5 WordPress mitināšana

 • Laiks: 99,99%
 • Ielādes laiks: 575 ms
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Iespējas: bezmaksas vietnes tranfser, viena klikšķa instalēšana WordPress, ekspertu WordPress atbalsts
 • Vietne: www.Site5.com

Vietne5 nav lētākais kopīgotais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. To sakot, viņi apgalvo, ka ir labākais risinājums dizaineriem un izstrādātājiem, jo ​​viņiem ir elastīgs vadības panelis, labs klientu serviss un stabils mitināšanas pakalpojums.

Līdzīgi kā citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, vietne5 piedāvā bezmaksas Cloudflare CDN, tiešsaistes tērzēšanu 24 stundas diennaktī un vietņu pārsūtīšanu. Viņi arī nodrošina un 99.9% garantiju par izmantojamību. Ir arī vērts pieminēt, ka Site5 lētākajam WP mitināšanas plānam nav iespēju izvēlēties starp datu centriem. Noklusējuma atrašanās vieta ir iestatīta uz ASV (centrālā).

Viņu “faktiskais” vidējais uptime pagājušajā gadā bija 99,99% un vidējais ātrums 575 ms. Tas nav tik ātri kā Bluehost vai A2 Hostings, bet pārspēj daudzus citus darbspējas laikā.

Vietne5 12 mēnešu statistika

Vietne5 ir dārga. Viņu lētākais plāns maksā 6,95 USD / mēn 24 mēnešus; vēlāk tas tiek atjaunots par nedaudz augstākām izmaksām – USD 8,95 mēnesī. Viņu norēķinu process mums nepatīk, ka, kaut arī viņi piedāvā naudas atmaksu 30 dienu laikā, jūsu mitināšana automātiski tiks atjaunota piecpadsmit (15) dienas pirms jūsu pašreizējā termiņa beigām..

 • Pros: Labs darbspējas laiks, labs ātrums
 • CONS: Augstas izmaksas

10. iPage (www.iPage.com)


iPage WordPress mitināšana
 • Laiks: 99,94%
 • Ielādes laiks: 709 ms
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Iespējas: Bezmaksas domēns, neierobežota krātuve un joslas platums
 • Vietne: www.iPage.com

iPage piedāvā arī “WordPress” mitināšanu. Viņiem ir 2 WordPress plāni, kuru izmaksas ir USD 3,75 mēnesī un USD 6,95 mēnesī (atjaunošana attiecīgi USD 7,49 un USD 10,49 mēnesī). Abiem plāniem ir bezmaksas domēna nosaukums uz 1 gadu. iPage galvenais mērķis ir nodrošināt vislabāko iespējamo pieredzi, sākot no reģistrācijas līdz klientu atbalstam.

iPage piedāvā atbalstu, izmantojot 24/7 tiešraides tērzēšanu un tālruni. Abi plāni nāk ar viena klikšķa instalēšanu WordPress, kā arī bezmaksas SSL sertifikātu. Joslas platums un krātuve ir neierobežoti.

Negatīvā puse: iPage nepiedāvā nekādu satura piegādes tīklu (CDN), jūs nevarat mainīt datu centrus (tikai ASV), un nav arī bezmaksas vietņu pārsūtīšanas (papildus maksā 150 USD). Kamēr viņu uptime (99,94%) un ielādes laiks (709 ms) nav slikti, sniegums kopumā nav tik labs kā citiem WordPress tīmekļa mitinātājiem.

iPage 12 mēnešu statistika

Lētākais plāns maksā USD 3,75 uz 1/12/24/36 mēnešiem. Mēneša un gada paketes atjaunojas par USD 9,49 mēnesī, 24 mēnešu plāna atjaunošana pie USD 8,49, bet 36 mēnešu plāna atjaunošana pie USD 7,49. 30 dienu naudas atdošanas garantija ir iekļauta visos plānos. Dublēšana maksā 1,00 USD mēnesī, un e-pasta adreses caur Google suite tiek piedāvātas 6 USD mēnesī.

 • Pros: Labas īpašības
 • CONS: Nav ļoti zinošs klientu atbalsts, augstas atjaunošanas izmaksas.

WordPress mitināšanas kopsavilkums:

Sīkāks pārskats par 10 labākajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Katra pārskatīšana tika balstīta uz mūsu testa vietnes ātrumu, darbspēju un izmaksām. Darbības uzraudzībai un analīzei tika izmantoti trešo personu avoti, piemēram, Pingdom.

Īsāk sakot, mēs iesakām izmantot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošina pienācīgu 99,94% un vairāk uptime, vienlaikus saglabājot to ielādes laiku mazāku par 700 ms.

 TĪMEKĻU UZGLABĀŠANA SĀKUMA IZMAKSAS NAUDAS ATPAKAĻ IELĀDES LAIKS UPTIME MŪSU REITINGS
 1. Bluehost WordPress USD 2,75 mēnesī30 dienas390 ms >99,99%★★★★★
2. HostGator pārvalda WordPress 3,99 USD / mēn45 dienas369 ms > 99,99%★★★★★
3. Hostinger WordPress mitināšana 2,15 USD / mēn30 dienas339 ms > 99,93%★★★★★
 4. Vietnes WordPress mitināšana 3,95 USD / mēn30 dienas629 ms > 99,98% ★★★★
 5. A2 mitināšana WordPress mitināšana 3,92 USD / mēnJebkurā laikā295 ms > 99,94%★★★★
 6. GreenGeeks WordPress mitināšana 2,95 USD / mēn30 dienas375 ms > 99,99%★★★★
 7. DreamHost WordPress mitināšana USD 2,59 mēnesī97 dienas569 ms > 99,92%★★★★
 8. InMotion WordPress mitināšana 4,99 USD / mēn90 dienas767 ms > 99,95%★★★
 9. Vietnes5 WordPress mitināšana 6,95 USD / mēn45 dienas575 ms > 99,99%★★★
 10. iPage WordPress mitināšana 3,75 USD / mēn30 dienas709 ms > 99,94%★★★

Mēs nonācām pie secinājuma, ka jūs nevarat noiet greizi ar HostGator WP Managed, Hostinger vai Bluehost. Viņi visi piedāvā spēcīgu darbspējas laiku, ātru lapu ielādes laiku, lielisku klientu atbalstu un zemas ievada cenas.

Ja jums jau ir tīmekļa resursdators, bet pēc šī sludinājuma izlasīšanas vēlaties mainīt saimniekdatorus, skatiet šo rokasgrāmatu šeit. Tomēr pārliecinieties, ka daži no uzskaitītajiem tīmekļa mitinātājiem piedāvā bezmaksas vietņu migrēšanu.

Ja vēlaties salīdzināt pārvaldīto WordPress mitināšanu, apskatiet HostingsFacts.com.

Atsauksmes un atsauksmes par dažādiem (WordPress) mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir vairāk nekā laipni gaidīti komentāru sadaļā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me