30 profesionálov programu WordPress, ktoré je potrebné sledovať na Twitteri

30 profesionálov programu WordPress, ktoré je potrebné sledovať na Twitteri

Vykričte všetkých odborníkov na WordPress a dokonalý začiatočník, ktorý sa pripravuje na veľký skok. Toto je špeciálne odhodlanie pre všetkých, ktorí jednoducho nevedia dosť WordPressu. Ste naozaj miláčik, takže sa pripravte na zábavu.

Zhruba pred rokom sme uverejnili príspevok s viac ako 25 úžasnými blogmi WordPress, ktoré by ste mali sledovať, ktoré od vás získali skvelú spätnú väzbu. Hovoríme o úžasných a nostalgických komentároch, ako sú:

Toto je jedna veľká zbierka Freddy! Moje najobľúbenejšie sú WPExplorer, WPKube a samozrejme Blog WPMU Dev. Tiež milujte obsah WPLift a WPBeginner. �� – Syed Naimath, @SNaimath

Alebo …

Freddy, toto je neuveriteľný zoznam, ktorý si dal dohromady. Ďakujeme za to, že ste spomenuli WP Superstars – ja a tím to naozaj vážime. – Adam Connell @wpsuperstars

A ja by som mohol pokračovať ďalej a ďalej, pretože si rock. Každý z vás. Veľmi radi počúvame vaše myšlienky a medzi vami a mnou vaše komentáre poskytujú toľko potrebnú morálnu podporu. Dnes budeme stavať na tomto duchu kamarátstva s príspevkom, ktorý vás dostane a uzavrie s creme de la creme komunity WordPress..

Nasmerujeme vás na 30 odborníkov na WordPress, ktorých chcete sledovať na Twitteri. Títo muži (a dievčatá) sú vyzbrojení tým najlepším z tipov, noviniek, výukových programov, nástrojov a oveľa oveľa viac. Inými slovami, je to druh davu, s ktorým sa chcete stretnúť, aby ste zostali pred krivkou, pokiaľ ide o WordPress..

Hladný a smädný po najnovších udalostiach vo svete WordPress? Ak je to ozajstné áno, pozrite sa na nasledujúce účty Twitter a neváhajte stlačiť tlačidlo sledovania. Pripravený? dobrý.

Všetci odborníci na WordPress

wordpress profesionáli sledovať na Twitteri

Toto nie je cvičenie. Je to špeciálna zmienka pre všetkých profesionálov WordPress po celom svete. Ak máte radi a / alebo používate WordPress, patríte do tejto kategórie. Ak plánujete používať WordPress, urobte to už teraz a neznepokojujte sa; prišli ste na správne miesto.

Škoda, že nemáme vašu rukoväť Twitteru, aby sme vám potriasli rukou a osobne vás uviedli..

Či už ste začiatočník alebo výkonný používateľ programu WordPress, pozývame vás, aby ste nám v komentároch vynechali riadok a vašu úchytku na Twitteri, aby sme vás mohli chváliť a rozpoznať ako zásadného ozubeného kolieska v zariadeniach, v ktorých je spustený WordPress. Ak ste dokonalý začiatočník, môžete ho nasledovať @WordPress na Twitteri.

Prieskumník WP

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-wpexplorer

Predpojatosť alebo žiadna predpojatosť. WPExplorer je jeden účet Twitter, ktorý musíte sledovať. AJ Clarke a Kyla sú špičkoví odborníci na WordPress na mojom zozname, a to nehovorím, pretože mi znižujú šeky. Nie, to nie je ono.

Sledoval som, ako duo rozširuje tento blog z malej škvrny v rozľahlom vesmíre WordPress na veľkú jasnú hviezdu, akú je dnes. Kanály služby WPExplorer Twitter sú naložené najlepšími recenziami WordPress, správami, návody, tipy, reklamnými predmetmi a oveľa viac..

Devesh Sharma

wordpress profesionáli nasledovať-wpkube

Ruky hore, ak ste boli na niektorom z početných webových stránok spoločnosti WordPress od spoločnosti Dev. Devesh tweety, jeden z najhorlivejších odborníkov na WordPress, ktorý kedy miloval web @wpkube. Tweety sa točia okolo vývoja WordPress, tém, doplnkov, noviniek, návodov a ešte oveľa viac.

WinningWP

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-winningwp

@WinningWP, ktorý bol ocenený Brin Wilsonom, samozvaným nadšencom WordPress z Londýna, zdieľa množstvo odborných znalostí a vedomostí WordPress, ktoré prispeli profesionáli WordPress z celého sveta..

Syed Balkhi

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-syedbalkhi

Neviem, či sa mám prepojiť s osobným účtom služby Twitter spoločnosti Syed @syedbalkhi alebo jeho obľúbenejší @wpbeginner účet, pretože obidva sú úžasné. Syed je ten, kto stojí za ďalšími priaznivými projektmi WordPress, ako sú Soliloquy, Easy WP Forms, Envira Gallery, Optin Monster a ešte oveľa viac.

Tom McFarlin

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-tommcfarlin

Tom bol okolo WordPress, čo s úžasnými vystúpeniami na pekných stránkach ako Tuts + Code, CareerBuilder.com a Smashing Magazine len spomenul pár. Príležitostne hovorí na WordCamps a MeetUps ako bloger a ako vývojár. Jeho prácu nájdete aj v úložisku doplnkov WordPress a GitHub. Založil a prevádzkuje @pressware.

Jean-Baptiste Jung

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-catswhocode

Jean je profesionálny webový vývojár, bloger a človek, ktorý stojí za receptami Cats Who Code a WP Recipes. Môžete sledovať tweety týkajúce sa WordPress a všetkého vývoja webových aplikácií.

Lorelle VanFossen

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-Lorelle

Lorelle VanFossen je taká úžasná, že za ňu nechám hovoriť fanúšikom:

Ak máte web so systémom WordPress, prihláste sa na odber blogu Lorelle. Ak v skutočnosti nemáte webovú stránku podporujúcu WordPress, stále sa prihlasujte na odber. Píše tipy a triky pre WordPress, ale venuje sa aj všeobecným tipom pre blogovanie. Čítanie Lorelle na WordPress môže byť pre každého prínosom. – Tyme White, sieť 9 pravidiel

Carrie Dils

Wordpress-profesionáli-to-následných Carrie-Dils

Carrie Dils pozná svoje veci a jej blog … no … je to niečo iné. Ale je to pravdepodobne preto, že beží na rámci Genesis Framework. Spomenul som, že pozná svoje veci? Carrie Dils je profesionálna vývojárka a konzultantka pre WordPress. Jej informačný kanál Twitter je presne tam, kde musíte byť. @cdils je to ��

Sarah Goodingová

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-sarah-Gooding

Tento zoznam sa neustále zlepšuje. Patrí Sarah medzi špičkových profesionálov v tejto dobe? Darn má pravdu. Je bizarná, zábavná a má s nimi slová. Bez toho, aby to potiahla cukrom, je tiež vynikajúcou blogerkou a pletiarkou! Pravidelne sa tweuje na @pollyplummer.

Paul Andrew

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-speckyboy

Paul Andrew je muž, ktorý nám priniesol populárny časopis Speckyboy Design. Má rozsiahle skúsenosti s webovým dizajnom a tweety o nástrojoch, zdrojoch a inovatívnych technikách pre WordPress a webovom dizajne všeobecne.

Chris Lema

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-WordPress-chrislema

Táto skladba by bola bez Chrisa Lemy neúplná, však? Je to známy profesionálny tréner, rečník, spisovateľ a bloger. Jeho rada vám veľmi pomôže, ak potrebujete využiť WordPress, vlastniť blogovanie alebo vybudovať vysoko výkonný tím.

Pippin Williamson

Wordpress-profesionáli-to-následných pippinsplugins

Pippin W. of Pippins Plugins je vynikajúce pivo milovník a chlap za niektoré z najpopulárnejších WordPress pluginy, ako sú RestrictContentPro, Easy Digital Downloads a AffiliateWP medzi ostatnými. Jeho blog je domovom mnohých návodov a príspevkov WordPress a najlepších príspevkov. Chyťte Pippina o @pippinsplugins.

Brian Krogsgard

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-Brian-krogsgard

Brian vytvoril a teraz prevádzkuje Post Status, dlhý blog, ktorý sa venuje informovaniu odborníkov WordPress o tomto odvetví. Počúvajte podcasty WordPress na cestách alebo si prečítajte články o jadre, novinkách, vývoji, podnikaní a oveľa viac.

Lisa Sabin Wilson

https://twitter.com/LisaSabinWilson

Tweeting od @LisaSabinWilson, Lisa je mozog a stojí za ňou @AppPresser, spoluvlastníkom webových štúdií a autorov programu WordPress For Dummies. Vždy sa venuje biznisu, dizajnu WordPress, vývoju a životu všeobecne.

Níl Flores

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-Níl-Flores

Níl je matkou jedného syna, Luis Angel Flores. Je profesionálnym dizajnérom / vývojárom a konzultantom SEO. Keď nepracuje, okrem iných koníčkov sa venuje kresbe, astronómii a karate. Tweety na @blondishnet.

Adii Pienaar

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-adii

Už ste niekedy počuli @WooThemes? Nie? Vyrábajú niektoré z najlepších tém WordPress. Och, skoro som zabudol; títo ľudia dali komunite WordPress najobľúbenejší doplnok eCommerce, WooCommerce. Zazvoniť na zvonček?

Adii je spoluzakladateľom spoločnosti WooThemes a teraz pracuje na nej @getconversio. Je to nový otec a bývalá rocková hviezda so sídlom v Kapskom Meste v Južnej Afrike.

Kresťan „Kriesi“ Budschedl

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-Kries

Kriesi predáva vysoko kvalitné témy WordPress na adrese Kriesi.at. Hovorí to sám so 17 prémiovými témami a viac ako 170 000 zákazníkov, ktorí sa za to ukážu, patrí medzi najlepších odborníkov na WordPress, ktorých musíte sledovať. O programe WordPress občas píše. follow @kriesi.

Frederick Townes

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-Frederick-Townes

Ak máte radi veľmi rýchle webové stránky WordPress, mali by ste milovať W3 Total Cache. Teraz je Frederick Townes široko publikovaným blogerom za týmto úžasným doplnkom. Venuje sa okrem iného témam, ako sú sociálne médiá, webhosting, webdizajn a internetový marketing.

Matt Mullenweg

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-mat-Mullenweg

Ako by sme mohli zabudnúť na Matta Mullenwega, zakladateľa WordPress a podnikateľa v oblasti podnikania? Jeho Twitter bio odkazy na niekoľko projektov WordPress a zdroj je plný úžasných aktualizácií o podnikaní, podnikaní a WordPress, samozrejme.

Mark Jaquith

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-Markku-Jaquith

Sprostredkovateľ seriálu WordPress a bloger Mark Jaquith si v tomto zozname odborníkov WordPressu zaslúžia zmienku za jeho obrovský príspevok k platforme, ktorú sme si milovali. Blogy o WordPress a rady, ktoré ponúka, sú neoceniteľné, či už ste začiatočník alebo profík.

Matt Medeiros

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-mat-Medeiros

Ak vo svojom podnikaní používate WordPress (alebo plánujete používať), musíte počúvať Mattove podcasty. Rozhovory s ľuďmi, ktorí si zarábajú na živobytie pomocou WordPress, a všetko zdieľa v Mattovej správe, jeho príšerke blogu. To a on je vychytralý bloger pre WordPress, ktorý stojí za vyskúšanie.

WP Engine

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-WP-engine

Jeden z najlepšie spravovaných hostiteľov WordPress v okolí. WP Engine je v hre dobre známym menom. Títo chalani sú vždy o najnovších tipoch a novinkách WordPress.

Ahsan Parwez

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-Ahsan-Parvíza

Ahsan je komunitný manažér WordPress v spoločnosti Cloudways, cloudovej hostingovej spoločnosti ako žiadna iná. Je tiež vývojárom WordPress a technickým expertom na SEO, ktorý okrem iných tém venuje informácie o doplnkoch WordPress, novinkách, hostingu a blogovaní..

Jeff Chandler

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-jeff-Chandler

Prispievateľ na @wptavern, Jeff bloguje o WordPress od roku 2007. Okrem toho je hostiteľom týždenníka Podcast programu WordPress, čo znamená, že jeho informačný kanál Twitter je veľa úžasných vecí..

Jesse Petersen

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-Jesse-Petersen

Jesse je odporúčaný vývojár témy pre deti Genesis, ktorý trávi väčšinu času vývojom webových stránok, ktoré prevádzajú, bavia a predávajú. Na jeho blogu nájdete webové semináre, videá a kurzy o WordPress, Genesis Framework a prevádzkovaní podnikania založeného na WordPress. Ale aj so všetkými týmito klobúkami je jeho rodina vždy na prvom mieste.

Alex Vasquez

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-Alex-Vasquez

Alex zje, spí a sníva o nádherných stránkach WordPress, ktoré spájajú podniky so zákazníkmi. Pomôže vášmu podnikaniu rásť a bude vás motivovať na strane inšpiratívnymi novinkami o WordPress a každodennom živote..

Informácie o téme WP

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-wpthemeinfo

Hľadáte perfektnú tému WordPress pre váš ďalší projekt? Stavím sa, že čítate recenzie a nakupujete za nič iné ako to najlepšie. WP Theme Info analyzuje prémiové témy a doplnky WordPress, ktoré vám ponúkajú „… ľahké, cenovo dostupné a kvalitné riešenia WordPress pre každú výklenok“. Ich informačný kanál na Twitteri je plný tipov a noviniek o témach a doplnkoch WordPress.

C. Bavota

Wordpress-profesionáli-to-nasledovať-bavota

Ako prémiový vývojár témy WordPress pozná spoločnosť Bavota prínosy a výstupy programu WordPress, vďaka ktorým vás naučí všetky zručnosti, ktoré potrebujete na živobytie. Vždy sa venuje správam o WordPress, tipom, témam, aktualizáciám a oveľa viac.

Konstantin Kovshenin

Wordpress-profesionáli k follow-kovshenin

Kľúčový vývojár programu WordPress Kovshenin je viac než len očami. Má na dosah ruky Python, PHP a WordPress, alebo inak, prečo by sa v mnohých udalostiach WordPress objavil ako hlavný rečník. Je to otec, geek WordPress (závislý?) A pracuje na @automattic celú cestu z Moskvy.

záver

Súhlasíte s tým, že toto je docela zoznam. Napriek tomu je tu mnoho ďalších odborníkov na WordPress, vrátane vás. Ak nevidíte známe meno (alebo popisovač služby Twitter), neváhajte zdieľať v oblasti s komentármi nižšie. Nezabudnite tiež zdieľať svoje úchytky na Twitteri, aby ste tento zoznam naďalej rozširovali. na zdravie!

Pssst – Poznámka od WPExplorer: Freddy urobil tento úžasný zoznam a ani ho nezahrnul! Nasledujte Freddyho @VistaMediaInc získať veľa tipov pre WordPress, webdizajn, SEO a ďalšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me