45 úžasných blogov WordPress, ktoré by ste mali sledovať

Najlepšie WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať

Ako nadšenec WordPress sa vždy chcete držať krok s najnovšími udalosťami vo svete WordPress a do istej miery aj s vývojom webu. Chceš vedieť, čo whos WordPress musia povedať kedykoľvek v danom čase. Chcete zostať pred krivkou; Majte prehľad o novinkách WordPress, najnovších technikách, hackoch, témach, doplnkoch a podobne. A aký lepší spôsob, ako byť informovaný a aktualizovaný, ako čítanie blogov WordPress?

Pri dnešnom poskytovaní služieb vám predstavíme viac ako 45 úžasných blogerov programu WordPress, ktorých by ste mali vedieť. A určite by ste sa mali pozrieť na ich Twitter účty, takže choďte do toho a stlačte toto tlačidlo. Pripravte sa na zábavu.

1. WPExplorer

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WordPress - WPExplorer

Navštívte blog WPExplorer    Postupujte podľa @WPExplorer

Možno by som bol trochu zaujatý, faktom však zostáva; WPExplorer je nepochybne jedným z najlepších blogov WordPress. Myslím, že je toho toľko, čo sa tu na WPExplorer môžete naučiť.

Zaujíma vás, čo je v ponuke? Od podrobných návodov, tém a doplnkov až po tipy a skvelé návody, WPExplorer je jedným zo zdrojov, ktoré si chcete uložiť ako záložku práve v tejto chvíli. Medzi skvelými príspevkami zverejňujeme aj reklamné predmety a exkluzívne ponuky, ktoré vám môžu ušetriť veľa peňazí ��

2. Elegantné témy

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Elegantné témy

Navštívte blog Elegantné témy    Postupujte podľa @ elegantthemes

Blog Elegant Themes ponúka úžasné tipy, návody a aktualizácie týkajúce sa nových tém a doplnkov WordPress. Súčasťou blogu sú seriózni blogeri WordPress, ako sú Kevin Muldoon, Brenda Barron a Jacqueline Thomas..

3. Chris Lema

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Chris Lema

Navštívte blog používateľa Chris Lema    Sledujte @chrislema

Pokiaľ ste v poslednom čase nezačali používať WordPress, musíte počuť niečo o Chrisovi Lemovi – špičkovom blogerovi WordPress, ktorý bol povolaný, aby poskytoval rady ako WooThemes, iThemes, Reaktiv, WP101 a ďalšie. Okrem iných tém súvisiacich s WordPress sa venuje aj blogom o elektronickom obchode, slobodných povolaniach, členstve, e-learningu a prezentácii.

4. Nastavenie WP

Nastavenie WP

NÁVŠTEVA WPSETUP    FOLLOW @wp_setup

Hľadáte návody na inštaláciu WordPress? Výber plánu hostingu? Alebo niečo iné? Program WP Setup obsahuje veľa skvelých článkov, ktoré sa venujú širokej škále tém, ktoré sú užitočné pre každého nového používateľa WordPress pri nastavovaní jeho stránok.

5. WPLift

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WordPress

Navštívte blog wplift    Postupujte @wplift

WPLift obsahuje príručky, návody a tipy pre WordPress od niektorých najlepších blogerov WordPress v okolí. Navyše majú na spustenie nejaké skvelé ponuky. Vďaka plus zameraniu sa na používateľov na základnej úrovni je WPLift skvelým blogom, ktorý je potrebné sledovať, pokiaľ ide o znalosti WordPress.

6. WinningWP

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​InningWP

Navštívte WinningWP    Sledujte @WinningWP

WinningWP je spravovaný Brinom Wilsonom a je skvelým zdrojom pre WordPress. Dozviete sa o nových témach WordPress, prečítajte si recenzie niektorých doplnkov a naučte sa nové zručnosti pomocou užitočných návodov.

7. Krčma WP

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WPtavern

Navštívte wptavern    Sledujte @ wptavern

Spoločnosť WP Tavern, založená v roku 2009 Jeffom Chandlerom, zverejňuje okrem iného najnovšie správy WordPress, hacky, témy a doplnky. Blog spravujú Jeff Chandler a Sarah Gooding. Blog je pravidelne aktualizovaný o najnovšie správy WordPress.

8. WPEka

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WPeka

Navštívte blog WPEka    Sledujte @wpekadotcom

Neviem, ako prišli s menom, ale určite to na vás po chvíli dorastie. Meno však nie je dôvodom, prečo sa WPEka dostala na tento zoznam; blog uverejňuje niekoľkokrát týždenne skvelé názory, témy a recenzie doplnkov a hĺbkové návody.

9. WPKube

Blogy, ktoré by ste mali sledovať -

Navštívte WPKube    Sledujte @wpkube

Devesh Sharma založil WPKube už v júni 2014 s cieľom „… poskytnúť kvalitné témy, doplnky, príručky, príručky, novinky a úpravy WordPress…“ Dev, úspešný webmaster všetkých práv, odviedol s WPKube vynikajúcu prácu. Každé dva dni uverejňuje nový príspevok. WPKube obsahuje okrem iného renomovaných blogerov WordPress, ako sú Joe, Ashley a Sourav Kundu.

10. Blog WPMU DEV

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​wpmudev

Navštívte blog wpmudev    Sledujte @wpmudev

Vďaka čerstvo upečenému dizajnu, viac ako 360 000 členom a sekcii blogu, ktorá obsahuje niektoré z najlepších tutoriálov, tipov a rád pre WordPress na webe, je WPMU DEV zdrojom zdrojov WordPress pre mnohých používateľov – skúsených alebo inak. Témy obsiahnuté v blogu sa točia okolo WordPress, WordPress Multisite, BuddyPress a ďalších z komunity WordPress..

11. BobWP

Blogy, ktoré by ste mali sledovať -

Navštívte blog a podcast bobWP    Postupujte @bobWP

Či už ste začiatočník alebo pokročilý používateľ WordPress, vždy sa môžete niečo dozvedieť od Boba Dunna. Je to niečo veľké, takže by ste mali venovať väčšiu pozornosť, keď sa vydáva na pódium. Môžete tiež sledovať jeho podcast pre ešte viac dobroty WordPress.

12. ManageWP Blog

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​spravovať

Navštívte blog managewp    Sledujte @managewp

ManageWP vám umožňuje spravovať viacero stránok WordPress z jediného dashboardu, čo vám ušetrí veľa času a úsilia. Nesnažím sa ti ťahať nohu, je to skutočne výhodné, najmä ak sa snažíte spravovať svoje stránky. V správach blogu ManageWP, kde nájdete okrem iných spisovateľov a vývojárov na najvyššej úrovni, ako je Vladimír Prelovac, Charnita Fance a Brenda Barron, sa okrem iného zdieľajú návody, tipy, recenzie, názory, správy, obchodné poradenstvo, témy a doplnky..

13. Starosta WP

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WPMayor

Navštívte wpmayor    Sledujte @wpmayor

Ak hľadáte najhorúcejšie a najnovšie správy, články, hacky a recenzie doplnkov WordPress, aby ste spomenuli aspoň niektoré, môžete do svojho zoznamu čitateľov pridať WP Starosta. Rovnako ako teraz. Starostu WP udržiavajú manželia Jean Galea za pomoci Marka Zahru, ktorý je náhodou Galejovým bratrancom. Tento rodinný podnik ponúka niekoľko prispievateľov zo všetkých oblastí života, čo dodáva obsahu globálny (multikultúrny) pocit.

14. WPBeginner

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WPBeginner

Navštívte wpbeginner    Sledujte @wpbeginner

S viac ako 130 000 používateľmi WordPress je WPBeginner dokonalým zdrojom pre začiatočníkov WordPress. Nechápte ma, aj keď sa stále môžete dozvedieť veľa o WPBeginner, dokonca aj ako skúsený používateľ WordPress. Učenie sa koniec koncov po celý život.

15. SitePoint

Blogy, ktoré by ste mali sledovať -

Navštívte Sitepoint pre WordPress    Sledujte @sitepointdotcom

Od roku 1999 SitePoint inšpiroval nespočetné množstvo dizajnérov na vytváranie vysoko kvalitných webových stránok a webových aplikácií. Okrem toho, že každý týždeň vydávajú výučbové programy a tipy WordPress, ponúkajú fantastické knihy a kurzy, ktoré sa točia okolo HTML, CSS a JavaScript. Obsah na ich blogu je tvorený obrovským množstvom obsahu tím spisovateľov a vývojárov.

16. CodeinWP

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​CodeInWP

Navštívte blog COdeinWP    Sledujte @codeinwp

Hrajte ako Daniel Pataki, Tom Ewer (prisahám, že ma nenapísal za zmienky), Adelina Tuca a Karol K ako on, blog CodeinWP je dobre spravovaná zbierka najlepších WordPress tutoriálov, trikov a tipov. , Príspevky na CodeinWP sú naozaj skvelé, už vám nič nechcete nechať ujsť!

17. Superhviezdy WP

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WPsuperstars

Navštívte WP SuperStars    Sledujte @WPSuperstars

WP Superstars je skôr web na kontrolu ako blog. Bez ohľadu na to, tlačia vynikajúce príručky a príspevky WordPress, z ktorých majú úžitok začiatočníci aj profíci. Získate tak nielen úžasné recenzie vašich obľúbených produktov WordPress (t. J. Tém, doplnkov, hostingu atď.), Ale aj dobre preskúmané príspevky, ktoré vám umožnia dozvedieť sa všetko o WordPress..

18. Téma

Blogy, ktoré by ste mali sledovať -

Navštívte ThemeShaper    Postupujte @ThemeShaper

Kto stojí za blogom WordPress ThemeShaper, ktorý je jednoducho príliš úžasný na to, aby odolal? Ian Stewart, Caroline Moore, Daniel Robert a dvanásť (12) ďalších nadšencov WordPress, ktorí sa zaujímajú veľa o témach WordPress. Sekcia blogu je obrovským archívom noviniek, tipov, inšpirácie, trikov, hackov, úryvkov a podrobných návodov..

19. Krútiaci moment

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Torque Mag

Navštívte časopis magazín    Postupujte @TheTorquemag

Prináša vám chalani za WPEngine, spravovaným hostingom WordPress pre mnohých, Torque je predovšetkým o novinkách, aktualizáciách a najnovších udalostiach vo svete WordPress. Okrem správ majú kategórie podnikania, komunity a rozvoja, vďaka ktorým je blog bohatší. Obsah vytvárajú odborníci ako Shaun Quarton, John Stewart a Josh Pollock.

20. Rezy+

Blogy, ktoré by ste mali sledovať -

Navštívte tUts + pre WordPress    Postupujte @TutsPlus

Nemôžeme zverejniť príspevok o najlepších blogoch WordPress, ktoré by sme sledovali, a nespomenieme Tuts +, jedinečný zdroj vhodný pre začiatočníkov a profesionálnych WordPressers. Ak ma budete oddávať, hľadal som inšpiráciu pre Tuts+ pár nespočetne krát predtým, a zakaždým som nebol sklamaný.

21. Mačky, ktoré kódujú

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Mačky, ktoré kódujú

Navštívte kód Mačky    Sledujte @catswhocode

Cats Who Code sa stará o viac ako 17 000 sledovateľov a kurátorom je Jean, 30-ročný bloger so sídlom v Belgicku. Je to obrovský archív úžasných tipov WordPress, hackov a kurzov programovania WordPress. Jeanova práca bola zahrnutá v populárnych blogoch ako Smashing Magazine, WPHacks a Pro Blog Design.

22. WP Arena

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WP Arena

Navštívte WP Arena    Sledujte @wparena

WP Arena je užitočný blog, ktorý sa špecializuje na recenzie, porovnávania a zbierky. Poskytujú tiež niekoľko úžasných sprievodcov populárnymi doplnkami WordPress a jednoduché tipy, ktoré by používatelia WordPress považovali za užitočné (napríklad ako prispôsobiť svoj blog tak, aby vyhovoval vašej značke).

23. Elementor

Blogy, ktoré by ste mali sledovať -

Navštívte blog Elementor    Sledujte @elemntor

Určite ste už počuli o Elementore – je to najlepší bezplatný doplnok na tvorbu stránok pre WordPress. Vedeli ste však, že prevádzkujú aj blog? Dobre sa im darí a je tu veľa skvelých tipov, ako vytvoriť lepší web s pomocou nástroja Elementor, okrem inšpirácie a stretnutí s webovým dizajnom, rozhovorov na voľnej nohe a ďalších.

24. 1stWebDesigner

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​1.webdesigner

Navštívte 1stWebDesigner    Sledovať @ 1stwebdesigner

1stWebDesigner bol jedným z prvých blogov WordPress (bez zamýšľaného slovného spojenia), ktorý inšpiroval našich zakladateľov, aby spustili program WPExplorer, takže sa prirodzene museli zahrnúť do tohto zoznamu. stovky užitočných príspevkov s tipmi na webový dizajn, cheaty, bezplatné zdroje (témy, nástroje Photoshopu atď.), najlepšie zoznamy a ďalšie informácie, ktoré musíte prečítať pre všetkých tvorcov webov – nielen pre používateľov WordPress.

25. Woorkup

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Woorkup

Navštívte Woorkup    Sledujte @mywoorkup

Prevádzkovaný Brianom Jacksonom (seriózny guru WordPress a SEO), Woorkup je určite solídny zdroj WordPress. Ak si nie ste istí doplnkom alebo hľadáte inšpiráciu, prečítajte si Brianov blog. Zdieľa tiež tipy pre nezávislých podnikateľov na základe svojich osobných skúseností a má k dispozícii súbor odporúčaných produktov, ktoré vám pomôžu začať.

26. WPShout

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WPShout

Navštívte WPShout    Sledujte @WPShout

WPShout prevádzkujú Fred Meyer a David Hayes a tí, ktorí neustále vyčerpávajú úžasný obsah, ako sú týždenné návody, odporúčania zdrojov, tipy na vývoj, bezpečnostné príručky a ďalšie. Sledujte ich na Twitteri a pravidelne sa informujte o tom, čo každý týždeň sledujú.

27. Kinsta

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Kinsta

Navštívte blog Kinsta    Sledujte @ kinsta

Ľudia sa obávajú rýchleho, spoľahlivého a bezpečného hostenia WordPress od spoločnosti Kinsta. Prečo? Pretože naozaj vedia svoje veci! A našťastie pre vás zdieľajú tieto vedomosti pravidelne prostredníctvom svojho blogu. Navštívte ich blog a získajte informácie o doplnkoch, zabezpečení, obchodných tipoch, blogovaní a ďalších možnostiach.

28. Colorlib

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Colorlib

Navštívte Colorlib    Sledujte @colorlib

Ak ste niekedy hľadali konkrétne miesto pre WordPress, napríklad „najlepšie kreatívne témy WordPress“ alebo „najlepšie témy WordPress pre malé podniky“, pravdepodobne ste už predtým videli zoznam Colorlib. Ale to nie je všetko, čo ich blog ponúka. Colorlib tiež poskytuje príručky pre doplnky, tipy na dizajn a dokonca aj niektoré bezplatné témy, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach.

29. Narrowem

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Narrowem

návšteva Narrow    Postupujte @ @arrowthem

Narrowem je známy svojou hĺbkovou tematikou a recenziami doplnkov a sprievodcov. Ak sa pokúšate rozhodnúť medzi témami (alebo doplnkami), budete sa chcieť vydať na ich blog, aby ste zistili, či môžete porovnať funkcie a funkcie. Alebo sa pozrite na ich prípadové štúdie a poučte sa z príkladov webového dizajnu v skutočnom živote.

30. Oblačnosť

Blogy, ktoré by ste mali sledovať -

Navštívte blog služby Cloudways    Sledujte @Cloudways

Cloudways je skvelou možnosťou spravovania cloudu, ale je to tiež skvelý blog, ktorý je potrebné sledovať. Hoci sa nevyhnutne nezameriavajú iba na WordPress, ponúkajú prehľad tém, sprievodcov nastavením webových stránok a veľa obchodných tipov (pre GDPR, dizajn, elektronický obchod atď.), Ktoré chcete pridať do svojho zoznamu čitateľov..

31. Ste SEO

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​ste SEO

Navštívte stránku SEO    Sledujte @yoast

Váš SEO sme nemohli opustiť náš zoznam, pretože v oblasti optimalizácie vyhľadávacích nástrojov sú skutočne najlepší v biznise. Sledujte svoj blog, kde nájdete aktuálne stratégie SEO WordPress, tipy pre SEO na mieste, príručky pre sociálne médiá a aktualizácie doplnkov (pretože ak ich doplnok SEO nepoužívate, mali by ste byť).

32. Carrie Dils

Blogy, ktoré by ste mali sledovať -

Navštívte blog Carrie Dilsovej    Sledujte @ cdils

Carrie Dils je odborníkom na WordPress a jej príspevky si neustále čítajú. Máte takmer istotu, že sa niečo naučíte – či už ide o WordPress, Genesis, WooCommerce alebo niečo iné. Nezabudnite tiež sledovať jej Twitter – pravidelne sa tweuje a záleží na tom, v akom dni sú celkom veselé..

33. Envato

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Envato

Navštívte blog Envato    Sledujte @ envato

Keď premýšľate o Envato, pravdepodobne okamžite premýšľate o prémiových témach, doplnkoch, obrázkoch atď. Envato však v poslednom roku skutočne vylepšilo svoj blog. Ich blog je zdieľaním tipov a okrúhlych stôp takmer pre každú výklenok. Je to vynikajúci zdroj informácií pre nezávislých pracovníkov pracujúcich na reklamách pre klientov a pre domácich majstrov, ktorí hľadajú trochu pomoci alebo inšpirácie..

34. Chrám médií

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Media Temple

Navštívte blog chrámu médií    Postupujte podľa @mediatemple

Chrám médií je ďalším úžasným hostiteľom s rovnako veľkolepým blogom. Čas od času sa ohláste, aby ste sa dozvedeli viac o témach, od zákazníkov po reflektory, tipy na optimalizáciu hostenia, editory obrázkov, výukové programy WordPress a ďalšie..

35. Anariel Design

Blogy, ktoré by ste mali sledovať -

Navštívte Anariel Design    Sledujte @Ana_Segota

Anariel Design vedie úžasná vývojárka Ana Segota. Sledujte jej blog a čítajte jeden na jednom rozhovore s WordPress, sledujte spolu s užitočnými sprievodcami (a video sprievodcami), učte sa nové tipy a ďalšie informácie o SEO. Ponúka tiež niekoľko krásnych prémiových tém, ktoré si už nechcete nechať ujsť.

36. MonsterPost

Blogy, ktoré by ste mali sledovať -

Navštívte stránku MonsterPost    Sledujte @templatemonster

TemplateMonster je obrovské trhovisko s tisíckami úžasných tém a šablón, z ktorých si môžete vybrať, a ich blog MonsterPost ponúka tisíce užitočných článkov (plus bezplatné e-knihy a motívy na zavedenie). Zdokonaľte svoje dizajnérske zručnosti, získajte informácie o ľahkej optimalizácii obsahu webových stránok, zistite, aký je pre vás najlepší hosting a ďalšie.

37. WordPress.org

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WordPress.org

Navštívte správy WordPress    Sledujte @WordPress

Do tohto zoznamu sme samozrejme museli zahrnúť spravodajský blog WordPress. Aktualizujte základné aktualizácie WordPress, vylepšenia funkcií, komunitné udalosti a poznámky od vývojárov.

38. WPBlog

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WPBlog

Navštívte WPBlog    Sledujte @wpblogdottcom

WPBlog je ďalší všade okolo blogu WordPress, kde môžete získať informácie o trendoch WordPress alebo preskúmať produkt pred nákupom. Domov, kde nájdete tipy, návody a recenzie pre WordPress. Je to dobrý web, ktorý môžete pridať do svojho zoznamu čitateľov.

39. WP Chick

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WP Chick

Navštívte WP Chick    Sledovať @ kimdoyal

Kim Doyal je program WordPress, ktorý na svojom blogu WP Chick zdieľa veľa poznatkov (hoci má aj podcast, ktorý by ste si určite mali vyskúšať). Zdieľa skvelé tipy, ako lepšie prevádzkovať blog alebo podnikanie založené na WordPress.

40. Rich Tabor Blog

Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Rich Tabor

Navštívte blog spoločnosti Rich Tabor    Sledujte @richard_tabor

Rich je hviezdny vývojár WordPress (možno ste už videli jeho prácu na ThemeBeans), ktorý prevádzkuje aj osobný blog. Je to skvelé miesto, kde nájdete tony sprievodcov Gutenberg, zvýraznenie WordCamp a množstvo tipov WordPress..

41. WPLeaders

Blogy WordPress, ktoré by ste mali sledovať - ​​WPLeaders

Navštívte program WPLeaders    Postupujte podľa @ nových používateľov

WPLeaders je samo popísané centrum informácií WordPress a my by sme mali súhlasiť. Vytvoril Istiak Rayhan, WPLeaders je určite ďalším skvelým zdrojom zbierok WordPress, ktorý môžete pridať do svojich záložiek. Čokoľvek hľadáte – či už ide o doplnok Click to Tweet, témy kompatibilné s Gutenbergom alebo dokonca ovplyvňujúce osoby, ktoré sa majú riadiť.

42. WPBuffs

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WPBuffs

Navštívte blog WPBuffs    NÁSLEDUJÚCE @THEWPBUFFS

Pravdepodobne ste už počuli o WPBuffs. Poskytujú pomoc na požiadanie so všetkými druhmi úprav WordPress, zabezpečením, aktualizáciami a ďalšími. Možno však nebudete vedieť, že majú na svojom blogu aj veľa užitočných zdrojov, ako sú webové semináre, príručky, recenzie a zhrnutia.!

43. CollectiveRay

CollectiveRay Blog

NAVŠTÍVTE KOLEKTÍVNE RAY    FOLLOW @CollectiveRay

Hľadáte tipy pre WordPress a trochu Joomly? Choďte ďalej a prečítajte si blog Davida Attarda na stránkach CollectiveRay. Po viac ako 12 rokoch vo webdizajne sa tu delí o svoje znalosti s ostatnými vlastníkmi webových stránok. CollectiveRay sa špecializuje na sprievodcov, hostingové recenzie a tipy na webový dizajn pre WordPress a ďalšie.

44. WebCreate.Me

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​WebCreate.Me

Navštívte WebCreate.me    Sledujte @webcreateme

Zamerané na malé podniky, WebCreate.Me je fantastickým zdrojom ot, aby vaše webové stránky WordPress fungovali hladko. Získajte tipy na copywriting, sociálne zdieľanie, plánovanie, e-mailový marketing a ďalšie. Hľadáte zostavenie vlastného webu WordPress? Alebo konzultujte SEO? Robia to tiež – všetko, čo musíte urobiť, je osloviť cenovú ponuku.

45. Ma.tt

WordPress Blogy, ktoré by ste mali sledovať - ​​Ma.tt

Navštívte Ma.tt    Sledujte @ photomatt

V neposlednom rade by ste mali navštíviť osobný blog Matta Mullenwega. Často zverejňuje informácie o WordPress, podnikových úvodníkoch, rozhovoroch, automatických správach a príležitostne sa pozerá na rôzne WordCamps alebo Meetups..

Nad tebou …

WordPress neustále rastie každý deň. Vývojári pokračujú v odovzdávaní kódu a pridávaní nových funkcií, čím sa platforma dostáva ďalej za hranice fantázie. Teraz je výkonný viac ako kedykoľvek predtým a môžeme očakávať, že tento trend vzrastie. Môžete sledovať všetky svoje zmeny, novinky a aktualizácie WordPress sledovaním obľúbených blogov alebo osobne prispievanie do projektu.

S týmto kvalitne zostaveným zoznamom blogov WordPress by ste mali mať k dispozícii veľa možností. Je zrejmé, že existuje mnoho ďalších blogov WordPress, takže ak nám chýba váš obľúbený, nezabudnite to uviesť v komentároch, aby sa zoznam neustále rozširoval. Iné ako to, dajte nám vedieť svoje myšlienky a ako sa váš 2018 deje. ciao!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me