55 značiek veľkých mien, ktoré používajú WordPress (a prečo)

Ľudia budú hovoriť čokoľvek, aby neprestávali bzučať, a WordPress – rovnako ako akýkoľvek iný projekt vytvorený človekom – získal spravodlivý podiel zlých úst. Ľudia (ktorí toho veľa nevedia o WordPress alebo jeho potenciáli) hovoria proti platforme o všetkom. Napríklad nie je také ťažké naraziť na komentáre, ako napríklad:

  • WordPress je ZADARMO, tak ako to môže byť pre komerčný projekt užitočné?
  • WordPress nie je možné škálovať
  • WordPress nie je zabezpečený a podobné veci

Žiadam o povolenie zavolať býčie mušle na všetky tieto nepodložené obvinenia. Myslím, že ak WordPress nebol miláčikom, ktorého všetci vieme, prečo by sa veľké značky rozhodli spustiť na platforme nie jeden, nie dva, ale niekoľko svojich webových stránok (a aplikácií).?

Aby som si tieto a ďalšie mýty WordPress oddýchol, spomeniem niekoľko (asi desať) dôvodov, prečo populárne značky milujú a používajú WordPress. V celom článku vás upozorním na najmenej 55 veľkých značiek, ktoré používajú slovo WordPress, iba na rozšírenie môjho argumentu. Vidíte, čo som tam práve urobil? Rozšíriť môj argument?

Dôvody, prečo veľké značky milujú a používajú program WordPress

Poďme sa k tomu dostať – tu je desať dôvodov, prečo tieto veľké obchodné značky milujú a2 používajú WordPress na napájanie svojich webových stránok.

1. WordPress sa ľahko používa

Musím to vysvetliť? Od inštalácie až po spustenie blogu / webovej stránky je WordPress spojený s ľahkosťou použitia. Aby ste sa mohli stať programátorom WordPress aka prispievateľom, nemusíte si prečítať príručky, aby ste mohli používať WordPress, ani navštevovať špeciálne triedy. Jednoduchosť, ľahkosť a ľahkosť je spôsob WordPressu.

Nedávny prieskum spoločnosti WordPress, ktorý sa týkal @kaiserfamfound, ukázal, že všetci, ktorých „… hovorili, povedali, že WordPress je lepšou voľbou pre ľahké použitie, intuitívnosť a jednoduchší pracovný tok.“ #Word.

BBC America povedal: „Podarilo sa nám získať rovnaké nástroje na úpravu a ľahko použiteľné rozhranie do rúk všetkých našich redaktorov. “

Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: NASA

2. NASA

NASA dodala: „Umožňujem netechnickým pracovníkom prispievať do blogu nášho tímu a v skutočnosti môžu vyriešiť to vo WordPress. “

Potrebujete viac dôkazov? Počkaj, áno? Nepoužívate WordPress? haha.

2. WordPress je krásny

Nie je to správne? Niektoré z najkrajších (a najintuitívnejších) webových stránok, ktoré sa momentálne nachádzajú na WordPress. Ukážem vám niekoľko príkladov:

007: Vo vnútri sveta Jamesa Bonda udržuje fanúšikovia po celom svete aktuálne informácie o histórii jedného z najslávnejších agentov sveta, v pozadí funkcií scén, aktuálnych / pripravovaných propagačných akcií a ďalších.

Enterprise Magazine UK zdieľa relevantné cestovné tipy a príručky pre zákazníkov, ktorí si požičiavajú auto. Pretože používajú WordPress, je pre nich ľahké prispôsobiť si webový dizajn a zároveň si ho udržať v mobile (pretože ich zákazníci / čitatelia sú zaneprázdnení jazdou).

Rolling Stones propagujú svoj tovar, nové turné, hudbu, film, výstavu Las Vegas a aktuálne správy na svojom webe WordPress a musíte priznať – výrazné farby a rozloženie sú ohromujúce.

Jay Z prevádzkuje svoje webové stránky Life + Times na WordPress, kde zdieľa to, čo ho zaujíma, vrátane štýlu, umenia, techniky, športu a samozrejme hudby.

Usain Bolt (áno, najrýchlejší muž na tejto planéte beží aj na WordPress) vytvoril svoju webovú stránku pomocou WordPress. Na zdieľanie správ, vystúpení a ďalších médií používa vlastnú tému „Bolt“.

WordPress vyzerá skvele na všetkých webových stránkach a kto je lepší ako Van Heusen (jedna z najpredávanejších značiek odevov), aby vám ukázal, čo je na webe módne?

3. WordPress je škálovateľný

Prevádzkujem na WordPress pomerne malú webovú stránku a to je pravda. To isté nemožno povedať o CNN. Ó áno, Káblová spravodajská sieť prevádzkovať svoju mamutskú „blogy“ sieť na WordPress a bez škytaviek.

Myslíte si, viete si predstaviť počet zobrazení stránky, ktoré CNN vytiahne za jeden deň? Keby WordPress nebol škálovateľný, CNN by mal problémy.

CNN tu nie je ojedinelý prípad, máme ďalšie veľké a veľké webové stránky ako CBS New York …

… University of Hawaii (ktorá je tiež poháňaná témou Total WordPress) …

… a Boise State University len spomenúť niekoľko.

4. WordPress je úplne zadarmo

Malo to byť na prvom mieste, ale nebolo by to dosť zrejmé? WordPress je úplne zadarmo používať alebo vlastnými slovami:

WordPress je projekt s otvoreným zdrojom, čo znamená, že na ňom pracujú stovky ľudí na celom svete. (Viac ako väčšina komerčných platforiem.) Znamená to tiež, že ho môžete používať na čokoľvek z domovskej stránky vašej mačky na web Fortune 500 bez toho, aby ste komukoľvek zaplatili licenčný poplatok a množstvo ďalších dôležitých slobôd..

– WordPress.org

5. WordPress vám umožňuje vlastniť vaše údaje

Veľké značky, ako napríklad SONY Playstation, generujú veľa údajov, z ktorých niektoré môžu byť citlivé. Generujete tiež svoje vlastné údaje a nepotrebujete, aby sa s vašimi bajtmi niekto iný hrával. Okrem toho je integrita dôležitým aspektom veľkých značiek a jediný spôsob, ako zabezpečiť integritu údajov, je vlastniť všetko.

WordPress je iba publikačná platforma, bezpečná publikačná platforma, ktorá vám umožňuje vytvárať úžasné webové stránky. Vlastníte svoje údaje – každý jednotlivý bajt a nikto, dokonca ani zamestnanci WordPressu, nebude mať obsah pod kontrolou, čo je dôvod, prečo si značka ako Microsoft vyberie WordPress.

6. WordPress umožňuje rýchle spustenie

WordPress sa stará o základnú (alebo štrukturálnu) kódovú základňu, takže pri spúšťaní nových aplikácií nemusíte písať kód od nuly. Ak sú vaše webové stránky spustené na WordPress, na spustenie a fungovanie ľubovoľnej aplikácie potrebujete iba doplnky alebo niekoľko ďalších riadkov kódu. Na vytváranie nových aplikácií nemusíte tráviť hodiny, pretože je veľká pravdepodobnosť, že na to existujú doplnky.

Predstavte si, koľko času by vám trvalo vytvorenie a testovanie novej aplikácie pre statickú webovú stránku HTML + CSS? Schopnosť rýchleho spustenia je dôvodom, prečo veľké značky, ako je časopis Time, začali vytvárať väčšinu svojho webového obsahu na WordPress.

Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: Čas

15. Časopis

„Takmer celý náš nový webový obsah je teraz vytvorený na WordPress,“ tvrdí Time Magazine. To však nekončí. Medzi ďalšie skvelé príklady veľkých značiek, ktoré vytvárajú nový webový obsah (a aplikácie) pomocou WordPress, patria:

TechCrunch – jeden z najlepších zdrojov pre techniku, médiá a kultúru nerdov na webe.

V súlade s tým istým smerom je web Next Next pokročilý technologický blog, ktorý pokrýva najnovšie a najväčšie vedecké, počítačové, inžinierske a ďalšie vývojové trendy. Poznajú svoje veci – a vyberú si WordPress.

7. WordPress sa ľahko integruje do sociálnych médií a ďalších služieb

WordPress môže byť platforma pre blogovanie (CMS), ale jeho schopnosť integrovať sa a hrať sa dobre s inými službami ju umiestňuje vysoko nad záhyb. Pomocou niekoľkých doplnkov pre sociálne siete môžete svoju správu ľahko a rýchlo šíriť na sociálnych sieťach.

To nie je koniec. Veľké značky ako Walking Dead od AMC integrovali službu známu ako StorySync ktoré spájajú fanúšikov z celého sveta. Vďaka tejto dômyselnej službe môžu fanúšikovia slávneho televízneho seriálu Walking Dead zdieľať „… snímky, skvelú maličkosti, exkluzívne videozáznamy a epizódy pozerania vo vzduchu.“ Povedz mi, nie je to mŕtve chladné?

Ak vám vyššie uvedená ilustrácia Walking Dead nevyráži to, tu je ďalší príklad.

Angry Birds tiež organizuje vlastné sociálne propagácie a používa (vy ste uhádli) WordPress. Budete prekvapení, do akej miery môže WordPress siahať, pokiaľ ide o integráciu s inými službami!

8. WordPress je 100% citlivý a prispôsobivý pre mobilné zariadenia

Keď umiestnite svoj web na WordPress, nemusíte sa zlomiť chrbtom dozadu a pokúsite sa prispôsobiť ho mobilným obrazovkám. Táto platforma je postavená na najnovších webových štandardoch, čo znamená, že v priebehu niekoľkých minút môžete vytvoriť plne responzívne webové stránky.

WPtouch bez-WordPress-pluign

Ak zlyhajú všetky ostatné možnosti, pri vykresľovaní webových stránok na menších obrazovkách (na čítanie mobilných zariadení) sa vždy môžete spoľahnúť na doplnky, ako je napríklad WPtouch. Skúsme otestovať responzívny dizajn WordPress. Spustite novú kartu hneď teraz a prejdite na niektorý z nasledujúcich serverov:

Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: Quartz

20. kremeň

Quartz je digitálny spravodajský kanál so zameraním na poskytovanie mobilných správ (navrhnutých pre vašu vreckovú elektroniku) o podnikaní a globálnej ekonomike..

Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: Vogue

21. móda

Vogue je jedno z najznámejších módnych mien a môžete sa staviť, že ich stránky sú pripravené bez námahy a sú pripravené na WordPress.,

Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: Metro UK

22. Metro UK

Metro UK je časopis o celebritách a zábavných novinkách, ktorý má tiež pripravené webové stránky WordPress pripravené pre mobilné zariadenia.

Harvard Gazette zdieľa všetky oficiálne správy z Harvardu a rôznych škôl. Okrem špičkového obsahu vie Harvard, že WordPress je jednoducho najlepší pri vytváraní kvalitného blogu.

Otvorili ste niektorý z vyššie uvedených webov na novej karte? Dobre. Teraz na svojom mobilnom zariadení otvorte tú istú webovú stránku a vyskúšajte čo najlepšie responzívny dizajn. WordPress = citlivosť.

9. WordPress je dynamický, WordPress je nažive

WordPress je pomerne flexibilný a neexistuje absolútne žiadny limit na to, čo môžete pomocou platformy dosiahnuť. Ešte lepšia je skutočnosť, že tím WordPress sa neustále zdokonaľuje tímom prispievateľov na celom svete. Pri každej novej aktualizácii sa zaoberáme novými funkciami a dynamika platformy sa nikdy nezastaví. Hľadáte ďalšie skvelé príklady? Pozrite sa na nasledujúce stránky:

Target zdieľa denné udalosti, propagačné akcie a osobné príbehy na blogu Target Pulse WordPress.

People Magazine nájdete na každom stánku s novinami, ale prístup k najnovším správam o celebritách a klebetám ​​je ešte ľahší vďaka ich preplnenej stránke WordPress..

Mercedes Benz pozná po celom svete svoje kvalitné automobily, takže má zmysel iba to, že ich webová stránka je poháňaná špičkovým nastavením WordPress..

10. WordPress je viac ako softvér, je to komunikáciay

Začnem citovaním Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: Interaktívne

27. Interaktívny

„Je to sila komunity s otvoreným zdrojom, vďaka ktorej je WordPress tak dobrý, aký je.“ – Interaktívny

„Je to skvelé, keď sme schopní ponúknuť opravy, ktoré môžu pomôcť celej komunite.“ – BBC America

„Sprístupnenie a zdieľanie celého tohto kódu pre zvyšok komunity WordPress nám uľahčuje prácu na tomto webe.“ – NASA

Musím povedať viac?

Ešte viac veľkých názvov značiek, ktoré používajú WordPress

Teraz, keď sme sa zaoberali tým, prečo veľké značky milujú WordPress, a zdieľali sme 27 úžasných spoločností, ktoré si pre svoje webové stránky vyberú WordPress, mysleli sme, že budeme ďalej. Prečo prestať hneď? Takže tu sú ešte VIAC veľkých značiek, ktoré používajú WordPress.

Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: Obama

29. Obama

Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: Blog TED

36. TED Blog

Veľké meno značky, ktoré používajú WordPress: Lifetime Fitness 60 Day Challenge

37. Lifetime Fitness 60 dňová výzva (čo sa stane iným používateľom témy celkom)

Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: 9 až 5 počítačov Mac

43. 9to5Mac

Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: Stiahnutie

53. Blog na stiahnutie (od spoločnosti Cnet)

Veľké obchodné značky, ktoré používajú WordPress: Matt Mullenweg

55. Matt Mullenweg (samozrejme zakladateľ WordPressu)

záver

Myslel som, že keby som poskytol zhrnutie 55 veľkých značiek, ktoré používajú WordPress, nebolo by dosť materiálu na to, aby ste ho mohli žuť. Teraz, keď viete, prečo tieto populárne značky milujú a používajú WordPress, možno budete pravdepodobne chcieť spustiť ďalší webový projekt na WordPress. Ak sa rozhodnete pre túto cestu, sľubujem, že nebudete nikdy sklamaní. Uvidíme sa ��