Ako sa celková téma WordPress stala ešte úžasnejšou!

Ak sledujete program WPExplorer, pravdepodobne ste už počuli o našej téme Total WordPress a pravdepodobne už kupujete! A ak tak neurobíte, môže byť správny čas to skontrolovať a zistiť, čo vám chýbalo �� Táto téma je už od konca minulého roka a od jej vydania som vytlačil mnoho aktualizácií nielen s opravami, ale nové vylepšenia / funkcie. V poslednej verzii 1.5 som veci skutočne prepracoval, a tak som si myslel, že napíšem príspevok, aby si súčasní zákazníci mohli pozrieť všetko, čo je nové (changelogy môžu byť trochu chromé) a samozrejme pre tých z vás, ktorí uvažujú o kúpe tému, dúfam, že vás môžem presvedčiť, aby ste sa konečne ponorili!

Front-end editácia

Pravdepodobne najočakávanejšou aktualizáciou je pridanie podpory pre predný editor Visual Composer. Predný editor je úžasný, ale vrátane jeho podpory vo vašej téme, ktorá má vlastné moduly (celkom obsahuje viac ako 20 vlastných modulov pre Visual Composer – portfólio siete, mriežka zamestnancov, flexslider, panely zručností, kolotoč, mriežka obrázkov atď.) Môže byť trochu zložité a časovo náročné. Niektoré témy (napríklad téma DT7) majú vstavané moduly, ale pre svoje vlastné moduly jednoducho vykresľujú malý „štvorec“ v prednom editore (nepríjemný). Ak sa chystáte rozšíriť front-end editor, musíte to urobiť správnym spôsobom! Všetky vlastné moduly v téme Celkom môžu byť viditeľné v prednom skladateľovi presne tak, ako sa budú zobrazovať na živom webe, takže svoje stránky môžete skutočne vytvárať pomocou drag and drop.

Príklad videa

Nižšie je uvedený stručný úvod k funkcii front-end úpravy témy Téma poskytovanej doplnkom Visual Composer. V žiadnom prípade nejde o úžasné video (sála som pri tvorbe obrazoviek), ale myslím si, že poskytuje aspoň pochopenie toho, ako veci fungujú, a ukazuje, aké ľahké je pridať obsah na vaše stránky..

Možnosti optimalizácie

Vo verzii 1.5 som do panela možností témy pridal novú kartu, takže môžete vykonať ďalšie optimalizácie témy bez toho, aby ste na svoje stránky museli pridávať ďalšie funkcie / doplnky. Momentálne nie je veľa možností, ale tu z času na čas pridám ďalšie možnosti.

Minifikované skripty

Určite existuje veľa doplnkov na minimalizovanie skriptov v téme, ale niekedy tieto doplnky pri automatickom vykonávaní kódu prelomia. A niekedy je váš server už dosť rýchly na to, aby nebolo potrebné pridávať ďalšie doplnky, ale minimalizácia skriptov motívov môže pridať trochu zvýšenie rýchlosti stránok a skóre stránky štatistík Google. V poslednej aktualizácii som pridal súbor style-min.css, ktorý obsahuje všetky CSS (style.css, responzívny.css a woocommerce.css) v zmenšenom formáte a súbor total-min.js, ktorý obsahuje všetky pluginy js (flexslider, caroufredsel, izotop … atď) a funkcie init pre tieto skripty v zmenšenej podobe.

Vďaka vstavanej možnosti môžete ľahko prepínať minifikované skripty a načítať štandardné skripty na účely testovania alebo ak radšej používate doplnok tretej strany..

Celkom-optimalizácia

Rýchlejší panel správcov

Panel možností témy celkom je vytvorený pomocou Redux Framework, čo je podľa môjho názoru najlepší rámec na vytváranie správcovských panelov. Zahŕňa veľa rôznych typov možností (colorpicker, text, select, radio, checkbox, image select … atď), ale tiež je veľmi ľahké ho rozšíriť a upraviť. A hoci je táto štruktúra úžasná, bývala extrémne pomalá (čas načítania 5 až 7 sekúnd). V spolupráci s vývojármi rámca, ktorý sa im podarilo GREATLY zvýšiť rýchlosť admin panel tak, aby sa načíta za menej ako 3 sekundy! Aj s množstvom možností dostupných v téme Total Theme. Takže teraz môžete úpravy svojej témy robiť oveľa rýchlejšie!

Ak ste o Reduxovi ešte nepočuli, mali by ste ich úplne skontrolovať (kliknite na obrázok nižšie). Je to veľmi silný rámec a vývojári ho dobre podporujú. A nezabudnite darovať, ak v súčasnosti používate alebo budete používať rámec vo svojich projektoch!

Redux-rámec

Modul nástroja na zostavenie mriežky typov príspevkov

Téma Celkom obsahuje mnoho pokročilých vlastných modulov, ktoré nie sú súčasťou vizuálneho skladateľa, ako sú karusely, jazdce, mriežky, ikony, popisky, tlačidlá … atď. V tejto poslednej aktualizácii zahrňujem nový modul typov príspevkov, ktorý sa vyžaduje, aby ste mohli ľahko zobraziť mriežku z ľubovoľného alebo viacerých vlastných typov príspevkov. Toto je veľmi užitočné pre ľudí, ktorí chcú skombinovať svoje príspevky do blogu a portfólia alebo zobraziť jednoducho mriežku produktov WooCommerce alebo zobraziť mriežku príspevkov z vlastného typu príspevku, ktorý bol pridaný prostredníctvom doplnku alebo podradenej témy..

Celkové-post-type-grid

Čo by ste chceli vidieť v budúcich aktualizáciách?

Vždy hľadám spôsoby, ako vylepšiť a rozšíriť tému Total, to je moja doteraz najpredávanejšia a najobľúbenejšia téma. Vlastne si udržujem zoznam nadchádzajúcich úprav pre nasledujúcu verziu v Total Changelog, aby používatelia videli, že vždy pracujem na jeho vylepšovaní a opravovaní chýb. Ak máte nejaké návrhy na budúce aktualizácie, rád by som ich počul, len mi zanechajte komentár nižšie!