Milý denník: List od spoločnosti WordCamp San Francisco

milý denníček,

Toto bolo prvýkrát, čo som navštívil WordCamp San Francisco. Počul som, že to bola „materská loď“ WordCamps a nebol sklamaný. Sály konferenčného centra Mission Bay boli nahlas nadšené vzrušením a dobrou konverzáciou – bolo tu približne 800 kemperov WordPress!

Ale predtým, ako začnem v programe WordCamp, dovoľte mi, aby som sa vrátil a poviem vám jednu vec o štvrtkovom večeri. Usporiadatelia WordCamp (poradcovia?) Usporiadali recepciu pre rečníkov na Automattic kancelárie (tieto kancelárie sú úžasné, ale viac o tom neskôr). Hneď po pálke som sa stretol s Mattom Mullenwegom (swoon!) A poďakoval som mu za vytvorenie produktu, ktorý mi umožňuje zarobiť si na živobytie. Je veľmi zenový a skromný. Ak ste ho nikdy nepočuli hovoriť, mali by ste ísť skontrolovať Diskusia o stave programu Word 2013. Po dokončení čítania, samozrejme.

Dobre, potom vám chcem povedať všetko o:

Zasadnutia

Ak ste niekedy boli na programe WordCamp (dobre, samozrejme, že ste – ste DIARY – ale humor ma) … no, je to prchavejšie, že si musíte vybrať medzi tromi alebo štyrmi úžasnými reláciami v časovom úseku. Tohtoročný tábor predstavoval iba dve skladby: jednu pre Vývojári a dizajnéri a ďalšie pre Používatelia a podnikatelia.

Nakoniec som rozdelil svoj čas celkom rovnomerne medzi dva, odrazil sa tam a späť v závislosti od témy relácie a občas som si želal, aby som sa mohol obojstranne vyhľadať (vďaka za dobro) WordPress.tv kde relácie žijú)!

Relácia WordCamp

Mark Jaquith’s Session

Vývojová / dizajnérska dráha bola zameraná na tematické témy, ako je internacionalizácia, inšpiratívny dizajn a tipy pre vývojárov tém. Stopa používateľa / podnikateľa nebola ani pre srdce. Dozvedel som sa viac o BuddyPress a MultiSite, tipoch na prácu na projekte s netechnickými partnermi a spôsoboch, ako prispieť k komunite WordPress (téma, ktorá sa mi blíži a milá!).

Možno ste sa čudovali, prečo som bol na tej recepcii rečníka … No, musím hovoriť Spolupráca a hospodárska súťaž. Tu je spodný riadok: Buďte milí, pomôžte ostatným o úroveň výš a buďte konkurencieschopní tak, aby pre svojich zákazníkov vytvárali lepšie produkty.

Ľudia

Priatelia programu WordCamp

Foto s láskavým dovolením Raquel Landefeld

Tieto stretnutia boli informatívne a všetky, ale skutočná mágia programu WordCamp sa odohrala na chodbách a okolo stolov na obed. Toľko hrdinov, ktorých obdivujem v komunite WordPress v ONE LOCATION. Navyše, toľko priateľov, o ktorých som ani nevedela, že sa s nimi stretnem, som bol šťastný.

Trochu konverzácie tu, veľký rozbíjač konverzácie tam. Spracovanie bude nejaký čas trvať. Len tým, že som si nechal otvorené uši, som vyzdvihol niekoľko skvelých nástrojov na použitie (najmä na vývoj a nasadenie), postup pracovných postupov (mal by som používať kontrolu verzií, VYDÁVAŤ MY SPÄŤ) a veci, ktoré som ani nevedel potreboval vedieť, rovnako ako filozofia, kde končí téma a začína doplnok.

Ale Diary, nebol čas, aby si bol len muchy na stene a počúval. Pochodoval som hore a predstavil som sa ľuďom, s ktorými som sa rád stretol Pippin Williamson, Siobhan McKeown, a Morten Rand-Hendriksen. Zdá sa, že sú väčšie ako online život, ale v skutočnom živote sú to proste chladní ľudia.

Chcete poznať tajomstvo rozširovania siete? Zúčastnite sa programu WordCamp!

The Swag

Ó môj bože, z tričiek WordPress som mohol postaviť celý šatník! Sponzori WordCampu (z ktorých väčšina bola hostiteľskými spoločnosťami), plus oficiálne tričko spoločnosti WordCamp San Francisco bolo aspoň osem rôznych darčekových tričiek. A nálepky? Stačilo to na zakrytie môjho notebooku ako jedna veľká nálepka na nárazník WordPress.

WordCamp San Francisco Swag

Tri týždne stojí tričká WordPress. Pozri, mami, žiadna bielizeň!

Až nabudúce pôjdem do tábora, nemusím ani baliť košele. Pokiaľ to nezmenia všetci sponzori a nebudú robiť darčekové predmety, v takom prípade si kúpim nejaké nové košele.

After party

Dva celé dni relácií programu WordCamp a môj mozog boli vyčerpané. Bol som pripravený na malý R&R so svojimi novými kamarátmi z tábora. Po skončení sobotných schôdzí boli všetci pozvaní do nových lesklých automatických kancelárií na ulici Hawthorne, aby sa uvoľnili.

WordCamp po oslave

Foto s láskavým dovolením Naoko Takano

Poďme sa baviť o automatických kanceláriách na sekundu – v prízemí je kompletne vybavená dizajnérska kuchyňa (nájom potravín!), Chladnička vybavená všetkým potrebným na napájanie inteligentných myslí, kúpeľňa, ktorá sa cíti ako štúdio jogy, múzeum t – košele z minulosti WordCamp a … získajte to … kryté parkovacie miesto!

Ako keby jedno poschodie úžasného nestačilo, je tu aj poschodie. Na druhom poschodí sú zoskupenia pohoviek a kresiel, ktoré sa používajú pre skupinový pracovný priestor, veľa zásuviek na nabíjanie zariadení a nastavenie skupiny Rock Band na bláznivé kvílenie na mikrofóne. Ach jo, a shuffleboard stôl. A nekonečné množstvo koksu. Dajte si pozor Matt, mohol by som sa len nastúpiť.

Fotografia použitá so súhlasom Jaki Levyho (http://www.flickr.com/photos/jackomo/9381307959/in/photostream/)

Foto s láskavým dovolením Jaki Levy

Dobre, tak späť na párty. Dostatok otvoreného priestoru na miešanie, tancovanie a hranie pri bazéne. DJ udržiaval čerpanie melódií a požehnal ich barmani, aby nápoje prúdili. Obedovali sa dokonca aj košíčky WordPress. Celkovo vzaté, bolo to skvelé obdobie udržať dobré spojenia v uvoľnenej atmosfére.

Hovorí sa, že po karaoke kĺbe došlo dokonca aj po after party. WordCampers vedia, ako sa baviť.

Deň prispievania!

Od soboty do 11:00 v nedeľu sa automatické kancelárie zmenili zo strany na hlavnú pracovnú plochu. Boli postavené desiatky rozkladacích stolov a boli vyvedené zásobníky (BINS!) Predlžovacích káblov, aby sa v nich dalo umiestniť takmer 200 ľudí, ktorí sa ukázali, aby pomohli vyradiť nejakú komunitnú prácu WordPress..

Deň prispievateľov WordCamp

Foto s láskavým dovolením Naoko Takano

Nebol to iba „hackerský“ deň, robili sa všetky druhy práce WordPress, ako napríklad zodpovedanie otázok týkajúcich sa podpory, aktualizácia dokumentácie a oprava lístkov na trac. Ak ste boli okolo WordPress.org v sobotu ste si možno všimli nával aktivity!

Každý bol rozdelený do menších tímov a poverený konkrétnou oblasťou podpory. Bolo skvelé vidieť, ako sa spoločne používa toľko rôznych zručností, aby sa posilnila komunita WordPress. V prípade, že vás zaujíma, ako sa môžete zapojiť, tu je základný náter.

‘Nabudúce

Všetky dobré veci sa musia skončiť vrátane tohtoročného programu WordCamp, ale to neznamená, že zábava sa zastaví. Som inšpirovaný a nadšený, že môžem vyskúšať veci, ktoré som sa naučil, a sledovať ich s novými priateľmi online.

Ak si chcete prečítať ešte viac úžasných príbehov z WordCamp San Francisco, pozrite sa na túto skvelú kompiláciu článkov alebo vyhľadajte # wcsf na Twitteri.

Ešte jedna vec, než sa odhlásim … Mali by ste vedieť, že WordCamp San Francisco nie je jediný WordCamp okolo – tento rok už na celom svete bolo 74! Lopatku môžete dostať na najbližšiu značku WordCamp práve tu.  Dúfam, že ťa čoskoro uvidím!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me