Zľavy a kupóny WordPress Day Day 2020

Zľavy a kupóny na pamätný deň WordPress 2017

Šťastný deň pamätných víkendových ľudí! Či už ste na záhradnom grile, sviežej pláži, krásnom jazere alebo niekde inde, môžete si užiť víkend aj tak … uložením BIG na niektoré z vašich obľúbených obľúbených WordPress! Vybrali sme si čas, aby sme pre vás našli tie najlepšie ponuky, aby ste mohli rýchlo ušetriť a vrátiť sa k potešeniu z predĺženého víkendu.

WordPress Témy ponuky

Prvé ponuky na vyššiu tému. Predĺžený víkend je ideálny čas na to, aby ste sa mohli venovať novej téme a dať svojmu webu WordPress úplne nový vzhľad. A s týmito skvelými obchodmi naozaj nie je dôvod.

ChurchThemes 20% zľava

Použite kód kupónu SAVE20 získate 20% zľavu na nákup akéhokoľvek nového motívu od spoločnosti ChurchThemes. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 20% na ChurchThemes

zľava 30%

Ušetrite 30% prémiovej témy alebo členstva od cssignitera s ich víkendovým špeciálom! Stačí použiť kód SAVE30 pri pokladni. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 30% na cssigniter

CyberChimps zľava 25%

Ušetrite 25% prémiovej témy WordPress vytvorenej spoločnosťou CyberChimps pomocou kódu HEROES25. Propagácia pamätného týždňa je skvelý čas na to, aby ste si vzali kópiu produktu Responsive Pro! Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 25% na CyberChimps

Themetrust 30% zľava na témy

Spoločnosť Themetrust má obrovský jarný výpredaj – zľava 30% z nákupu pri použití propagačného kódu SPRING30. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 30% pri Themetrust

Balík WPZoom 35% alebo viac z balíka všetkých tém

Získajte balík WPZoom All Themes (ktorý obsahuje 44 motívov WordPress Themes) Základný plán za iba 129 dolárov (zľava 35%) alebo plán PRO za 139 dolárov (zľava 70%). Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro, takže uložte, kým môžete!

Ušetrite až 40% na WPZoom

Hosting WordPress a ponuky domén

Nemilujete svojho aktuálneho hostiteľa webu? Prečo nie dať nejaký nový plán hostenia? Tento týždeň ponúka veľa najlepších poskytovateľov hostingu ponuky, takže môžete zachytiť veľkú zľavu z lepšieho plánu hostenia, než aký máte teraz.

Promo hostingové plány Bluehost 2,95 dolárov

Ušetrite až 60% pri registrácii nového webhostingu za pouhých 2,95 dolárov / mesiac (pri pláne 3 roky) v Bluehost. Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

2,95 dolárov Hosting od spoločnosti Bluehost

Hosting GoDaddy 1 $ / mesiac

Práve teraz môžete získať zdieľaný hosting GoDaddy od 1 $ / mesiac s určitými plánmi. Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

Získajte hosting za 1 USD

GoDaddy 4,99 dolárov domén

Ušetrite veľké a získajte svoju novú registráciu domén od GoDaddy za 4,99 dolárov za prvý rok. Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

GoDaddy 4,99 dolárov domén

GoDaddy 30% zľava na váš nákup

Ušetrite 30% na ďalšom nákupe od GoDaddy, keď použijete náš odkaz. Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 30% na GoDaddy

HostGator zľava až 60%

Práve teraz môžete ušetriť až 60% na nových obchodných alebo hatchlingových plánoch (alebo 40% na novom pláne pre bábätká) od hostGator. Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

Uložiť na serveri HostGator

InMotion Hosting až o 33% zľava

Ušetrite kdekoľvek od 20% (pri zdieľanom hostovaní) až 33% (pri hostovaní VPS) na serveri InMotion! Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite až 33% na InMotion

Zľava na tekutý web 38%

Ušetrite 38% za prvé 4 mesiace optimalizovaného cloudového hosťovania v službe Liquid Web pomocou kódu FASTCLOUD38. Konajte rýchlo – táto ponuka čoskoro skončí.

Ušetrite 38% na Liquid Web

Chrám médií 2 mesiace zadarmo

Na obmedzený čas môžete získať 2 mesiace zadarmo pri zakúpení nového ročného plánu hosťovania od spoločnosti Media Temple. Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí 31. mája 2021.

Získajte 2 mesiace zadarmo v mediálnom chráme

NameCheap 50% zľava na zdieľaný hosting

Ušetrite 50% na nových zdieľaných hostingových plánoch (na prvý rok) na serveri NameCheap a ušetrite aj na názve svojej domény – nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí 31. mája 2020.

Ušetrite 50% na zdieľanom hostení

NameCheap s až 96% zľavou domén

Ušetrite až 96% na nových názvoch com, net, online, io a ďalších názvoch domén na NameCheap s kódom TLDMAPR20. Ponuka končí 31. mája 2020.

Ušetrite na doménach NameCheap

Zľava 10% na motor WP

Ušetrite 10% z prvej platby pomocou kódu wpe3off. V kombinácii s 2 mesiacmi zadarmo na nové ročné plány – vďaka čomu získate celkom 3 mesiace bezplatný hosting od spoločnosti WP Engine! Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 10% na WP Engine

Ponuky doplnkov WordPress a ďalšie

Pomocou týchto doplnkov a služieb WordPress môžete na svoje stránky pridať nové funkcie – napríklad formulár, galérie, lepšie zabezpečenie a ďalšie položky. Či už hľadáte konkrétny bezpečnostný doplnok alebo si len chcete prezerať úžasné ponuky, tu je to, čo sme našli.

AppSumo zľava 10 – 100%

Ušetrite kdekoľvek od 10 – 100% prostredníctvom prémiových webových nástrojov na AppSumo. Ponuky sa končia a menia sa každý deň, takže sa často obráťte, aby ste videli, čo je nové!

Ušetrite až 100% na AppSumo

BigStock 35 Fotografie zadarmo

Práve teraz sa môžete zaregistrovať na 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu BigStock a stiahnuť bezplatne 35 prémiových fotografií (5 za deň). Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

Vyskúšajte BigStock zadarmo

aMember 17% zľava

aMember Pro Spring Sale – zľava 17% s kódom 76ECF909. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 17% dňa

Galéria Envira s 15% zľavou

Získajte 15% zľavu na galérii Envira – použite kód kupónu: SAVE15. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 15% v galérii Envira

Formableable Forms 30% Off

Ušetrite 30% z vašich nových licencií na impozantné formuláre (za prvý rok) pomocou kódu SAVE30, ktorá obsahuje veľa výkonných funkcií na vytváranie formulárov pre vaše stránky. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 30% na formálnych formulároch

iThemes 30% zľava BackupBuddy

Ušetrite 30% z nákupu akéhokoľvek nového plánu BackupBuddy od iThemes s kódom ITHEMES30. Ponuka končí 31. mája 2020.

Ušetrite 30% na BackupBuddy

iThemes 30% zľava na zabezpečenie Pro

Ušetrite 30% z nákupu akéhokoľvek nového plánu doplnkov Security Pro od spoločnosti iThemes s kódom ITHEMES30. Ponuka končí 31. mája 2020.

Ušetrite 30% na zabezpečení Pro

LifterLMS $ 1 na 30 dní

Vyskúšajte LifterLMS a vyskúšajte, aké je jeho použitie na vytvorenie stránok vašich kurzov a členstva už za 1 $ (za prvých 30 dní). Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

Vyskúšajte LifterLMS za 1 USD

Link Whisper 25 dolárov vypnuté

Vytvárajte lepší obsah a využívajte viac interných odkazov na vylepšovanie SEO pomocou Link Whisper – teraz 25 dolárov. Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí 1. júna 2020.

Ušetrite 25 dolárov na Link Whisper

MailOptin 25% zľava

Noví zákazníci môžu na obmedzený čas ušetriť 25% na bulletine MailOptin a štandarde alebo pro pláne o generovaní potenciálnych zákazníkov, nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 25% na MailOptin

MonsterInsights zľava 50%

Nastavte si Google Analytics pre svoj web WordPress pomocou MonsterInsights a ušetrite 50% pomocou kódu INTRO50. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 50% na stránkach MonsterInsights

Ninja poskytuje zľavu 50%

Momentálne sú všetky plány Ninja Forms 50% – čo je najlepší čas na to, aby ste si dali ruky na zásuvný modul pre tvorcov formulárov pre svoje stránky WordPress. Použite kód SAVE50 pri pokladni. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 50% na formulároch Ninja

OptinMonster zľava 35%

Získajte 35% zľavu na nákup nových programov OptinMonster – nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 35% na OptinMonster

ProfilPress 20% zľava

Vezmite 20% zľavu na nákup užívateľského profilu a doplnku na správu profilov ProfilePress, akéhokoľvek plánu (stačí sa prihlásiť na odber newsletter zachrániť). Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 20% na ProfilePress

SeedProd zľava 20%

Vezmite 20% zľavu na nákup ktoréhokoľvek z doplnkov SeedProd (vrátane Coming Soon Pro, Vírusového prezradenia Pro, Oznámenia Bar Pro, atď.) S kódom SAVE20. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 20% na doplnkoch SeedProd

Soliloquy zľava 10%

Ušetrite 10% na prémiovom jazdci Soliloquy WordPress pri použití kupónového kódu SAVE10. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 10% na Soliloquy

Warfare Plugins Zľava 30%

Na obmedzený čas môžete ušetriť 30% na akomkoľvek výkonnom doplnku z doplnkov Warfare – vrátane ich populárneho Social Warfare – s kódom MEMORIALDAY2020. Ponuka končí 26. mája 2020.

Ušetrite 30% na každom doplnku Warfare

WPEka zľava 50% 1 doplnok

Získajte 50% zľavu z vášho výberu prémiových doplnkov WPEka WordPress (1 licencia) tento týždeň iba s kódom SMB50. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 50% na WPEka

WPForms 50% zľava

Na obmedzený čas môžete získať WPForms (jeden z najlepších tvorcov formulárov pre WordPress) s 50% zľavou s kódom SAVE50. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 50% na WPForms

Vimeo zľava 10%

Ušetrite 10% na účtoch Vimeo Plus, PRO, Business alebo Premium tento víkend Memorial Day! Stačí zadať kód Q2PUB1C20 zachrániť. Ponuka končí 30. júna 2020.

Ušetrite 10% pri Vimeo

A ešte viac

Dúfajme, že počas víkendu budeme musieť pridať ďalšie ponuky. A ako vždy pri našich stretnutiach, ak nájdete dohodu, chceme o nej počuť. Alebo ak máte obchod, mali by sme pridať dajte nám vedieť v komentároch nižšie a my sa dostaneme na zoznam, len čo to uvidíme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me