10 ar daugiau linksmų „WordPress“ papildinių, kad sukurtumėte savo svetainės džiazą

Pramogos „WordPress“ papildiniai „Jazz Up“ - jūsų svetainėje

Manau, kad sutiksite, kai sakau: pradedantiesiems kurti patrauklią svetainę yra viena užduotis. Kur net pradedate? O kadangi jūs nežinote jokių linksmų „WordPress“ papildinių, kuriuos pasirenkate? Mes žinome, kad tai gali būti painu, bet atsipalaiduoti.

Tikriausiai susiduriate su tokiais klausimais:

 • Kaip padaryti savo svetainę įdomesnę ar interaktyvesnę?
 • Ar galiu pagerinti savo perskaičiavimo kursus, nesudaužydamas banko?
 • Kodėl „WordPress“ svetainėje yra tokie aukšti atmetimo rodikliai? Aš turiu omenyje, kodėl daug žmonių lankosi jūsų svetainėje ir beveik iš karto išeina?
 • Ar mano svetainės turinys yra geras, ar aš darau neteisingai?
 • Ar reikia daug pastangų (ir laiko), norint sudominti daugiau žmonių, kurie ateina į jūsų svetainę?

Nutraukite visus klausimus. Pasirodo, dėl kelių linksmų „WordPress“ papildinių galite greitai padidinti interaktyvumą savo svetainėje! Dėl to interneto lankytojai praleidžia daugiau laiko jūsų svetainėje, o tai reiškia geresnius konversijų rodiklius ir patobulintą „WordPress SEO“.

Šiandien gausite linksmus „WordPress“ papildinius, kad padidintumėte įtraukimą į savo svetainę. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau nei 10 papildinių, kuriuos, mūsų manymu, verta išbandyti, turint omenyje, kad įdomių / keistų / interaktyvių papildinių rinka yra maža. Dėl šios priežasties komentaruose pasidalinkite savo mėgstamais linksmais / keistais „WordPress“ papildiniais. Nepraleisdami nė sekundės, linksminkimės!

Visi papildiniai čia prideda linksmybių jūsų „WordPress“ svetainėje. Ir nors tai yra nuostabu, jie taip pat yra naudingi daiktai, kurie atlieka funkcinį tikslą. Be to, dauguma jų yra nemokami, tačiau yra keletas aukščiausios kokybės variantų, skirtų energijos vartotojui. Nesvarbu, ar pasirinksite dovanėlę, ar atsipirksite pinigų, visi čia esantys įdomūs „WordPress“ papildiniai yra patikimi būdai, kaip padidinti įsitraukimą į „WordPress“ svetainę..

Nepaisant to, leiskite mums padaryti jūsų „WordPress“ svetainę patrauklesnę.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Slider herojus

įdomus WordPress įskiepiai slankiklį herojus

Per savo laiką su „WordPress“ teko susidurti su keliais puikiais „WordPress“ slankiojančių priedų („Slider Revolution someone?“), Tačiau „Slider Hero“ yra kažkas kita. Tarp mūsų aš beatodairiškai praleidau daugiau nei 45 minutes žaisdamas su demo. Kodėl? Jie yra nepaprastai jaudinantys! Jau daugelį metų išbandžiau daugybę skaidrių, tačiau niekada su tuo nesu susidūrusi vienas.

Jums labai patinka „Slider Hero“ gydymas, o aš, vaikinai, nejuokauju. Be abejo, tai įdomus „WordPress“ papildinys, tačiau jis taip pat yra vienas iš tų papildinių, kurie patenkina funkcinį poreikį.

„Slider Hero“ nėra tipiškas jūsų skaidrių papildinys, ne. Dėl naujų novatoriškų efektų ir funkcijų „Slider Hero“ padeda dvigubai padidinti konversijų rodiklius. Įskiepis yra fantastiškas, kad sudomintų lankytojus jūsų „WordPress“ svetainėje be didelių pastangų. Daugiausia dėmesio skiriama jūsų pranešimui, o ne vaizdo pateikimui, kaip ir daugeliui kitų slankiojančių priedų.

Net jei lankytojas iš pradžių nekenčia jūsų svetainės, jis gali pradėti džiaugtis ar spustelėti jūsų skaidrę. Kas žino? Ko gero, jūsų lankytojas pamils ​​jūsų produktą per 45 minutes. Pažiūrėk, ką aš ten padariau?

Geriausios slankiojančiojo herojaus savybės

 • 85+ įspūdingi efektai,
 • kino intro statytojas,
 • 173+ foniniai nuolydžiai,
 • vaizdo palaikymas,
 • unikalios teksto animacijos,
 • sienų dekoracijos,
 • beprotiškos CSS3 ir JS animacijos, kurių nerasite kitur,
 • Gutenbergas paruoštas,
 • visiškai reaguoja,
 • o jei apimsime visas funkcijas, sąrašas bus ilgas skaityti.

Esmė – „Slider Hero“ yra nepaprastai įdomus ir jaudinantis „WordPress“ papildinys, skirtas padidinti įsitraukimą į jūsų „WordPress“ svetainę.

„WordPress.org“ yra nemokama „Slider Hero“ versija, kurią mes jau susiejome aukščiau, tačiau jei aš būčiau jūs, norėčiau premium versija be jokių išlygų.

Kodėl taip yra? „Premium“ versija siūlo daugiau efektų ir funkcijų, taip pat „premium“ palaikymą tuo atveju, jei jums reikia pagalbos. Ir mes visi žinome, kad ypač naudinga yra „premium“ pagalba nėra laiko domėtis techniniais dalykais.

Taip, aš su jumis sutinku; laikas yra pinigai. „Slider Hero“ premija taupo jūsų laiką ir pinigus, taigi, 30 USD, kuriuos mokate už „premium“ versiją, yra verta investicija.

myCRED

įdomus WordPress įskiepiai

Kaip padidinate įsitraukimą ir pardavimus savo „WordPress“ svetainėje su mažiau rinkodaros pastangų? Tai paprasta: kuriate lojalumo programą arba žaidžiate savo svetainę.

Lojalumo programa leidžia apdovanoti taškus lankytojams, kai jie atlieka konkrečius veiksmus. Mes kalbame apie tokias veiklas kaip prisijungimas, pranešimo skaitymas, pirkimas iš jūsų parduotuvės ir pan. Vėliau vartotojai gali naudoti uždirbtus taškus pirkimams užbaigti, narystei atnaujinti, prieigai prie aukščiausios kokybės turinio ir atlikti keletą kitų norimų veiksmų.

Kita vertus, azartas padidina įsitraukimą ir daro jūsų svetainę smagia, pridedant žaidimui panašių funkcijų. Apskritai, grojimas apima patirties taškų skyrimą, vartotojų reitingą, objektų paiešką, viktorinas, varžybas ir pan.

Esmė ta, kad lojalumo programos ir azartas padeda į savo svetainę įtraukti linksmybių. Ir jei esate apdovanojimų sistemos rinkoje, džiaugiamės galėdami jus nukreipti į „myCRED WordPress“ papildinį.

„myCRED“ yra aukščiausio lygio taškų valdymo sistema, skatinanti įsitraukimą į jūsų „WordPress“ sistemą. Kitaip tariant, tai padeda jums sukurti lojalumo programą ir suaktyvinti savo „WordPress“ svetainę vienu spustelėjimu.

Šis įdomus „WordPress“ papildinys yra lengvai konfigūruojamas ir naudojamas ir pateikiamas su įspūdingų funkcijų rinkiniu.

Geriausia „myCRED“ dalis yra nemokama, tačiau jei jums reikia daugiau energijos, kūrėjas siūlo jums daugybę pigių priedų. Prie geriausių priedų, be kita ko, priskiriamas loterijos žaidimas, įbrėžimų kortelės ir likimo ratas.

„myCRED“ sklandžiai integruojasi su mėgstamais įrankiais, pvz., „WooCommerce“, „PayPal“, „BuddyPress“, „Kontaktų forma 7“, „AffiliateWP“ ir pan. Taigi galite sukurti visiškai integruotą atlygio sistemą ir valdyti ją kaip profesionalas.

„H5P“ interaktyvus turinys

interaktyvus turinys h5p įdomus „WordPress“ įskiepis

Interaktyvus turinys padidina įtraukimą į jūsų svetainę, pritraukdamas lankytojus susisiekti su jūsų svetaine. Ir kuo ilgiau jie bus jūsų svetainėje, tuo geresnės jūsų galimybės paprastus lankytojus paversti klientais.

Galų gale, jie turi ką nors smagaus padaryti jūsų svetainėje, o tai sukelia gerus jausmus jūsų svetainės atžvilgiu. Ir jei jie sieja gerus jausmus su jūsų svetaine, jūsų darbas padarytas pusiau.

Dabar, naudodamiesi įdomiu „H5P“ „WordPress“ įskiepiu, jums tereikia išsiaiškinti, kaip pritraukite vartotojus į savo CTA. Laikyti juos ilgiau svetainėje nebebus problema su H5P.

„H5P“ pristatoma su daugybe interaktyvių HTML5 elementų, tokių kaip:

 • interaktyvūs vaizdo įrašai
 • asmenybės ar aritmetinė viktorina
 • atminties žaidimas
 • diagramas
 • vaizdo taškai
 • koliažas
 • tinklelio žodžių žaidimas
 • 360 laipsnių virtuali aplinka
 • korteles
 • ir dar daugiau

Nustatyti „H5P“ savo „WordPress“ svetainėje yra taip paprasta, kaip pyrago. Papildinys yra visiškai nemokama ir atvira technologija. Tai taip pat visiškai reaguoja, tai reiškia, kad jūsų turinys puikiai atrodo keliuose įrenginiuose.

Padidėję komentarai

padidėję komentarai

Anksčiau apžvelgėme geriausius „WordPress“ komentarų papildinius, tačiau tame sąraše buvo įskiepių, kurie tik pagerina komentarų sritį. Neaptarėme papildinio, kuris atkuria jūsų įrašus naudojant komentarus.

Dabar, įskiepis yra padidėjęs komentarai. Dėka mašininio mokymosi ir kalbos analizės, galite automatiškai pridėti tinkamiausią ir apgalvotiausią komentarą šalia savo įrašo viršaus.

Be to, paprastu trumpuoju kodu galite valdyti, kur komentaras rodomas jūsų įraše. Bet kokiu atveju, komentaras pasirodo kaip graži citata. Jei reikia, stilių galite plačiai pritaikyti, kad tiktų jūsų svetainei.

Komentarai yra reikšminga bet kurio įrašo dalis, daugiausia ten, kur sąveikauja vartotojai. Jei norite padidinti interaktyvumą savo „WordPress“ svetainėje, padidintas komentarų įskiepis yra tikras nugalėtojas.

Papildinys skatina pokalbį, rodydamas geriausią komentarą ir prisijungdamas prie jūsų komentarų skyriaus. Tai greitai sukelia diskusiją, kai atrodo visi gerybiniai. Tai panašu į turimą komentarą jūsų įraše, o ne po jo.

Arba, kūrėjo žodžiais:

[Geriausias] komentaras nebepastebimas puslapio apačioje. Jis buvo suplaktas į viršų ten, kur labiau tikimasi pamatyti, pamąstyti ir atsakyti. Fantastinis! – Postinis

Pramogos ir funkcionalumas �� Taip, visiškai nemokamai.

WP aktyvikliai

wp trigeriai

Sąlyginė logika suteikia daug jėgų pagerinti savo „WordPress“ svetainės interaktyvumą. Technologija veikia taip: jei jūs tai darote tai, tada kad atsitinka. Kitaip tariant, tam tikras trigeris suaktyvina konkretų veiksmą.

Jei norite suaktyvinti svetainės lankytojus, norėdami suaktyvinti konkrečius veiksmus, galite naudoti sąlyginę logiką – tai lemia didesnį įsitraukimą. Jei gerai atliksite savo darbą, galėsite greitai pritraukti lankytojus į savo CTA.

Geriausia yra tai, kad jums nereikia redaguoti savo PHP failų, kad pasinaudotumėte sąlyginės logikos galia. Vietoj to, jūs galite pasinaudoti „WP Triggers“ papildinio pranašumais ir gauti sąlyginę logiką, kuri pasitarnaus jums..

Dalykai, kuriuos galite padaryti naudodamiesi „WP Triggers“:

 • Veda lankytojus į slaptą puslapį
 • Reklamuokite tik konkrečius produktus
 • Kurkite nuotykių istorijas
 • Sukurkite virtualias skandalų medžiotojus
 • Pateikite pašto kodų paieškas savo svetainėje
 • Ir dauguma dalykų, susijusių su sąlygine logika svetainėje

Bet aukščiau pateiktas sąrašas būtų neaiškus, jei neįmesime poros funkcijų. Čia yra keletas funkcijų, kurių galite tikėtis iš „WP Triggers“:

 • Keli pakaitos ženklai reiškia, kad galite laisvai kurti neribotus aktyviklius
 • Gutenbergas paruoštas
 • Vietos ženklo tekstas
 • Begalinis stilius
 • Vaizdų, vaizdo įrašų ir teksto palaikymas
 • Trumpieji kodai
 • El. Pašto rinkodara
 • Reaktyvus dizainas
 • Sukratykite animaciją
 • Ir dar daugiau

Esmė ta, kad „WP Triggers“ padeda akimirksniu įtraukti interaktyvumą į „WordPress“ svetainę. Jums nereikės gilintis į kodą, kad įjungtumėte papildinį. Gaunate intuityvią sąsają, kad per rekordiškai trumpą laiką sukurtumėte suaktyvintus veiksmus svetainėje.

„SVG avatarų generatorius“

svg avataras generatorius

Ar norite savo lankytojams suteikti ką nors smagaus, kai jūsų svetainė išsiskiria iš varžybų? Siūlydami lankytojams galimybę kurti pasirinktinius avatarius, yra puikus būdas ilgiau juos išlaikyti „WordPress“ svetainėje. Be to, lankytojams patiks jūsų svetainė, nes jie sukuria atsisiunčiamus personažus. Tai dar ne viskas; jie gali įkelti avatarus į Gravatar.com, kad galėtų juos naudoti kur norėdami, pavyzdžiui, jūsų svetainėje.

Taigi, ar norite pritraukti lankytojus ir pasiūlyti jiems priežastį pamilti jūsų svetainę? Jei tai garsiai taip, „Dee Themes“ „SVG Avatars Generator“ papildinys yra jūsų sprendimas. Papildinys leidžia lankytojams kurti SVG arba PNG formato avatarus.

Avataros nuostabiai atrodo keliose naršyklėse ir įrenginiuose, o tai puikiai tinka reaguoti į vartotoją. Be to, intuityvios sąsajos dėka vartotojai gali plačiai pritaikyti avatarelius.

Nustatyti SVG avatarų generatorių yra labai lengva, jums nereikia kūrėjo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti papildinį. Kitas, padėkite generatorių bet kurioje savo svetainės vietoje, naudodamiesi paprastu trumpuoju kodu. Tiesiog kAtminkite, kad „SVG Avatars Generator“ yra „WordPress“ papildinys.

imgMCE

įdomus WordPress įskiepiai

Ir kai jūs manote, kad matėte paskutinius linksmus „WordPress“ papildinius, „imgMCE“ atrodo nuostabiai! Vaikinai, įskiepis yra didesnis nei vaizdų rengyklė; tai yra galingas HTML5 turinio kūrėjas, kuris prapūs. Tavo. Protas.

Turėsite puikų įrankį kurti tokius elementus kaip GIF, interaktyvius vaizdus, ​​animuotas formas ir dar daugiau. Be to, prieš paskelbdami nereikia redaguoti savo vaizdų „Photoshop“. „ImgMCE“ dėka rašydami galite redaguoti vaizdus skraidydami.

Papildinys gali pasigirti fantastišku funkcijų sąrašu, įskaitant:

 • nuvilkite redaktorių (tai reiškia, kad jums nereikia kodavimo žinių, kad sukurtumėte stebinančius HTML5 elementus),
 • galimybė kurti įspūdingas animacijas,
 • gradiento spalvų parinkiklis,
 • Daugiau nei 600 „Google“ šriftų,
 • integracija su mėgstamais įrankiais, tokiais kaip „WooCommerce“, „bbPress“, „BuddyPress“, „WPBakery Page Builder“, „TinyMCE“, „Elementor“ ir dar daug daugiau,
 • visiškai reaguojantis dizainas,
 • API integracija su „Unsplash“, „Giphy“, „Flaticon“ ir „Font Awesome“,
 • Galimybė kurti animuotus HTML5 skelbimus,
 • sluoksniai
 • ir dar daugiau

„imgMCE“ pakeis tai, kaip dirbate su „WordPress“ vaizdais. Papildinys padeda pridėti interaktyvumo ir sustiprinti įsitraukimą į jūsų „WordPress“ svetainę 10X. Vienintelė riba yra tik jūsų vaizduotė.

Vaizdo taškas

vaizdas Hotspotter įdomus WordPress įskiepiai

Ar turite fotografijos svetainę? Jei taip, „Image Hotspotter“ padeda „… patobulinti„ WordPress “įrašus elegantiška į vaizdą orientuota ir reaguojančia vartotojo sąsaja“.

Kaip? Papildinys leidžia jums sukurti gražų, patogų ir interaktyvų vaizdų žemėlapį, todėl pasidalyti nuotraukomis ir vaizdais yra be galo lengva ir smagu..

Geriausia tai, kad nereikia rašyti vienos kodo eilutės; galite sukurti vaizdų žemėlapio nuvilkimo stilių. Paspaudimų metu galite sukurti paspaudimų taškus savo grafikoje, o tai atveria daug galimybių ne tik fotografams, bet ir kitiems svetainių savininkams..

Turėdami vietoje spustelėjamus „karsto taškus“, galėsite tinkinti vaizdų žemėlapius, kol jų neteksite. Pavyzdžiui, į savo vaizdų žemėlapį galite įtraukti pasirinktinį HTML, leisdami susieti vaizdus su bet kuriuo jūsų svetainės puslapiu.

Be to, galite plačiai pritaikyti savo vaizdų žemėlapį, kad stilingai parodytumėte savo grafiką. Turėdami tokias parinktis (ir dar daugiau), galite naudoti vaizdų interneto talpyklą, kad sukurtumėte istorijas, skatinančias jūsų „WordPress“ svetainę. Papildinį lengva konfigūruoti, nesitikime, kad susidursite su problemomis.

Kūrėjas siūlo tris kainų paketus: Vienos svetainės licenciją – 29,95 USD, trijų svetainių leidimą – 59,95 USD ir neribotą naudojimąsi svetaine už 129,95 USD. Pasirinkite, kas jums tinka.

Skaitliuko numerio vitrina

įdomus WordPress temos skaitiklis numeris

Ar ieškote gražaus būdo parodyti esminę statistiką savo „WordPress“ svetainėje? Jei taip, jums patiks „Counter Number Showcase“ papildinys, maloniai sutinkamas su „WPShopmart“.

Puikios statistikos pateikimas pagrindiniame puslapyje skatina lankytojus imtis veiksmų. Dar geriau, galite parodyti įdomią statistiką; žinote, pvz., kiek naminių gyvūnėlių yra jūsų biure, išgėrė kavos puodeliai ir pan.

Kadangi esate kūrybingas, „Counter Number Showcase“ papildinys yra įdomus papildinys, skirtas sudominti lankytojus ir paversti juos klientais. Tai puikus būdas parodyti įtaką. Galite lengvai parodyti, kiek projektų turite po diržu. Be to, galite parodyti savo komandos dydį, apdovanojimus, atsisiuntimus ir kt.

„Counter“ papildinys pateikiamas su tokiomis funkcijomis kaip visiškai reaguojantis ir aiškus dizainas, tinkinami stiliai, neribotas skaitiklių skaičius, vilkimas, trumpieji kodai, slidi vartotojo sąsaja – pavadink visa tai.

Papildinys siūlo išskirtinį skonį, kuris pristatomas su stilingu fonu, daugiau nei 20 dizaino šablonų, valdiklio parinktis, paralaksas ir kt..

„CommentPress Core“

„commentpress-core“

„CommentPress Core“ yra idealus sprendimas mokantis internetu, kursuose, bendradarbiaujant projektuose ir švietimo svetainėse. Čia pateikiamos visos priemonės, reikalingos pokalbiui apie kurso medžiagą užmegzti, neišleidžiant pinigų kūrėjams ar nerašant laiko rašant pasirinktinį kodą.

Kaip veikia papildinys? Kūrėjo Christian Wach teigimu, „CommentPress Core“ „… leidžia skaitytojams komentuoti teksto paraštėse. Skaitytojai gali komentuoti pastraipas, eilutes po eilutės, kiekvieną eilutę arba pasirinkdami tekstą. “ Kažkas panašaus į tai:

commentpress-core-pavyzdys

„CommentPress Core“ yra puikus įskiepis, skirtas kurti įsitraukusias bendruomenes aplink jūsų tinklaraščio įrašus ar dokumentus. Beje, kai suporinate papildinį su „BuddyPress“, jis yra ypač naudingas. Be to, „CommentPress Core“ leidžia jums…

… Anotacija, blizgesys, seminaras, diskusijos: naudodamiesi „CommentPress Core“ visus šiuos dalykus galite atlikti smulkesniame lygyje, paversdami dokumentą pokalbiu. – Kristianas Wachas

„CommentPress Core“ yra fantastiškas papildinys, skirtas pokalbiui užmegzti jūsų „WordPress“ svetainėje. Tačiau papildinys pristatomas su tema, kurią reikia naudoti.

Vis dėlto nesijaudinkite; papildinys pateikiamas su trimis numatytomis temomis tuo atveju, jei norite pakeisti maketą. Be to, jei reikia kodavimo, galite pritaikyti dizainą.

Viktorinos katė

WordPress-viktorina-katė

Jūs tikrai norite, kad „Viktorinos katė“ būtų jūsų svetainėje, jei norite, kad viktorinos mėgėjai taptų nuolatiniais jūsų svetainės lankytojais. Galite turėti daugybę viktorinų ir daugybę atsakymų pateikti kaip kelis pasirinkimus.

Norėdami išspręsti klausimus, svetainės administratorius turi šiek tiek kūrybiškumo. Tačiau beveik viskuo kitu rūpinasi įskiepis. Sukurkite pasirinktinius pranešimus, kurie mirksi baigę viktoriną. Jei lankytojas negali sugalvoti teisingo atsakymo, gali būti rodoma skirtinga žinutė.

viktorina-katė

Aukščiausios klasės papildinio versija padeda sudaryti geresnes viktorinas. Asmenybės viktorinos ir įvaizdžiu pagrįstos viktorinos palaikomos „premium“ versijoje. Ji taip pat rūpinasi el. Pašto fiksavimu ir suteikia teisę į prioritetinę palaikymą el. Paštu.

Futbolo baseinas

„WordPress“ futbolo baseinas

Futbolo baseinas apdovanoja prisijungusius vartotojus į jūsų svetainę, kad galėtų žaisti fantastinį futbolo žaidimą su kitais vartotojais. Jie prognozuoja rezultatus ir uždirba taškus. Už papildomus klausimus skiriami papildomi taškai. Sąveikos lygis yra aukštesnis, nes kiekvienas žaidėjas gali peržiūrėti pretendentų balus ir diagramas.

Duomenų bazėje yra informacijos apie UEFA čempionatą Prancūzijoje, tačiau ją galima labai gerai pakeisti kitose rungtynėse.

futbolo baseinas

Komandų sudarymas, papildomų klausimų pateikimas, automatinis baseino reitingų ir komandos suskaičiavimas, konfigūruojamos balų nustatymo parinktys, papildomi puslapiai, kuriuose pateikiama informacija apie komandas, leidžia žaisti smagiai..


Tikimės, kad šiandien čia radote įdomų ir naudingą „WordPress“ papildinį. Turėdami šiek tiek kūrybiškumo, galite sėkmingai padidinti interaktyvumą savo „WordPress“ svetainėje.

Kuris yra jūsų mėgstamiausias linksmas „WordPress“ papildinys? Prašau pasidalinti žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me