10+ geriausi „A / B“ padalijimo testavimo įrankiai, skirti „WordPress“, norint patobulinti perskaičiavimo kursus

Geriausi „WordPress“ A / B padalijimo testavimo įrankiai

Jei naudojate savo „WordPress“ svetainę norėdami parduoti produktus, reklamuoti paslaugas ar paskatinti bet kokį skaitytojų atsakymą ar veiksmus, tada A / B padalijimo testavimo įrankiai ir papildiniai, kuriuos šiandien apžvelgiame, gali padaryti jūsų svetainę daug efektyvesnis tikslo konversijos įrankis.

Sukūrę savo turinio variantus ir padaliję arba A / B išbandydami juos vienas su kitu, galite padidinti lankytojų, atlikusių norimą veiksmą, procentą. Šie turinio variantai gali būti tokie maži, kaip nuorodos teksto pakeitimas įrašo pabaigoje, palyginus du skirtingus nukreipimo puslapio dizainus..

Taigi, ar norite uždirbti daugiau pinigų iš savo svetainės, ar tiesiog sukurti daugiau diskusijų ir sąveikos su jūsų turiniu, labai svarbu skirti šiek tiek laiko jūsų turinio testavimui ir optimizavimui, kad sužinotumėte, kas veikia, o kas ne.

Laimei, yra daugybė įskiepių, kurie suteikia įrankius, kaip tai padaryti, visa tai galite rasti „WordPress“ administratoriaus sąsajoje. Taigi, ar jūs ieškote tinkamo įrankio savo svetainei? Na, jums pasisekė. Čia yra geriausi „WordPress“ testavimo įrankiai ir papildiniai (arba bent jau manome, kad jie yra gana nuostabūs).

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Nelio A / B“ padalijimo testavimas

AB „Nelio“ „WordPress“ padalijimo testavimo įrankis

AB „Nelio Testing“ yra papildinys, leidžiantis atlikti „A / B“ testus „WordPress“ svetainėje, siekiant pagerinti konversijų rodiklius ir optimizuoti turinį bei dizainą.

Testai ar eksperimentai, kuriuos galite atlikti, yra dviejų įrašų versijų palyginimas – pradedant mažais teksto taisymais ir baigiant bendru dizainu ir išdėstymu, antraštės testavimu, temų palyginimu, valdiklių testavimu ir meniu išdėstymo palyginimu. Gali būti išbandytas bet koks svetainės aspektas. Nuo raginimo imtis veiksmų prie įrašo iki viso išdėstymo naudojant naują A / B CSS testą. Taip pat gausite galingą šilumos planavimo įrankį, kad tiksliai matytumėte, kur lankytojai spustelėja jūsų įrašus ir puslapius.

„Nelio“ A / B „WordPress“ testavimas

Testų nustatymo ir tvarkymo valdikliai yra integruoti į „WordPress“ administratoriaus sritį. Tai reiškia, kad jums nereikia mokytis naujos sistemos ar tvarkyti kitos paskyros, norint pradėti A / B testus savo „WordPress“ svetainėje. Kadangi paslauga teikiama debesies pagrindu, skaičiavimas vykdomas „Nelio“ serveriuose. Tai apsaugo nuo bet kokio jūsų interneto sulėtėjimo, kai vykdomi bandymai ir skaičiuojami skaičiai.

Nors paslaugų integravimo su jūsų svetaine papildinys yra nemokamas, o taip pat suteikiama prieiga prie nemokamos 14 dienų bandomosios versijos, turėsite prisiregistruoti prie vieno iš jų mokamų prenumeratos planų, kad galėtumėte naudotis paslauga ilgesnį laiką..

Jei pasinaudosite 14 dienų nemokamu bandomuoju periodu, turėtumėte gerai suprasti, ką gali pasiūlyti „Nelio A / B Testing“. Jei jūsų svetainė gauna pakankamai srauto, galėtumėte netgi pagerinti savo konversijų rodiklius ir pradėti generuoti daugiau pardavimų prieš pasibaigiant bandomajam laikotarpiui..

2. Pavadinimo eksperimentai

Pavadinimo eksperimentai A / B „WordPress“ padalijimo testavimo įrankis

Pavadinimo eksperimentai yra A / B padalijimo testavimo papildinys, skirtas „WordPress“. Įdiegę pavadinimų eksperimentus savo svetainėje, galite pradėti išbandyti savo tinklaraščio įrašų pavadinimus, kad pamatytumėte, kurie iš jų labiausiai atkreipia jūsų skaitytojų dėmesį.

Skelbimų kūrimo ekrane galite įvesti savo pavadinimo variantus. Tada kiekvieną kartą, kai jūsų įrašai bus pateikiami jūsų svetainėje, pavyzdžiui, naujausių įrašų valdiklyje ar archyvo puslapiuose, šie pavadinimų variantai bus tikrinami vienas kito atžvilgiu..

Šis papildinys turėtų ne tik padėti padidinti pranešimų skaičių, kurį kiekvienas lankytojas mato jūsų tinklaraštyje, bet ir padėti geriau rašyti pranešimų pavadinimus apskritai – tai įgūdis, kurį tikrai verta ugdyti..

3. Paprastas puslapio testeris

Paprastas „Page Tester“ „WordPress“ papildinys

Paprastas puslapių testeris leidžia pasirinkti įrašą ar puslapį jūsų svetainėje, kurį norėtumėte optimizuoti. Puslapis gali būti išbandytas su modifikuota kopija, kitu išeinančiu jūsų svetainės puslapiu arba galite pasirinkti sukurti naują puslapį, kad palygintumėte jį su.

Paprastas puslapio testeris

Pateikę padalijimo testo eksperimentų pavadinimą, galėsite atsipalaiduoti ir laukti, kol bus pateikti rezultatai. Nors yra nemokama šio papildinio versija, jis leidžia tik pamatyti, kiek apsilankymų sulaukta kiekvienoje variacijoje. Jei norite sužinoti apie tikslo konversijos rodiklius ir kitus naudingesnius duomenis, turėsite naujovinti į „premium“ versiją.

Nepaisant nemokamos „Simple Page Tester“ versijos, kurioje nėra naudingų funkcijų, „premium“ versiją galima įsigyti už palyginti prieinamą vienkartinį mokestį..

4. „WordPress“ raginimai veikti

„WordPress“ raginimai veikti padalijamo testavimo papildinį

Nemokamas „WordPress“ kvietimų veikti papildinys leidžia sukurti raginimus veikti savo svetainėje. Šios CTA yra išbandytos tarpusavyje, kad surastų tą, su kuriuo jūsų lankytojai bendrauja palankiausiai .

Šie raginimai veikti gali būti nuo paprastų nuorodų iki socialinės žiniasklaidos mygtukų, failų atsisiuntimo ir dar daugiau. Papildinyje yra šablonų pasirinkimas, kad būtų galima sukurti raginimus veikti, nors jūs turite galimybę pradėti nuo tuščios drobės. Šablonų tinkinimas yra lengvas naudojant išvaizdos parametrus, o tinkintas pranešimas pridedamas naudojant „WordPress“ redaktorių.

Raginimai veikti gali būti įterpiami į jūsų „WordPress“ įrašus, puslapius ir kitas sritis, kuriose norite, kad jie būtų rodomi. Be to, sukūrę raginimą veikti, galite sukurti jo variantą ir leisti pradėti bandymą.

„WordPress“ raginimai veikti

Jei norite įrankio, skirto sukurti savo pakartotinai naudojamus raginimo veikti mygtukus, su galimybe juos tada padalyti, kad patikrintumėte vienas kitą, tada šis nemokamas papildinys yra gera galimybė.

5. „WordPress“ nukreipimo puslapiai

„WordPress“ nukreipimo puslapių padalijimo testavimo papildinys

Padidinkite konversiją naudodami „WordPress Landing Pages“ papildinį. Šis nemokamas papildinys naudoja ACF sistemą kaip pagrindą nukreipimo puslapio šablonams kurti. Tiesiog sukurkite variantus ir pradėkite išbandyti, kad sužinotumėte, ką reaguoja jūsų skaitytojai ar klientai.

„WordPress Landing Pages“ papildinys turi įmontuotas galimybes stebėti konversijas ir kurti A / B arba daugiamatinius testus. Turėdami šiuos duomenis galite efektyviai ir tikslingai nukreipti nukreipimo puslapio dizainą, kad optimizuotumėte savo konversijos koeficientą. Kitos funkcijos apima esamų puslapių klonavimo, išankstinio užpildymo formų, maršruto vedimo galimybių ir dar daugiau parinkčių.

6. „ConverThis“

„ConverThis“ A / B „WordPress“ padalijimo tikrinimo įrankis

„ConverThis“ papildinys padeda vykdyti neribotas kampanijas ir išsamų konversijų stebėjimą, kad tiksliai matytumėte, kurių komponentų turėtumėte atsikratyti ir laikyti savo svetainėse. Automatizuota padalijimo testavimo platforma tiesiogiai integruojama į jūsų „WordPress“ prietaisų skydelį, todėl jums nebereikės pereiti prie visiškai naujos programinės įrangos tikrinant savo ataskaitas..

Pagrindinė priežastis, dėl kurios „ConverThis“ išsiskiria iš kitų minios, nes ji taip pat stebi paspaudimus, o kiti įrankiai, atrodo, daugiau dėmesio skiria konversijai ir padalijimų testavimui..

7. Rinkodaros optimizatorius

Rinkodaros optimizavimo priemonės padalijimo tikrinimas „WordPress“ papildinys

„WordPress“ papildinio rinkodaros optimizavimo priemonė suteikia jums viską, ko jums reikia testavimo įrankyje, nes jūs automatiškai stebite kiekvieną jūsų svetainės puslapį.

Papildinys pateikia puslapių sąrašą, kurį galite filtruoti ir išbandyti pasirinktus puslapius. Norėdami sukurti esamų puslapių variantus, taip pat galite naudoti puslapio informacijos sąsają. Viskas lengvai valdoma vienoje vietoje ir jums nereikia daug žinoti apie technologijas, kad galėtumėte įdiegti šią sistemą. Visai neseniai įskiepis buvo atnaujintas, į jį įtraukiant nemokamus raginimo veikti (CTA) šablonus, iššokančius šablonus ir kiekvieno bandymo įrankius.

8. Optimaliai

„Optimizely X Split“ testavimo „WordPress“ papildinys

„Optimizely X“ papildinys yra viena iš padalijimo testavimo parinkčių, leidžiančių lengviau išbandyti savo puslapių ir įrašų antraštes. Įskiepį gana lengva nustatyti jūsų svetainėje, jame yra vaizdinė rengyklė be kodo, kad kiekvienas galėtų naudoti ją bandymams kurti. „Optimizely X“ generuoja IG rezultatus realiuoju laiku, kad žinotumėte, kas veikia, o kas ne.

Kelių kanalų optimizavimas taip pat naudingas, jei norite pasiekti žmones, nesvarbu, kur jie yra, ir nepriklausomai nuo jų įrenginio. Turint galvoje, ar jie naudojasi kompiuteriais, ar mobiliaisiais įrenginiais, turėtumėte mokėti pateikti patikrintą turinį.

Turėsite prisiregistruoti, norėdami „Optimizely“ paskyros, kad suaktyvintumėte papildinį (nors visi bandymai ir rezultatai yra tvarkomi „WordPress“ prietaisų skydelyje).

9. „Elementor“ padalijimo testas

„Elementor WordPress“ papildinio padalijimo testas

Ar kuriate tinkintą svetainę ar nukreipimo puslapius naudodami populiarų „Elementor“ puslapių kūrimo priemonę? Galbūt norėsite išbandyti „Elementor“ padalijimo testą. Naudodami šį papildinį galite išbandyti įvairius pasirinktinius „Elementor“ modelius, kad pamatytumėte, kurie konvertuoja geriau. Išbandykite antraštes, išbandykite skirtingus figūrinių išnašų dizainus, išsiaiškinkite, kuriuos mygtukus galima spustelėti ir daugiau.

Kurdami ar redaguodami modulį, norėdami naudoti padalijimo testo funkciją, tiesiog nustatykite padalintos testo variacijos parametrus skyriuje „Advanced“. Tada stebėkite savo variantų našumą naudodamiesi ataskaitomis, sukurtomis „Splittest“ skirtuke „WordPress“ informacijos suvestinėje.

„Elementor“ padalijimo testas naudoja duomenis jūsų paties serveryje – tai daro jį saugiu pasirinkimu tiems, kuriems rūpi GDPR atitiktis, nes nerenkate jokios papildomos informacijos apie lankytojus ir nesinaudojate ja su trečiąja šalimi..

10. V / C Splitter Pro („Premium“)

V / C „Spitter Pro WordPress Split“ testavimo papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Naudojate originalų „WPBakery“ „Visual Composer“ papildinį, o ne „Elementor“? Jokiu problemu. „V / C Splitter Pro“ papildinys prideda A / B padalijimo testavimo parinktis, naudingas visiems, naudojantiems galingą puslapių kūrimo priemonę.

„VC Splitter“ testavimo modulis galimas kuriant „Visual Composer“ maketus. Tiesiog sukurkite modulyje esančius variantus ir nurodykite padalijimo testo pavadinimą. Norėdami patikrinti našumą, jums tereikia nueiti į puslapio redagavimo priemonę ir spustelėti „VC Splitter“ modulį – jis bus atnaujinamas nauja statistika, kiekvieną kartą atidarius / peržiūrėjus..

Nesvarbu, ar norite išbandyti figūrines išnašas, nukreipimo puslapius, prisiregistravimo formas, antraštes ar išdėstymus, „VC Splitter“ papildinys yra tikras būdas pagerinti pardavimo kanalą ir konversijas, jei jau naudojate originalų „WPBakery Page Builder“. .

11. „WooCommerce AB“ padalijimų testavimas („Premium“)

„WooCommerce AB“ „WordPress“ papildinio testavimo padalijimas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Mes apžvelgėme daugybę A / B padalijimo testavimo įrankių, skirtų įvairiems „WordPress“ turinio elementams, tačiau praleidome elektroninę prekybą, kuri gali būti šiek tiek sudėtinga. Štai čia įsijungia „WooCommerce“ paprasto padalijimo tikrinimo papildinys.

Šis specializuotas papildinys buvo sukurtas produkto variacijų testavimui. Užuot kelis kartus pridėję tą patį produktą į savo svetainę ir suklaidinę klientus, tiesiog atlikite padalijimo testą. Stebėkite produktų variantų rodinius, užsakymus ir pardavimo procentą. Be to, galite peržiūrėti ataskaitą, kurioje išvardyti visi kiekvieno produkto varianto užsakymai. Tai puikus būdas išbandyti naujus produktų aprašymus, gaminių rodmenis ir dar daugiau.

12. „Google Optimize“

„Google Optimize Split Testing Tool“

Nors neturite papildinio, turite jį atiduoti „Google“, kad sukurtų vieną iš populiariausių bandymo įrankių, kuriuos galima rasti bet kurioje svetainėje („WordPress“ ar ne). „Google Optimize“ nuorodos tiesiogiai į jūsų „Google Analytics“ paskyrą. Tai reiškia, kad beveik iš karto turėsite prieigą prie labai tikslių duomenų, pagrįstų faktiniu padalytų testų atlikimu. Be to, jau nustatyta, kad būtų galima išbandyti stalinių ir mobiliųjų įrenginių variantus.

Laimei, sąranka yra labai lengva, net ir nepritaikytiems tipams. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sinchronizuoti „Analytics“ paskyrą, tada pridėti optimizavimo fragmentą prie jau esančio „Analytics“ stebėjimo kodo (tiesiog vykdykite Optimizuokite sąrankos vadovą). Po to būsite pasiruošę pradėti bandymus! Optimizuokite etiketes „Eksperimentai“ ir jie daugiausia nustatomi norint išbandyti puslapio variantus. Tiesiog pridėkite įvairius URL, kuriuos norite kryžmiškai išbandyti / palyginti ir koreguokite įvairaus svorio (kaip dažnai kiekvienas rodomas), tikslų ir taikymo parametrus. Taip pat turėsite prieigą prie naudingų ataskaitų eksperimento metu optimizuodami ir „Google Analytics“.

Kadangi dauguma svetainių savininkų srauto ir konversijų stebėjimui jau naudoja „Analytics“, „Google Optimize“ yra puikus pasirinkimas dalijantiems bandymams. Tai yra prieinama (nemokama), tiksli ir gana maža pastangų galimybė įdiegti.

Galutinės mintys apie „WordPress A / B“ padalijimo testavimo įrankius

Kaip ką tik matėme, yra vieni iš geriausių (mūsų manymu), gerai suprojektuotų ir naudingų papildinių, skirtų A / B padalijimo testavimui jūsų „WordPress“ svetainėje.

Nesvarbu, ar norite pradėti lėtai naudodami papildinį, pvz., „Pavadinimo eksperimentai“, ir palyginti įrašų pavadinimus, ar įsigilinti į visų savo svetainės aspektų išbandymą ir optimizavimą naudodami tokią paslaugą kaip „Nelio A / B“ testavimas ar „Google Optimize“, yra galimybė, kuri tiktų jūsų reikalavimai ir biudžetas.

Jei turite klausimų ar komentarų A / B padalijimo testavimo priemonių tema ir optimizuodami savo svetainę didesniems konversijų rodikliams, prašome palikti pranešimą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me