10 geriausių „WordPress“ atsisakytų krepšelio papildinių

Geriausi „WordPress“ parduotuvių krepšelio papildiniai

Ar žinojai 7/10 žmonių, kurie produktus deda į pirkinių krepšelį, paprastai išeina neužbaigę pirkimo? Nesvarbu, ar klientas buvo išsiblaškęs atlikdamas operaciją ar tiesiog naršydamas, apleisti krepšeliai yra didžiulis iššūkis daugeliui didelių ar mažų el. Parduotuvių.

Remiantis el. Prekybos tyrimais, apleisti krepšeliai sudaro didelę dalį prarastų pardavimų. Visų pirma, vienas tyrimas išsiaiškino, kad apleisti vežimėliai internetiniam verslui kainuoja daugiau nei 2 trilijonai dolerių per metus, ir berniukas, ar ta didžiulė figūra ar kas?

Geros naujienos yra tai, kad „WordPress“ pagrįstoje el. Parduotuvėje galite atkurti bent 30% apleistų vežimėlių. Proceso metu jūs galėtumėte pasiūlyti savo klientams geresnę vartotojo patirtį, skatinti grąžinimo verslą ir uždirbti daugiau pinigų.

Galite pabandyti susigrąžinti apleistus vežimėlius rankiniu būdu, bet aš nematau priežasties, kodėl norėtumėte tai padaryti, ypač kai turime daugybę papildinių sunkiam kėlimui. Šiandienos patiekime parodome 10 geriausių „WordPress“ apleistų krepšelio papildinių, kad sutaupytume jūsų dieną. Mes šviečiame tiek nemokamų, tiek aukščiausios klasės „WordPress“ atsisakytų krepšelio papildinių parinkčių srityje. Bet nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, visada rekomenduojame pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį papildinį. Atsižvelgiant į tai, leisk mums padėti jums susigrąžinti apleistus vežimėlius kaip profesionalas!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „WooCommerce“ paliktas „Cart Lite“

„WooCommerce“ paliktas „Cart Lite“

Pirmasis mūsų sąrašo papildinys yra ne kas kitas, kaip „Tyche Softwares“ skirtas „WooCommerce“ skirtas „Apandoned Cart Lite“. Mums kažkaip pavyko išspausti „Lite“ versiją „Abandoned Cart Pro“ apžvalgoje tik kitą dieną, todėl stengsiuosi, kad viskas būtų trumpa..

Turėdamas puikų funkcijų rinkinį, „WooCommerce“ skirtas „Abandoned Cart Lite“ yra lengvai naudojamas papildinys, padedantis atkurti pardavimus autopilotu. Be to, kad padėtų klientams atlikti pirkimus tiesiai iš savo pašto dėžučių, papildinys suteikia galimybę peržiūrėti apleistų krepšelio užsakymų informaciją, įskaitant produktus, kurių atsisakyta ir pan..

Papildinys taip pat gali atkurti apleistus svečių vežimėlius, t. Y. Krepšelius, kuriuos paliko neprisijungę klientai. Be to, galite sukurti neribotą el. Pašto šabloną, nustatyti siuntimo intervalus ir nuveikti dar daugiau, nesulaužydami prakaito.

„Woocommerce“ apleistas „Cart Lite“ yra puikus ir daro tiksliai tai, ką žada. Suteikite „Lite“ versijai išbandymą, kad suprastumėte, ką siūlo „Pro“ versija.

2. Išsaugokite apleistus vežimėlius

„WooCommerce Live“ išsaugokite apleistus vežimėlius

Oficialiai žinomas kaip „WooCommerce Live Checkout Field Capture Pro“, papildinys yra didesnė ir blogesnė panašaus pavadinimo versija nemokama versija.

Taupydama apleistus vežimėlius, kurių dabartinė prašoma kaina yra 37 USD, padeda atstatyti apleistus vežimėlius, turinčius tokių funkcijų kaip automatiniai el. Pašto pranešimai, sklandi „MailChimp“ integracija, išėjimo į planą iššokantis popierius, švarus ir lengvas dizainas, palaikymas keliomis kalbomis ir pan..

Galbūt turėtumėte sužinoti, kodėl papildinys turi tik 5 žvaigždučių reitingus. Kodėl? Kadangi kai kurie vartotojai sako, kad tai veikia kaip žavesys, kiti sako, kad tai tikras šedevras, o mes sakome: Maravilloso! Kitą kartą galbūt bus trumpesnis papildinio pavadinimas?

3. „WooCommerce“ atkuria apleistą krepšelį

„WooCommerce“ atkuria apleistą krepšelį

Tada elito autorius „FantasticPlugins“, kaip ir niekas kitas, užima svarbiausią vietą krepšelio atkūrimo papildinyje. Galite aiškiai pasakyti, kad kūrėjas rimtai ketina padėti susigrąžinti savo vežimėlius dėl puikaus funkcijų rinkinio, dėl kurio „WooCommerce Recover Abandoned Cart“ tapo daugiau nei 3,9 tūkst. Klientų..

Papildinys yra „WooCommerce“ plėtinys, leidžiantis automatiškai siųsti tolesnius el. Laiškus naudojant šablonus tam tikru metu.

Be to, galite atkurti vežimėlius, kurių atsisakė prisijungę nariai ar svečiai. Trečia, galite sukurti neribotą skaičių pašto šablonų, siūlančių daugybę galimybių susigrąžinti pardavimus naudojant kuponus ir kitas paskatas. Be to, galite sekti vartotojo paspaudimus, tai reiškia, kad galite pasakyti pašto šablonus, kurie daro didžiausią poveikį.

Jei nenorite automatiškai siųsti atkūrimo el. Laiškų, galite naudoti rankinę parinktį, kuri suteikia dar daugiau galimybių valdyti planavimą. Papildinys taip pat gali fiksuoti telefonų numerius, jei norėtumėte sekti telefonu. Papildinys paruoštas vertimui ir turi daugybę trumpųjų kodų, be kitų funkcijų.

4. „CartBack“

„CartBack“ - „WooCommerce“ apleistas krepšelis

Argi mes ne visi mėgstame sprendimus, kurie pasitelkia šiuolaikinių technologijų galią? Viskas dar geriau, jei aptariama technika yra kažkas, su kuo jau esate susipažinęs. Ponios ir ponai, pasakykite „CartBack“ – madingam papildiniui, kuris suteikia „Facebook Messenger“ galią krepšelio atkūrimui.

Kitaip tariant, „CartBack“ suteikia galimybę atkurti apleistus vežimėlius ir padidinti konversijų rodiklius naudojant „Messenger“ programą, kurios atviroji norma siekia daugiau nei 85%. Per kelias sekundes galėsite nusiųsti atkūrimo pranešimus visiems vartotojams, kurių krepšeliuose yra jūsų produktai. Vidutinis „CartBack“ atidarytas rodiklis yra 90%, nes vartotojus galite pasiekti tiesiogiai visuose įrenginiuose naudodami „Facebook Messenger“.

Jūs netgi galite automatiškai siųsti kuponus vartotojams, o tai reiškia, kad jūsų konversijos koeficientas yra puikus dalykas. Trumpųjų kodų dėka bet kurioje savo svetainės vietoje galite parodyti mygtuką „Siųsti Messenger“. Šį mygtuką galite naudoti norėdami sukurti nemokamų prekių, el. Knygų, kuponų CTA.

Be to, „CartBack“ pristatoma su puikiu analizės prietaisų skydeliu, kuriame pateikiama informacija, naudinga krepšelio atkūrimui ir pakartotinės rinkodaros tikslams. Galite lengvai tinkinti siunčiamą pranešimą ir nustatyti priminimų laiko intervalus.

5. Pakartokite

„WooCommerce“ aprašymas

Tada mes turime „Recart“, fantastišką nemokamą papildinį, kuris pakelia jūsų krepšelio atkūrimo žaidimą į kitą lygį. Turėdamas šešias galingas funkcijas, „Recart“ padeda jums uždirbti daugiau pinigų, nes leidžia atkurti vežimėlius ir pakartotinę rinkodarą savo vartotojams.

Pradedantiesiems „Recart“ yra „Facebook Messenger“, kuris yra puikus būdas padidinti pardavimus, pagal „OptinMonster“ straipsnį. „Recart“ siūlo automatizuotas „Messenger“ kampanijas, kurios puikiai tinka atkurti apleistus vežimėlius ir siųsti kvitus, taip pat siuntimo pranešimus su nuolaidų kodais..

Be to, naudodamiesi šia funkcija galite nusiųsti priminimus apie kuponus ir sekti pranešimus po pirkimo. Be to, papildinys padeda auginti „Messenger“ auditoriją, netrukdydamas vartotojams prisiregistruoti naudojant el. Paštą, o tai yra puikus pliusas.

Jei norite rinkti el. Pašto adresus, galite naudoti funkciją Pridėti į krepšelį. Netrukus galite sukurti labai pelningą el. Pašto sąrašą, kurį sudaro susidomėję potencialūs ar potencialūs klientai. Galite tinkinti iššokantį langą naudodami šablonus, kad jie atitiktų jūsų prekės ženklą.

Be to, galite eksportuoti el. Pašto sąrašą, kurį sukuriate naudodami „Recart“, į bet kurią el. Pašto programinę įrangą, kuri leidžia siųsti nuolatinius informacinius biuletenius, kad padidintumėte dar daugiau pardavimų. Kitos funkcijos apima automatizuotas apleistas krepšelio el. Pašto kampanijas, tiesioginius pranešimus, formos automatinį užpildymą, išsiregistravimo sekimą, tekstinius pranešimus (netrukus), daugybę integracijų ir dar daugiau.

6. Atsisakytos „WooCommerce“ krepšelio ataskaitos

„WooCommerce“ apleistos prekių krepšelio ataskaitos

Pabandyti sekti apleistus vežimėlius rankiniu būdu be įrankio yra sunku, jei net neįmanoma. „WooCommerce“ apleistos prekių krepšelio ataskaitos palengvina procesą kaip A, B, C. Kaip? Papildinys suteikia jums daug informacijos apie apleistų vežimėlių, kuriuos įrašo jūsų parduotuvė, skaičių.

Jame yra unikalus analizės prietaisų skydelis ir duomenų puslapiai, kurie padeda jums išlikti ant visų parduotuvėje esančių apleistų vežimėlių. „WooCommerce“ apleistos prekių krepšelio ataskaitos kaupia daug duomenų apie vartotojus, įskaitant el. Pašto adresą ir IP adresą.

Be to, jis rodo vežimėlius ir pinigų sumą, kurią, be kitų dalykų, galite susigrąžinti. Tada galėsite sekti ir atkurti vežimėlius rankiniu būdu. Tai paprastas ir efektyvus įrankis, skirtas peržiūrėti, ką klientai norėjo įsigyti.

Daro tai, ko mums reikia. Pateikia mums duomenis, kad galėtume imtis veiksmų ir sumažinti atsisakymą. Turėjome porą klausimų, o kūrėjas buvo nepaprastai naudingas. – mjnewmanas

7. Neatidus

Neapsaugotas - „WooCommerce“ atsisakė krepšelio atkūrimo

Jei norite atkurti apleistus vežimėlius, priminimai el. Paštu duoda geriausius rezultatus – tai padės jums susigrąžinti apie 40–50% visų apleistų vežimėlių, nesulaužant prakaito. „Retainful“ kūrėjas tai aiškiai supranta ir supaprastino el. Pašto priminimo procesą, kad gautumėte daugiau verslo.

Papildinys geriausiai žinomas dėl tokių funkcijų, kaip automatiniai atsisakyti krepšelio atkūrimo el. Laiškai, atkūrimas vienu spustelėjimu naudojant unikalią nuorodą apleisto krepšelio el. Laiške, neribotas el. Pašto šablonų ir priminimų pasirinkimas, užsakymo informacija atkūrimo el. Laiškuose, kuponai, trumpieji kodai ir išsamios ataskaitos, be kita ko.

„Retainful“ yra panašus į kai kuriuos mūsų sąraše esančius „WordPress“ apleistų krepšelio papildinius, tačiau aukščiau jis šviečia dėka racionalesnio ir optimizuoto el. Pašto atkūrimo proceso.

8. „YITH WooCommerce“ atgaukite apleistą krepšelį

„YITH WooCommerce“ susigrąžins apleistą krepšelį

Nors galite pakeisti savo kasų puslapių dizainą, kad sumažintumėte prekių krepšelio atsisakymo procentą, yra ir kitų krepšelio atsisakymo priežastys kurie visiškai nepriklauso nuo jūsų kontrolės. Tačiau tai, ką jūs galite valdyti, yra susisiekti su apleistais asmenimis ir nudėti juos, kad jie sugrįžtų ir įvykdytų pirkinį.

YITH WooCommerce „Recover Abandoned Cart“ buvo sukurtas būtent šiam tikslui. Naudodami naudingų funkcijų rinkinį galite žymiai sumažinti atsisakymo procentą ir pagerinti vartotojo patirtį.

Įdomu, ko tikėtis?

Papildinys pristatomas su laiko tarpais, pritaikomais el. Laiškais (turiniu, tema ir siuntėju) ir galimybe siųsti vieną ar masinį el. Laišką. Jei norite daugiau, „YITH WooCommerce“ atkuria apleistą „Pro Pro“ apima puikias funkcijas, tokias kaip pranešimai apie susigrąžintus užsakymus, keli el. pašto šablonai, kuponų generatorius, el. pašto planavimas automatiniam pristatymui, išsami statistika, paruošti WPML ir nario / svečio krepšelio atkūrimas, be kita ko.

Nuostabus papildinys, turintis tik tas galimybes, kurių man reikėjo. Atlikau savo tyrimą ir tai, kad palaikymas turėjo būti geras YITH, pastūmėjo mane per kraštą, kad galėčiau jį nusipirkti iš tavęs. Nepavyko rasti daug skirtumų tarp šio įskiepio ir „woo“ originalo, tačiau iš tikrųjų, kalbant apie palaikymą, esu šimtu procentų patenkintas. Ačiū. – Robinas Veldas

YITH siūlo tris „Pro“ papildinio prenumeratas, kurių kaina – 79 USD už vieną svetainę, 112 USD – už 6 svetaines ir 190 USD – už 30 svetainių. Taip pat galite pavasarį užsisakyti 278 USD per metus klubo prenumeratą, kuri suteikia prieigą prie visų YITH temų ir papildinių. Jie taip pat siūlo nemokamą versiją.

9. „WordPress“ krepšelio atkūrimas

„WordPress“ krepšelio atkūrimas

Žinomo „WordPress“ pagrindinio kūrėjo ir bendradarbio Lee Williso nusipirktas „CartPcovery“, skirtas „WordPress“, yra dar vienas gerai priimtas, gerai įvertintas ir prižiūrimas apleisto krepšelio papildinys, esantis „WordPress.org“..

Papildinys pradeda sekti vardus ir el. Laiškus, kai jūsų klientai šią informaciją įveda per kasą. Antra, gausite visiškai automatizuotus krepšelio pakartotinio užpildymo ir atkūrimo el. Laiškus. „WordPress“ krepšelio atkūrimas yra suderinamas su lengvais skaitmeniniais atsisiuntimais, „Apriboti turinio kūrimą“, „WP e-komercija“, „WooCommerce“ ir „GDPR“ atitikties įrankiais tiesiai iš dėžutės.

Norėdami pasiūlyti vaizdą iš paukščio skrydžio, kai bandote atsisakyti krepšelių atkūrimo, gausite išsamią statistiką tiesiai „WordPress“ informacijos suvestinėje. Nemokama „WordPress“ krepšelio atkūrimo versija yra puiki pradėti atsigauti vežimėlius kaip bosą. Tačiau „premium“ versijoje yra daugiau funkcijų.

10. „WooCommerce“ konversija

„WooCommerce“ konversija

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad turime „Conversio for WooCommerce“. Kuris, beje, yra ne tik apleistas krepšelio papildinys. Tai yra visavertis rinkodaros automatizavimo įrankis. Autorius teigia, kad „… padidina kliento gyvenimo vertę, siųsdamas rinkodaros kampanijas, automatizuotus el. Laiškus, naudodamas duomenų pagrįstas funkcijas ir galingą segmentaciją“.

Papildinyje yra tokių funkcijų, kaip sklandi integracija su „WooCommerce“, perkraunamas segmentas su puikiomis personalizavimo galimybėmis, labai konvertuojantys šablonai, išsami metrika, kvitai, apleisti krepšelio el. Laiškai, tolesni el. Laiškai, informaciniai biuleteniai, produktų apžvalgos ir puiki palaikymo priemonė siekiant palengvinti sandorį..

„Conversio“ tapo pagrindine mūsų internetinės parduotuvės ir renginių rinkodaros priemone. Patobulinti, lengvai naudojami ir nuostabiai sukurti šablonai. Nepaprastai atsakingas ir naudingas palaikymas. – emcini


Pamiršti krepšeliai kelia realią problemą daugeliui „WordPress“ parduotuvių savininkų. Dabar naudodamiesi šiuo sąrašu, tikimės, kad dabar galėsite pasirinkti geriausią apleisto krepšelio papildinį, kad sumažintumėte apleistų krepšelio įkainius, pasiūlytumėte geresnę vartotojo patirtį ir uždirbtumėte daugiau pinigų.

Kuris yra jūsų mėgstamiausias „WordPress“ apleisto krepšelio papildinys? Praneškite mums komentaruose. Iš anksto dėkojame ir džiaugiamės sėkmingu krepšelio atkūrimu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me