10 geriausių „WordPress“ nešvarumų filtrų ir šlamšto blokavimo papildinių

Šlamštas ir nešvarumas yra didelė problema visiems, turintiems „WordPress“ svetainę. Nesvarbu, ar jūsų svetainė yra paprasta, keliais puslapiais, ar kelių vartotojų platforma, kurioje yra daugybė vartotojų sukurto turinio, turite būti atsargūs dėl nešvankybės ir nepageidaujamų el. Pašto adresų dėl dviejų pagrindinių priežasčių:

 1. Nešvarumas atbaidys perspektyvas, nes jums bus mažesnis banko likutis.
 2. Šlamšto platintojai akimirksniu pakenks jūsų SEO reitingavimui „Google“ ir kitose paieškos sistemose

Priklausomai nuo jūsų valdomos svetainės (ar bendruomenės) tipo, nešvankybės gali būti problema. Tačiau pernelyg didelis kurjerių ir suaugusiųjų kalbos vartojimas sumažins jūsų pardavimus internete ir jūsų galimybes pritraukti perspektyvių partnerių. Teisingai; kompanijos du kartus pagalvos apie bendradarbiavimą su jumis, jei jūsų svetainė bus per daug nepriekaištinga.

Kita vertus, šlamštas pakenks jūsų patikimumui paieškos sistemose ir interneto lankytojams. Patikimumas yra jūsų internetinė valiuta – prarasite ją ir prarasite verslą. Šiame vadove bus atskleisti penki nešvankybės filtrai ir penki šlamšto papildiniai, kurie padės pagerinti jūsų reitingą „Google“ ir suteikti geresnę vartotojo patirtį naudojantis „WordPress“ svetaine..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Penki populiariausi „WordPress“ nešvarumų filtrų papildiniai

Žemiau yra mano penki geriausi „WordPress“ nešvankybės filtrai ir šlamšto blokavimo papildiniai. Aš nesakau, kad jūs turite arba turėtumėte naudoti visus papildinius, tačiau jie visi tikrai tikrinami, nes jie yra tikrai geriausi.

„WebPurify“ nešvankybės filtras

„webpurify-filter-wordpress-plugin“

„WebPurify“ yra turbūt vienas geriausių nešvankybių filtrų. Pirma, jums nereikia sudaryti nemandagių žodžių / frazių sąrašo, kad galėtumėte filtruoti, nes prie papildinio pridedamas didelis sąrašas ne tik anglų kalba, bet ir keliomis kitomis kalbomis, įskaitant ispanų, prancūzų, arabų, italų, portugalų ir net kinų kalbas..

Kai vartotojas skelbia niekingą turinį, tarkime, komentarų skiltyje, papildinys naudoja „WebPurify Profanity Filter API“, kad nedelsdamas pakeistų nešvankius žodžius žvaigždute.

Jei norite pradėti naudotis aukščiausios kokybės paslauga, „WebPurify“ gali padaryti daug daugiau nei teksto filtravimas. Rūšiuoti pagal turinį yra įkalnė, tačiau rūšiavimas pagal atvaizdus ir vaizdo įrašus gali sugriauti net ir patvariausio žiniatinklio savininko nugarą.. „WebPurify“ priemoka apima naudingą vaizdo įrašų moderavimą, kad būtų galima sutaupyti brangaus laiko.

Atsisiųskite „WebPurify“

Žodžių pakaitalas

Šis nemokamas papildinys veikia kaip stebuklinga priemonė, pakeisdama nešvankius žodžius jūsų pačių pasirinktais žodžiais. Jei diskusija jūsų „WordPress“ svetainėje užklumpa tam tikrais nešvankiais žodžiais ar frazėmis, galite pasirinkti ją pakeisti naudodami „Word Replacer“ papildinį.

Vienintelis trūkumas yra tas, kad jūs turite praleisti gana ilgą laiką, kad nustatytumėte savo žodžių pakaitalus. Jūs mokate tą kainą, tačiau kai pakeitimai bus atlikti, papildinys automatiškai atliks likusią dalį.

„Word Replacer“ taip pat leidžia nurodyti, kurias jūsų svetainės sritis stebėti, ty galite filtruoti žodžius tam tikrose svetainės dalyse, visiškai ignoruodami kitas sritis..

Atsisiųskite „Word Replacer“

„Word Filter Plus“

„wordfilterplus-wordpress-plugin“

„Word filter plus“ veikia taip pat, kaip ir „Word Replacer“. Būtų teisinga sakyti, kad „Word Filter Plus“ yra daugiau nei nešvankybių filtras, nes galite pakeisti aiškius žodžius ir frazes savo žodžiais.

Atsisiuntę ir įdiegę „Word Filter Plus“, prieigą prie papildinio galėsite pasiekti spustelėję „Įrankiai“, o tada „Word Filter Plus“ savo „WordPress“ informacijos suvestinėje..

Pasirinkę šią parinktį pateksite į naują ekraną, kuriame galėsite nustatyti savo filtrus. „Word Filter Plus“ yra puikus nešvankybių filtras, ir kai tik sukonfigūruosite žodžių filtrus, papildinys nuskaitys visą jūsų svetainę dėl nešvankybių. Jis šukuoja visą jūsų „WordPress“ svetainę, tai reiškia, kad jis pakeičia visus niekingus žodžius, kurie buvo palikti giliai į praeitį ar visai neseniai.

Šis papildinys padės jums susidoroti su nešvankybėmis, taip pat leis greitai atlikti turinio pakeitimus. Pvz., Galite naudoti papildinį, kad pakeistumėte savo telefono numerį keliuose puslapiuose, neredaguodami kiekvieno puslapio rankiniu būdu.

Atsisiųskite „Word Filter Plus“

WP turinio filtras

WP turinio filtras tapo amžiumi ir tobulėjo su kiekvienu atnaujinimu. Šis nešvarumų filtras dabar turi lanksčias, bet griežtas filtravimo parinktis. Pvz., Jei pažymėti žodžiai / raktiniai žodžiai pasirodo viso žodžio viduryje, jis (visas žodis) bus ignoruojamas.

Štai ką turiu omenyje:

Tarkime, kad jūs pažymėjote „puodą“. Jei vartotojas įveda žodį „bedugnė“, visas žodis bus ignoruojamas, kitaip nei anksčiau, jei jis būtų buvęs „*** pilvas“.

Dar viena nuostabi savybė yra galimybė pakeisti visas raides pasirinktomis pakaitos raidėmis arba išlaikyti pirmąją ar paskutinę pakeisto žodžio raides. Pvz., „Puodžius“ bus filtruojamas, kad būtų rodomi kaip „*******“ arba „p ******“ arba „***** d“.

Be to, galite pasirinkti filtruoti skirtingas savo svetainės dalis nuo įrašų iki komentarų iki žymų ir įrašų pavadinimų. WP turinio filtras yra ypač naudingas įrankis, skirtas blokuoti visas nešvankybes, įskaitant aiškią kalbą, piktnaudžiavimo komentarus ir prisiekimus..

Atsisiųsti WP turinio filtrą

„Defensio Antispam“

Teisingai; šis papildinys tinka sąskaitai ir kaip nešvankybės filtras, ir kaip šlamšto blokavimo priemonė. „Defensio Anti-Spam“ padės suapvalinti ir nubausti visus nesąžiningus vartotojus jūsų „WordPress“ svetainėje.

Įskiepis yra vienas iš nedaugelio nešvankių papildinių, galinčių valdyti nepageidaujamų elektroninių laiškų platintojus, taip pat nepageidaujamą ar netinkamą turinį. Papildinys buvo sukurtas taip, kad pasiūlytų URL suskirstymą į kategorijas, nešvankybių filtravimą, scenarijų aptikimą ir kenksmingo turinio aptikimą, be kitų geriausių funkcijų..

Kūrėjų, „Websense Inc.“, teigimu, „Defensio Anti-Spam“ „ilgainiui sužino ir prisitaiko prie tavo ir tavo vartotojų elgesio …“

Vienintelis trūkumas yra tas, kad jūs negalite naudoti „Defensio Anti-spam“ su kitais anti-spam įskiepiais, tokiais kaip Akismet, nes tai sukels tik suderinamumo problemas. Tai reiškia, kad jūs turite išjungti „Akismet“ ir kitus tokius papildinius, net norėdami išbandyti „Defensio Anti-spam“.

Atsisiųskite „Defensio Anti-spam“

Kalbant apie antišlamšto papildinius, dabar pažvelkime į viršų penki anti-spam įskiepiai tai padės jums suteikti šlamšto platintojams įkrovą?

Populiariausi „WordPress“ anti-SPAM papildiniai

Akismet

akismet-wordpress-plugin

Jūs nekenčiate šlamšto, aš nekenčiu šlamšto ir mes visi nekenčiame šlamšto, nes jie yra beviltiški, nors ir labai ryžtingi. Jie trokšta dėmesio ir mes visi žinome, kaip netikras yra toks pat atstumiantis kaip beždžionė aplaidžiai. Beveik kiekvienas „WordPress“ svetainės savininkas, su kuriuo kalbėjau, yra daugybė nuorodų ir nesuprantamų komentarų, nepatenkančių į kontekstą..

Kai kurie nepageidaujami el. Pašto platintojai yra nepaprastai juokingi, tačiau vis tiek slepiantys. Aš tai žinau iš pirmo žvilgsnio, nes anksčiau, kol radau Akismetą, kovojau su pralaimėtu mūšiu su visų rūšių šlamšto platintojais. Tiesą sakant, jis mane rado tiesiai informacijos suvestinėje ir viskas, ką turėjau padaryti, buvo sukonfigūruoti API raktą.

Akismet yra labai populiarus anti-spam įskiepis, kuris padės net pradedančiajam WP vartotojui pašalinti šlamštą.

Nors atsisiuntimų skaičius nebūtinai reiškia ką nors, kiek tai susiję su efektyvumu, aš labai naudojau ir mylėjau Akismet. Manau, kad milijonai vartotojų, atsisiuntę papildinį, jaučiasi taip pat.

Mažiems „WordPress“ tinklaraščiams „Akismet“ yra nemokama, tačiau didelėms komercinėms svetainėms reikės mokėti su 5 dolerių per mėnesį mokesčiu..

„Akismet“, kuris buvo pradėtas naudoti 2005 m., Turi sudėtingą filtravimo variklį, kuris seka visus jūsų tinklaraščio komentarus, stebėjimo ir atkūrimo failus. Naudodamas šiuos duomenis, jis atlieka griežtus bandymus, kad išfiltruotų šlamštą. Tada papildinys visus šlamšto komentarus perkelia į šlamšto aplanką tuo atveju, jei jums reikės atlikti priešingą patikrinimą.

Akismet kartais gali būti per daug entuziastingas ir blokuoti net tikrų skaitytojų komentarus. Tačiau įskiepis tapo gana intelektualus, nes jis išmokstamas toliau vartojant.

Atsisiųskite „Akismet“

WP-reCAPTCHA

„Facebook“, „Twitter“ ir „Google“ yra didžiuliai „reCAPTCHA“ gerbėjai. Bet ką tai turi bendro su „WordPress“? „WP-reCAPTCHA“ – „WordPress“ „reCAPTCHA“ versija – suteikia jums galią, kurią naudoja šlamšto platintojai, mėgstami „Google“ ir „Facebook“.

Įskiepis turi vis daugiau rėmėjų ir kritikų, kurie giria už jo efektyvumą.

„WP-reCAPTCHA“ naudoja unikalią sistemą, kuri CAPTCHA naudoja archajiškus žodžių derinius, priešingai nei dauguma anti-spam papildinių, kuriuose naudojama ta pati ydinga tikrinimo sistema. Tikriausiai todėl žmonės, skaitantys „Google“, „Facebook“ ir „Twitter“, tai labai mėgsta.

Net išmanieji šnipai, naudojantys optinį simbolių atpažinimą (OCR), kad iššifruotų „CAPTCHAS“, negali praeiti pro WP-reCAPTCHA, nes papildinys iškraipo žodžius ir sukuria naujus vaizdus, ​​pašalinančius visus šlamšto platintojus.

Atsisiųskite „WP-reCAPTCHA“

Šlamšto kamštis

Šis papildinio pavadinimas negalėjo būti daugiau įtaigus. “Valio! Mes sustabdome šlamštą ir kitus dalykus naudodami „Spam Stopper“. Tai taip akivaizdu, tiesa? Juda toliau.

„Spam Stopper“ papildinys gyvena iki savo pavadinimo. Jis naudoja „CAPTCHA“ patikros procesą (kaip ir „WP-reCAPTCHA“), kad patikrintų ir patvirtintų kiekvieną jūsų vartotojų paliktą komentarą. Tada, jei jis aptinka šlamšto komentarą, jis sustabdys savo veiksmus, kad būtų paliktas.

Šlamšto kamštį lengva nustatyti ir naudoti. Paprastai įskiepiai yra nukreipti į spam’us, kurie puola tinklaraščius su begalinėmis šlamšto eilutėmis. „Spam Stopper“ papildinys veikia automatiškai ir netgi patikrina, ar vartotojai prieš rašydami komentarus užpildo visus būtinus laukus.

Įdiegę papildinį, jums gera eiti ir jūs jį matysite tik atsijungę. Tai nuostabu, tiesa? Tačiau reikia nepamiršti ir to, kad įskiepis nebuvo atnaujintas dvejus metus (tiesiog fyi).

Atsisiųsti „Spam Stopper“

Growmap

augimo žemėlapis-antispambotas-„WordPress“ įskiepis

Jei jame būtų tiek parsisiuntimų, kiek „Akismet“, šis anti-spam įskiepis konkuruotų (ir tikriausiai išstumtų) iš „Akismet“ kaip pirmaujančio šlamšto blokavimo priemonės. Įspūdingas „WordPress“ įvertinimas yra 4,9 / 5, nesunku suprasti, kodėl „Growmap“ keltų grėsmę „Akismet“.

Tai veiksminga kovos su šlamštu priemonė, padėsianti atsikratyti automatinio šlamšto – šlamšto, kurį skelbia šlamštas. Kova su šiukšlėmis ji yra nepriekaištinga, tačiau realių žmonių nepageidaujamų el. Pašto siuntėjų ir piktadarių atveju ji turi labai didelę negalią. Tiesą sakant, „Growmap“ vaikinai visiškai nesusiję su atkūrimais ar atkūrimais – jų verslas prasideda ir baigiasi automatizuotu šlamštu..

Tai turėtų paaiškinti, kodėl „Growmap“ naudoja žymimąjį laukelį, kuriame žmonių skaitytojai privalo pažymėti, kad patvirtintų, jog jie iš tikrųjų yra šiltakraujiški. Bet atspėk ką, žmonių šlamšto platintojai taip pat gali pažymėti langelį.

Vis dėlto „Growmap“ yra mirtinas kovos su šlamštu papildinys, kuris kovoja su šlamštais, naudodamas vieną iš protingiausių aplink šlamštą nukreiptų technologijų..

Atsisiųskite „Growmap“

„SPAM Free WordPress“

„Spam Free WordPress“ yra dar vienas mirtinas kovos su šlamštu papildinys, kuris beveik garantuoja, kad jūsų svetainėje nebus šlamšto.

Anot kūrėjų, teigiančių, kad jis gali blokuoti visus automatinio šlamšto atvejus be klaidingų teiginių, vienas iš geriausių „SPAM free“ „WordPress“ yra vienas iš geriausių šlamšto papildinių. Sveiki, Akismet?

Dėl to, ko verta, „SPAM Free WordPress“ įskiepis turi puikių funkcijų, įskaitant nulinį pasitikėjimą CAPTCHA, mažą duomenų bazės apkrovą, ypač esant dideliam serverio srautui, ir IP adresų juodąjį sąrašą. Skamba gana šauniai, jei manęs paprašai.

Papildinys leidžia vartotojams pasirinkti, ar jie nori automatiškai pašalinti šlamštą, o tai yra puikus būdas taupyti laiką.

Atsisiųskite „SPAM Free WordPress“

Pakartokite

Ten tu tai turi. Dešimt puikių papildinių, kad „WordPress“ neliktų šlamšto ir nešvankių. Aš žinau, kad šis straipsnis buvo gana ilgas, todėl čia yra trumpas aprašymas.

Penki geriausi nešvankybės filtrai

 1. „WebPurify“ nešvankybės filtras
 2. „Word Filter Plus“
 3. Žodžių pakaitalas
 4. WP turinio filtras
 5. „Defensio“ apsauga nuo šlamšto

Populiariausi anti-spam įskiepiai

 1. Akismet
 2. Growmap
 3. WP-reCAPTCHA
 4. Šlamšto kamštis
 5. „SPAM Free WordPress“

Ar žinote apie kitus anti-šlamšto ir nešvankybės filtrų papildinius, kurie nebuvo paminėti straipsnyje? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!