10 ir daugiau geriausių „WordPress“ įskiepių

Geriausi partnerių „WordPress“ papildiniai

Prieš pradėdami diegti keliolika pavaldžių „WordPress“ papildinių, galite skirti minutę laiko, kad galėtumėte smarkiai susitelkti į tai, ko norite pasiekti naudodamiesi persiuntimo programa. Kodėl? Tai vienintelis būdas pasirinkti geriausią dukterinės įmonės papildinį pagal jūsų poreikius.

Štai hipotetinis scenarijus. Turite temą, papildinį, prieglobą ar dar ką nors, ką pasiūlytumėte pasauliui, bet tiesiog negali atrodyti, kad rasite geriausią rinkodaros strategiją. Dabar jūs esate išmokę filialų rinkodaros ir jūsų viduriai sako, kad tai yra būtent tai, ko jums reikia norint perduoti savo produktą (-us) į priekį.

Galbūt taip nėra. Galbūt jūs esate dizaineris, kuriam pavesta sukurti filialo valdymo sistemą. Esate dukterinio „WordPress“ papildinio, kurį galite tinkinti pagal savo poreikius, rinkoje. Priežastis, kodėl esate čia, yra mažiau svarbi; pripažinta aplinkybė, kad partnerių programa padeda padidinti srautą ir pardavimus.

Malonumai, čia yra daugiau nei 10 gražiausių „WordPress“ filialų įskiepių ir nukreipimo vadybininkų, kad būtų galima sukurti partnerių programą ir plėsti jūsų verslą.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Partnerių darbo programa

Geriausi „WordPress“ partnerių įskiepiai: „AffiliateWP“

„AffiliateWP“ yra visavertė filialų valdymo sistema, kurią yra neįtikėtinai lengva įdiegti, tačiau stebėtinai judri. Tai palengvina visą jūsų nukreipimo programos tvarkymo procesą, koks jis turėtų būti. Tiek filialų, tiek administravimo srityse yra džiaugsmas dirbti. Norėdami, kad programa būtų tvarkinga ir pelninga, naudokite trumpą ataskaitų teikimą, realaus laiko grafikus ir išplėstinį filialų informacijos suvestinę.

„AffiliateWP“ sklandžiai integruojasi į daugelį populiarių el. Prekybos sprendimų, įskaitant paprastus skaitmeninius atsisiuntimus, „WooCommerce“ ir „iThemes Exchange“. Tai reiškia, kad jums nesunku sekti, ką parduoda dukterinės įmonės, nekeisdami parduotuvės, kurią turite dabar. Ir jūs galite lengvai sekti, kas yra jūsų geriausi filialai, kokie yra jūsų geriausi pardavėjai, ir laikui bėgant galite matyti savo persiuntimus kaip lengvai suprantamą diagramą..

Šis nuostabus papildinys daro kur kas daugiau. „AffiliateWP“ taip pat apima parinktis, kaip rankiniu būdu įtraukti filialus ir vertimus. Jei planuojate naudoti papildomą priedą, netgi galite pridėti pakopinius filialų siūlymus. Galite lengvai nustatyti komisinius procentus, slapukų trukmę, filialų puslapius ir įvairius kitus dalykus. Galite toliau integruoti „AffiliateWP“ su daugybe nuostabių įskiepių, tokių kaip „Kontaktų forma 7“, „WooCommerce“, „Easy Digital Downloads“, „MemberPress“, „PayPal“ mygtukai ir dar daugiau, kad padidintumėte savo partnerių programą į didesnius aukščius..

„Partnerių“ „WordPress“ papildinių karalius

Be to, galite lengvai sukonfigūruoti filialų registracijos formas ir pasveikinimo el. Laiškus, kad atitiktų jūsų poreikius. Kiti įvairūs nustatymai apima „reCAPTCHA“, kad nenukentėtų robotai, ir daugybę automatinių nustatymų, kad būtų galima gerai įvertinti. Jūsų filialai puikiai praleis laiką naudodami partnerių programą, vykdomą „AffiliateWP“.

Žmonės, įskaitant sunkiasvorį pramonės atstovą Chrisą Lema, pasakoja apie „AffiliateWP“:

Iš tikrųjų, iš visų susijusių „WordPress“ įskiepių, su kuriais susidūriau, tai yra pilna funkcijų, gerai užkoduota ir gana lengva įdiegti, kad būtų lengvas įskiepis, pateikiantis kartu su visais nuostabiais dalykais, kuriuos jūs gaunate. „AffiliateWP“ yra žinomas „WordPress“ įskiepių kūrėjas Pippinas Williamsonas, kuris atnešė mums ir kitų puikių papildinių, tokių kaip aukščiau paminėti lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai ir „Restric Content Pro“..

Gaukite „AffiliateWP“

2. Paskelbkite „Affiliate Pro“

Skelbti „Affiliate Pro“

Svarstydami partnerių sistemą, kurią norite naudoti savo svetainėje, turėtumėte ieškoti kažko, ką lengva įdiegti, su funkcijomis, skirtomis komisijų stebėjimui, kampanijų valdymui, reklamjuosčių įkėlimui ir, žinoma, ataskaitų generavimui. „Post Affiliate Pro“ tiesiog taip atsitinka įgyvendindamas visus šiuos svarbiausius dalykus, taip pat siūlo dar daugiau tonų jūsų „WordPress“ palaikomai partnerių programai..

Taigi kodėl „Post Affiliate Pro“? Palaikoma daugiau nei 170 CMS ir mokėjimo šliuzų, įskaitant „WordPress“ (žinoma), kuris yra pats patogus Skelbti „Affiliate Pro“ papildinį kuriuos galite naudoti norėdami prijungti filialų sistemą prie savo svetainės. Jis integruojamas su populiariausiais el. Prekybos ir narystės papildiniais. Tai apima (bet tuo neapsiriboja) „WooCommerce“, „Easy Digital Downloads“, „MemberPress“, „S2Member“, „WP Simple Pay Pro“ ir dar daugiau. Taigi, nepaisant to, kad nusprendėte užsidirbti pinigų iš savo svetainės, galite lengvai nustatyti dukterinę programą, kad ją reklamuotumėte!

O naudodamiesi „Post Affiliate Pro“ turite daugybę galimybių, kad galėtumėte pritaikyti savo partnerių programą savo poreikiams. Galite susikurti savo nuorodų stilius (pasirinkti iš inkaro, URL parametrų, modų perrašymo, tiesioginio ar peradresavimo), pridėti pasirinktinių filialų stebėjimo kodus, įjungti jėgos matricą (taip filialai sudaro procentą dukterinių įmonių pardavimų), kurti privačias kampanijas, apibrėžkite savo komisijos struktūrą (įskaitant veiksmus, visą gyvenimą trunkančius ar pasikartojančius komisinius, premijas už atlikimą ir dar daugiau), sukurkite kuponus, pridėkite visų rūšių reklamjuostes (vaizdas, „Flash“, sukama, HTML, „lightbox“ ir dar daugiau), nustatykite kalbą / valiutą ir dar daugiau. Tai tik dalis to, ką gali pasiūlyti „Post Affiliate Pro“!

Gaukite „Post Affiliate Pro“

3. Filialo vadovas

Geriausi „WordPress“ filialų įskiepiai: „Partnerių valdytojas“

Dėl nemokamos filialų valdymo sistemos, šis įskiepis yra gan puikus. Aš turiu omenyje, kad tai konkurentai, turintys „premium“ partnerių „WordPress“ įskiepius, tačiau tai yra ir rinkinys funkcijų, kurios jus sujaudins. Įdiegti ir naudoti šį kūdikį paprasta, nes viskas išdėstyta aiškiai.

Tvarkyti savo filialus ir siuntimus yra taip paprasta, kaip ir A, B, C, nes jūs visiškai kontroliuojate viską, pradedant filialų registracija ir baigiant mokėjimais bei individualiais komisiniais, tik paminint keletą. Galite lengvai sekti paspaudimus ir atlikti didelius mokėjimus naudodamiesi „PayPal“, kuri yra gyvybės taupymo priemonė.

„WordPress“ administratoriaus nustatymų ekranas yra apkrautas visomis funkcijomis, kurių reikia norint sėkmingai naudoti dukterinę sistemą. Be to, papildinys gerai veikia su tokiais „WordPress“ papildiniais, kaip „WooCommerce“, „iThemes Exchange“, „S2Member“ ir „JigoShop“. Be to, realiuoju laiku galite stebėti neribotą skaičių filialų!

Be to, galite kurti savo filialų reklamjuostes ir skelbimus, integruoti papildinį į „MailChimp“, sekti skelbimo parodymus ir tinkinti filialų pranešimus, be kitų dalykų. Filialų vadybininkas yra parengęs vertimą, tai reiškia, kad jūsų filialo programa atvira visam pasauliui.

Gaukite filialų vadybininką

4. Filialai

Geriausi partnerių „WordPress“ papildiniai: filialai

Jums pristatyti „itthinx“ ir „Kento“, „Affiliates“ yra visas funkcijas palaikantis „WordPress“ įskiepis, kuris idealiai tinka, jei ieškote dukterinių įmonių valdymo sistemos, veikiančios iškart. Tai suteikia daugybei kitų „WordPress“ filialų įskiepių už savo pinigus, pavyzdžiui, su įrankiais, kurie puikiai tinka pardavėjams, internetinėms parduotuvėms ir narystės svetainėms..

Sužinokime, ką gali pateikti „Affiliates WordPress“ papildinys. Visų pirma, pridėti naujų filialų yra taip paprasta, todėl jūsų partnerių programa turėtų uždirbti pinigų iškart. Dėl milijono ir vienos integracijos galite prijungti šį papildinį prie bet kurios turimos el. Prekybos ar narystės platformos.

Galite laisvai sekti neribotą filialų skaičių, o lankytojų srauto statistika leidžia jums pirštu į tai, kas veikia, o kas ne. Kaip ir filialų „WordPress“ papildinius šiame sąraše, filialus lengva nustatyti ir naudoti. Juk daugiau nei 7 000 aktyvių vartotojų negali klysti.

Kadangi filialus lengva pritaikyti ir jie pateikiami kartu su API, kūrėjai gali prisijungti prie šio papildinio, kad sukurtų pritaikytas filialų valdymo programas be didelių pastangų. Aš turiu omenyje, kad viskas, ko reikia paleisti partnerių programą, jau yra įskiepyje. Ir jūs visa tai gausite nemokamai.

Gaukite filialų

5. „Ultimate Affiliate Pro“

Geriausi „WordPress“ partnerių įskiepiai: „Ultimate Affiliate Pro“

Iš „Premium“ partnerių „WordPress“ įskiepių, su kuriais susidūriau, „Ultimate Affiliate Pro“ laimi daug, nes yra nuostabus funkcijų sąrašas, nurodantis visišką partnerių valdymo sprendimą, kuris yra ir pigus, ir lankstus. Phew, tai yra ilgas ��

Pristatytas elito autoriaus „azzaroco“, „Ultimate Affiliate Pro“ įskiepis gali pasigirti geriausiomis filialų funkcijomis, tokiomis kaip filialų reitingas, neribotas filialų skaičius, pasirinktiniai komisiniai, specialios premijos už spektaklį ir pasiūlymai, „Stripe“ ir „PayPal“ išmokos ir komisiniai už visą gyvenimą..

Kitos svarbios funkcijos yra reklamjuostės, pakopiniai komisiniai, registracijos siuntimai, socialinis pasidalinimas, kelios integracijos, trumpieji kodai, pasirinktinės formos laukai, ataskaitos, pranešimai, kuponai, nukreipimo puslapio komisiniai, piniginė, daugiakalbis palaikymas, QR kodai ir draugiškos partnerių nuorodos..

Idealiu atveju tai yra pagrindinis pasirinkimas tarp dukterinių „WordPress“ įskiepių rinkoje (be to, papildinys turi gana įspūdingą pirkėjo įvertinimą)..

Gaukite „Ultimate Affiliate Pro“

6. „WordPress“ filialas ir persiuntimas

Geriausi „WordPress“ papildiniai: „WordPress“ partneriai ir persiuntimas

Ieškodami didžiausių visų laikų „WordPress“ filialų įskiepių, mes įsitikinome, kad „WordPress Affiliate & Referral“ įskiepiai buvo įspūdingi, ar kas? Aš esu ypač parduodamas, nes nesunku valdyti savo dukterinę programą naudojant šį papildinį.

Tai gražu ir švaru, tai reiškia, kad viskas, ko reikia, kad partnerių programa būtų sėkminga, yra čia pat, lauke. Pridurti ir sekti filialus yra taip paprasta, kaip pyragą, o „PayPal Mass“ mokėjimų dėka jūs galite sumokėti visiems savo filialams nesulaikydami prakaito..

Šis papildinys yra pigus ir kainuoja vos 20 USD, tačiau neleiskite, kad kainų etiketė jus klaidintų. Šis dukterinis „WordPress“ įskiepis pateikia gana daug pastangų. Mėgaukitės tokiomis funkcijomis kaip ataskaitos realiu laiku, neribotas persiuntimas, nuostabūs trumpi kodai, „Android“ programa, skirta stebėti jūsų programą kelyje, socialinio bendrinimo mygtukai, pranešimai ir slapukai, be kita ko.

Gaukite „WordPress“ filialą ir persiuntimą

7. YITH „WooCommerce“ filialai

Geriausi partnerių „WordPress“ papildiniai: „YITH WooCommerce“ filialai

Jei dirbate tik su „WooCommerce“, čia yra 100% nemokama filialo įskiepiai kaip tik jums. „YITH WooCommerce“ filialai atlieka vieną darbą ir daro tai neįtikėtinai gerai. Įskiepis išplečia „WooCommerce“, leisdamas kurti partnerių profilius ir sąrankos komisijas.

„YITH WooCommerce“ filialai yra susiję su naudojimosi paprastumu nuo įdiegimo iki pirmojo siuntimo įpakavimo. Čia pilna visų funkcijų, reikalingų norint sėkmingai vykdyti dukterinę programą jūsų „WooCommerce“ parduotuvėje.

Pradedantiesiems galite nustatyti, kad slapukai netektų galioti bet kada, tai reiškia, kad galite sekti kreipimąsi dar daugelį dienų. Antra, jūs galite lengvai įjungti filialų registraciją naudodamiesi trumpaisiais kodais, kurti filialus iš esamų vartotojų ir patvirtinti / uždrausti bet kurį filialą, kai tik jums patinka.

Be to, galite nustatyti skirtingas komisines sumas ir automatiškai apskaičiuoti grąžinamąsias išmokas. Filialai turi intuityvų prietaisų skydelį, iš kurio gali sekti savo pažangą. Apskritai, „YITH WooCommerce“ filialai sustiprina jūsų „WooCommerce“ parduotuvę, nes generuoja srautą ir pardavimus..

Gaukite „WooCommerce“ filialus

8. Prisijunkite prie „Royale“

Geriausi „WordPress“ partnerių įskiepiai: „Affiliate Royale“

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra „Affiliate Royale“, tikras varžovas, susijęs su dukteriniais „WordPress“ papildiniais. Jis integruojamas su „WordPress“ ir siūlo jums dukterinių įmonių valdymo sistemas, kurios tiesiogiai prisideda prie jūsų esminės naudos.

Naudodami „Affiliate Royale“ per kelias minutes galite paleisti visiškai funkcionuojančią partnerių programą. Jūsų programoje bus įprasti dalykai, o tada dar keli. Neprarasdami savo prekės ženklo patrauklumo, jūsų filialai gali lengvai stebėti paspaudimus, pardavimus ir mokėjimus naudodami centrinę suasmenintą prietaisų skydelį.

Galite lengvai integruoti „Affiliate Royale“ su mėgstamiausiais „MemberPress“, „WooCommerce“, „PayPal“, „Authorize.net“, „Shopp“ ir dar daugiau. Apibendrinant galima pasakyti, kad „Affiliate Royale“ yra filialo valdymo sprendimas, kuris veikia taip, kaip reklamuojama. Nekreipkite į mano žodžius, tikrai turite tai patikrinti, kad patikėtumėte.

Gaukite „Affiliate Royale“

9. Nukreipkite draugą į „WooCommerce“, kurį sukūrė WPGens

Geriausi „WordPress“ partnerių įskiepiai: „WPGens“ pateikia „WooCommerce“ draugą

Kai kurios partnerių programos siūlo paskatinimus, kurie nėra gryni pinigai. Pavyzdys yra tai, kad dabartiniams klientams siūloma nauda už tai, kad nukreipia savo draugus ir šeimos narius į jūsų svetainę. Naudodamiesi „WPGens“ pateiktu draugu, galite apdovanoti savo aktyvius klientus išskirtiniais kuponais.

Tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite nemokamą naršyklės „Refer-a-Friend“ papildinį ir sukonfigūruokite savo apdovanojimus. Papildinys automatiškai sukuria tinkintas nuorodas registruotiems klientams. Tada jūsų klientai gali pasidalyti šia nuoroda su draugais, nusiųsti ją šeimos nariams, paskelbti socialinėje žiniasklaidoje ar dar ką nors. Kai kas nors nusipirks, jie gaus kuponą.

Yra lengva valdyti kupono vertės, tipo ir minimalaus užsakymo nustatymo parinktis. O jei naujovinsite į „premium“, taip pat galėsite pridėti galiojimo laiką, pasidalyti su draugu (ir klientas, ir jo draugas gauna kuponą) ir dar daugiau.

Gaukite „Refer-a-Friend“

10. „ReferralCandy“ „WooCommerce“

Geriausi partnerių „WordPress“ įskiepiai: „ReferralCandy“ skirtas „WooCommerce“

„ReferralCandy“ „WooCommerce“ yra dar vienas apdovanojimų tipo prisijungimo papildinys. Taikote suinteresuotus klientus (ar net potencialius klientus) norėdami bendrinti „WooCommerce“ parduotuvę su jų tinklo žmonėmis. Vienintelis įspėjimas yra tas, kad šis nemokamas papildinys veikia kartu su „ReferralCandy“ planu, todėl jums reikės prisiregistruoti jų svetainėje (yra nemokamas bandymas, tačiau mėnesinės narystės prasideda nuo maždaug 4 USD per mėnesį)..

Tačiau „ReferralCandy“ yra nuostabi ir galinga paslauga. Pirmiausia sukurkite reklamą, tada galite pridėti ją į savo svetainę, užsiregistravę naujienlaiškį. Kai naujas asmuo prisiregistruoja, jie gauna el. Laišką su jūsų paaukštinimu (pvz .: 10 USD nuo jūsų pirkinio) ir paskatinimą pasidalyti akcija su draugais. Už kiekvieną draugą, kuris naudojasi nuoroda, į savo sąskaitą pridedamas dar vienas reklaminis ženklas (pvz .: gaukite atlygį už papildomą po 10 USD už kiekvieną draugą).

Gaukite „ReooralCandy“ „WooCommerce“

11. Virusinė registracija „iRefer“

Geriausi partnerių „WordPress“ įskiepiai: virusinės registracijos, kurias pateikė „iRefer“

„Virus Sign Ups“ papildinys yra „WordPress“ vienkartinis persiuntimo programos valdytojas. Įdiegę papildinį tiesiog atlikite kartu su sąrankos vedliu ir sukurkite persiuntimo reklamą. Taip pat sukursite savo svetainės registracijos formą, kurią galėsite įterpti bet kur naudodami lengvai naudojamą trumpąjį kodą.

Turėdami savo svetainėje „Viral Sign Ups“, jums tereikia laukti, kol nauji vartotojai užsiprenumeruos. Kai asmuo pateiks formą, gaus el. Laišką, kuriame pranešama, kad gali gauti specialų atlygį, nuolaidą, nemokamą produktą ar bet ką, ką norite pasiūlyti, jei jie nurodo tiek daug draugų (pvz .: nurodykite 5 draugus, kad atrakintumėte 25% nuolaida).

Turėsite prisiregistruoti iRefer paskyrai, kuri prasideda nuo 19 USD / mėn. Tačiau jie turi 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, todėl galite išbandyti ir įsitikinti, ar tai gera eglė jūsų verslui..

Gaukite virusinių ženklų

Baigiamieji žodžiai

Nesvarbu, ar pasirenkate filialų „WordPress“ papildinį, ar norite paleisti programą per tokį tinklą kaip „ShareASale“, prisijungimas yra didelis kaip srauto ir potencialių klientų strategija. Tiesiog susikoncentruokite į savo produktą, nes jūsų vartotojai iš jo pateikia pragarą. Dienos pabaigoje jūsų vartotojas uždirba komisinį atlyginimą, o jūs parduodate. Laimi visi.

Ar vykdote ar planuojate vykdyti partnerių programą savo „WordPress“ svetainėje? Kurie yra jūsų mėgstamiausi filialų „WordPress“ įskiepiai? Turite klausimą ar pasiūlymą dėl šio įrašo? Prašome susisiekti su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje. Iš anksto dėkojame ir džiaugiamės jūsų sėkme!