10 naujų įskiepių pradedantiesiems tinklaraštininkams ir patyrusiems „WordPress“ vartotojams

Šioje kolekcijoje yra 10 naujų ir pastebimų įskiepių, kurie tiek pradedantiesiems tinklaraštininkams, tiek patyrusiems „WordPress“ vartotojams bus naudingi. Nors nauji tinklaraštininkai galės patobulinti savo svetainę įdiegdami kelis iš šių nemokamų papildinių, net patyrę „WordPress“ vartotojai turėtų turėti galimybę čia rasti vieną ar du naujus papildinius, kuriuos jie gali naudoti norėdami atnaujinti savo tinklaraštį.

Tarp šios kolekcijos rasite užrašų įskiepių, kurie padės jums sekti temas, apie kurias planuojate rašyti tinklaraštį, socialinės žiniasklaidos įskiepių, skatinančių savo skaitytojus dalytis jūsų turiniu, el. Pašto rinkodaros įrankius, skirtus tvarkyti ir plėsti abonentų sąrašą, ir dar keletą kitų. įrankiai, kad lankytojai galėtų lengviau rasti ir perskaityti daugiau jūsų puikaus turinio.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

„OneNote Publisher“, skirta „WordPress“

„Bloggers“ „OneNote“ papildiniai

Kiekvienam tinklaraštininkui reikia geros pastabų programos. Niekada negali žinoti, kada susidurs įkvėpimas naujai įrašų temai, todėl galimybė betarpiškai išsaugoti šias idėjas yra pagrindinė bet kurio tinklaraštininko įrankių komplekto ypatybė..

„Microsoft OneNote“ yra įvairių platformų užrašų programa, kuria galima laisvai naudotis. Tai leidžia jums iškirpti iš interneto, kad vėliau galėtumėte prisijungti neprisijungę, el. Paštu gauti naudingas nuorodas ir laikyti nuotraukas, padarytas naudojant telefono kamerą, savo virtualiame nešiojamajame kompiuteryje..

Geriausia, kad „WordPress“ vartotojams dabar yra oficialus papildinys. Šis įskiepis prideda paskelbimą iš „OneNote“ mygtuko į „WordPress“ redaktorių, leisdamas greitai ieškoti užrašų ir įdėtą įrašytą turinį įrašui. Tai suteikia jums galimybę prieš įrašant į „WordPress“ tinklaraštį autorizuoti savo pranešimų kontūrą „OneNote“.

Geriau spustelėkite Tweet

Spustelėkite „Tweet“ papildinį

Mylėk juos ar nekęsk jų, tie paspaudimai, perskambinantys į citatas, tikrai tampa vis populiaresni. Nors tviteryje esanti citata nėra labai įkvepianti, teisingai naudojant, ji gali būti puikus būdas paskatinti daugiau bendrinti savo tinklaraščio akcijų ir, tikiuosi, pritraukti daugiau lankytojų į jūsų svetainę.

Šis naujai išleistas papildinys paleidžiamas ten, kur liko „Clickmade Tweet“ papildinys iš „Todaymade“, ir jame yra patobulintas simbolių skaičiavimas ir pasirengimas vertimui..

„ChimpMate“: „WordPress MailChimp“ padėjėjas

„ChimpMate WordPress“ papildinys

Pradėti el. Pašto informacinių biuletenių prenumeratorių sąrašą yra viena iš svarbiausių užduočių, kurias galite atlikti. „MailChimp“ siūlo nemokamas paskyras visiems, turintiems mažiau nei 2000 prenumeratorių, nemokamas „ChimpMate“ papildinys yra geras pasirinkimas naujiems tinklaraštininkams, kurie tik pradeda savo kelionę..

Šiame nemokamame papildinyje yra didelis pasirinkimas įvairių el. Pašto pasirinkimo formų, kurios padės išplėsti abonentų sąrašą. Vartotojo sąsaja gali būti šiek tiek nepatogi, tačiau nėra daug nemokamų papildinių, leidžiančių viename pakete sukurti „lightbox“, „skaidrių“ ir valdiklių pasirinkimo formas..

Pastaba: tinkinto turinio šoninės juostos valdiklis

Pastaba Pasirinktinio valdiklio papildinys

Pastaba yra paprastas, bet efektyvus papildinys, leidžiantis įvesti įvairaus tipo turinį į savo tinklaraščio šoninę juostą. Suaktyvinę papildinį, galite pridėti naują valdiklį prie savo šoninės juostos srities ir tada pradėti pridėti prie jo turinį naudodami „WordPress Live Customizer“ įrankį..

Tada pridėsite savo pritaikyto valdiklio turinio, naudodami tiesioginę peržiūra. Pastaba iš pradžių buvo sukurta „Conductor“ įskiepiui, kurį prieš kurį laiką peržiūrėjome. Tačiau jis turėtų veikti su bet kuria „WordPress“ tema.

Postmatic: Pranešimai ir komentarai el. Paštu

Postinis el. Pašto papildinys

Jei norite aktyviau įsitraukti į savo internetinį dienoraštį, gali padėti jums nemokamas „Postmatic“ papildinys. Įdiegę šį papildinį į savo svetainę, jūsų skaitytojai gali pasirinkti, kad jiems automatiškai būtų siunčiami nauji el. Laiškai, o ne nuolat tikrinti, ar jūsų tinklaraštyje nėra naujo turinio.

Padėdami paskatinti diskusijas apie jūsų turinį, jūsų prenumeratoriai gali palikti komentarą, tiesiog atsakydami į naują el. Laišką. Tai pašalina daugelį kliūčių, kurios, priešingu atveju, gali trukdyti skaitytojui palikti komentarą, pavyzdžiui, užpildyti formą ar susikurti paskyrą. El. Pašto korespondencijai tvarkyti „Postmatic“ naudoja „MailChimp“ ir „Rackspace“, užtikrindami, kad jie gali pateikti patikimas paslaugas.

„Popslide“: „Custom Content Slide-In Windows“

„Popslide“ skaidrių turinio papildinys

Jei nenorite sukelti iššokančiųjų langų savo lankytojams, bet vis tiek norėtumėte pasiekti kai kuriuos jų pateiktus rezultatus, naujas ir nemokamas „Popslide“ papildinys gali būti geras kompromisas..

Užuot šaudę iššokančius langus savo lankytojams, „Popslide“ parodys šiek tiek mažiau erzinantį įskiepio langą. Skirtingai nuo anksčiau pateikto „ChimpMate“ papildinio, ši parinktis neriboja jūsų pasirinkimo rodyti tik el. Pašto formas.

Vietoj to, naudodamiesi „Popslide“ sąsaja, galite įtraukti bet kokį pasirinktinį turinį į skaidrių sritį per „WYSIWYG“ rengyklę. Jūs taip pat galite lengvai valdyti, kaip atrodo įtraukiama sritis ir kaip ji veikia, ir šiuo metu galite nemokamai atnaujinti į „pro“ versiją, mainais į tai, kad galite pasidalyti nuoroda į „Facebook“ puslapį..

Automatinis vaizdas iš pavadinimo

Automatinis vaizdas

Beveik visus tinklaraščio įrašus galima patobulinti turint gerą vaizduotę. Tačiau jei pamiršite pridėti šiuos vaizdus prie savo tinklaraščio įrašų, jums gali sudominti nemokamas automatinis „Image Feature Image“ iš „Title“ papildinio..

Šis papildinys turi galimybę generuoti pasirinktinį kiekvienos svetainės įrašo vaizdą, jei pamiršite patys pridėti. Įskiepis naudoja įrašo pavadinimą, tada pritaiko tą tekstą vienam iš įtrauktų septynių vaizdų. Taip pat galima pasirinkti iš trijų šriftų.

Arba jūs pamėgsite šiuos automatiškai sugeneruotus vaizdus tiek, kad jums niekada nereikės rūpintis, kad vėl pridėsite savo; arba jų naudojimo grėsmė privers jus įkelti tinkamesnes miniatiūras į savo tinklaraštį.

„TimeSpan“: laikas perskaityti papildinį

„TimeSpan“ laikas perskaityti papildinį

Jei norite pranešti skaitytojams, kokias laiko investicijas jie turės padaryti, kad pasiektų jūsų tinklaraščio įrašų pabaigą, tada nemokamas „TimeSpan“ papildinys buvo sukurtas kaip tik jums.

Pradėjęs veikti jūsų svetainėje, šis neseniai išleistas papildinys pridės laiko perskaityti informaciją visų jūsų įrašų pradžioje. Nors įskiepis naudoja patikrintą Šiaurės Amerikos vidurkį – 250 žodžių per minutę, jūs galite jo nepaisyti.

„WP Couch“ režimas: be trikdžių, skaitymo režimas

Nesklandumų skaitymo įskiepis

Jei skelbiate ilgos formos turinį, vienas iš pagrindinių prioritetų turėtų būti tai, kad lankytojai galėtų lengvai skaityti tuos pranešimus nesiblaškydami. Nors galėtumėte pereiti prie itin minimalistinės „WordPress“ temos, kitas būdas pašalinti blaškymąsi yra įdiegti „WP Couch Mode“ papildinį..

Šis nemokamas papildinys suteikia jūsų skaitytojams galimybę žiūrėti jūsų įrašus be dėmesio blaškymo režimo. Spustelėjus skaitymo režimo mygtuką, įrašas atidaromas naujame iššokančiojo lango, kuriame netrikdoma dėmesio. Tada lankytojams bus kiek įmanoma lengviau sutelkti dėmesį į turinį, kurį jie bando įsisavinti.

Automatiškai įkelti kitą įrašą

Automatiškai įkelti kitą įrašą

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – ką tik išleistas „Auto Load Next Post“ papildinys suteikia galimybę pridėti funkciją į savo svetainę, dar nematytą daugelyje „WordPress“ tinklaraščių.

Kai šis papildinys yra aktyvus jūsų svetainėje, skaitytojams pasiekus įrašo pabaigą, kitas straipsnis automatiškai įkeliamas. Tikimasi, kad tai padidins kiekvieno jūsų svetainės peržiūros lankytojo įrašų skaičių, nereikalaudami iš jų rankiniu būdu ieškoti tų straipsnių.

Deja, šis papildinys neveikia su kiekviena tema, todėl norint tinkamai nustatyti, gali reikėti šiek tiek pastangų. Tačiau jei tam skiriate laiko, savo svetainėje galite pridėti malonią funkciją, leidžiančią lankytojams lengviau skaityti daugiau jūsų turinio.

Išvada

Nesvarbu, ar esate naujas tinklaraštininkas, ar senas, tikiuosi, kad savo svetainėje rasite bent vieną naują papildinį, kuriuo galėsite pasinaudoti. Pradėjus kurti savo el. Pašto sąrašą ir padėti skaitytojams rasti daugiau jūsų puikaus turinio, čia turėtų būti kažkas.

Ar pastaruoju metu atradai įdomių naujų „WordPress“ papildinių? Kokias savybes, jūsų manymu, kiekvienas naujas tinklaraštininkas turėtų naudoti papildiniu, kad galėtų įtraukti į savo svetainę? Pasidalykite savo mintimis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me