10 nemokamų „MailChimp WordPress“ papildinių, kad padidintumėte „Optins“

Nemokami „WordPress“ įskiepiai, norint padidinti jūsų „MailChimp“ sąrašą

Daugelis tinklaraštininkų mano, kad svarbiausias jų turimas turtas yra el. Pašto adresų sąrašai. Net jei nesinaudotumėte tokiu mastu, kaip išmintingas tinklaraštininkas, žinote, kad pinigai yra sąraše. Kitaip tariant, kuo daugiau aukštos kokybės el. Pašto abonentų, tuo didesnes pajamas galite gauti naudodamiesi internetiniu verslu – o šie nemokami „MailChimp WordPress“ papildiniai yra puiki vieta pradėti..

Internete galima rasti daugybę puikių el. Pašto prenumeratų teikėjų, tačiau šiame pranešime daugiausia dėmesio bus skiriama „MailChimp“ – plačiai naudojamam el. Pašto rinkodaros įrankiui su solidžiomis funkcijomis, padedančiomis kurti, augti ir prižiūrėti savo tinklaraščio adresų sąrašą. Iki 2000 abonentų sąrašų ir 12 000 el. Laiškų per mėnesį nemokamai; be to, „MailChimp“ siūlo prenumeratos planus, kurie auga kartu su jūsų verslu.

Sąranka yra nesudėtinga, o naudojant „WordPress“ svetainę, suaktyvinus „MailChimp“ papildinius, galima padidinti kasdien gaunamų el. Pašto adresų skaičių. Turėdami tai omenyje, šiame straipsnyje mes išvardinome geriausius nemokamus „WordPress MailChimp“ papildinius, kurie leis išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą. Įsilaužkime!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „MailOptin“ iššokantis langas su „MailChimp“ integracija

„MailOptin“ - iššokantys langai, el. Pašto „Optin“ formos ir informaciniai biuleteniai

Pirmiausia „MailOptin“ yra švino kartos papildinys, sklandžiai integruojantis į „MailChimp“. Nemokama „Lite“ papildinio versija siūlo daugybę galimybių, kad įtikintų skaitytojus prisiregistruoti gauti jūsų „MailChimp“ varomą naujienlaiškį. Pridėkite iššokantįjį langą, šoninės juostos valdiklį arba prieš ar po skelbimo stiliaus formą. Arba galite taikyti net pagal konkrečius įrašus ir puslapius taikydami pagal puslapio lygį.

„MailOptin Campaign Builder“

„MailOptin“ yra įmontuotas kampanijų kūrimo priemonė, leidžianti lengvai sukurti jūsų „optin“ formas. Pasirinkite savo dizainą, tinkinkite antraštę, pridėkite laukų ir, žinoma, pasirinkite el. Pašto paslaugų teikėją ir sąrašą. Taip pat galite pasirinkti formos užpildymo veiksmą, pvz., Uždaryti formą ir iš naujo įkelti puslapį arba peradresuoti į tinkintą URL

Arba galite naujovinti į „MailOptin premium“ planą, kad pridėtumėte potencialių klientų generavimo funkcijų, el. Pašto automatizavimo ir net naujienlaiškius. Naudodamiesi šiomis „premium“ parinktimis galite A / B dalytis testuodami registracijos formas, pridėdami pranešimų juostą ar skaidrių išdėstymą, aptikdami skelbimų blokatorius, rinkitės iš 30+ CSS3 animacijų, sukurkite automatinį atsakymą naujoms registracijoms ir dar daugiau. Jei jūsų informacinis biuletenis yra didelė rinkodaros strategijos dalis, tai yra puiki investicija.

2. „WordCress“ skirtas „MailChimp“

„WordCress“ skirtas „MailChimp“

„WordCress“ skirtas „MailChimp“ yra nemokamas „ibericode“ sukurtas papildinys. Suaktyvinus papildinį ir paėmus API raktą iš „MailChimp“, jūsų „MailChimp“ duomenys bus prieinami papildinio nustatymų ekrane. Man tai patogu, nes prie kiekvieno el. Pašto sąrašo yra lentelė, kurioje yra visi laukai ir net abonentų skaičius kiekvienoje grupėje. Turėdami šią informaciją galite nustatyti, kiek laukų norite įtraukti į savo pasirenkamą formą.

„WordCress“, skirtos „WordPress“ viršutinės juostos nustatymams

Šis papildinys suteikia jums kelias rodymo parinktis. Pvz., Pasirinkdami viršutinės juostos formą, išskleidžiamajame meniu pasirenkate savo el. Pašto sąrašą ir tada jį tinkinate. Juostelę, mygtuką ir el. Pašto vietos žymeklio tekstą galima užpildyti kopija. Taip pat galite išdėstyti juostą puslapio viršuje arba apačioje, pakeisti jos spalvą ir nurodyti mygtuko bei teksto spalvą – tai yra visi puikūs įrankiai, padedantys laikytis jūsų tinklaraščio spalvų schemos. Naudodami „premium“ versiją, papildomai pakeiskite registracijos lango išvaizdą.

Didesnes pasirenkamąsias formas galima dėti bet kurioje vietoje, naudojant trumpuosius kodus. Galimos peradresavimo URL parinktys, leidžiančios nukreipti naujus abonentus į jūsų pasirinktą puslapį „Pasirinkimo sėkmė“.

Galiausiai „WordCress“ skirtas „MailChimp“ taip pat siūlo žymės langelio parametrus. Lankytojai, kurie palieka komentarą arba prisiregistruoja jūsų svetainėje, taip pat gali pasirinkti jūsų el. Pašto sąrašą pažymėdami langelį.

3. „MailChimp“ formos, kurias sukūrė „MailMunch“

„MailChimp“ formos, kurias sukūrė „MailMunch“

„MailChimp Forms by MailMunch“ man patinka tai, kad turite šiek tiek daugiau laisvės tinkindami pasirenkamąsias formas neatnaujindami jų priemokų plano. Šis papildinys lengvai sinchronizuojamas su jūsų „MailChimp“ paskyra, ir jūs galite sukurti tiek formų, kiek norite. Taigi, jei jūs siūlote atnaujinti turinį su kiekvienu tinklaraščio įrašu, jei norite, kiekvienam galite sukurti atskirą formą. Šis papildinys siūlo penkis formų tipus: iššokančiąją, įterptąją, viršutinę juostą, slinkties dėžutę ir šoninę juostą.

pašto dėžutė-įskiepis-iššokanti forma

Aukščiau pateikta ekrano kopija yra iškylančiosios formos formos pavyzdys. Jo animuotos parinktys yra: guminė juosta, atšokimas žemyn, sūpynės, skraidymas į vidų, tada ir bangavimas. Tai yra gana nemokamas „MailChimp WordPress“ papildinys. Taip pat galite pasirinkti, ar norite, kad ši forma atsirastų įkeliant puslapį ir (arba) išėjus. Jei nenorite, kad dažni lankytojai susierzintų dėl iššokančiųjų formų, tiesiog pakeiskite šios formos rodymo tam pačiam lankytojui dažnumą.

Nepriklausomai nuo to, kokį formos tipą pasirinksite, galite jį pasirinktinai paskelbti naudodami rodymo taisykles. „MailMunch“ suteikia galimybę rodyti formas konkrečiuose URL jūsų svetainėje. Šis papildinys siūlo daug galimybių; vienintelis įspėjimas yra tas, kad jei norite atlikti A / B testus, turėtumėte pereiti prie vieno iš jų mokamų planų.

4. „MailChimp“ formos pateikė „Optin Cat“

„MailChimp“ formos pateikė „Optin Cat“

Kitas nemokamas „WordPress MailChimp“ papildinys yra „Optin Cat“ sukurtos „MailChimp Forms“. Naudodami šį papildinį į savo tinklalapius galite įtraukti įdėtas formas, iššokančius langus ir šoninės juostos valdiklius. Taip pat galite koreguoti kiekvieno iššokančio lango matomumą ir peradresuodami naujus prenumeratorius į bet kurį savo svetainės puslapį.

„MailChimp“ formos, parengtos „Optin Cat Analytics“

Jų analizės funkcija yra standartinė kartu su nemokama jų papildinio versija, tačiau tinkinimo parinktys yra šiek tiek ribotos, nebent atnaujinsite savo sąskaitą. Keisti mygtuko, rėmelio ir teksto spalvas visomis trimis formų rūšimis. Naudodami „Optin Cat“ „MailChimp“ formas galite sukurti neribotą skaičių reklamų, turinio atnaujinimo, el. Kursų ar kitų kūrybinių poreikių formų, paversdami tai vienu iš mėgstamiausių nemokamų „MailChimp WordPress“ papildinių..

5. Lengvos „MailChimp“ formos

Lengvos „MailChimp“ formos

Prireikė daugiau laiko, kol pripratau prie „Yikes“ lengvų formų „MailChimp“, tačiau jie įrašė vaizdo įrašo pamoką, kad padėtų pradiniame sąrankoje..

Prijungę „MailChimp“ API, susiekite bet kurį savo el. Pašto adresų sąrašą su nauja registracijos forma. Jie gali būti įterpti į puslapius, įrašus ar valdiklių sritis, naudojant trumpąjį kodą. Alternatyvus būdas yra įeiti į naują ar esamą įrašą ar puslapį, spustelėkite Lengvos formos ir pasirinkite, kurią pasirenkamąją formą norėtumėte rodyti. Žiūrėkite žemiau pateiktą pavyzdį:

paprastos formos-mailchimp-puslapio įdėjimas

Svetainių lankytojai gali pasirinkti jūsų el. Pašto sąrašą palikdami komentarą arba prisiregistruodami svetainėje taip pat naudodami šį papildinį. Paskyros nustatymai rodo naujų abonentų skaičių, prenumeratų skaičių ir vidutinį prenumeratos procentą.

Tai iki šiol mažiausiai tinkinamas papildinys, kurį apžvelgėme šiame įraše, tačiau, jei jis atitinka jūsų poreikius, verta jį išbandyti. Šis papildinys, kurį įdiegė daugiau nei 20 000 aktyvių diegimų ir dažnai atnaujino, veikia daugelį ir gali būti tinkamas jūsų svetainei.

6. „MailChimp“ vartotojo sinchronizavimas

„MailChimp“ vartotojo sinchronizavimas

Jei leisite vartotojams registruotis jūsų „WordPress“ svetainėje, galbūt norėsite tuo pačiu metu užfiksuoti jų el. Pašto adresus ir kitą pagrindinę informaciją. Tai leidžia juos įtraukti į el. Pašto adresų sąrašą ir nukreipti juos į turinį ir reklamas. Jei tokiu būdu ketinate pateikti vartotojų el. Pašto adresus, „MailChimp“ vartotojo sinchronizavimo papildinys gali būti būtent tai, ko jums reikia.

Šis papildinys sinchronizuoja jūsų registruotų „WordPress“ vartotojų sąrašą su bet kokiu el. Pašto sąrašu, kurį pasirinkote „MailChimp“. Tokiu būdu jums nereikės rankiniu būdu kopijuoti kiekvieno naujo vartotojo informacijos iš vienos platformos į kitą. Tai puikiai tinka A / B testavimui, taip pat tikslinėms auditorijoms.

„MailChimp“ vartotojo sinchronizavimo nustatymai

„MailChimp“ vartotojo sinchronizavimas taip pat suteikia galimybę automatiškai prenumeruoti naujus vartotojus, sinchronizuoti visus jų profilių pakeitimus (įskaitant jų el. Pašto adresus) ir net pašalinti kontaktus iš jūsų el. Pašto sąrašo, jei jų „WordPress“ paskyros ištrinamos dėl kokių nors priežasčių. Tai sutaupo daug laiko ir pastangų, o jūsų prenumeratų sąrašas visada atnaujinamas. Papildinys yra nemokamas, nors turėsite įdiegti „WordCress“ papildinys „MailChimp“ Pirmas. Laimei, šis papildinys taip pat nieko nekainuos (jis buvo minėtas anksčiau mūsų nemokamų „MailChimp WordPress“ papildinių sąraše), nors jis siūlo ir aukščiausios kokybės versiją.

7. „MailChimp“ viršutinė juosta

„MailChimp“ viršutinės juostos papildinys

Skirtingai nuo kai kurių mūsų aptartų variantų, kurie yra išsamesnio pobūdžio, „MailChimp Top Bar“ papildinys turi labai konkrečią paskirtį. Svetainės viršuje arba apačioje ji pridės pritaikomą prisiregistravimo juostą, taigi jūsų prenumeratos CTA vartotojams bus geriau matoma. Užuot paslėpęs savo registracijos formą šoninėje juostoje ar kontaktiniame puslapyje, šis įrankis kuo greičiau pateikia ją lankytojams.

Be to, registracijos juostoje yra įvairių variantų ir ją lengva pritaikyti. Galite redaguoti tekstą, spalvas ir vietas ir netgi naudoti kodą, kad pridėtumėte papildomus laukus. Be to, galite iš anksto pasirinkti, kokį sąrašą prenumeruos žmonės, sąveikaujantys su juosta, jei turite daugiau nei vieną.

Pasirinkimo juostą lengva įdiegti ir nustatyti. Jūs tiesiog pasirenkate sąrašą ir jums gera eiti. Taip pat galite redaguoti tekstą ir spalvas, kad jie atitiktų jūsų prekės ženklą, arba naudoti kontrastingas spalvas, kad šis svarbus CTA išsiskirtų. Priekyje esanti juosta yra paprasta ir netrukdanti, o lankytojai gali ją atsisakyti, jei norėtų. Galiausiai, verta paminėti, kad, kaip ir naudojant „MailChimp“ vartotojo sinchronizavimą, prieš pridedant šį papildinį turėsite įdiegti „WordCress“, skirtą „MailChimp“..

8. Kreipkitės į 7 formos „MailChimp“ plėtinį

Susisiekite su 7 formos „MailChimp“ plėtiniu

Jei dar neišbandėte 7 susisiekimo formos, tai „WordPress“ papildinys, kurį verta patikrinti. Šis populiarus įrankis leidžia lengvai kurti ir tinkinti visų rūšių formas, tada jas pridėti prie savo svetainės. Jei tu yra naudodami šį papildinį kartu su „MailChimp“, tada galbūt norėsite į sąrašą įtraukti „MailChimp“ plėtinio 7 formos kontaktų sąrašą.

Šis papildinys leidžia užfiksuoti el. Pašto adresus „Kontaktų 7“ formose ir automatiškai įtraukti juos į pasirinktą „MailChimp“ sąrašą. Ši technika leidžia jums sukurti labai pritaikytas formas, įtraukti jas į savo svetainę ir integruoti jas į savo el. Pašto rinkodaros kampanijas. Kadangi jis palaiko kelis adresatų sąrašus, kiekvienai formai galite sklandžiai naudoti skirtingą, tai reiškia, kad galite sukurti tikslinius CTA ir kurti segmentinius sąrašus.

Susisiekite su 7 formos nustatymais

Be lengvo naudojimo, šį plėtinį galima lengvai pritaikyti. Galite pasirinkti, ar siųsti patvirtinimo el. Laišką abonentams, ar ne, pasirinkite pasirinkimo žymimąjį laukelį ir įtraukite į pasirinktinius laukus. Be to, papildinys yra nuolat atnaujinamas ir apima palaikymą el. Paštu per „MailChimp Extension“ kūrėją. Norėdami juo naudotis, pirmiausia turėsite įdiegti „Contact Form 7“.

9. „WooCommerce MailChimp“

„WooCommerce MailChimp“ integracija

Toliau turime dar vieną integracijos įrankį. Jei praleidote daug laiko „WordPress“ bendruomenėje, neabejotinai esate girdėję apie „WooCommerce“. Tai yra populiariausias įrankis, kuriuo galite pridėti savo el. Prekybos parduotuvę. Žinoma, jei vykdote parduotuvę, tikriausiai norėsite įtraukti savo klientus į produktų rinkodaros el. Pašto sąrašą.

„WooCommerce MailChimp“ suteikia galimybę jūsų „WooCommerce“ klientams užsiprenumeruoti jūsų rinkodaros sąrašą tiesiai iš jūsų svetainės. Turite galimybę fiksuoti šią informaciją vienu iš trijų būdų: sukūrus užsakymą, perdirbus ar įvykdžius. Tai puikus būdas surinkti jau įsitraukusios auditorijos el. Laiškus ir naudoti juos savo kampanijose. Papildinyje taip pat pateikiamos kelios sutikimo parinktys, kad būtų laikomasi tarptautinių įstatymų, susijusių su pasirinkimu.

„WooCommerce MailChimp“ nustatymai

Verta paminėti šį papildinį: Nors bendri įvertinimai yra aukšti ir jame gali pasigirti daugiau nei dvidešimt tūkstančių aktyvių instaliacijų, naujausios apžvalgos yra šiek tiek nevienodos. Daugeliui vartotojų tai patinka, tačiau kai kurie išreiškė problemų, kaip tinkamai veikti. Rekomenduojame iki galo išbandyti šį įskiepį apsilankymo svetainėje, kad patikrintumėte, ar jis atitinka jūsų poreikius, prieš įsipareigodami jį naudoti.

10. „N-Media MailChimp“ prenumerata

„N-Media MailChimp“ prenumerata

Galiausiai, „N-Media MailChimp“ prenumeratos papildinys yra tas, kuris suteikia jums galimybę tinkinti prenumeratų sąrašus, kad būtų maksimalus efektas. Jis iš jūsų paskyros ištraukia visus „MailChimp“ sąrašus ir leidžia kurti tikslines formas, pagrįstas sąrašo kintamaisiais ir interesų grupėmis..

Tačiau šis įskiepis tikrai išsiskiria tuo, kiek jis pritaikomas. Jame ne tik yra vizualiųjų formų dizaineris, bet taip pat galite sukurti savo stilių naudodami CSS, jei esate toks polinkis. „N-Media MailChimp“ prenumerata taip pat suteikia galimybę kurti neribotas formas naudojant patogų vedlio įrankį ir sukurti iškylančiuosius langus jūsų prisijungimui..

„N-Media MailChimp“ formos dizaineris

Šiame papildinyje nėra tiek aktyvių vartotojų, kaip kai kuriuose kituose, kurie aptariami šiame sąraše, tačiau jis gali pasigirti teigiamais atsiliepimais ir yra įrankis, kurį verta patikrinti. Kaip ir naudodami bet kurį papildinį, prieš diegdami jį į tiesioginę svetainę, patikrinkite, ar jis atitinka jūsų poreikius. Nors bazinis papildinys nemokamas, jus taip pat gali sudominti žinia, kad kūrėjai siūlo aukščiausios kokybės versiją.


Nemokami „MailChimp WordPress“ papildiniai yra puikus būdas padidinti el. Pašto pasirinkimą jūsų svetainėje. Be naudingo turinio, bet kuris iš šių papildinių gali palaikyti jūsų misiją – sukurti jūsų tinklaraštį versle.

Jei to dar nepadarėte, prisiregistruokite gauti „MailChimp“ paskyrą, sukurkite sąrašą ir atsisiųskite ir suaktyvinkite vieną iš aukščiau esančių papildinių, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Gali prireikti šiek tiek laiko, kad nustatytumėte geriausią formos tipą, vietą ir dizainą, kurie tinka jūsų svetainei, tačiau tai yra proceso dalis. Laikui bėgant susidarysite idėją apie savo svetainės lankytojų nuostatas.

Taigi, ar savo „WordPress“ svetainėje suaktyvinote visus nemokamus „MailChimp WordPress“ papildinius? Ar pastebėjote skirtingą el. Pašto pasirinkimo skaičių? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me