10 nemokamų „WordPress“ papildinių redaguoti redagavimo procesą

10 puikių „WordPress“ papildinių redaguoti redagavimo procesą

Visi žinome, kad daugelio autorių „WordPress“ svetainės ar tinklaraščio tvarkymas gali būti sudėtingas ir reikalaujantis daug laiko. Nuoseklus jūsų turinio planavimas, valdymas ir efektyvus paskirstymas reikalauja didžiulio darbo. Viso proceso prižiūrėjimas gali būti daugelio plaukų slinkimo ir nemigos naktų priežastis. Laimei, jums to nebereikia.

Įspūdingų „WordPress“ įskiepių pasaulis laukia rankos, kiekvienas iš jų išspręs konkretų redakcijos darbo eigos galvosūkį. Mes suapvalinome dešimt pagrindinių įrankių, padėsiančių jums suskirstyti savo darbą į tris svarbiausius turinio kūrimo komponentus: planavimą, valdymą ir platinimą..

Apvyniokime rankoves, atsisveikinkime su nesibaigiančių el. Pašto priedų ir netvarkingų failų košmaru ir pradėkime „WordPress“ veikti!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Iš anksto paskelbkite kontrolinį sąrašą

Išankstinio paskelbimo kontrolinio sąrašo papildinys

Ar naudojate kontrolinius sąrašus, kad nuolat pateiktumėte geriausią turinį? Tikiuosi, kad atsakymas yra taip! Na, dabar jūs galite lengvai jais pasidalyti su kitais savo komandos rašytojais, naudodamiesi papildiniu „Paskelbti kontrolinį sąrašą“.

Šis papildinys leidžia jums sukurti ir tvarkyti įrašų, puslapių ir pasirinktinių įrašų tipų kontrolinius sąrašus. Susikurti savo sąrašą lengva. Tiesiog eikite į „Nustatymai“> „Iš anksto paskelbti“ kontrolinį sąrašą ir sąrašuose naudokite lauką „Pridėti naują elementą“. Jūs netgi galite paversti ją būtina darbo srauto dalimi, kad kontrolinis sąrašas būtų užpildytas prieš paskelbiant (arba galite tiesiog įgalinti įspėjimą). Pasinaudokite kontrolinių sąrašų galia, kad patenkintumėte savo skaitytojų paklausą dėl aukščiausios kokybės turinio.

2. Mielių SEO

Yoast SEO papildinys

Nereikia skelbti puikaus turinio, jei niekas jo neskaitys. Turite optimizuoti savo turinį, kad paieškos varikliai atitiktų tinkamus raktinius žodžius ir nukreiptų atitinkamą srautą į jūsų puslapius. Nedarykite klaidų – SEO tikrai gali sukurti ar sugadinti svetainę.

„Yoast SEO“ padeda optimizuoti visus susijusius SEO aspektus, kad jūsų svetainė būtų reitinguojama ir dažniau lankoma. Taip pat svarbu, kad jis padėtų jums parašyti geresnį turinį užtikrinant, kad jūsų pagrindinis raktinis žodis būtų naudojamas visame straipsnyje ar įraše. Mes netgi turime lengvai naudojamą Yoast SEO vadovą, kuris padės jums pradėti.

Yoast SEO giria kaip geriausią SEO papildymą, kurį siūlo tiek SEO ekspertai, tiek naujokai. Jis turi daugiau nei milijoną aktyvių įdiegimų, todėl jums gera su šiuo.!

3. Vartotojo vaidmenų redaktorius

Vartotojo vaidmenų redaktorius

Jei naudojate kelių vartotojų tinklaraštį ar svetainę, labai svarbu valdyti vartotojo galimybes ir priskirti konkrečius vaidmenis. Be abejo, „WordPress“ suteikia galimybę apriboti vaidmenis bendrame lygyje, naudojant administratoriaus, redaktoriaus, autoriaus, bendraautorio ir stebėtojo / peržiūros priemonės parinktis. Ką daryti, jei norite priskirti konkretesnius ar pasirinktinius vaidmenis?

Naudotojo vaidmens redaktoriaus papildinys leidžia jums (kaip administratoriui) priskirti konkrečius vaidmenis kiekvienam vartotojui, turinčiam prieigą prie jūsų svetainės. Pasirinkite parinktis, kurias vartotojai turi prieigą prie konkretaus puslapio ar įrašo, kurie gali atsisiųsti papildinius, kurie gali pakeisti jūsų svetainės dizainą, ir daugybę kitų pasirinktinių vaidmenų ir galimybių. Įdiegę šį papildinį galite tiksliai valdyti savo vartotojus ir tiksliau pritaikyti darbo eigą.

4. Redaguoti srautą

Redaguoti „WordPress“ papildinį

„Redaguoti srautą“ yra pagrindinis redaktoriaus darbo eigos valdymo papildinys. Tai suteikia viską, ko reikia organizuoti ir bendradarbiauti su redakcija. Be modernaus vaizdinio kalendoriaus, „Edit Flow“ taip pat turi galingą funkciją, vadinamą pasirinktinėmis būsenomis – būsenos etiketėmis, kurios padeda lengviau sekti pagrindinius darbo eigos etapus..

Papildomos funkcijos, tokios kaip komentarai ir metaduomenys, dar labiau palengvina ryšį ir sinchronizavimą jūsų fantastiškai užimtoje redakcijos komandoje.

5. „Oazės“ darbo eiga

„Oasis“ darbo eigos papildinys

Norite supaprastintos „Edit Flow“ versijos? Atsakymas yra „Oazės darbo eiga“. Jame yra visi pagrindiniai komponentai, kurių jums reikia automatizuojant ir sukuriant sudėtingą darbo eigą naudojant paprastą vartotojo sąsają.

Čia siūlomos trys pasirinktinės būsenos, priskyrimo ir perkėlimo galimybės, priminimai dėl datos ir el. Pašto adresų bei dar daugiau. Aukščiausios klasės papildinio versija leidžia sukurti kelis darbo srautus, kurių kaina prasideda nuo 49 USD. Neapsigaukite dėl nemokamos versijos paprastumo. Tai gali padėti atsikratyti net ir aštriausių darbo eigų.

6. Redakcinis kalendorius

Redakcinis kalendorius „WordPress“ papildinys

Labiausiai optimizuotas redakcinis darbo srautas turi vieną bendrą elementą: išsamų ir prižiūrimą redakcinį kalendorių. Redakcinio kalendoriaus sukūrimas yra lengvai apibendrinama vaizdinė jūsų grandiozinio turinio strategijos apžvalga su aiškiai pažymėtomis turinio idėjomis, užduotimis ir tvarkaraščiais..

Redakcinio kalendoriaus papildinys yra paprastas vaizdinis kalendorius, kuris gali būti sutvarkytas net ir labiausiai išsklaidytiems iš mūsų. Šis papildinys pateikia visų jūsų (kelių autorių) įrašų, jų būsenų ir jų paskelbimo apžvalgą. Jis gali būti naudojamas visų tipų žinutėms. Įdiekite jį šiandien ir jūs jau galite patobulinti savo turinio strategiją.

7. „CoSchedule“

„CoSchedule Free WordPress“ papildinys

Galiausiai „viskas viename“ „WordPress“ socialinis redakcinis kalendorius! „CoSchedule“ papildinys yra vaizdinis socialinės medijos redakcinis kalendorius, kuriame vienu metu galima suplanuoti ir jūsų socialinės žiniasklaidos, ir tinklaraščio įrašus, pagreitinant jūsų darbo eigą. Tai leidžia jums sudaryti eilę savo socialinės žiniasklaidos pranešimams, kad jie būtų automatiškai siunčiami su paskelbtais pranešimais. Intuityvioji papildinio nuvilkimo sąsaja leidžia lengvai ir smagiai vizualizuoti ir automatizuoti jūsų socialinės redakcijos darbo eigą.

8. „Jetpack“

„JetPack“ papildinys

Ar nebūtų nuostabu, jei galėtumėte bendrinti savo puikų turinį socialiniuose kanaluose ir bendrauti su socialiniais vartotojais tiesiogiai iš „WordPress“? „Jetpack“ papildinys, skirtas „WordPress“, padės jums padaryti tai ir dar daugiau – naudodamas „WordPress“ pagrindinę programą.

„Jetpack“ yra supakuota su įrankiais ir funkcijomis, nukreipiančiomis į srauto generavimą ir socialinę veiklą. Pvz., Viešinimo įrankis suteikia galimybę automatiškai paskirstyti naujus įrašus jūsų pasirinktuose socialinės žiniasklaidos tinkluose. Taip pat galite įvertinti savo įrašų našumą iš platformos. Įdiekite „Jetpack“ ir pradėkite racionalizuoti dalijimąsi jau šiandien.

9. „Google“ svetainių rinkinys

„Google“ svetainių rinkinys, skirtas „WordPress“

Viena iš svarbiausių bet kurios turinio strategijos dalių yra analizė, ypač atsižvelgiant į laiką ir pinigus, kuriuos investuojate į savo nuostabaus turinio rinkodarą..

„Google Analytics“ yra nemokama ir suteikia praktinių įžvalgų apie savo auditoriją, pagrindinę svetainės metriką ir bendrą rinkodaros efektyvumą. Tada galėsite panaudoti šias žinias norėdami informuoti ir nukreipti savo bendrą turinio rinkodaros strategiją.

Nemokamas „Google Site Kit“ papildinys pateikia išsamią srauto, demografinę ir pagrindinę našumo metriką, visa tai lengvai pasiekiama „WordPress“ prietaisų skydelyje. Daugiau nebereikia pasimėgauti „Google Analytics“ gelmėmis. Turėsite visą reikalingą informaciją (kartu su kitomis „Google“ paslaugomis, tokiomis kaip „Adsense“, „PageSpeed ​​Insights“ ir dar daugiau), kad galėtumėte priimti sprendimus ten, kur jums reikia..

10. „UpdraftPlus“

„UpdraftPlus WordPress“ atsarginės kopijos papildinys

Įsivaizduokite, kad atsibusite, kad surastumėte puikų turinį metų, tiesiog praėjo vieną dieną. Tai mintis, kuri pripildo redaktorius baimės. Įsitikinkite, kad atsarginės „WordPress“ atsargos yra jūsų svetainėje, ir reguliariai apsaugokite vertingą turinį naudodami „UpdraftPlus“ (arba kitą papildinį) kaip savo darbo eigos dalį. Šis nemokamas papildinys buvo specialiai sukurtas apsaugoti nuo svetainių gedimų ir palengvinti duomenų perkėlimą. Sužinokite daugiau apie šio papildinio funkcijas mūsų „UpdraftPlus“ apžvalgoje.

Pabučiuokite atsisveikindami dėl to, kad jūsų svetainė užgęsta liepsnose, ir pasinaudokite ta ramybe, kad pradėtumėte sutelkti dėmesį į puikų turinį, kuriuo rytoj dalinsitės, naudodamiesi visais puikiais mūsų sąrašo „WordPress“ papildiniais..


Jei sąžiningai valdote redakcijos darbo eigą, tai neturėtų būti kova. Verta skirti laiko panašių variantų, kuriuos išskirėme aukščiau, tyrimui. Sutvarkykite savo procesus, ir būsite tikri, kad būsite patenkinti visa svetaine, ir laukiate puikaus turinio, dėl kurio dabar esate tikri..

Įdiegę kai kuriuos ar visus mūsų sąrašo papildinius, jūs einate ilgą kelią, norėdami automatizuoti, optimizuoti ir supaprastinti savo redakcinę darbo eigą. Tai išlaisvina jus nuo dėmesio nuosekliai kuriant geriausią įmanomą turinį su jus palaikančių laimingų, produktyvių rašytojų komanda.

Mes norėtume išgirsti, ką jūs manote apie mūsų sąrašą, ir jei turite kokių pasiūlymų, kuriuos praleidome. Pasidalinkite savo patarimais ir mintimis komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me