12+ geriausi „WordPress“ darbo skelbimų lentos papildiniai 2020 m

10 geriausių „WordPress“ darbo lentos papildinių

Jei norite pridėti darbo lentelę prie savo „WordPress“ svetainės arba susikurti savo darbo svetainę, tada turėsite naudoti veiksmingą „WordPress“ darbo skelbimų lentos papildinį. Tačiau pasirinkus daugybę variantų, gali būti sunku žinoti, kuris papildinys būtų tinkamiausias jūsų svetainei.

Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius „WordPress“ darbo lentos papildinius, kuriuos šiuo metu galima įsigyti 2020 m. Nors visi paminėti papildiniai yra geros galimybės, pasirinkdami papildinį visada turėtumėte remtis savo svetainės poreikiais, o ne kitų patarimais. . Norėdami padėti jums rasti geriausią „WordPress“ darbo lentos papildinį, pateiksime kai kurias kiekvienos parinkties savybes ir funkcijas, kad galėtumėte rasti tinkamiausią jūsų projektui..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. WP darbo vadovas

WP darbo vadovas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

WP darbo vadovas nuo Automattic yra puikus „freemium“ darbo lentos papildinys. Tiems, kurie pirmą kartą įtraukia darbo lentą į savo „WordPress“ svetainę, arba tiems, kurie neieško papildinio su patobulintomis funkcijomis, nemokamas pagrindinis modulis, kurį teikia „WP Job Manager“, turėtų lengvai patenkinti jūsų poreikius. Tačiau jei jūs ieškote papildomų funkcijų, nemokamo pagrindinio modulio palaikymui galima įsigyti aukščiausios kokybės priedų.

Trumpųjų kodų pagrindu sukurta „WP Job Manager“ gali dirbti su bet kuria tema ir yra labai paprasta ją paruošti ir paleisti (tiesiog peržiūrėkite mūsų išsamų „WP Job Manager“ vadovą). Galite išvardyti darbus, kuriuose rodoma įmonės informacija, galiojimo laikas ir kita. Sukurkite darbo pateikimo iš anksto formą, kurioje darbdaviai taip pat gali patys sudaryti darbo vietas ir peržiūrėti sąrašą prieš paskelbdami jį tiesioginiu. Arba naudokite darbdavio prietaisų skydelį, kur prisijungę vartotojai gali tvarkyti savo darbo sąrašus.

Tarp populiarių priedų yra Programos, kur galite pridėti paraiškų formas prie darbų. Ir WC mokamų skelbimų sąrašas, įgalindami užsidirbti pinigų iš savo svetainės. Kaip matote, „WP Job Manager“ yra universalus papildinys, patenkinantis įvairius poreikius.

2. Taikykite internetu

Taikyti internetinį papildinį

„Apply Online“ yra nemokamas ir efektyvus „WordPress“ darbo skelbimų lentos papildinys. Greitai nustatomi ir lengvai naudojami, „Taikyti internetą“ yra tik sprendimas jums, jei ieškote pridėti darbo puslapį savo „WordPress“ svetainėje. Šis papildinys taip pat gali būti naudojamas norint pridėti skelbimų lentą arba kurso ar klasės registracijos puslapį. Paskelbę iš karto galite pradėti gauti darbo ar registracijos paraiškas iš savo svetainės.

Taikyti internetinę intuityvią sąsają galite pridėti, suskirstyti į kategorijas ir valdyti darbo skelbimus „WordPress“ prietaisų skydelyje. Tada prie skelbimų galite pridėti aprašymus ir kitas su darbu susijusias funkcijas, tada gavę prašymą gauti el. Laišką.

Labai lankstus ir aiškus papildinys „Taikyti internetu“ yra puiki galimybė, jei ieškote nemokamo darbo lentos papildinio, veikiančio tiesiai iš dėžutės..

3. Paprasta darbo taryba

Paprasta darbo taryba

„Simply Job Board“ yra lengvas papildinys, kurį galima nemokamai atsisiųsti iš „WordPress“ saugyklos. Šis patogus „WordPress“ papildinys leis greitai pridėti darbo lentą prie savo svetainės ar tinklaraščio.

Pridėkite kelis darbų sąrašus ir, naudodami paprastus trumpus kodus, bet kuriame savo svetainės puslapyje pateikite juos kartu su paraiškų formomis. Taip pat galima įsigyti priedų, kurie prireikus padės atnaujinti papildinių funkcijas. Tiesiog darbo skelbimų lenta yra efektyvus mažo rakto įskiepis, kurį galima išplėsti augant jūsų svetainei ir kuris yra puikus pasirinkimas turintiems biudžetą..

4. WPMU DEV darbai ir ekspertai

wpmu Dev Darbai ir ekspertų papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WPMU DEV“ darbai ir ekspertai laiko save geriausiu „WordPress“ darbo skelbimų lentų įskiepiais. Šis aukščiausios klasės, patobulintas papildinys leis jums sukurti darbo svetainę savo svetainėje, kad ji atitiktų jūsų tikslias specifikacijas. Iš pradžių „WPMU DEV“ sukūrė, kad galėtų naudoti savo svetainėje, šiuo papildiniu siekiama suderinti darbuotojus su darbdaviais, o svetainių savininkams bus suteikta galimybė pasirinkti daugiau praktinio požiūrio..

Darbus galima paskelbti „WordPress“ svetainės priekiniame gale. Galite apibūdinti savo poziciją, pasidalyti savo biudžetą, pridėti reikalingus failus ir dar daugiau. Profilius taip pat galima sukurti priekinėje dalyje. Čia žmonės gali pridėti grafiką, biografiją, socialinius ryšius, kontaktinę informaciją ir darbo pavyzdžius. Tada asmeninė pranešimų sistema leidžia profesionalams ir darbdaviams prisijungti.

Šis turtingas papildinys leis jums sukurti šiuolaikišką ir sėkmingą darbo skelbimų puslapį savo svetainėje arba pilną užimtumo svetainę su „WordPress“. Verta apsilankyti. Darbus ir ekspertus galima įsigyti kaip WPMU DEV narystės dalį.

5. WP darbo taryba

WP darbo taryba

„WP Job Board“ dėka dar niekada nebuvo taip paprasta paleisti darbo lentą „WordPress“. Kitas „premium“ papildinys, „WP Job Board“, yra idealus sprendimas įdarbinimo agentūroms, verslininkams, interneto svetainių kūrėjams ir tinklaraštininkams..

Naudojamas bet kuria „WordPress“ tema, „WP Job Board“ turi nutempimo redaktorių, kuris padės greitai ir lengvai nustatyti jūsų darbo lentą. Šis papildinys teikia nemokamus priedus, kad padidintų jo funkcionalumą, ir jį galima integruoti su trečiųjų šalių paslaugomis, tokiomis kaip „Paypal“ ir „Stripe“, kad būtų lengviau užsidirbti iš jūsų svetainės.

6. „JS Jobs Pro“

„JS Jobs Pro“

„JS Jobs“ yra dar vienas „WordPress“ papildinys, kuris leis sukurti visą darbo svetainę. Sukurkite narystės svetainę, leidžiančią darbuotojams ir darbdaviams patiems valdyti savo programas ir sąrašus. Vartotojai gali registruotis ir prisijungti, kad galėtų pasiekti jūsų turinį, arba prisijungti per „Facebook“ ar „LinkedIn“. Svarbu ir tai, kad „JS Jobs Pro“ palaiko „Paypal“ integraciją, leidžiančią jums mokėti už darbo sąrašus ar narystę.

7. „JobSearch WP Job Board“

Darbo paieška WP Darbo taryba

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tiems, kurie nori kurti profesionalią darbo skelbimų lentą, yra puikus pasirinkimas „JobSearch WP Job Board“ papildinys. Deklaruojamas naudojant papildomas socialinio prisijungimo funkcijas, pranešimus el. Paštu, pasirinktinius paketus, parankinius, CV tvarkyklę, įspėjimus apie naują darbą, pasirinktinius laukus (darbdaviams), saugų prisiregistravimą ir dar daugiau, tai yra populiariausia galimybė pradėti savo darbo svetainę..

Tiesiog įdiekite papildinį ir pradėkite naudoti papildinio nustatymus savo svetainėje. Norite sukurti pasirinktinį darbo skelbimų lentą? Išbandykite „JobSearch WPBakery“ puslapio kūrimo priemonės priedą – kuriame derinamos geriausios iš abiejų „JobSearch“ funkcijų pasaulių ir lengvas „drag and drop“ puslapio kūrimas..

8. Darbo tarybos vadovas

Darbo tarybos vadovas

„Job Board Manager“ yra dar viena nemokama galimybė greitai ir lengvai sukurti savo darbo svetainę. Šiame papildinyje yra paprastos parinktys ir trumpi kodai, skirti įterpti darbo archyvą, pridėti pateikimo formą, vartotojo abonemento informaciją ir dar daugiau. Papildinys yra paruoštas SEO ir sukurtas naudojant galiojantį kodą, kabliukus ir veiksmus, kad kūrėjai galėtų išplėsti papildinį pagal poreikį.

9. „WP Job Hunter“

„WP Job Hunter“

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Sukurkite savo galvų medžioklės verslą naudodami „WP Job Hunter“ papildinį. Naudodamiesi „WP Job Hunter“ galite susieti su pagrindiniais darbo portalais, tokiais kaip „CareerJet“, „SimplyHired“ ir dar daugiau, kad jie sudarytų komisinius, kai kreipiasi jūsų svetainės lankytojai. Tiesiog pradėkite įdiegti papildinį.

Paprastos parinktys, tokios kaip darbo lentos valdiklis, integruotas „Facebook“ ir „G + like / share“, tinkintos paieškos laukas, intelektualiųjų žymų atomizavimas, įmontuota lankytojų statistika ir ypatingai paprasta sąranka daro šį papildinį puikiu papildymu bet kurioje darbo vietoje..

10. „BestWebSoft“ darbo skelbimų lenta

„BestWebSoft“ darbo skelbimų lenta

„BestWebSoft“ darbo taryba yra pagrindinis, bet naudingas darbo lentos papildinys. Nors funkcijos nėra plačios, šis įskiepis daro tai, ką sako, skardoje, tuo pačiu užtikrindamas gerą svetainės lankytojų patirtį..

„Job Board“ papildinys taip pat leidžia kurti puslapius darbų sąrašams ir programoms gauti. Pridėkite neribotą skaičių darbų, naudokite trumpuosius kodus, kad įdėtumėte registracijos formą arba darbo lentą, tinkintumėte pagal vietą, įgalintumėte užimtumo tipus (laisvai samdomi darbuotojai, visą darbo laiką, ne visą darbo laiką, laiką ir tt), pasirinktumėte valiutas ir dar daugiau.

11. Skelbimų lentelė Pro

Žinutės lentelė Pro

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Naudodami „Post Table Pro“ galite kurti ne tik lentelę, įskaitant ir darbo sąrašų puslapį. Į papildinį įtrauktos visos svarbios jums reikalingos funkcijos, tokios kaip sąrašas, paieška, išplėstinis rūšiavimas ir filtravimas. Tiesiog pasirinkite savo pasirinktą įrašo tipą, kurį naudosite prie savo stalo, ir pradėkite dirbti pritaikydami savo parinktis. Be to, jis suderinamas su populiariais formos papildiniais, tokiais kaip „Contact Form 7“ ir „Gravity Forms“, kad galėtumėte priimti darbo prašymus tiesiai savo svetainėje.

12. WP darbo vietos

WP darbo vietos

Su „WP Job Openings“ nustatykite darbo sąrašą greitai ir paprastai. Šis nesudėtingas įskiepis apima neribotų darbo specifikacijų palaikymą, sąrašo galiojimo pabaigos datą, naujausių darbų valdiklį, „Ajax“ paiešką ir filtrus, pasirinktinius el. Pašto pranešimus ir siūlo tinklelio arba sąrašo rodinį. Be to, joje yra pateikimo formos forma ir individualus HR vartotojo vaidmuo, kad būtų lengviau valdyti darbą.

13. Darbo vadovas ir karjera

Darbo vadovas ir karjera

„Job Manager“ ir „Karjeros“ papildinys buvo sukurtas padėti pateikti darbo sąrašą ir valdyti programas tiesiai iš jūsų „WordPress“ prietaisų skydelio. Papildinys puikiai veikia daugumą temų ir paveldi temos spalvas, rėmelius ir stilius. Be to, joje yra tokios galimybės, kaip lengvai naudojami trumpieji kodai, darbo paieška, paraiškos forma, atnaujinti įkėlimą, pridėti svarbius darbus su ženkleliais, darbo matomumą atsižvelgiant į būseną, duomenų atsarginę kopiją ir dar daugiau.

Paskutinės mintys apie darbo tarybos papildinius

Jei norite sukurti visą svetainę, pagrįstą darbo vietų reklamavimu ir kandidatų atitikimu potencialiems darbdaviams, tuomet galbūt bus geriau pasirinkti darbo lentos temą..

„Jobify“ yra populiari „WordPress“ darbo lentos tema, kurią galima rasti „Themeforest“. Turėdami daugybę šablonų ir visus darbo lentos įrankius, kurių jums gali prireikti, „Jobify WordPress“ tema yra puiki galimybė, jei norite greitai ir efektyviai sukurti savo svetainę ir veikti..

Kurį iš „WordPress“ darbo lentos papildinių pasirinksite, kad padėtumėte sukurti darbo tarybos puslapį ar svetainę? Prašome pasidalinti savo mintimis su mumis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me